Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29501) Bozek válasza mukibuci (#29500) üzenetére


Bozek
nagyúr

Max. akkor, ha vett kiegészítő adatcsomagot és nem megy. :) Bár én sose használtam ilyeneket, ha valakivel beszélni akarok, akkor felhívom.

(#29502) mukibuci válasza Bozek (#29501) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nekem pl működnek ezek a cuccok, sőt sokan másoknak is - persze azok is sokan vannak, akiknek egyáltalán nem megy

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29503) lugosi válasza Rick4 (#29496) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Értem, valószínű hogy visszaélések elkerülése végett kellett ezt a díjat beiktatni.

(#29504) Rick4 válasza lugosi (#29503) üzenetére


Rick4
félisten

Csak egy gondolatmenet, akármi lehet még ezen kívül, de pl a konferenciahívás is jó ugyanerre, havi 600Ft-ért. A redes felhív két embert, majd ő kilép, és azok addig beszélgetnek, amíg akarnak, akármilyen díjcsomagjuk is van.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29505) lugosi válasza Rick4 (#29504) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Érdekes de nekem pl konferenciahívást az életben nem sikerült összehozni.

(#29506) Rick4 válasza lugosi (#29505) üzenetére


Rick4
félisten

Embere válogatja, de a végeredmény ugyanaz, Te próbáltad, de nem jött össze, én sose próbáltam, és nem jött össze. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29507) Bazaytee


Bazaytee
csendes tag

Sziasztok vodások!
A flotta készülékárlista havonta változik? És ez a 25.000 forintos kedvezmény már régóta létezik ha 2 gigás netet választunk? Azért kérdezem mert flottás leszek és készüléket is vásárolnék. Megéri-e várni?

(#29508) mukibuci válasza Bazaytee (#29507) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem nem és nem

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29509) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Új feltöltőkártyás tarifák

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29510) DANDE22


DANDE22
tag

Hm, ez nem is feltétlen rossz.

(#29511) bul07 válasza mukibuci (#29509) üzenetére


bul07
nagyúr

Én inkább nevezném előfizetésesnek , min 2000Ft a 30napos díj, nem semmi

Minden hónapban automatikusan megújul a csomagom?
Abban az esetben igen, ha a 30. napon van a csomagodnak megfelelő összeg az egyenlegeden.

Mi történik, ha nincs elég feltöltés az egyenlegemen?
3 nappal korábban SMS-ben szólunk, hogy töltsd fel az egyenleged. Ha ennek ellenére nincs feltöltés, akkor csak a legközelebbi feltöltés és tarifacsomagod időszaki díjának levonása után kapod meg ismét a tarifa nyújtotta kedvezményeket. Addig pedig 49 Ft-ért tudsz normál díjas hívást indítani és SMS-t küldeni belföldön.

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29512) n@p@lm válasza mukibuci (#29509) üzenetére


n@p@lm
őstag

a max m nem is lenne rossz mondjuk 500 mb nettel.

(#29513) Vangelis válasza bul07 (#29511) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ez már előfizetéses :) Csak szigorúbb....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29514) Sayuar válasza bul07 (#29511) üzenetére


Sayuar
őstag

igen, ez már nem kártyás, hanem havi díjas előfizetés.
A klasszikus havi díjas előfizetéstől csak az különbözteti meg, hogy a havi díjat előre fizeted, és nincs hűség. De ugyanakkor telefont se nem vehetsz kedvezményesen.
Szerintem ez a tarifa egy nagy átb***ás.

(#29515) Sztbeni válasza mukibuci (#29509) üzenetére


Sztbeni
őstag

A Voda ezekkel a csomagokkal most durván odavág a mezőnynek. Könnyen lehet, hogy a flottás csomagomat ilyenre cserélem. Végre valami jó csomag a magyar mobilpiacon!

Szerk: ezek a Max csomagok most akciósan kerülnek ennyibe, vagy így is fog maradni?

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#29516) kzs


kzs
tag

Sziasztok!

