Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38601) Sirandrish válasza VTom (#38597) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mijaza Watcher? Kukkolja a PS5öket? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38602) VTom válasza h377 (#38600) üzenetére


VTom
veterán

Nem tudom, én az előrendelés opciót, a telefont meg a live chat ügyintézőt használtam. :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#38603) h377 válasza Sirandrish (#38601) üzenetére


h377
tag

Aha, nagyon! :D

(#38604) h377 válasza VTom (#38602) üzenetére


h377
tag

Okok...

(#38605) EnterR


EnterR
veterán

Nekem ma a makrózásnak köszönhetően lett charging stationöm. Durva egy év.

PSN ID: marquuard

(#38606) h377 válasza EnterR (#38605) üzenetére


h377
tag

Pfff jah :D Tényleg durva... ÉS mit figyeltettél?

(#38607) Tatyla


Tatyla
őstag

Most már eléggé kezdek berágni. Milyen kereskedelem az hogy kirak az MM pár darabot, az anyukájukat szerencsejátékozzák el. Egyszerű halandók is tudjanak már rendelni mert ez így faszság.

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#38608) EnterR válasza h377 (#38606) üzenetére


EnterR
veterán

Könnyebb megválaszolni, hogy mit NEM. :DDD

PSN ID: marquuard

(#38609) Tomtailor85 válasza emre33 (#38596) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Gratulálok! Jó gamelést, az új konzolhoz! :Y

[ Szerkesztve ]

(#38610) EnterR válasza Tatyla (#38607) üzenetére


EnterR
veterán

Iszom a szavaid, tényleg vicc. Legmélyebbre a Telekom süllyedt.

PSN ID: marquuard

(#38611) VTom válasza Tatyla (#38607) üzenetére


VTom
veterán

Lehetetlen lesz így vásárolni még jó darabig, a fent említett programok miatt. Óriási előnybe kerül mindenki aki ilyet használ a mezei vásárlóvan szemben.

Szerintem akinek nincs már befogadott előrendelése, az március előtt tényleg ne reménykedjen. Legfeljebb kellemes meglepetés éri, ha mégis sikerül neki.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#38612) hudekira0 válasza zozika84 (#38529) üzenetére


hudekira0
tag

Hello, nekem is befrissült a siege, de nem találom a játékon belül hol tudok váltani perforamnce mod-ra illetve a triggerek és a rezgés is olyan mint régen. (igaz csak training módban teszteltem.)
Van ötletetek?
Előre is köszi!

(#38613) polonic válasza EnterR (#38610) üzenetére


polonic
félisten

Mi volt a Telekommal? Mi ennek a programnak a neve?

(#38614) Tomtailor85 válasza EnterR (#38610) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Meg kell védenem a telekomot. Nekem egyik ismerősöm szólt, hogy indult az előrendelés. Akivel tartom a kapcsolatot az még rajtam kívül 3-om ember, akiknek sikerült rendelni ps5-öt tőlük. Senki nem dolgozik a telekomnál! :DDD

(#38615) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

Fiúk-lányok!

1. Kicsit sok az OFF, a boltkibeszélés, meg a boltfigyelési megoldások kivesézése.
2. Egy mértékig oké, de sokan az OFF gomb használatáról is megfeledkeznek, utólag kell átkattintani őket.
3. Van OFF topikunk, nem dísznek hanem azért hogy indokolt esetben használjátok. Legyetek szívesek az első pontban említett témákkal inkább oda átvonulni, itt maradjon főképp az ON, direktben PS5-ről szóló hozzászólás.

Az említett tartalommal bíró hozzászólások törlésre kerülnek innentől.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#38616) RangerFox válasza hudekira0 (#38612) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én úgy tudtam, hogy csak a multira vonatkozik a 120fps mode

(#38617) Elderath


Elderath
őstag

Cyberpunk 2077 — Photo Mode Trailer

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#38618) Madwe válasza Tatyla (#38607) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem értelek. Ha előrendelési sorrend van s nagy a sor a kvnál akkor az a baj, ha meg szabadrablás a készlet erejéig akkor meg az. Mindkét opció adott, mindenhol ugyanannyi esélyed van mint bárki másnak.

