Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39401) Ispy válasza BBéci (#39400) üzenetére


Ispy
veterán

Valójában a full HD felbontásból az égvilágon semmit nem látsz, mert ahhoz még a 65 colos is kicsi.

Igen, tisztában vagyok vele, de 55''-nál nagyobb tévét semmiképpen nem tennék be (mert be sem férne), így ha nagyon vágyom a full HD élményre, akkor közelebb ülők :D

Ráadásul elég durva felára volt anno az 55''-nak az 50''-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#39402) Fogash válasza Ispy (#39393) üzenetére


Fogash
tag

van viszont az az user-csoport, aki baromira rühelli, hogy 40db távirányító hever a dohányzóasztalon, és ha a hangosításnál bonyolultabb műveletet akar végrehajtani, akkor elektrotechnikusi végzettség kell hozzá. Nálam most a következők vannak (úgy, hogy a házimozi-erősítő távirányítója viszi a tévé és a dvd alapfunkcióit is):
- házimozi-erősítő
- tv
- dvd-lejátszó
- médialejátszó
- kábeltv beltéri egység
- videorekorder (igen, még ilyen is van, bár már csak porfogó...)

ebből alaphangon minimum 2db (házimozi+beltéri) nyomogatós, egy sima váltás a médiaplayer és a tévéadás között két távirányítón 3-4 gomb nyomogatását jelenti.

Ehhez képest vágyálom az egy tévé, amiben benne vannak a médiaplayer funkciói, meg vissza tudja vezérelni az erősítőt, hogy egy távirányítüót kézbe véve, akár egy ("makró" lefuttatásával) gombnyomással is át tudjak állni tévéadásról filmnézésre, ne kelljen 5 percig gépészkedni a képi- és hang- inputok, képarányok, felbontások stb. beállításával.

Ha a tévé lejátszója ráadásul tud 24fps-t (ami már nem elérhetetlen manapság), meg a hangot is kiadja rendesen az optikai kimenetre, akkor a tököm kavarjon a buta, nehézkesen kezelhető és lassan reagáló WD herkentyűvel (ami amúgy a tesztek/fórumok szerint valami kurvajó cucc), csak nekem gondolkodik 10 percet, mire betölt egy kib @szott jutub kezdőoldalt, ahol a fele videó csak PC-n nézhető, nem médiaplayeren...

És gondolom ezzel nem vagyok egyedül, szóval van reális kereslet az all-in cuccokra. Ahogy az apple-termékekre is, mert nem akar mindenki androidot, meg vindózpécét konfigurálni, csak működő eszközöket akar. Te a kezeléskényelemben engedsz, én a kadenciahelyességben (ha kell). Ennyi.

(#39403) BBéci válasza Ispy (#39401) üzenetére


BBéci
titán

Ugyanazt mondod, amit én. :K

(#39402) Fogash
Pár napja ajánlottam Hunspikey hozzászólásának elolvasását, amelyikben a tévében lévő gyerekjáték lejátszó és egy MED600X közötti különbséget ecsetelte.
Ő is megállapította, hogy ami a tévékben van az egy fos.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#39404) Toobee válasza Fogash (#39402) üzenetére


Toobee
veterán

Logitech Harmony. Nincs több probléma.

https://barbieripnk.hu/

(#39405) Ispy válasza Fogash (#39402) üzenetére


Ispy
veterán

Nálam csak egy van :DDD

(#39403) BBéci

Túl régóta olvasom már a plazma topikot, át lett mosva az agyam :DD

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#39406) Fogash válasza Ispy (#39405) üzenetére


Fogash
tag

f@sza, csak 60.000,- Ft-ba kerül... Meg egy 45.000-es med800 médialejátszó. Más magát a tévét veszi ennyiért!

@BBéci: elolvastam, láttam a különbséget, de nem vagyok biztos benne, hogy nekem ez kell.

