Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40351) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

Na, voltam ma az üzletben, hát bizony az 40UT50-es már csak kiállítási darab, 500€ lenne az ára, hát nemtom nemtom.

Néztem is a képét hogy fura, hát fel volt tolva az élesítés maximumra. (nekem fura hogy minden csúszka csak pozitív értékben volt, nem tudtam mi az igazi 0.) 50" valahogy jobban be volt állítva kép ügyileg.

A fene sem tudja mi legyen, kéne még alkudni az árból mi (igen ilyen esetben boltban is szokásom) ? :D

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#40352) liszi70 válasza sad_Vamp (#40351) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Na, voltam ma az üzletben, hát bizony az 40UT50-es már csak kiállítási darab"

Te hol találtál 40UT50-et? Azonnal add meg az elérhetőségét, a kuriózumok mindig érdekeltek! :D

"A fene sem tudja mi legyen, kéne még alkudni az árból mi (igen ilyen esetben boltban is szokásom) ?"

Elolvastam egy párszor a mondatodat mire minden összeállt, de szerintem lehet alkudni. Ha mást nem, valami kiegészítőt bele lehet tenni az árba, szinte mindenütt. De az egyéni árengedmény is elképzelhető.

[ Szerkesztve ]

(#40353) Dexar007 válasza tomic (#40349) üzenetére


Dexar007
veterán

Nem és nem. :)
De szinte biztos,hogy ugyanolyan mint a tavalyi e530-as,arról pedig talalsz tesztet. :)

Give me your cum,bull!

(#40354) Oldfighter válasza mayday00 (#40345) üzenetére


Oldfighter
senior tag

Na jah, mert aztán nem vernek semmi fényt vissza. :W
Viszont csodálkozom, hogy semmit se tudsz arról, hogy hány beégett logós vásznat dobnak ki évente világszerte. Gugliz csak rá.

Süket szomszéd a jó szomszéd!

(#40355) janos666 válasza Oldfighter (#40354) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

:DD :)) :C

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#40356) junkpod válasza Ispy (#40276) üzenetére


junkpod
nagyúr

A legjobb az a duma, hogy a plazma a gyors mozgásmegjelenítésre való. Ezek szerint lcd-n filmet nem is lehet nézni, de tv-t se. Vita lezárva, plazma a használható:)

Box's don't touch!

(#40357) liszi70 válasza junkpod (#40356) üzenetére


liszi70
nagyúr

Törölve

[ Szerkesztve ]

(#40358) sad_Vamp válasza liszi70 (#40352) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Na eddig te voltál kiakadva, mert kukacoskodtak, most meg nekem van beszólva egy elírásért.... hát hát :N

akkor meg kéne néznem ott helyben mennyi száz órát ment az a gép....

Az 1színű képeken kívül mivel lehet/érdemes tesztelni a panelt? mire kéne jobban odafigyelni ilyen esetben?

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#40359) kovadika válasza sad_Vamp (#40358) üzenetére


kovadika
őstag

Sávosodásra tesztelheted mondjuk focimeccsel, ott "szépen" ki kéne adnia, de emiatt én nem paráznék. Az UT-re nem jellemző. Azt hiszem eddig egy valaki említette, hogy talán látott valamit, de azóta sincs ilyen tapasztalat. Sajnos ez az erősebb modellek rákfenéje. :(

[ Szerkesztve ]

(#40360) Mankó


Mankó
veterán

Elnezest kerek minden forum tagtol, de szeretnek kozze tenni itt egy szamomra fontos felkerest.

Debreceni, vagy Debrecen kozeleben lako, plazmahoz erto segitokesz ph tagot keresek, aki segitsegemre lenne egy 50st50-es panasonic plazma helyszini teszteleseben. Ott szeretnek venni egy hasznalt darabot, s nem szeretnek belefutni semmilyen a hozza nem erto szemem szamara a helyszinen nem, de az otthoni hasznalat soran mindenkeppen szembe otlo sulyos hibaval.
Aki vallalna legyen szives jelentkezzen privatban, hogy megbeszeljuk a reszleteket! Aki "csak" ismerost tud ajanlani az is keressen meg privatban!
Persze igeny eseten egy csekely osszeget feltudok ajanlani eme szolgaltatasert.