(#38619) stickermajom válasza Tatyla (#38607) üzenetére


stickermajom
addikt

Tán aranykeretes meghívót szeretnél kapni két héttel a rendelés élesítése előtt, hogy sikerüljön megrendelni?

A lehetőség mindenki előtt adott, hogy különböő módszerekkel figyelje az oldalakat. Onnantól már csak elég gyorsnak kell lenni.

(#38620) hudekira0 válasza RangerFox (#38616) üzenetére


hudekira0
tag

Elég érdekes, most azért tegyem tönkre mások játékát, hogy csak kipróbáljam az új funkciókat? Nem egy okos húzás lenne, de a training is olyan hogy lehet online coop-ban csinálni. hmm..

(#38621) syIex


syIex
veterán

Végig vittem újra Pókembert meg a MM is jó szerintem nagyon. Kellett már ez a 60 FPS a konzoloknak. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#38622) stilo18 válasza hudekira0 (#38612) üzenetére


stilo18
addikt

Most nem vagyok otthon, de én is training módban néztem.

Simán settings, video... Ott volt, hogy resolution vagy performance opció.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#38623) EnterR


EnterR
veterán

Na, úton a charging station. Jó évet zártunk.

PSN ID: marquuard

(#38624) RangerFox válasza hudekira0 (#38620) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A trainingben az a baj, hogy erőforrást emészt fel az AI működtetése. Alapból PS4-en az 30fps-sel ment, hiába volt a multi 60.

(#38626) GegeWarrior válasza kevike576 (#38625) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Ez oszt igen :Y :Y :Y Gondolom elirigyelték a nepperek árképzését.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#38627) tboy93 válasza kevike576 (#38625) üzenetére


tboy93
nagyúr

Áhá, szóval ezért tűnt el az alzás rendelésem mellől a várható szállítási dátum, az enyémet majd akkor szállítják ha már nem fognak tudni többet eladni 280 ezres áron :DDD

(#38628) hudekira0 válasza stilo18 (#38622) üzenetére


hudekira0
tag

Érdekes, már újra is indítottam a gépet... na mind1 köszi

(#38629) hudekira0 válasza RangerFox (#38624) üzenetére


hudekira0
tag

hát azt az AI-t nem nevezném erőforrás zabálónak XD, de ezzel az infóval megleptél. Köszi! :)

(#38630) megyer11


megyer11
tag

Az új ps app-ot (android) szeretném összekapcsolni a ps5-el, de valamiért nem sikerül. Hiába nyomok a megerősítés gombra nem történik semmi. Van még a manuális kód megadása opció is, de az sem működik, itt a konzolnak kellene egy kódot megjeleníteni, de semmi. Másnál működik rendesen?

(#38631) Ron Swanson válasza kevike576 (#38625) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Mo-ra szállítanak?

(#38632) Kendek válasza megyer11 (#38630) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Két opció van.

1. Már bejelentkeztél a profiloddal a PS5-re; Beállítások > Konzol csatolása az alkalmazáshoz, kiválasztod a PS5-ödet, majd Konzol kijelölése gomb.

2. Most szeretnél bejelentkezni; Beállítások > Bejelentkezés a PS5 eszközön, olvastasd be a QR kódot, vagy írd be amit kiír a konzol 6 számjegyű kódot.

<-ƘƘ->

(#38633) stilo18 válasza hudekira0 (#38628) üzenetére


stilo18
addikt

PS5 verzió lett leszedve? Tegnap elsőre én is a ps4 - est szedtem..

Utána néztem, hogy van külön next-gen upgrade verzió.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#38634) kevike576


kevike576
senior tag

nem , kell haver, vagy egy alza box ahova rendeled, es odamesz erte :)

[ Szerkesztve ]

(#38635) hombre[EU] válasza Elderath (#38617) üzenetére


hombre[EU]
veterán

f*ck it! megrendelem :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#38636) megyer11 válasza Kendek (#38632) üzenetére


megyer11
tag

Köszi, én ezt értem. Csak nem működik.