Letezik vodanal olyan, hogy vehetsz masodik sim-et a letezo dijcsomagodhoz (mint telenornal az adatmegoszto sim)? Minel olcsobb tarifanal keresnek ilyet.

Köszi

(#29517) lugosi válasza Sztbeni (#29515) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mi benne a legnagyobb előny? Én nem érzem olyan jónak.

(#29518) mukibuci válasza lugosi (#29517) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

jah, elég gáz, hogy 2000 forintért ingyen beszélhetsz mindenkivel, akinek hasonló csomagja van :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29519) Sztbeni válasza lugosi (#29517) üzenetére


Sztbeni
őstag

Mondj egy ennél jobb csomagot annak, aki bizonyos emberekkel sokat beszél, de azért hív mást is, és kell még neki 1 gb net? Mert én ilyen vagyok. Ez a csomag agyonveri a konkurenciát. Szerintem idővel a másik kettő cég is csinál hasonló prepaid csomagot

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#29520) lugosi válasza mukibuci (#29518) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az a helyzet, hogy ha átgondolom, akkor ez árnyalt.
Tipikusan mikor lehet ezt kihasználni? Pl családon belül. Legyen csak 2 családtag. Ez már 4000 Ft (mobilnetünk akkor nincs, ha van egy semmire sem elég 100 megánk akkor az már 6000 ft). Úgy érzem, hogy ennyiért már sokkal jobban megéri egy havidíj, családon belüli opcióval, ami díj esetlegesen lebeszélhető, mert ez nem (és esetleg plusz szolgáltatásokat ad).
Másik eset amikor ezt kihasználhatónak látom, pl barátok, haverok. Azt összehangolni, hogy mindenkinek meglegyen, senki ne csússzon az időszakos díjjal (mert akkor semmit sem ér) az nehéz. A feltöltős általában a kisebb költségvetésből gazdálkodó felhasználók területe, mindegyik fél részéről folyamatosan etetni egy ilyen opciót valószínűleg nem lesz zökkenőmentes. Ebben az esetben viszont az, aki befizette, hogy ingyen beszéljen a haverjával (aki nem tudta befizetni) feleslegesen fizetett ki ennyi pénzt.
Vegyük hozzá, hogy a legkisebb piaci részesedésű szolgáltatótól jön, tehát matematikailag a legkisebb az esélye, hogy nem családtagok barát stb emberrel összejön az ingyen hívás.

Tehát mivel kontroll alatt kell tartani, hogy mindkét félnek be legyen fizetve, ezért leginkább az első, családi verziót látom majd elterjedni, arra viszont drágább lehet, mint egy havidíjas megoldás.

Szóval szerintem ez nem olyan egyszerű.

Sztbeni : ha azok a bizonyos emberek, akikkel sokat beszélsz, nem állandó kapcsolatok (nem család, barátok, kollégák netalán), akkor jó ez a csomag, feltéve, hogy:
- az illető is vodafone-os
- az illető is feltöltős vagy átvált rá
- az illető is hajlandó kifizetni ezt az opciót (vagy te kifizeted neki)
Úgy érzem még mindig, hogy állandó emberekkel más megoldás jobban megéri.
Szerintem ez a csomag első ránézésre jó, de a gyakorlat dönti majd el, hogy tényleg működik-e.

[ Szerkesztve ]

(#29521) mukibuci válasza lugosi (#29520) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerintem havonta 2 x 2000 ft kevesebb, mint 2 x 3980(go családi opcióval) :U de számoljunk inkább 2 x 3000 ft feltöltéssel, hogy a net is meglegyen ugyanúgy. jé, még így is olcsóbb :U

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29522) lugosi válasza mukibuci (#29521) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A Go családi opcióval 2690+990 ami nálam 3680, és nem 3980, de lehet hogy valamit én nézek rosszul.