Koszi

(#40361) liszi70 válasza sad_Vamp (#40358) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Na eddig te voltál kiakadva, mert kukacoskodtak, most meg nekem van beszólva egy elírásért.... hát hát "

Jaj istenem, dehogy szóltam én be, hát hány rohadt szmájlit tegyek még oda, hogy érezhető legyen a poénkodás, egy kis szín a plazma kurvajó feketéjében??? :D

"Az 1színű képeken kívül mivel lehet/érdemes tesztelni a panelt? mire kéne jobban odafigyelni ilyen esetben?"

Bemásolom neked, amit egy fórumtársunknak írtam privátban a panel ellenőrzéséről :

4 dolgot érdemes ellenőrizni a használt tévéken (a beégést leszámítva LCD-n is):
1. Pixelhiba. Ennek módja egy színekből álló tesztsorozat, amit el is küldhetek neked, ha adsz egy ímélcímet.
2. Beégés. Ezt szintén a színekkel lehet ellenőrizni, látsz-e valamilyen nyomot a panelen. Egyébként az sem biztos, hogy beégés, ha látsz rajta valamit, olyankor futtatni kell vegyes képtartalmat és le kell ellenőrizni, hogy halványodik-e, vagy nem. Ha halványodott valamennyit, akkor az tutita nem beégés, csak egy természetes ghosting.
3.Sávosodás, panelhomogenitás. Ezt mozgóképpel, mégpedig nagy, homogén felületekkel, kameramozgás, svenkelés közben kell ellenőrizni. Például focimeccs zöld gyepe, égbolt stb., kamerasvenkelés közben! Függőlegesen szoktak jelentkezni halvány sávok, ha vannak. Ha látsz valami téged zavaró csíkozódást, foltosodást, ne vedd meg.
4. Üzemóra. Ellenőrzésének módja.

Tedd föl egy pendrájvra a focimeccs-részletet meg a színeket, bele a tévé USB-csatijába, a tévé belső lejátszóján lejátszod, ha minden klappol üzemóra-mustra, és kész. Az egész leellenőrzés 5 perc, nehogy megijedj tőle, én még a vadi új tévéimen is végigellenőriztem mindent!

[ Szerkesztve ]

(#40362) BBéci válasza junkpod (#40356) üzenetére


BBéci
titán

Többen, többször kifejtettük, hogy az LCD állóképek megjelenítésére való, nem lett volna szabad elkezdeni sem a tévéként alkalmazását. Mégpedig a folyadékkristályok lomhasága miatt.
Tehát a cikk általad idézett része fedi a valóságot.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#40363) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

gondoltam ezt látnom is kell, rákerestem, találtam ilyet e:

video1

video2

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#40364) Dexar007


Dexar007
veterán

Edigitálnál lehet kérni gari kiterjesztést a Pana tévékre?

Give me your cum,bull!

(#40365) Mankó


Mankó
veterán

10cm vekony falra tennem az 50st50es. Meg fogja ez egyaltalan tartani, milyen falitartot ajanlotok hozza?
Nincs nagy elvaras, csak meg tartsa atomstabilan. Persze ha a fullos falitarto (dontheto, tologathato vele a tv) meg amit ajanlotok kozott arban nem sok a kulonbseg, akkor a profibbat vennem.
Egyeb velemenyt is irhattok a felfogatassal kapcsolatban!

(#40366) Mankó


Mankó
veterán

Egy 200 órás 50-es Panasonic plazmát érdemes már kalibráltatni? Egy ilyen művelettel ténylegesen szebbek lesznek a színek, fekete, egyebek, akár klasszisokkal? Megéri szerintetek? Adott fényviszonyokhoz szoktak kalibrálni vagy mindegy csak kalibrálva legyen?