(#38637) Kendek válasza megyer11 (#38636) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De pontosan mi nem működik? A bejelentkezés vagy az összekapcsolás? Mert a kérdésedben keverted a kettőt, így nem világos, hogy hol akadtál el. Amúgy a bejelentkezés simán működött eddig mindenkinél. Panasz sem volt rá, plusz páran segítettek másoknak a Plus-os Collection játékok beaktiválásában, és ott tömegesen jelentkeztettek be embereket a hat számjegyű kódokkal. Nálam is működött a QR és a számkód is.

<-ƘƘ->

(#38638) megyer11 válasza Kendek (#38637) üzenetére


megyer11
tag

A bejelentkezés működik. Az összekapcsolás nem. Szóval ha elindítom a telefonon az alkalmazást, pl. nem mutatja a játszott játékokat. De majd otthon még ezt a qr kódos megoldást kipróbálom.

(#38639) Madwe válasza megyer11 (#38638) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ne magyarul használd az appot hanem angolul, az sokaknál megoldotta.

(#38640) JanR válasza Kendek (#38637) üzenetére


JanR
addikt

A QR kódos bejelentkezés nálam is működött az elején, meg is lepődtem, hogy milyen "faja" funkció.
Viszont a telefonon az aplikáción nem látom, hogy milyen játékokkal játszottam és mi vannak meg.

Bekapcsolt gépnél ott ültem a telefonom mellett és többször rányomtam, hogy "Megerősítés" és nem történik semmi.

(#38641) Kendek válasza megyer11 (#38638) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kétszer nem tudsz bejelentkezni, szóval a QR és a számjegyes kód az már nem fog működni. Ha megnézed a Beállítások > Konzol csatolása az alkalmazáshoz opciót, akkor ott a PlayStation 5-nek kell bejelölve lennie (e mellett pedig lehet egy elsődleges PS4-ed is).
A játszott játékokat senkinek sem mutatja magyar nyelvvel, ahhoz a teló rendszernyelvét angolra kell állítani. Múltkor volt róla szó, hogy úgy megjavul.

<-ƘƘ->

(#38642) boticsek19


boticsek19
csendes tag

Gratula azoknak akiknek sikerült ma a MediaMarktból rendelniük! Én reggel 9 óta kb 12-ig frissítgettem az oldalt, erre pont utána 13:00 körül volt. :W
Na mindegy, remélem hamarosan újra lesz náluk szállítmány, telefonon nekem semmit sem tudtak mondani.

[ Szerkesztve ]

(#38643) modd3r válasza boticsek19 (#38642) üzenetére


modd3r
őstag

Ezt utalom MM-nál, hogy ahány ugyintezo, annyi felé infó...

(#38644) eisento


eisento
addikt

:DDD :DDD :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#38645) mattheus


mattheus
őstag

valaki esetleg erre ? [link]

(#38646) predakon válasza mattheus (#38566) üzenetére


predakon
őstag

Mindent vagy semmit alapon működik, amivel játszom azoknál manuálisan rászoktam keresni az esetleges frissítésre. Ezt addig nyomom így amíg játszom a GoW-al

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#38647) Kendek válasza mattheus (#38645) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amikor behelyezed a lemezt, akkor a telepítése mellett elkezdi letölteni a frissítését is, amit meg tudsz állítani. Amúgy van 60fps a teljesen felfrissített változatában is, mert a Favour Performance mód az ezt tudja, csak FHD felbontással.

<-ƘƘ->

(#38648) RangerFox válasza mattheus (#38645) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem lehet külön beállítani. Viszont a letöltését megállíthatod, így nem fog települni a frissítés. Viszont így mindig, amikor a lemezt behelyezed a gépbe, automatikusan elindítja a frissítés letöltését. Akkor is így van, ha kikapcsolod a gépet, majd újra elindítod.

(#38649) predakon válasza RangerFox (#38648) üzenetére


predakon
őstag

vagy ha profiltváltasz vagy ha bármi más töltesz le vagy ha ki be kapcsolod a gépet, ezeket végigszívtam :D erőszakos a jószág ezekkel a frissítésekkel

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#38650) Moby válasza mattheus (#38566) üzenetére


Moby
addikt

A GOW bármilyen verziója játszható 60fps-el. Az update-elt is, csak a felbontása lesz kisebb (van performance mode).

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.