Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30501) pit stop válasza Lalee (#30500) üzenetére


pit stop
addikt

8 után jártam kb. pont arra, akkor még minden rendben volt.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#30502) Kbali válasza Kicsirics77 (#30492) üzenetére


Kbali
nagyúr

Tudom, csak ő még letesztelte, hogy tényleg ez-e a hiba.

(#30503) Lalee válasza pit stop (#30501) üzenetére


Lalee
aktív tag

Köszönöm a választ. Lehet, hogy az én készülékem nyűgösködött.

(#30504) maajsz


maajsz
senior tag

Sziasztok,
vodás flottában vagyok (nem az én nevem alatt), el lehet intézni, hogy ingyen cseréljék a simet nanora, ha nem veszek készüléket (náluk)? Nekem azt mondta egy helyi vodás kollega, hogy a tulajnak adnak csak új simet illetve máshol pedig azt olvastam, hogy csak úgy méret miatti csere vagy 7ezer Ft..

(#30505) mukibuci válasza maajsz (#30504) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

meghatalmazással neked is, egyébként csak az előfizetőnek. ingyen.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30506) Lauda válasza maajsz (#30504) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Mikori a simed? Nem lehet belole kitorni a kicsit? Mert nekem a regibol nem lehet, de amit tavaly kotottem elofizut, az mar olyan sim, hogy ki tudtam torni belole a microt.

(#30507) mukibuci válasza Lauda (#30506) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ettől még nem lesz nano kártyája :D az pedig nem kitörhetős fajta :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30508) Kbali válasza maajsz (#30504) üzenetére


Kbali
nagyúr

Meghatalmazással vagy ha ismered az előfizetői kódot. Kell majd személyi is. Nekem normálról micro verzióra simán cseréltek.

(#30509) mukibuci válasza Kbali (#30508) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

normális ügyintézőnél nincs olyan, hogy vagy ha...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30510) Kh@oSz


Kh@oSz
aktív tag

Sziasztok!

Meg tudna valaki mondani nekem, hogy a zsebnet 1000 -hez mit kell elkuldeni smsben, ha pluszadatot szeretnek? Termeszetesen pont most van karbantartas a voda honlapjan....
Koszonom elore is!

(#30511) Rick4 válasza Kh@oSz (#30510) üzenetére


Rick4
félisten

Hogyan rendelheted meg a PluszAdat opciókat?

A Netinfo oldalon aktiválhatod arról a SIM kártyáról, amelyhez a ZsebNet opció tartozik.

Még szerencse, hogy a tárolt változat működik..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#30512) Kh@oSz válasza Rick4 (#30511) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

Tegnap aktivaltam a zsebnetet online es nem gondoltam, hogy el kellene mentenem ilyen esetre az oldalt... Semmi mas lehetosegem sincs?

(#30513) mukibuci válasza Kh@oSz (#30512) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

1270? már rég aktiválták volna...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30514) Rick4 válasza Kh@oSz (#30512) üzenetére


Rick4
félisten

És máris elfogyott a rendelkezésre álló adatmennyiség? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#30515) Kbali válasza mukibuci (#30509) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ezt nem értem: te írtad a meghatalmazást. Én meg úgy cseréltettem a céges flottában lévő előfizetésen a SIM-et, hogy megkérdezték a biztonsági kódot, én meg tudtam (meg kellett a személyi, lakcímkártya). Tehát szerintem: vagy-vagy.

(#30516) mukibuci válasza Kbali (#30515) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

oké, ha szerinted az rendben van, hogy a te előfizetéseden bárki bármit módosíthat, akkor legyen. Összevesztél a szomszéd józsival / válik az asszony, ki szeretne tolni veled, ezért bemegy az üzletbe és mivel tudja a kódod, ezért kér egy uj sim kártyát (ekkor a tiéd ugye le is lövik automatikusan) majd elküld néhány emeltdíjas smst. Ki lesz ekkor a szarszemét? természetesen a szolgáltató :U

nem véletlenül vannak szabályok, amiket be kellene tartani az ügyintézőknek is :B

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30517) Lauda válasza mukibuci (#30507) üzenetére