(#40367) Gabor970 válasza Mankó (#40365) üzenetére


Gabor970
addikt

Ha tégla, vagy ytong, akkor biztosan megtartja. Ha nem kell forgatni-dönteni, kedved szerint vedd amelyik a pénztárcádnak tetszik, és tudja az 50"-os tévék 400mm x 400mm felfogatását. Amin az enyim lóg, azt nemrég a tescoban 1500Ft áron akciózták. Azt mondják, hogy 500 óra után érdemes kalibráltatni. Az eladó szervízmenüben nézte azt a 200 órát, vagy csak kb úgy gondolja, hogy annyit ment?

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#40368) kovadika válasza Dexar007 (#40364) üzenetére


kovadika
őstag

A gyárit sajnos nem. Eddig lehetett aránylag olcsón biztosítást, vagy bolti garancia hosszabbítást kérni(vagy ezek kombinációját), de mára nem maradt semmi.

(#40369) Ispy válasza junkpod (#40356) üzenetére


Ispy
veterán

Lehet nézni rajta filmet, senki nem mondta, hogy nem.

Arról volt szó, hogy a GYORS mozgásmegjelenítésben jobb a plazma. A jobb nem azt jelenti, hogy a másik nem tudja a mozgást megjeleníteni, csak azt, hogy az gyengébb. Érted a különbséget?

De ha csak trollkodni jöttél, akkor persze mindegy.

(Mielőtt jössz itt nekem a perszemertmégnemvoltlcdtévéd dumával, szólok, hogy volt, focit például kifejezetten utáltam rajta nézni emiatt.)

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#40370) Ispy válasza Mankó (#40366) üzenetére


Ispy
veterán

Nekem sem volt sokkal több benne, amikor kalibrálva lett.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#40371) Sanyyka válasza Dexar007 (#40259) üzenetére


Sanyyka
aktív tag

Köszi, sokat segítettél.
A tengerentúli árakhoz képest gondolom mégkevésbé versenyképes az ajánlatom...

(#40372) mayday00 válasza Ispy (#40369) üzenetére


mayday00
őstag

Lassú mozgásnál meg tökmindegy.

#40259) Dexar007

Jó hogy nem az ausztráliai árakat linkeled be. Ott lehet még olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#40373) Mankó válasza Ispy (#40370) üzenetére


Mankó
veterán

Na ez megnyugtató,gondolom sokkal szebb képre, vagy csak természetesebbre lehet számítani kalibrálás után.

(#40374) Dorian válasza Mankó (#40366) üzenetére


Dorian
félisten

Én várnék azért az 500+ órára a kalibrálással.
Nem az a lényege, hogy szebbek legyenek a színek -ez ugye teljesen szubjektív dolog- hanem hogy színhelyessé váljon. Nálam pl. minden kissé sárgás beütésű volt, most a fehér fehér lett, ill. a színek - ezáltal az egész kép - mind természetesebbek.
A tévé be lesz állítva úgy, hogy a fekete a lehető legsötétebb legyen miközben nem veszne el a szürkeárnyalatok, a fehér pedig a számodra megfelelő fényerejű, miközben nem égnek be a részletek.
Kalibrálni sötétben szokás, de Pana ST-nél nagyon jól működik , hogy sötétben bekapcsolt öko-móddal kerül beállításra a kontraszt, és ha nő a külső fényerő, a tévé szépen emeli hozzá, nem kell manulálisan után-állítgatni.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#40375) Ispy válasza Dorian (#40374) üzenetére


Ispy
veterán

János szerint 200 óra is elég, utána már nem változik annyit a panel.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#40376) Mankó válasza Ispy (#40375) üzenetére


Mankó
veterán

Vele csináltatom majd a kalibrálást. :))

(#40377) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Sziasztok!