Én úgy látom (de még új vagyok vodafone témában), hogy sima vitamaxos számot is be lehet hozni családi csomagba ([link]), ami azt mondja, hogy "Feltöltőkártyás számmal rendelkező tagokat is bevonhatsz a Családi Opcióba, sőt, olyan családtagokat vagy barátokat is, akik külön fizetik a saját számlájukat.", tehát továbbra is azt érzem, hogy erre a megoldásra (nem minden helyzetben, de tipikus helyzetekben) van olcsóbb opció.

Persze, a max elvileg akárhány emberrel működhet, de a valóságban ez tipikusan az általam vázolt családtagok, barátok, ismerősök lesz, nem az ismeretlenek, akiket felhívok, és jé, maxos.

Amúgy alapvetően félreértesz, nem tartom rossznak, hiszen 100 mega adat és 100 perc is benne van, akárhova. Emiatt jó. Alapvetően ha úgy értelmezzük, hogy ez az egymás közötti ingyenesség csak egy érdekes plusz opció, úgy előnyös, de ha kifejezetten emiatt vesszük, akkor lehet, hogy (akár házon belül) van olcsóbb megoldás.

(#29523) mukibuci válasza lugosi (#29522) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a 3680 az tényleg sokkal kevesebb, mint a 3000. egyébként ha nem elektronikus úton fizetsz, akkor +300ft.

igen, sima vitamaxos számot is be lehet vonni, de akkor is csengetni kell a semmire kártyánként a 990Ft-ot, tehát ha van egy go és egy vitamax kártyád, akkor is esetleg ugyanannyira jössz ki (4670 (ami inkább 4970 lesz vs 5000)

hol írta bárki is, hogy a max az ultimate megoldás mindenki problémájára :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29524) bul07 válasza mukibuci (#29521) üzenetére


bul07
nagyúr

De azt is nézd hogy még más hálózatot is kell hívni
3000Ft esetén az a 100perc jó esetben 100 hívás , elég karcsú, még ha másodperc alapon , vagy 10 másodpercenként lenne elszámolva akkor elég is lenne
De ha már hívni kell valami miatt egy szolgáltatót akkor 10-15perc simán elmegy

De egy flotta csomag sokkal jobb

[ Módosította: mukibuci ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29525) mukibuci válasza bul07 (#29524) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

go csomagnál is ugyanúgy 100 perc van, nem véletlenül azzal lett hasonlítva ;)

a flottás dolgot meg felesleges belekeverni

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29526) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Lehet vitatkozni, hogy kinek mik az igényei, de tény hogy jelenleg a Max csomagok a legkedvezőbb feltöltős csomagok itthon. A flottákat meg hagyjuk, mert arra nincs mindenkinek lehetősége.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#29527) bul07 válasza mukibuci (#29525) üzenetére


bul07
nagyúr

Ennél is van havidíj mint egy nem hűségnyilatkozatos flottánál , mindkettőt akármikkor meg lehet szüntetni

100perc akkor is kevés ilyen nagy összegért és utána jön 40Ft/perc

De ez az ingyenes beszélgetés is, az én telefonomba van 211 telefonszám(vagy 100-at töröltem mostanában) ebből 24db ami vodás, 11% és akkor ebből kellene még olyan aki ezt a csomagot választja

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29528) lugosi válasza mukibuci (#29523) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem írtam azt, hogy kevesebb a 3680 mint a 3000. Azt írtam, ha visszaolvasol, hogy nehéz lehet kontroll alatt tartani egy ekkora opciós díjat a költségérzékeny feltöltősöknél, és csak pontosítottam a te számításod.
És ebből a szempontból könnyebben kontroll alatt tartható egy ilyen előfizetéssel amivel példálóztam, mert ott a számlafizető befizeti a 990 Ft díjat, és biztos benne, hogy az egymás közötti ingyenes beszélgetés rendben van. Ellenben a Max tarifa esetén, ha egyikük nem fizeti be, akkor a másik valójában nem csinált mást, mint vett 100 percet és 100 megát amit egy hónap alatt vagy elhasznál, vagy elveszett (pont, mint egy előfizetésnél). Persze utóbbi megoldás előnye, hogy bárkivel működik az ingyenes beszéd, tehát ez egy vegyes megoldás, előnyökkel-hátrányokkal.

