Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40251) liszi70 válasza DM-Fan (#40250) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Az IFC közép- és maximum állásában ráadásul a panel már nem is 96 Hz-en..hanem 60 Hz-en megy."

Lehet, hogy TV típusa is válogatja, de szerintem az ST-n Minimum és Közép álláson is 96Hz-en megy, és csak Maximum-nál vált át 60Hz-re. Azért gondolom, mert csak a Maximum-ra váltásnál sötétedik el egy fél másodpercre a képernyő, a Ki, Minimum és Közép váltogatásánál semmilyen elsötétedés, átváltás nincs.

Lehet, hogy nem is az elsötétedés jelenti a konkrét átváltást, de azért gyanús ez nekem.

Szerinted?

[ Szerkesztve ]

(#40252) anonym1s válasza liszi70 (#40147) üzenetére


anonym1s
őstag

Rossz helyre irtad a wd kerdesedet, azert nem kapsz valaszt.
Ez a WD TV Live Streaming tema, ott hamar szoktak valaszolni.

(#40253) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Fórumtársak egy kérdés:
Jövő hónapban - ha még találok 65st50 ( álmaimban 65vt50 ) TV-t - szertném lecserélni a csönyörű homogén képű 55st50-emet nagyobbra.
Ezt viszont csak akkor teszem, ha el tudom adni az akkorra szűk féléves tv-t a másfél éves garanciájával 299e forintért, vagy Pana szemcsivel 310-ért.
Mit gondoltok ezekről az árakról?

(#40254) anonym1s válasza Oldfighter (#40205) üzenetére


anonym1s
őstag

Szerintem sem magas. A haloban nalam is ilyen magasan van kb. Ágybol nézve igy kényelmes.

(#40255) anonym1s válasza Ijk (#40211) üzenetére


anonym1s
őstag

Nalad sincs tul sok cucc a teve szobaban de megis jol nez ki igy. Hangulaos. Lehet en is beruhazok egy kis gyenge fenyu lampara a teve moge, plusz egy ilyen prima cserepes noveny a sarokba.

(#40256) janos666 válasza liszi70 (#40251) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem is. Korábbi modelleken is hasonlóan működött az IFC és a 24p Smooth Film is. Alacsony beállításon marad a bemenethez alapértelmezett panelfrissítés, és csak maximumon vált mindent 60-ra (akár 24 akár 50 megy befelé).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#40257) BBéci válasza kovadika (#40242) üzenetére


BBéci
titán

A tecső nálam (megmagyarázhatatlan okból, zsigerből gyűlölöm, mint a pofakönyvet) tiltva van, ha egy link oda mutat, nem kattintok rá.
Valami oka van annak is, hogy nem néztem meg a "Jurasics" parkot. Nem is fogom.
Elismerem, hogy nem vagyok százas, de ez van.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40258) Mankó


Mankó
veterán

Megint aludtunk egyet a problemara. Ma reggelre olyan kerdes otlott fel, hogy 50ut50 vagy 50st50? Egy jo 50e a kulonbseg. Meger annyit a 2 tv kozti kulonbseg? Hasznaltan mennyit lenne erdemes fizetni az st50esert? A 60-as szeria mar nem jatszik, mert ut nincs belole, az st-vel meg nem lehet jatszani.

Ut-re 6144, st-re 4 ezer arnyalatot ir. Hogy is van ez, a jobb modell kevesebb szint jelenit meg?

[ Szerkesztve ]

(#40259) Dexar007 válasza Sanyyka (#40253) üzenetére


Dexar007
veterán

Szerintem egy kicsit sok,mivel az új olcsóbb .: [link]

Give me your cum,bull!

(#40260) DM-Fan válasza BBéci (#40257) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Hát, tényleg elég furán gondsz: a Youtube szerintem a legfantasztikusabb dolog, ami eddig az interneten valaha is történt. Olyan mennyiségű anyag van fönn, hogy az valami elképesztő, szinte nincs olyan téma, amit ne találnék meg és oldalt az ajánlott videókon ha elindulsz, olyan szinten durván belevisz az adott dologba, hogy el sem hinnéd, aztán kikötsz valami másnál, ami szintén érdekel. Nagyon durva mennyiségű infóhoz lehet jutni általa. Nincs olyan nap, hogy ne használnám és nagyon hiányozna, ha nem lenne.
Kategorikusan, különösebb ok elzárkózni valami elől (legyen az film, vagy bármi más) meg egyszerűen értelmetlen és megmagyarázhatatlan. Sosem tudhatod, hogy mitől fosztod meg magad.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#40261) DM-Fan válasza Mankó (#40258) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Valamit csúnyán benézel a színárnyalatokkal kapcsolatban. Nem kérdés egyébként, hogy az ST50 megéri a többletpénzt, ezt már nagyon sokszor leírtuk.