[ Szerkesztve ]

(#39407) ЯΞNΞGΔT válasza Toobee (#39404) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Én is ugyanezt akartam javasolni :) Még a redőnyt is lehet vele irányítani, ha elektromos és van irányítója. :U

(#39406) Fogash
Én 15ezerért adtam el egy harmony 1100-at, úgy hogy költözéskor elveszett a töltője majd szépen lemerült...Sőt láttam 30-ért itt PH-n anno fullosat. Csak ki kell fogni :U

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#39408) BBéci válasza Fogash (#39406) üzenetére


BBéci
titán

Valamelyik Harmonyt 10-11000 Ft-ért vették a srácok, itt a topikban szervezték a beszerzését.
Nekem nincs rá szükségem, kifejezetten élvezem, hogy néha 12-13 távirányító sorakozik a dohányzóasztalon.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#39409) Ispy válasza Fogash (#39406) üzenetére


Ispy
veterán

Igen drága.

Anyám is a 32-es samu lcd-n nézi a külső vinyóról az avikat, amiket viszek neki. Van ilyen is, nincsen ezzel semmi bajom, de azért ajánlani még nem fogom senkinek sem egy szakmai fórumon ezt a kombot, ha nem baj.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#39410) sad_Vamp válasza BBéci (#39400) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Akkor hogy lehet az, hogy 3,5 méterről 24" LCDről simán megállapítom mi SD és mi HD.... bár igaz 1080 és 720 között már nem látom a tényleges különbséget, csak úgy érzem (olyan smooth-abb a kép világ).

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#39411) Cha-b válasza sad_Vamp (#39410) üzenetére


Cha-b
senior tag

Attól hogy látod, hogy az egyik jobb minőségű, attól nem látsz minden részletet a többség elveszik, te csak annyit érzékelsz, hogy az egyik jobb.

CSAKAKISPEST!!!!

(#39412) BBéci válasza Cha-b (#39411) üzenetére


BBéci
titán

Erről van szó.
Azért nézek full HD tévén 1080-as filmeket, mert szeretnék a valóságot a lehető legjobban megközelítő képet látni. Ehhez kellenek az apró részletek is.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#39413) sad_Vamp válasza Cha-b (#39411) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Csak Ti pont mindig úgy beszéltek, mintha látni sem lehetne....

Másrészt boldogabb leszek ha látom Riddick hátán a szőrt, vagy hogy mit evett aznap Chewbacca? :D

Persze 5 méterről bámulni egy 32"es tévét nem egy élmény (az én helyzetem is kényszerhelyzet jelenleg) de azért ne mondjuk már, hogy 2-2,5méterről nem elég a 42"es tévé .... nem elég, ha a légylábán a szőrt akarod számolni, tegyük hozzá, hogy akkor nem az :)

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#39414) BBéci válasza sad_Vamp (#39413) üzenetére


BBéci
titán

Ha az éppen futó film a legyekről szól, akkor annak minden részletét látni akarom, Még a lábaikon lévő szőrt is. Ugyanis a nyersanyag, a film tartalmazza azt is, a rendező meg akarja mutatni. 42 colos tévén 2,5 méterről erre nincs esély. Ebből következik, hogy full HD filmek 2,5 méterről történő nézéséhez nem elég a 42 colos képátló. Azzal csak ámítja, becsapja magát az ember. Elmondhatja, hogy full HD tévén, full HD filmet néz, de minek?

Azt szoktuk mondani, hogy 720 és 1080 között nehéz, vagy alig lehet meglátni a különbséget, nem full HD és SD között.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#39415) kovadika válasza sad_Vamp (#39413) üzenetére


kovadika
őstag

Pedig ezekről az apró részletekről szól a Full-HD és a 4k is erről fog. A tartalmat látom az SD anyagon is, azért nézek Full-HD-t mert érdekelnek a részletek is, ezektől a részletektől lesz valóság közelibb az élmény.