Lauda
félisten

Mi az a nano? :D Normal van meg micro nem? :DDD

(#30518) Tomeeka28 válasza mukibuci (#30516) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

A kollega kiemelt ügyfél lesz, azért csrélik neki a SIMet ÜB kóddal...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#30519) mukibuci válasza Tomeeka28 (#30518) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kiemelt ügyfélnek is csak azonosítás után cserélhetnének simet, ami meg is történt, mint ahogy írta is... vagy nem tudom hova akarsz kilyukadni :U

Lauda: [link]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30520) Rick4 válasza Lauda (#30517) üzenetére


Rick4
félisten

Ezek szerint nincs új iphone-od. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#30521) maajsz válasza Rick4 (#30520) üzenetére


maajsz
senior tag

mindenki a szifonra asszociál rögtön a nano sim hallatán :N én spec egy moto x-et nyúzok :))

(#30522) Tomeeka28 válasza maajsz (#30521) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

én meg Lumia 930...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#30523) Rick4 válasza maajsz (#30521) üzenetére


Rick4
félisten

Az igaz, de a szifonak köszönhetően jött el a nano sim is. 2012 elejétől volt nanosim, és csak az apple termékek voltak olyanok, amikbe ekkor, amibe ez kellett, viszont ott az ipadtól az iphone-ig mindegyikben ilyen volt. A moto x jó 1.5 évvel később jött, sok értelme nincs is emlékezni, hogy ebbe is a kell, mikor ez már csak olyan "még egy telefon, amibe ez való". ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#30524) Lauda válasza mukibuci (#30519) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi! :R

Rick4 :N

(#30525) boxfan


boxfan
tag

Miért nincs az árlistán mostanában Blackberry készülék?Ezzel a blekis vásárlókat a Thez terelik......

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#30526) Rick4 válasza boxfan (#30525) üzenetére


Rick4
félisten

Saccold már meg, 100 emberből mennyi mehet be úgy egy üzletbe, hogy előfizetne egy csomagra, és egy Blackberry-t választana hozzá.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#30527) Tomeeka28 válasza Rick4 (#30526) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

100 ból senki... :D Régebben volt Q10, Z10 a kutya se kereste...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#30528) Rick4 válasza Tomeeka28 (#30527) üzenetére


Rick4
félisten

A cég által kiadott hivatalos adatok szerint a világ mobilforgalmának fél %-át tudják magukénak, és most épp emelkedőben vannak. :D Asszem meg is válaszoltuk a kérdést.
Én csak morbidtelefonnak becézem évek óta. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#30529) Montesantos


Montesantos
senior tag

Sziasztok!

Voda szervizről egy kis "mementó":
Előzmények röviden: Nokia lumia 520 leejtettem képernyő elrepedt. Semmi gond beviszem a szervizbe, törésre nincs garancia úgyhogy nem vittem a papírjait. (kb 10 éve vagyok vodás havidíjas előfizető)
A szervizben sorra kerültem, mondom az ügyintézőnek mi a bajom, és hogy tudom garancia nem vonatkozik a törésre.
ügyintéző:4000 párszáz forintért bevizsgálják a készüléket és sms-ben értesítenek a javítás tényleges költségéről,
válasz: Akkor ezért az összegért megmondjátok hogy kijelzőt kell cserélni?
ügyintéző: Igen ez az összeg csak a bevizsgálásra vonatkozik,
válasz: kb összeget szeretnék tudni mennyibe kerül akkor összesen a javítás?
ügyintéző: nem tudom csak a bevizsgálás után tudunk konkrét összeget mondani
válasz: hagyjuk köszönöm viszont látásra

1 emelettel feljebb hivatalos Nokia szerviz: Ügyintéző ránéz a telóra 8k délután kettőre gyere vissza érte...