A 990 Ft-os opciót csak azért írtam, hogy példát hozzak, hogy van más megoldás is az általam tipikusnak gondolt helyzetre (család, barátok stb). Az is lehet, hogy nem ez lesz a tipikus, de nekem ez jutott róla eszembe.

Szerintem a gyakorlatban majd elválik, mennyire lesz sikeres, mindenesetre a kezdeményezés jó, mert legalább mozgásba hozza a kicsit befülledt tarifákat. Ezért jó a vodafone a piacon, mert az összes jelentősebb tarifaújítást ami most eszembe jut, ők hozták be (emlékszem még az első vitamax city-re, ami minden hálózatba ugyanolyan percdíjjal engedett telefonálni).

(#29529) Daffni2 válasza bul07 (#29527) üzenetére


Daffni2
addikt

24db ami vodás,

Mert 70 a szám eleje?
vagy azért mert biztosan tudod,hogy melyik szolgáltatónál van?

"Aki ad,az nyer"

(#29530) mukibuci válasza lugosi (#29528) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerintem nem teljesen vagy képben a "kontroll"-lal és a "költségérzékeny"-nyel :N go csomagban addig beszélek amíg akarok, aztán győzzem kifizetni, a maxnál pedig amíg van egyenlegem :U (igazából szerinted minden más megoldás rossz, kivéve a tiéd)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29531) bul07 válasza Daffni2 (#29529) üzenetére


bul07
nagyúr

Erre fel nem szokás a számhordozás , és ha vált is max a csomagok között és nem a szolgáltatók között

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29532) Bozek válasza bul07 (#29524) üzenetére


Bozek
nagyúr

100 perc lehet, hogy Neked nem elég, de aki nem sokat telefonál, annak igen.

"De ha már hívni kell valami miatt egy szolgáltatót akkor 10-15perc simán elmegy"
Milyen szolgáltatóra gondolsz?

(#29533) csernak75 válasza Bozek (#29532) üzenetére


csernak75
senior tag

Gondolom:TV, internet,áram,vízmű,bank,stb.

(#29534) bul07 válasza Bozek (#29532) üzenetére


bul07
nagyúr

Mondjuk Internet szolgáltató, víz , gáz,, biztosító, bármi , na meg ha 40számja van az rendesen odavág az emelt díjával
Egy Telekomos hívás elég sokáig szokott tartani (volt hogy délután 45percig nem kapcsoltak :) )
Mindig tv ügyfélszolgálati hívás is vagy 10perc , pedig ott elég gyorsan kapcsolnak

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29535) Bozek válasza bul07 (#29534) üzenetére


Bozek
nagyúr

Telekomos hívást miért Vodás mobilról intézel? :D

(#29536) bul07 válasza Bozek (#29535) üzenetére


bul07
nagyúr

Én csak keresek Vodás flottát , azért vagyok itt jelen , amúgy T-mobil-nál vagyok még

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29537) Bozek válasza bul07 (#29536) üzenetére


Bozek
nagyúr

Saját hálózatból saját szolgáltatót hívni meg ingyenes amúgy is, az nem számít bele a 100 percbe. Legalábbis szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#29538) mukibuci válasza Bozek (#29537) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

sőt a 40-es, kék számok sem tartoznak bele :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29539) bul07 válasza Bozek (#29537) üzenetére


bul07
nagyúr

Na de itt a vodás csomagokról beszélünk, én is váltanék vodára ha lenne egy jó számomra , bár már kezdek letenni róla

Amúgy is a vodának legalább van 06/1 288-1270 normál díjjal hívható száma, majd kiderül mert a múlt hónapban ezt a számot hívtam vagy 5x - és 10percnél tovább beszélgettünk

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29540) zoltanz


zoltanz
nagyúr

5.20-án jóváhagytak egy opciót (9:05-kor. 9:00 kor lett kérve), de a 5.19 -én lezárt számlán már ott van... :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29541) lugosi válasza mukibuci (#29530) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem érted te, hogy mit akartam mondani a kontroll alatt tartással, de ha félreérthető az olvasatodban akkor elmagyarázom. Arra gondoltam, hogy maga az egymás közötti ingyen beszéd opció könnyebben kontroll alatt tartható egy olyan esetben, ha egy előfizetőhöz tartoznak a számok (családi megoldás a számonként 990 ft-tal), ellenben a max megoldása nem tartható egy ember kontrollja alatt, tehát az is kell hozzá, hogy a másik ember befizesse az opciós díjat, különben az én díjam nem teszi lehetővé az egymás közötti ingyenes beszélgetést.