Get Moded!

(#40262) rgeorge válasza Mankó (#40258) üzenetére


rgeorge
addikt

Az 50ST50 fogyott el leghamarabb, kizárt, hogy bontatlan, 0 perces példányt találj belőle.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#40263) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Az indexen pont most van a főcímen egy cikk: "Hogyan válasszunk tévét"
Nem szeretnék beleolvasni a blődségek miatt :D

(#40264) rgeorge válasza WhiteWalker (#40263) üzenetére


rgeorge
addikt

Ne is tedd, és más se tegye.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#40265) Fogash válasza Mankó (#40131) üzenetére


Fogash
tag

bitzos mondta más is, de a 315W az a maximális teljesítményfelvétel. A tényleges fogyasztása 170-185Wh körül alakul.

(#40266) Fogash válasza Mankó (#40144) üzenetére


Fogash
tag

"Fogyasztása 315 W.
Ez a szám azt mutatja, hogy mennyit eszik egységnyi idő alatt"
Mutasd már meg ez a meghatározás hol mutatja meg, mennyi az "egységnyi idő"?

Ez a szám azt mutatja, hogy amikor maxigázon megy a tévé, akkor a 230V hálózati feszültség mellett 1,37A áram folyik a tápkábelen. Általános iskolás fizika tananyag: P = U*I 315W = 230V * 1,37A Ebből nekünk két dolog érdekes:
1.) 1,37A --> a lakásod egyetlen áramkörében a 16A biztosíték simán viszi. Ha viszont ugyanezen a körön van még 3365W teljesítmény (mondjuk egy villanysütő 2000W meg egy 1200W mosógép), akkor jó eséllyel vagdalni fogja a biztosítékot. Leginkább akkor, mikor a mosógép megindulna, mert a villanymotornak van még egy indító áramlökése is, amit lassú működésű biztosítékkal szokás kivédeni.
2.) 315W --> a villanyórád EGY ÓRÁNYI maxigázas üzemeltetés mellet ennyi áramfogyasztást tud mutatni (315Wh, 0,315kWh), amit megszorzol a 45Ft körüli díjjal és már tudod is, hogy ha a tévéd végig maxigázon menne (ami fizikai képtelenség), akkor 14Ft-ba kerülne egy órányi tévénézés áramdíja.

A maximális teljesítményfelvétel az áramszolgáltatót érdekli, a való áramfogyasztás meg téged. Ez tévéknél jellemzően fele-kétharmada a csúcsnak, 51es Samsung plazmáknál 170-180Wh körül alakul, vagyis 3db 60W-os izzó üzemeltetésével egyenértékű... Szakaszos működésű technikáknál (pl. sütő) kevesebb is lehet (akár 50% alatti), mert ott a felfűtés pörgeti a villanyórát, a hőn tartás meg már ki-be kapcsolással megy, az nem vészes.

(#40267) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

Tudom, hogy volt már, de nem találom. Hogy lehet az 50es szérián (vagy a panákon általában) megnézni, hogy mennyit ment a panel?

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#40268) Fogash válasza kovadika (#40207) üzenetére


Fogash
tag

"a mai napig az egyik legjobb CGI/díszlet arányú film."

Az első jurassic parkban 8 (nyolc) perc CGI volt, a többi díszlet/makett/modell...

DM_Fan: Ha elolvasod a könyvet (Michael Crichton: Őslénypark) rájössz, hogy a film forgatókönyve a könyv első 30 oldalából készült, a fennmaradó 270 oldal helyett meg futkosnak a dínók. :(

És van benne állatos-futkós rész, a "bázison" mocorognak olyan ember-nagyságú dögök (velociraptor?)

