Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-19 17:02:06

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52928) haddent válasza w333 (#52908) üzenetére


haddent
addikt

Akkor miért marad mindig le száz méterekkel a sok ereszcsöves-kipufogós hülyegyerek utánnam ;] Vagy Type-R -ről beszélünk? :DDD

szabonagyur 1.6 tudok nyilatkozni (Z16XER): egyedül klíma nélkül fickós. Lehet magyarázkodni, de teljesítmény / súly viszonylatban teljesen jó élhető kis autó, meglepően jól megy és tud lépni is, sok sokkal drágább és "sportosabbnak" beállított márka és autó lemarad. Klímával, megpakolva 4 személlyel nyilván megérzi. Továbbra is teljes mértékben használható, bizonyos fordulatszám felett (2500 -tól kb) jól megy, lehet előzni, meg élni benne, autópályán magas fordulaton (4000) nem igazán érdekli őt sem, hogy mit pakolsz rá. Érdekesség amire én figyelmes lettem, hogy ha a klíma mellé még nagy fogyasztókat pl ködlámpa felkapcsolok akkor észhez tér kicsit alapjárat és picivel felette is, talán az ECU kapcsol, tehát egy chiptuning sztem sokat dobna az alsó nyomatékon
Az 1.4 -ről jó lenne tudni dolgokat, pl. hogy változó szelepvezérlésű és változó szívócsőhosszú/méretű-e, mert ha igen, akkor még jó is lehet. Ha nem akkor már kevésbé. Nagy fordulaton nem lesz vele probléma, alul, megpakolva, légkondival elég nyögvenyelős lehet, főleg, ha mezei 16 szelepes, nem rendelkezik ezekkel amiket mondtam (mert nagyon sokat tudnak dobni)

gban biztos vagy te abban? ;] ;] ;]

F_Gergely én úgy tudom, hogy az adalékok csapódnak ki, főleg köztük a drága jó Ethanol amiben ugye víz is van ergo, és ez a gond

Másik hsz. -edre: közel az Árkád, de amennyit szenvedek én csak hobbiból kb. Bp. -en minden közel van :DDD Csinálhatunk felőlem, én támogatom :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.