Röviden ennyit az ügyintézésről....a vodánál

Gabi

(#30530) Rick4 válasza Montesantos (#30529) üzenetére


Rick4
félisten

A voda nem szervizel, max átveszik a készüléket, úgyhogy találd már ki, elsőre végülis hol voltál? A vodánál, vagy egy szervizben? A garipapíron le van írva, melyik országban ki szervizeli, milyen címen, telefonszámon érhető el, ha ezt nem viszed magaddal, megnézni akkor is meg tudtad volna otthon, indulás előtt. Ha én szervizeltetni akarok, nem a cipőboltba, nem a henteshez, és nem a vodához viszem a készüléket, hanem a szervizbe.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#30531) Zack1899 válasza Montesantos (#30529) üzenetére


Zack1899
tag

A Vodafone mobilszolgatást SZOLGÁLTAT! Ebben az esetben a Nokiával van szerződésben és rajta keresztül tudod eljutattani az ő szervizükbe és ez a voda költsége... Ő csak mondhatni mint viszonteladó adta neked a telefont. Te a szolgáltatásért fizetsz.. :) Gyártó szervízébe menj mindig. :) Sajnos az emberek a szolgáltatókat összerakják a telefongyártókkal... :)
nem kötözködés ;)

Mások döntenek a fejünk fölött. Ki tudja, mi folyik a színfalak mögött?! Kapukat döngetünk, de nem fogadnak, és a kiskapuk is zárva maradnak.

(#30532) Montesantos válasza Rick4 (#30530) üzenetére


Montesantos
senior tag

Nem a cipőboltba és nem a hentesnél voltam :) kedves Rick4 fórumtárs :) vodánál voltam pont: gyengébbek kedvéért bemész az ajtón odamész a sorszámot adó kis készülékhez kiválasztod a szerviz menüpontot és adja a sorszámot sorra kerülsz és ennyi..... az engem rohadtul nem érdekel hogy ők nem szerviz, és hol javíttatnak.... de benne van a szolgáltatásukban.... csak az ügyintézés menete miatt írtam ide a tapasztalataimat.... plusz a 4k lehúzásra....

[ Szerkesztve ]

Gabi

(#30533) Rick4 válasza Montesantos (#30532) üzenetére


Rick4
félisten

Nézd, akkor csináld ahogy akarod, de ha Te nem akarod magadnak a legjobb, legkorrektebb megoldást megtalálni, az a Te bajod.. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#30534) pit stop válasza Montesantos (#30532) üzenetére


pit stop
addikt

Ők meg rohadtul nem akarnak ezzel foglalkozni, ezért mondanak egy árat amin még haszon is van - aztán ha jóember nem képes 15 lépcsőt megmászni, mert helyette inkább bemegy Vodához, akkor meg is érdemli hogy kifizettessék vele.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#30535) Sayuar válasza Montesantos (#30532) üzenetére


Sayuar
őstag

köszi, hogy megosztottad a tapasztalatai. Szerintem sok embernek hasznos lehet. Persze mindig akadnak olyanok, akik a jó szánékban is azt keresik, hogyan lehet bele kötni.

(#30537) Montesantos válasza Sayuar (#30535) üzenetére


Montesantos
senior tag

Köszi látom azért vannak itt is normális hozzászólók. azt hiszem normális hangnemben osztottam meg a tapasztalatomat.... amit sajna pár "voda fan" (esetleg alkalmazott) sértésnek vett.

pit stop: hidd el vannak elég sokan akik ezeknél (nemcsak vodáékra gondolok) a szolgáltatóknál kezdik először.... sajna ha nem tudsz a sorok között olvasni akkor nagyon sajnállak. A topik erre van megosztani egymással saját tapasztalatainkat ezzel is segítve embertársainkon....

(témát lezártam)

Gabi

(#30538) n@p@lm válasza Montesantos (#30537) üzenetére


n@p@lm
őstag

igazad van, ez egy lehúzás lett volna a voda részéről.

(#30539) Daffni2 válasza n@p@lm (#30538) üzenetére


Daffni2
addikt

Aha, tehát ha valaki nem akar elvégezni ingyen olyan valamit amiért neki is fizetni kell a szervíz felé, akkor az lehúzás!

Magyarországon miért szeretnének mindent ingyen?
Ha haszna van valakinek az miért bűn?

Te azért dolgozol, hogy jól elfáradjál?

Kíváncsi lennék, mit szólna valaki abban az esetben, ha fizetésnapon azt mondaná a főnök, hogy x ezer forittal kevesebbet kapsz most.
Hogy miért, mert ennyi kedvezményt-stb adtam a vevődnek!