[ Szerkesztve ]

(#40269) Fogash válasza liszi70 (#40238) üzenetére


Fogash
tag

törölve

[ Szerkesztve ]

(#40270) mp54 válasza Dorian (#40143) üzenetére


mp54
senior tag

Mutasd már meg ez a meghatározás hol mutatja meg, mennyi az "egységnyi idő"?
Az egységnyi idő= 1 sec, mivel 1 Watt= 1 Joule/1 sec. Joule=J= a munka egysége.
Tehát ha a tv fogyasztása 315 W, akkor 1 sec alatt a konnektorból "vételez" és elhasznál 315 J "munkavégző képességet".
Az más kérdés, hogy a tv fogyasztása valszeg 1 sec belül is változik, erre találták ki az átlagos fogyasztás fogalmát. Mint ahogy azt mások már megírták, ez jóval kevesebb, mint az emlegetett 315.

(#40271) Ispy válasza sad_Vamp (#40267) üzenetére


Ispy
veterán

Írd be a fórum keresőjébe, hogy üzemidő, azonnal kapsz kb. 2 tucat hozzászólást, ahol linkelve van a leírása. :)

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#40272) Ispy válasza WhiteWalker (#40263) üzenetére


Ispy
veterán

Meglepően korrekt lett a cikk, sokkal kevesebb baromság van benne, mint amire az ember számítana.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#40273) rgeorge válasza Ispy (#40272) üzenetére


rgeorge
addikt

Én csak a kötőszavakba nem tudnék belekötni... Talán...

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#40274) liszi70 válasza sad_Vamp (#40267) üzenetére


liszi70
nagyúr

(#40275) liszi70 válasza Ispy (#40272) üzenetére


liszi70
nagyúr

Nekem nincs rajta az index kezdőlapján, tudná valaki közvetlenül linkelni? (Egyébként el tudom képzelni a színvonalát.)

(#40276) Ispy válasza liszi70 (#40275) üzenetére


Ispy
veterán

Ott van az!

(#40273) rgeorge

Nem azt mondtam, hogy nem lehet belekötni, hanem azt, hogy sokkal rosszabbra számítottam.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#40277) mayday00 válasza liszi70 (#40275) üzenetére


mayday00
őstag

3 méter távolságból egy 55 hüvelykes tévén tudjunk leginkább élvezni a 3D élményt. Ha akkora a nappalink, hogy négy méterre ülünk a tévétől, akkor 60 hüvelykes tévé lenne

Még hogy nem írnak baromságokat :C

4 méterre lehet a 80col is kevés :C

Cikk írójának fogalma sincs semmiről

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#40278) Fogash válasza Ispy (#40276) üzenetére


Fogash
tag

annyira nem gáz, ha valóban a nullától (60 centis "nagyképernyős" Videotonról váltasz) indulsz tévét venni, még akár haszna is van. Nem mindenki beszélget inputlagról, foszforlagról, meg 24p kadenciahelyességről...

Bele lehetne kötni majd minden mondatába, de mivel távolról sem szaklap, ahol megjelent, nem vészes. Csak kíváncsiságképpen: szerinted mi benne a legnagyobb/legdurvább tárgyi tévedés? Szerintem a mérettáblázat (2m --> 32"), de ilyen súlyú hiba tán ez az egy van benne. (Arról nem beszélve, hogy old school módszerrel azt mondták, a képátló háromszorosánál közelebbről nem illik nézni. 51"-->4m Ehhez képest az általatok emlegetett 1,5-2,5 méterek a 42-55" tévékhez nekem is (szubjektive) erősnek tűnnek.)

[ Szerkesztve ]

(#40279) Ispy válasza mayday00 (#40277) üzenetére


Ispy
veterán

Legalább 5 dolgot fel tudok sorolni a cikkből, amivel egyet értek.

A nézési távolságokat valóban benézte a cikk írója.

(#40278) Fogash

Egyértelműen a nézési távolság.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#40280) Kernel válasza liszi70 (#40152) üzenetére


Kernel
nagyúr

Lehet, hogy fizikai mértékegység szempontból helytelenül, de ott volt az is, hogy : W/h !

Komolyan ennyire nem jött le az írásomból, hogy nyilván 1 órára lebontva fogyasztott 135W-ot, nem egy hónap alatt, összesen?

Nyilván? A W-ban kifejezett teljesítmény mindig csak egy pillanatnyi érték, mint például sebesség, vagy a hőmérséklet. Egyszer ennyi, máskor annyi, persze lehet akár huzamosan egyforma érték is. (Megint más a hőmennyiség fogalma.)

Az energiamennyiség (fogyasztás) viszont egy halmozódó "dolog", ami után fizetünk. Wh (W szorozva órával). W/h (W osztva órával), olyan meg nincs is, csak egy laikus butaság.