(#39416) Shadowbull válasza kovadika (#39415) üzenetére


Shadowbull
addikt

es akkor majd a 4Ks 65 colos tevedet fel meterrol fogod nezni?

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#39417) cintula187 válasza sad_Vamp (#39413) üzenetére


cintula187
addikt

SD ben gyakran a filmbéli feliratot se lehet elolvasni. PL. ezerszer láttam VHS en a Vissza a jövőbét. Számtalan olyan rész van benne (1.rész legelején az újságok a doki házában, 2. rész almanachos bolt a többi termékkel) amiket a BD kiadásban megállítottam és percekig olvasgattam mert végre LÁTHATÓ a minősége.

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#39418) BBéci válasza Shadowbull (#39416) üzenetére


BBéci
titán

Majd gyártunk a 4K-ra is mérőábrákat amivel megállapítható az a távolság, amelynél messzebbről már nem látható a teljes felbontás.
De nem lesz kötelező 4K tévét venni, ahogy most sem szorítanak pisztolyt az emberek fejéhez, hogy full HD-t vegyenek. Láttam a Sony 65 colosát, jó-jó, de nem került fel a kívánságlistámra. Ellentétben a Pana VT/ZT60 modelljeivel, amikre nagyon erősen vágyom.
A 4K-nak vetítőkben látom értelmét, 100 colos képátló felett, valamint grafikai és fotós monitorokban.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#39419) Shadowbull válasza BBéci (#39418) üzenetére


Shadowbull
addikt

"A 4K-nak vetítőkben látom értelmét, 100 colos képátló felett, valamint grafikai és fotós monitorokban."

Ebben teljesen egyetertunk.

A mozik is 4K felbontasban vetitenek, vagy nem?

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#39420) Fogash válasza cintula187 (#39417) üzenetére


Fogash
tag

már kezdtem megijedni, hogy a fordítás-feliratot nem tudtad elolvasni. :Y

(#39421) Cha-b válasza sad_Vamp (#39413) üzenetére


Cha-b
senior tag

De te valszeg nem a részletesség miatt tudod megkülönböztetni, hanem mondjuk élesebb a kép, teltebbek a színek, és ezért gondolod szebbnek.

CSAKAKISPEST!!!!

(#39422) cintula187 válasza Fogash (#39420) üzenetére


cintula187
addikt

Igyekeztem úgy fogalmazni hogy ne a feliratnak tűnjön :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#39423) kovadika válasza Shadowbull (#39416) üzenetére


kovadika
őstag

Ha lenne 4k-s tévém, akkor nem esne nehezemre közelebb ülni hozzá, de én is vetített képen látom igazi létjogosultságát. Engem érdekelnek a részletek, másnak meg légyszar.

(#39424) Kernel válasza Cha-b (#39421) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nem mindegy, hogy mi miatt szebb? Lényeg, hogy jobb. A HiFi-ben is van ilyen, hogy valamiről műszaki érvek alapján azt hinnénk, hogy gyakorlatilag úgyis tökmindegy, aztán a valóságban mégis érzékel az ember valamilyen különbséget.

Úgysem hiszitek el nekem, de amikor egymás mellett teszteltem két 42" Panasonic plazmát, egyik HD-ready, másik full, azonos műsor ment rajta (MinDigTV HD-adás), én 2-2,5 méterről is láttam, hogy a fullosban van valami, amitől szebb, élesebb, jobb.

Elvégre nem lehet letagadni, hogy az egyik képnek nagyobb az információtartalma, akkor miért ne érzékelhetné az ember, valamilyen "tudatalatti" szinten?

Az már én egyéni problémám, hogy valamivel közelebbről az 1024-es felbontás számomra zavaróan pixeles, ezért mindig is hiányoltam, hogy a Panasonic nem gyárt 1366-os PDP-t. Az a kicsi az én szememben pont hiányozna oda.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#39425) Cha-b válasza Kernel (#39424) üzenetére


Cha-b
senior tag

Nekem mind1, ha nektek mind1. :) Hifi témához nem szólok hozzá, mert bot fülem van nekem majdnem mind1 mi szól. ;)

CSAKAKISPEST!!!!