42G20 szervizmenübe hogyan jutok be?

Megszeretném nézni hány óránál járok ...

(#40378) liszi70 válasza pusi1981 (#40377) üzenetére


liszi70
nagyúr

Üzemóra. Neked csak 1X kell megnyomni a 2-es gombot, a 20-as szériára még a régi vonatkozik!!!

[ Szerkesztve ]

(#40379) Dexar007 válasza mayday00 (#40372) üzenetére


Dexar007
veterán

Van egy kis különbseg nem gondolod? Tolunk par szaz km-re jelenlegi arfolyamon,292 az 55st50.Akkor nem fogok 300-ert egy 1.5 honapos hasznalt tv-t venni,mert ennyiböl kijön az osztrak is...

Give me your cum,bull!

(#40380) pusi1981 válasza liszi70 (#40378) üzenetére


pusi1981
aktív tag

Köszi!

(#40381) mayday00 válasza Dexar007 (#40379) üzenetére


mayday00
őstag

igen, Ha esetleg meghibásodik viheted vissza ki osztrákba, mert itthon csak pénzért javítják meg.
Margit gondolkodni kell néha. Vagy neked osztrákból kijön a szerelő végig az autópályán lakásodig. oda vissza 1000km
Mert a hazai pana külföldön vásárolt készülékekkel nem foglalkozik.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#40382) Kernel válasza junkpod (#40356) üzenetére


Kernel
nagyúr

Gyakorlatban ezt úgy kell elképzelni, vagy valószínűleg láttál is ilyet, amikor a képernyőn mozog egy nagyobb fej (Híradó bemondója stb.), álló helyzetben még éles, de ahogy elmozdul, mosódik az arca, haja.

Eléggé zavaró, de például egy 32 collos LCD-t messzebbről nézve (3-4 m körül) már nem nagyon tűnik fel. Viszont, ahogy csökken a távolság és nő a képernyőméret, egyre kellemetlenebb lehet. Hogy a korszerűbb LCD-ken mennyire feltűnő a jelenség, azt érdemes megfigyelni vásárlás előtt, én nem nézegettem mostanában, hogy az újak mit tudnak ilyen szempontból.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#40383) Dexar007 válasza mayday00 (#40381) üzenetére


Dexar007
veterán

Ha kapsz pán-európai garijegyet,akkor ugyanúgy érvényes a garanciája itthon is.Nem Usenkáról beszélünk,hogy szopni fogsz a gari miatt ha bármi gond van.,,Gondolkodni kell néha"

Give me your cum,bull!

(#40384) Gabor970 válasza Sanyyka (#40371) üzenetére


Gabor970
addikt

miután itt egy fórumtárs a debreceni 2 hónapos 50ST50-ért gondolom kb 210-220e Ft-ot fog adni (240-ért hirdetik) kissé számomra is elrugaszkodott gondolat a 300e az 55ST50-ért. Kb a 250e amiért el is viszi valaki, aki hajlandó pluszt áldozni 5" miatt. SZERINTEM

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#40385) tomic válasza Gabor970 (#40384) üzenetére


tomic
addikt

Talán azért is mert annyiba kerül újonnan.

mayday00 Hallottál már arról a szóról hogy posta?

[ Szerkesztve ]

(#40386) mayday00 válasza tomic (#40385) üzenetére


mayday00
őstag

Hallottam igen.De ekkora csomagot elszállítana? :U
Olyanról nem hallottam még, hogy tévét adtak volna fel postán. :U

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#40387) sad_Vamp válasza mayday00 (#40386) üzenetére


sad_Vamp
őstag

ennyire tényleg nem lehetsz :W mért mit gondolsz a gyárból hogy érkezik az üzletbe? Netán ha webshopon keresztül rendeled?! Ehh. :(

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#40388) erdoke válasza Mankó (#40360) üzenetére


erdoke
titán

Én szívesen segítenék, de az erre fordítható idővel elég hadilábon fogok állni a következő héten (is). :(
Először is össze kell gyűjtögetni egy kép- és videó anyagot, amivel a pixelhibát, beégést/ghostot és a sávosodást lehet tesztelni, majd el kell menni, és alaposan végig nézni ezeket. Még médialejátszót is tudnék vinni, éppen most költöztünk, a WD Live Hub még zacsiban van...