Ami még hagyján, nem lehet mindenki szakember, csak ha már rendszeresen jelen vagy egy szakmai fórumon (láttalak az Indexen is), nem kellene ilyeneket terjeszteni ott is, hogy W/h. Ha más nem is, legalább Te próbáld megjegyezni végre, hogy W/h nem létezik.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#40281) sad_Vamp válasza liszi70 (#40274) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Köszi!

Hát ez nem kicsit durva. Még 1 kérdés, az 50es széria paneljeinek mennyi a névleges élettartama?

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#40282) liszi70 válasza Kernel (#40280) üzenetére


liszi70
nagyúr

Nyugodtan görgesd tovább a hólabdát, a tévé átlagfogyasztása szempontjából tökéletesen érthető volt a mondandóm, ez már tényleg kukacoskodás és tudálékoskodás amit csinálsz. Ilyen alapon nagyon sok mindenbe bele lehetne kötni, én is tudnék szőrszálhasogatni, amikor valamelyik szakmám által súrolt témában szólal meg valaki.

Még egy pár posztot megér ez a W/h téma, nyugodtan írj.

[ Szerkesztve ]

(#40283) Ispy válasza Fogash (#40278) üzenetére


Ispy
veterán

Viszont leírta, hogy a plazma jobb mozgásmegjelenítésben és sötét helyiségben, ami igaz.

Leírta, hogy az LCD jobb világosban, ami szintén igaz.

Korrektül leírta, hogy a plazma csak picivel fogyaszt többet, és még a LED esetében is csak pár ezer forintos tétel az eltérés éves szinten, ami szintén igaz (ráadásul leírta, hogy ne ez legyen a szempont a választáskor).

Leírta, hogy 3D esetében fontos utána járni a szemüvegeknek (mi, mennyi, hány darab?).

Leírta, hogy nagyon fontos a csatlakozók száma és helyzete.

Plusz pont neki, mert odaírta, hogy meg kell nézni MÁRKA boltban a készüléket vásárlás előtt, mert ott lehet módosítani a beállításokat, és hogy a nagy üzletláncoknál túl vannak húzva a készülékek, ezért nem alkalmas a képük a döntéshez.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#40284) Kernel válasza liszi70 (#40282) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ez egy ilyen dolog. Van aki a hülyeséget terjeszti, más meg nem. Amúgy szívesen...

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#40285) liszi70 válasza Ispy (#40283) üzenetére


liszi70
nagyúr

Egyetértek, szerintem az egyik legnagyobb bakija a nézési távolság, ehhez társul, hogy : felbontásra nem érdemes sok szót elvesztegetni, a hd readyt egyszerűen nem érdemes venni. Ez is butaság, de én is rosszabbra számítottam összességében.

(#40286) liszi70 válasza Kernel (#40284) üzenetére


liszi70
nagyúr

Nem az a baj, hogy kijavítasz egy helytelenül, laikusan megfogalmazott fizikai mértékegységben, hanem hogy nem veszed észre, már túl vagyunk a témán, kibeszéltük DMFan-nal is, ő is megkapta valakitől, hogy kicsit kötekedő volt, pedig humorosra vettük ezt a hatalmas ügyet. Mindig megköszönöm a jóindulatú segítséget és kiigazítást, neki is megköszöntem, de ebben az esetben már okoskodó szőrszálhasogatást érzek. Már le lett írva, hogy hogy helyes megfogalmazni az átlagfogyasztást, ki lettem javítva, szerintem akit érdekel, az már megértette. Ezt felesleges volt tovább fokozni.

(#40287) Kernel válasza liszi70 (#40286) üzenetére


Kernel
nagyúr

Egy fórum működésében természetes, hogy aki tegnap este például nem volt itt, az másnap még beleszólhat egy őt szakmailag érdeklő témába. Akár ezáltal +1 támogatva esetünkben DM-Fan-t, akinek szerintem teljesen igaza volt. Vannak precíz emberek. Vagy vannak olyanok is, akik csak bedobnak egy szmájlit, mert azt hiszik, hogy az egy hozzászólás. De azt is lehet.

Nekem akkor miért ne lehetne, ne akarj engem korlátozni, nem vagy te moderátor...