Nem írtam azt, és nem is gondolom, hogy az "én megoldásomon kívül" (akármi is legyen ez az én megoldásom) minden rossz lenne, ezért írtam azt, hogy persze majd a gyakorlatban el fog válni, hogy beválik-e ez a lehetőség, szerintem még kell várni hogy a való életben, mindennapi körülmények között hogyan kivitelezhető. Emellett írtam, hogy a max megoldásnak van más előnye is a családi megoldással szemben (családon kívüli, más maxos előfizetők hívása esetén), tehát nem igaz az, hogy azt mondtam volna, hogy az "én megoldásomon" kívül minden rossz. Szerintem ez világos.

[ Szerkesztve ]

(#29542) Juliuska válasza Rick4 (#29506) üzenetére


Juliuska
senior tag

milyen igaz! :K Én pedig nem akartam ilyet összehozni, mégis összejött :D

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#29543) atthany


atthany
aktív tag

megjelent az új árlistában a SMART 4 (nem a Mini), erről tudtok valamit?
(se boltban se honlapon nincs semmi infó)

(#29544) ferke72


ferke72
aktív tag

Vodánál sokadszor játsszák el velem hogy gyakorlatilag nem fogy le a csomagban foglalt 500Mb és lelassítják ennek ellenére..ráadásul red csomagom van..sokadik után már a fejem is red volt..mikor felhívtam őket annyi volt a válasz biztosan nem jól mér az online felületen rendszer..aham mondom és mi a teendő?
vegyek kiegészítő opciót és lesz netem gyorsabb...azt hittem rosszul hallok.
szerintetek fogyasztóvédelmet megkeressem ezzel? van értelme? :F

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#29545) Daffni2 válasza ferke72 (#29544) üzenetére


Daffni2
addikt

Már csak az a kérdés, minek alapján számoltad,hogy még nem fogyott el??

"Aki ad,az nyer"

(#29546) Bozek válasza ferke72 (#29544) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az online felületen azt azért ne felejtsd el, hogy pár órával (ha nem egy nappal) korábbi adatot látsz. Én 3G Watchdog-ot használok, az tökéletesen mér és még sose csúsztam ki az 500 MB-ból. Vagyis most igen, de ezt beleszámítottam ebbe a hónapba és vettem is 1 GB-os kiegészítő csomagot.

(#29547) ferke72 válasza Bozek (#29546) üzenetére


ferke72
aktív tag

Mivel az online felület minden alkalommal hitelesnek tűnően számolta a forgalmat ezért vagyok benne biztos.
Sőt napokra rá mikor ők belassították is azt láttam hogy közel 200Mb forgalmam volt még.. :((

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#29548) Tomeeka28 válasza ferke72 (#29547) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Az adtforgalmat a netinfo.vodafone.hu oldalon tudod megnézni, az alapján lassítanak, számláznak. Az online ügyfélszolgálaton adatforgalom szempontbó nem a legfrissebb adatok vannak.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#29549) Caldera válasza Bozek (#29546) üzenetére


Caldera
aktív tag

Nekem pedig a mobilom alapból méri az adatforgalmat mindenféle segédprogram és hókusz-pókusz nélkül és a beállított keret előtt figyelmeztet ;)

[ Szerkesztve ]

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#29550) Bogyi007 válasza Caldera (#29549) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nekem csak mérné mivel a Vodafone a Data Sens alkalmazást nem engedélyezi a Nokia 625-ösön...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.