(#39426) McKalton


McKalton
tag

valaki jó plazmát tud ajánlani?

Hardwired!

(#39427) Neszójábe válasza McKalton (#39426) üzenetére


Neszójábe
senior tag

:DDD

Peace

(#39428) Cha-b válasza McKalton (#39426) üzenetére


Cha-b
senior tag

60 ZT60... :)

Ár? nézési távolság? Miket néznél ?

CSAKAKISPEST!!!!

(#39429) McKalton válasza Cha-b (#39428) üzenetére


McKalton
tag

full hd tartalom, blu-ray, 2.5méter távolság ágyból. Ár 250 körül

Hardwired!

(#39430) Cha-b válasza McKalton (#39429) üzenetére


Cha-b
senior tag

Hát ennyiből az 50 ST50 lett volna jó, de olyat már nem kapsz. A legrosszabb időpontot választottad tv vásárlásra, ha tudsz várni, akkor az 50 ST60 a te tvd, csak most még drága, mivel most jött ki. valszeg nov-dec környékén megkapnád ennyiért, de lehet hamarabb.

Szerk.: [link] panashopnál drágább, de +1 év gari

[ Szerkesztve ]

CSAKAKISPEST!!!!

(#39431) McKalton válasza Cha-b (#39430) üzenetére


McKalton
tag

elgondolkodtató

Hardwired!

(#39432) M_AND_Ms válasza BBéci (#39408) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

DM-Fan-ék vették ilyen jól a . De sajnos az csak "egyszer volt Budán kutyavásár" jellegű vétel volt ,mert a Logitech épp kiszórta azt a modellt (Harmony 600).
Én pár hete egy, vadonatúj Harmony 700-ast vettem az eBayről 55 EUR-ért (+10 EUR posta). Eredeti ára 40e HUF felett volt.

Való igaz! Figyelni kell, néha hetekig, hónapokig, de lehet jó vételt csinálni!

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#39433) liszi70 válasza kovadika (#39423) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Engem érdekelnek a részletek, másnak meg légyszar."

Azt nem értem, akit nem érdekelnek a részletek, vajon minek vesz full HD tévét? Ez a lényege az egész HD témának, a részletek teljessége. Akit ez nem érdekel, annak teljesen felesleges beruházás egy Full HD tévé. De megkockáztatom, plazma is minek valakinek, akit a részletek nem érdekelnek? Annak tök jó 4 méterről egy 40"-os belépő LCD is, hiszen valójában nem is érdekli a képminőség.

[ Szerkesztve ]

(#39434) cintula187 válasza liszi70 (#39433) üzenetére


cintula187
addikt

+1

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#39435) Voice24 válasza liszi70 (#39433) üzenetére


Voice24
őstag

Szerintem meg megint (vagy még mindig) túl van reagálva ez a téma. Nem kevesen ezen a fórumon is leírták, hogy látják a különbséget az ajánlott távolságon túlról is a HDready és a fullHD között. Az miért nem elég indoknak, ha valaki egyszerűen szebbnek, jobbnak, élesebbnek látja a fullHD-t? Ez ugyanúgy megtörténik még 42" esetén is akár 3 méterről is. Tehát feleslegesek az ilyen kérdések, hogy "minek vesz fullHD-t....."
Azt is megírták már többen is, hogy azok a bizonyos ajánlott távolságok nem kőbe vésett törvények, és azoknál messzebbre nem is érdemes a tévé elé ülni (pedig néhányan ezt próbálják sulykolni). Miért kell azon fennakadni, ha valakit nem a szőrszál végén lévő mikroporszem érdekel, hanem csak egyszerűen a gyönyörű, éles képi világ? És miért baj az, ha ezt 42-es tévén 2,5-3 méterről is megkapja és elégedett vele (ergo tudja értékelni a fullHD előnyét a HDready-vel szemben)?
Ez most nem konkrétan Neked szól, hanem úgy általában ehhez a témához.