A legjobb aláírás a héten

(#40389) tomic válasza mayday00 (#40386) üzenetére


tomic
addikt

21 században tankot is elvisznek már tudod. Bizony ám. Én is szépen postán adtam fel a tévécskémet mikor eladtam. Sőt! Mikor megvettem a postás bácsi hozta. Szépen a dobozában becsomagolva.

(#40390) ketkedo612 válasza Dexar007 (#40383) üzenetére


ketkedo612
tag

A páneurópai garancia jegy csak attól európai, hogy minden országban ezt a füzetet adják a készülék mellé és ebben az egyben benne vannak az országonként eltérő feltételek.

A garanciális költségeket nálunk annak kell viselni aki a készüléket behozta az országba.
A hivatalos hazai forgalmazóval vannak szerződéses kapcsolatban a márkaszervizek.
Az Ausztriában értékesített TV készülékek garanciáis költségeit nem állja a hazai forgalmazó.
Ha nem igy lenne nem kellene tartani a szürkeimportos web-shopoktól, mert nem kéne bolti garanciával árulni a saját importos, de itthon márkaszevíz hálózattal rendelkező készülékeiket.

Ha magánszemélyként külföldről hozod be a TV-t te vagy az importőr, tiéd a garanciális költség vagy visszaviszed az ausztriai márkaszervízbe, akiknek szerződésük van az osztrák forgalmazóval.

Amire gondolsz, az akkor működne, ha egész Európában egy cég forgalmazná a készülékeket és minden országban ez az egy cég szerződne a szervízekkel a garanciális javításra. Ez a mi életünkben még nem valószínű, hogy bekövetkezik.

(#40391) Dexar007 válasza ketkedo612 (#40390) üzenetére


Dexar007
veterán

Ez csak a tv-kre vonatkozik? Vagy ez csak a Panasonicnál van így ?
Mobiloknál elfogadják a külföldi számla másolatát is,amivel itthon is ugyanúgy le lehet garanciáztatni,mint bármit mást.

Más.:
55ST50 - Göttingen -Pest 2000km oda-vissza. Ki vállalja be? ;]
(699 euro)
[link]

Give me your cum,bull!

(#40392) Dorian válasza ketkedo612 (#40390) üzenetére


Dorian
félisten

Nem biztos ez annyira.
Én írásban rákérdezte a Pana Magyaro-nál, és írásban megválaszolták, miszerint ha lepecsételt Pán-európai garanciajegyem van, úgy érvényes a gyári garancia, és probléma esetén megadtak 3 helyet, ahová el lehet juttatni.

Mondjuk az igaz, hogy a konkrét boltra is rákérdeztem a levélben, ahol vettem, külföldi esetében lehet nem ezt a választ kaptam volna.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#40393) DM-Fan válasza Dexar007 (#40391) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Benzinnel együtt durván 270 eFt-ból úsznád meg és ha itthon bekapcsolod és mondjuk egy sáv hiányzik a panelen a képből (ugye ismerős?), akkor van egy levélnehezéked, amit itthon nem tudsz gariztatni és újabb 60 eFt benzinpénz, mire elviszed, majd még egyszer 60 eFt, mikor érte mész. Aztán mire hazazötyögsz vele, jó eséllyel kezdődik az egész elölről. Jó buli, valóban.
Mobiloknál sem korlátlan és általános a dolog.

