Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12092) sanyi0629


sanyi0629
csendes tag

Ha valakinek esetleg van tapasztalat, szívesen venném a segítségét. Plazmát szeretnék venni, és első sorban a Samsung PS60E6500, a maga 60" kijelzőjével, vagy a vele nagyjából egy árban lévő, de kisebb kijelzőjű PS51E8000 érdekelne. Olvasgattam még a Pana ST50-ről is. Kb 2-3,5 méterről nézném, ez még képlékeny. Első sorban természetesen a HD anyagok minősége és élvezhetősége, de emellett az SD TV adások minősége is fontos, hiszen kábelt is néznénk rajta (valójában jóval több SD adást, mint HD-t, viszont kevésbé zavarna talán a rossz minőségű híradó, mint a nem tökéleteshez közeli mozi). A kevés rendelkezésre álló teszt alapján a 60e6500-öt lőttem be, de mivel - sokakkal ellentétben - engem a 3D mozi is érdekelene (és a 2D-3D konverzió), szintén tesztek alapján talán jobb lehet az e8000 (ennél ráadásul talán még az SD kép is jobb). A Smart funkciók abszolút hidegen hagynak. Ki mit javasolna, kicsit jobb 3D és SD adás (elvileg) a kisebb, 51-es e8000-en, vagy valószínűleg első plazmás számára impresszív lenne az e6500-is? és akkor azért az már csak 60 coll. Köszi előre is.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.