(#39436) liszi70 válasza Voice24 (#39435) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Miért kell azon fennakadni, ha valakit nem a szőrszál végén lévő mikroporszem érdekel, hanem csak egyszerűen a gyönyörű, éles képi világ?"

Ebben a mondatban ellentét feszül, mert az "éles képi világ" elengedhetetlen feltétele a "mikroporszem" látványa, hogy a jelzőidnél maradjak.

"Az miért nem elég indoknak, ha valaki egyszerűen szebbnek, jobbnak, élesebbnek látja a fullHD-t?"

Elég indoknak.

"Ez ugyanúgy megtörténik még 42" esetén is akár 3 méterről is."

Ebben kételkedek. Legalábbis a mértékében. Nekem is volt 42"-osom, tudom miről beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#39437) Mankó válasza kovadika (#39396) üzenetére


Mankó
veterán

Ez most biztos, hogy a Wd streaming le tudja jatszani a 3d mkv-kat? A half, sbs 3d-re gondoltal?
Ez nekem eleg fontos informacio lenne, mert eddig csak ez a dolog tartott vissza a streaming vasarlasatol, hogy nem tudja a 3d-t semmilyen formaban.
Esetleg arrol is tudsz informaciot, hogy a dts hangsavokat tokeletesen kezeli-e? True hd nem erdekel, mert nem tudnam kihasznalni. Es mi a helyzet a 24p-vel?

[ Szerkesztve ]

(#39438) liszi70 válasza Mankó (#39437) üzenetére


liszi70
nagyúr

A felezett felbontású 3D-t még a tévé belső lejátszója is lejátssza....de minek? Na jó, végül is 3D helyett jó az is! :)

(#39439) DM-Fan válasza Fogash (#39406) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Többen is vettünk a topicból annó Logitech Harmony 600-at 10-11 eFt-os összegért. Makrózható, kijelzője van, az összes eszközt úgy vezérli, mint az álom. Korábban 5 távirányító volt az asztalomon, azóta csak ez az egy van és mindent tökéletesen vezérlek vele, úgy szabtam testre, ahogy nekem a legjobb. Egyetlen gombnyomásra a teljes láncot bekapcsolja, mindent a megfelelő bemenetre/profilra állít és mehet a móka.

A beépített lejátszókat meg feletsd el, ha minőségi HD-lejátszás a cél: zsákutca mind. Csakis külső!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#39440) DM-Fan válasza sad_Vamp (#39413) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Pedig hidd el, hogy a HD élmény pont attól HD-élmény, hogy ilyen részleteket látsz. Én pl. nagy élvezettel nézem újra gyermekkorom filmjeinek BD-kiadását, mert olyan dolgokat látok, amit a korább, mosott transzfereken, kisebb felbontású TV-ken nem láttam. Ehhez viszont minőségi anyag és megfelelő méretű TV kell az optimális nézési távolságot is szem előtt tartva. Pontosan ezért fizetek többet egy BD-ért, egy HDTV-adókat tartalmazó csomagért, mint egy SD-anyagért, mert ezeket a különbségeket akarom látni. Erről szól a fullHD, amit a megfelelő képméret/nézési távolság megtalálása szavatol. Lehet ezt bagatellizálni, de akkor már nem teljes az élmény.

Get Moded!

(#39441) kovadika válasza Mankó (#39437) üzenetére


kovadika
őstag

Úgy tudom az összes 2D-s lejátszó képes az ilyen mkv-k megjelenítésére. Biztos, ami biztos alapon kérdezz meg egy tulajt a médialejátszós topicban.
Ha komolyan érdekel a 3D, akkor MED600(igaz, ez +20k), de lehet egy Egreat R6S-el(ez még olcsóbb is) is jobban jársz.