"Aki ad,az nyer"

(#30540) n@p@lm válasza Daffni2 (#30539) üzenetére


n@p@lm
őstag

hahaha :)
vajon a nokiás miért nem kért "bevizsgálási" díjat?
hmm?
azé, mert a hiba egyértelmű volt, kijelzőmeghibásodás, semmi bevizsgálásra nem volt szükség, azé!!!!!444!
ne röhögtess hogy hibára felvenni 4000 forintba kerül...haggyámá....
ha nem lehúzás akkor közli az ügyféllel hogy 2 emelettel feljebb ott a nokia szerviz fáradjon oda fel és megkíméljük 4000 forint kifizetésétől.
a kisasszony meg így is, úgy is megkapja a fizuját, szóval rossz a példád.
naszóval, haggyámá....

(#30541) mukibuci válasza n@p@lm (#30540) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A térítéses javítás fix költsége 4445 forint (ami 1270 forint kezelési költségből és 3175 forint bevizsgálási díjból áll). Ezt az összeget a készülék leadásakor kell befizetned.

A szerviz ezt követően megvizsgálja a készüléket és árajánlatot ad a javításra.

Ha nem fogadod el az árajánlatot, akkor a szerviz a készüléket visszaküldi, a befizetett kezelési költség és bevizsgálási díj azonban már nem jár vissza.

Ha elfogadod az árajánlatot, akkor a bevizsgálási díjjal csökkentett javítási díjat kell befizetned.

mondjuk azon lehet vitatkozni, hogy egy nem garanciás készülék utaztatása drága-e 1270-ért. Ha csak egy emeletet kell feljebb menni, akkor nyilván igen, de ha a fél országon kellene átmenni a szervizig, akkor már nem is annyira

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30542) club1 válasza mukibuci (#30541) üzenetére


club1
veterán

Azt akartam írni, hogy úgy lenne a legkorrektebb, ha a bevizsgálás árát jóvá írnák a szolgáltatás megrendelése esetén. Erre leírod, hogy pont ez az ügymenet...

(#30543) #03969024


#03969024
törölt tag

Sziasztok!
Meg tudná valaki mondani, hogy a SIM-en tárolt saját számot hogyan lehet Nokia C1-01-n átnevezni?

(#30544) n@p@lm válasza mukibuci (#30541) üzenetére


n@p@lm
őstag

ez így már korrekt ajánlatnak tűnik.

(#30545) Rick4 válasza n@p@lm (#30544) üzenetére


Rick4
félisten

Évek óta így van.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#30546) Cartman023


Cartman023
aktív tag

Üdv,

Számhordozásnál a régi szolgáltatómnál automatikusan megszűnik a szerződésem?

(#30547) felhasználóx válasza n@p@lm (#30540) üzenetére


felhasználóx
tag

Szerintem az hogy valamelyik operátor magasabb áron dolgozik az önmagában nem lehúzás.... (nyilván az operátor szervizének is vastagon nyereségesnek kell lennie.....) viszont nagyon hasznos infó Montesantos fórumtárstól hogy hová ne vigyük garanciális javításon túl javíttatni a készülékeinket. :)
Bár lehet, hogy ennél olcsóbb megoldás az ebayről rendelni alkatrészt akár szerelő kit-tel is a vállalkozó kedvűeknek.....(remélem ezzel a hozzászólásommal nem sértem meg a fórum és a szent szolgáltatók szabályait, ha igen előre is elnézést kérek)
Ugyanez a véleményem a szolgáltatóktól vásárolt "akciós" hitelre vett készülékekről is, amelynek a többszörösét fizettetik meg a "türelmetlen" felhasználóval.

[ Szerkesztve ]

(#30548) club1 válasza Cartman023 (#30546) üzenetére


club1
veterán

Igen.

(#30549) Cartman023 válasza club1 (#30548) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Köszi a választ.

Akkor "örülök", hogy a Telenor egész hónapot számlázott, tört helyett a végén.

(#30550) club1 válasza Cartman023 (#30549) üzenetére


club1
veterán

A Telenor felmondáskor mindig egész hónapot számláz. Ha itt megkérdezted volna (vagy még inkább a topicjában), mondták volna rögtön egy páran, hogy a hónap második felében intézd a hordozást...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.