Dorian: pedig már volt rá példa, hogy közösségen belül vásárolt TV-vel elhajtották a jóembert, pedig megvolt az odakint lekezelt garanciajegy, ahogy a szürkeimportos TV-ket sem javítják.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#40394) Mankó válasza Gabor970 (#40384) üzenetére


Mankó
veterán

Szerettem volna 220-ig lemenni, de nem enged. Tekintve, hogy nem lehet kapni valahol érthető a dolog, de mégis csak egy használt tv. Még nem döntöttem el teljesen, de nem jobb döntés 210-ért egy UT50 sem. ST60 jó lenne, de nem lehet rajta játszani, a GT60 meg nagyon drága. Szóval akkor marad az ST50.

(#40395) mayday00 válasza DM-Fan (#40393) üzenetére


mayday00
őstag

Mert ő azt gondolja, hogy a pana magyarország bármilyen tévét megjavít, Akárhol is vetted. Ez nagy tévedés. Amit ők forgalmaznak azt megjavítják a garancián belül ingyen. Velük vannak szerződésben a márkaszervizek. Logikus, hogy más készüléket nem javítanak meg csak amit tőlük veszel.
Ha veszel kint osztrákoknál egy nike cipőt, itthon leválik a talpa. Szerinted idehaza kicserélik? Elhajtanak a halál...oda. Visszazavarnak osztrákokhoz javíttasd meg kint a cipőt :D Tévénél meg Visszairányítanak a osztrák panához, hogy javíttasd meg ott :D Elvileg kint vetted :D

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#40396) Dexar007 válasza DM-Fan (#40393) üzenetére


Dexar007
veterán

Ismerős. :DDD
De ez nem webshop,hanem Media Markt,előtte lehet tesztelni.Mondjuk igaz,lehet megy pár órát aztán jön elő valami hiba,akkor jó buli lesz.
Lehet be kéne nevezni viszont az edigital féle 65ST50-re, ST60-ra fölöslegesen várok,használhatatlan az input lag miatt.

Give me your cum,bull!

(#40397) mayday00 válasza Dexar007 (#40396) üzenetére


mayday00
őstag

65ST50-el meg lennél elégedve ? :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#40398) madgie válasza Dorian (#40392) üzenetére


madgie
titán

A Pana Magyarország elfogadja az EU-s cuccot, csak nem hangoztatja ezt..

Legalábbis fényképező vételkor ezt az infót kaptam (amazon.co.uk vétel volt)

(#40399) Dexar007 válasza mayday00 (#40397) üzenetére


Dexar007
veterán

Mivel nincs más alternatíva ezért szerintem igen, mondjuk egy kicsit zavarna,hogy a tavalyi szériát veszem meg. De ha egyszer az ideiből nincs számomra "normális"? VT-ért én nem vagyok hajlandó fizetni. ST60 érdekelt volna, olyan input laggal mint az ST50.
Gondolkoztam mondjuk egy ideig az 55"-oson is 1000 euro-ért, de nem bírnám hosszú távon elviselni,hogy 10"-al kisebb mint amilyen lehetne.
Majd mindjárt liszi70 kollégát zavarjuk privátban,hogy mennyire van megelégedve a tv-jével. ;]

Zárójelben.: X10-es utódjára lenne szükségem,ami egyébként szeptember 3-án lesz 4 éves. Úgyhogy minimum ennyi ideig kellene kitartania.
Viszont zavar az a tudat,hogy ha várnék mondjuk jövő év őszig akkor talán GT-VT-t lehetne kapni ST áron+ ott van ugye az a fránya "felezett" fekete szint.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#40400) anonym1s válasza Dexar007 (#40399) üzenetére


anonym1s
őstag

Vedd meg a 65st60-at mozira, az e530 meg marad jatekra, problema megoldva :)

Amugy tudja valaki, hogy mi az oka ennek az "input lag"-nak?
Ugy ertem, hogy ez szoftveres hiba, vagy valamelyik alkatresz hibaja?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.