(#39442) Mankó válasza liszi70 (#39438) üzenetére


Mankó
veterán

Meg nincs tv amiben lenne lejatszo. Valahogy nem tudok valasztani a mostani tv-k kozul. Lcd-ben zavar a samsung vibralo 3d-je, lg-ben ami tudasban tetszene iszonyat tukrozodik, plazmat nem ismerem, s kicsit riasztanak a ghost, beeges, bejaratasi dolgok.
De hd ready-n is lehetne 720 hd-ket nezni (nagyon jol be vannak love a szinei lcd letere) s jelen esetben erre egy medialejatszo lenne a megoldas, ha mar tv-t nem tudok valasztani. Volt egy medx600, de a 24p-s filmek iszonyat akadtak es visszaadtam. Annak arat inkabb most egy tv-be feccolnam, ha tudnek egyreszt valasztani, masreszt tudnek olyan modellt megfizetheto aron, ami jo kepminoseget, jo medialejatszot kinal, 24p-vel, dts, esetleg 3d-vel, mert en sem szeretem a sok taviranyitot.

[ Szerkesztve ]

(#39443) kovadika válasza Mankó (#39442) üzenetére


kovadika
őstag

Nem lehet, hogy a Mede8er "iszonyatosan akadozó" 24Hz-nél csak a szokásos 24p judder-t érzékelted? Sokan reagálnak így, akik már megszokták a 60Hz-es lejátszást és az azzal járó mű folyamatosságot.
Ebben egyik lejátszó sem fog többet, vagy kevesebbet nyújtani(talán azok a realtek chipesek, amik nem képesek 23,976 lejátszásra, de azok se biztos).

[ Szerkesztve ]

(#39444) BBéci válasza kovadika (#39443) üzenetére


BBéci
titán

Régi a tévéje, nem kezeli a 24p-t.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#39445) Mankó válasza BBéci (#39444) üzenetére


Mankó
veterán

Igy van, de 250 k-ig nem valoszinu, hogy talalok olyan 42es plazmat, vagy lcd-t ami kiszolgalna fullosan az igenyeimet. Max ugy hogy egy tv + egy medx600 vagy esetleg egy wd streaming.
Ha tevednek, ajanljatok egy tipust!

(#39446) kovadika válasza Mankó (#39445) üzenetére


kovadika
őstag

Semekkora összegért nincs normális beépített lejátszó, ami vinné az igazi 3D fájlokat, vagy képes lenne kadenciahelyes lejátszásra.
Ha ráér a vásárlás vegyél ősszel, vagy év végén egy ST60-at 190 ezerért, hátha addigra megoldódik az input lag problémája és akkor játszani is tudnál vele. Ha nem oldódik, akkor 250 körül lesz majd GT60, aminek nincsenek input-lag gondjai. Esetleg figyeld az aprót hátha felrak valaki tavalyi ST-t, vagy GT-t.

[ Szerkesztve ]

(#39447) Shadowbull válasza liszi70 (#39433) üzenetére


Shadowbull
addikt

ez hulyeseg, mar megbocsass...

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#39448) liszi70 válasza Shadowbull (#39447) üzenetére


liszi70
nagyúr

Szerinted. Szerintem, meg azok szerint, akiknek fontosak a részletek, nem hülyeség. Mint mondtad, neked ez nem fontos. De ez nem baj, csak ne nézd hülyének azt, aki a HD élményt szereti, élvezi és nem bagatellizálja.

[ Szerkesztve ]

(#39449) spiky03 válasza DM-Fan (#39440) üzenetére


spiky03
veterán

ezt én is csak megerősíteni tudom.
pl eddig nem is láttam, h nemónak vannak pikkejei. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#39450) BBéci válasza Shadowbull (#39447) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem egyáltalán nem hülyeség, nagyjából egyetértek Liszivel.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.