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#40288) s7evcsenko válasza Kernel (#40287) üzenetére


s7evcsenko
addikt

;] Lopva egy korábbi megjegyzést -> Veled sem lehet egyszerű az együtt élés...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#40289) TCr


TCr
veterán

Kicsit ideges mostanában itt mindenki, mi a rák van veletek gyerekek?
Tavaszi szexuális feszültség? ;]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#40290) Kernel válasza s7evcsenko (#40288) üzenetére


Kernel
nagyúr

Mit értesz ezen, hogy lopva?

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#40291) liszi70 válasza Kernel (#40290) üzenetére


liszi70
nagyúr

Ezt DMFan-nak írták, amikor reagált az átlagfogyasztás-mértékegység hibámra. Azóta azért elolvashattad volna, miről is van szó! :)

[ Szerkesztve ]

(#40292) Fogash válasza Kernel (#40290) üzenetére


Fogash
tag

lopva, mint copyright. Valaki más mondta tegnap valakinek (tán pont Liszinek) ugyanezt.

Mi lenne, ha elmennétek kiverni, aztán valami konstruktívabb jönne, mint a "ki mit mondott először és azt hogyan gondolta"?

(#40293) Kernel válasza s7evcsenko (#40288) üzenetére


Kernel
nagyúr

1. Ez kapásból úgy is értelmezhető, mintha én loptam volna valaki más hozzászólásából.
2. De valójában ezt írtátok DM-Fan-nak szintén, hogy nem lehet egyszerű élni vele, ami nem egy szakmai hozzászólás, ha akarom átugrottam és annyi.

Viszont inkább ne írjunk ilyeneket, mert ez már erősen közelít a fórumos személyeskedéshez. Kicsit azért túlzás, hogy valakinek a szakmai igazáért cserébe ilyeneket kelljen eltűrnie. Aztán ha olyan kedvemben vagyok, esetleg megkérdezem a moderátort is, hogy mi erről a véleménye...

Nem vagyok olyan kedvemben egyébként, de néha azért fárasztó, hogy amikor valakinek egyértelmű szakmai igaza van, még akkor is kekeckednek vele.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#40294) liszi70 válasza Fogash (#40292) üzenetére


liszi70
nagyúr

Nem, nem nekem írták, hanem DMFan-nak.

"Mi lenne, ha elmennétek kiverni, aztán valami konstruktívabb jönne, mint a "ki mit mondott először és azt hogyan gondolta"?"

A kiverést most hanyagolnám, de a "ki mit mondott először és azt hogyan gondolta" már rég lezajlott a DMFan-nal történt eszmecsere alatt.

[ Szerkesztve ]

(#40295) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

fárasztó az amit Ti műveltek itt X hozzászóláson keresztül a nyomorult W, Wh, W/h (Joule? :D ) téma miatt.... kiakasztó, az ember meg az on topic kérdéseire nem kap választ.

Tényleg valami tavaszi @gyf#sz lehet, mert ez megy kb. mindenhol!

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#40296) liszi70


liszi70
nagyúr

Akinek még esetleg van szakmai kifogásolnivalója a következő, vitát kavaró, fizikai mértékegység szempontjából valóban elbaszott mondatomra, az még most mondja, vagy hallgasson róla örökre! :

"Saját mérésem alapján 135 W/h-ot fogyasztott az 50ST50-em 30 nap fogyasztásmérőn eltöltött idő alatt."

Szerk.: Ja, a szmájlit mindig elfelejtem. Utálom, de sajnos tényleg nincs más módja sokszor, hogy mindenki megérezze, nem komoly ez az egész! :D

[ Szerkesztve ]

(#40297) TCr


TCr
veterán

Tényleg nem tudjátok befejezni?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#40298) hunspikey válasza TCr (#40289) üzenetére


hunspikey
őstag

Ezt felesleges volt megkérdezni is!!! - mindenki azóta ilyen rohadt agresszív, mióta kiderült, hogy csak 60 colos ZT lesz itthon kapható :C

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#40299) sad_Vamp válasza hunspikey (#40298) üzenetére


sad_Vamp
őstag

hát engemet ez nem érint :N 3x mértem át a dolgokat és még a 42"es is rá fog lógni az íróasztalomra, az 50"es meg már magasságában sem férne el ráadásul

amúgy ma megyek megnézem van-e kiállítva UT50

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#40300) liszi70 válasza sad_Vamp (#40299) üzenetére


liszi70
nagyúr

Hidd el, találunk megoldást, el tud az férni! :D

Miért off-ban írsz? Nem örülsz, hogy végre tévés-téma van?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.