Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29401) Vangelis válasza 313313 (#29400) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hmm... úgysem vallanám be, hogy én voltam.

De legalább tudom, hogy hol keressem a telefonomat, ha véletlen az új tulaj elhagyja... :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29402) Bazaytee


Bazaytee
csendes tag

Sziasztok Vodánál lehet Sony Z1-et részletfizetésre venni? Mert csak flottás csomagban ajánlja a részletfizetést. HElP :)

(#29403) mukibuci válasza Bazaytee (#29402) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

RED csomagban az alap havidíjon felül számlázott extra havidíjat felfoghatjuk akár részletfizetésnek is. Ha nem kívánsz ennyit beszélni, akkor nincs

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29404) Daffni2 válasza mukibuci (#29403) üzenetére


Daffni2
addikt

Vagy bizonyos céges előfizetésekkel.

"Aki ad,az nyer"

(#29405) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Az online ügyfélszolgálaton eddig látszott, hogy hány sms, hány perc stb van még vissza az előfizetésemnél a kedvezményből. Most nem látszik. Mi lehet a gond?

(#29406) Zsocy155 válasza Grande Ale (#29405) üzenetére


Zsocy155
őstag

Nekem látszik.

(#29407) Bozek válasza Grande Ale (#29405) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nálam most is látszik. Esetleg töröld a böngésző adatait és próbáld meg újra.

(#29408) Grande Ale válasza Bozek (#29407) üzenetére


Grande Ale
őstag

Nem az a gond. Telefonos alkalmazás sem hozza..

(#29409) bul07


bul07
nagyúr

Ma hozta a futár a R206-os
Arra számítottam hogy nem lesz kellő térerő mert a térképük szerint pont a 3G bel és kültéri határon vagyok
Kint a semmi közepén a román határtól légvonalba 1500m-re
Most egy ilyet mértem, a ping az lehetne kisebb is de volt olyan mérés amikkor 30 volt

Térerő is elég jó, majdnem mindig 4-5 oszlopos a jel erősség és 3G - HSDPA között ugrál

Úgy érzem hogy nem kell visszavinnem

Ja és még annyi hogy Telenor , Telekom max EDGE

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29410) Zsocy155 válasza bul07 (#29409) üzenetére


Zsocy155
őstag

Húú, de rossz a ping! :D

(#29411) Juliuska válasza Zsocy155 (#29410) üzenetére


Juliuska
senior tag

én úgy tudom, hogy mobilháló esetén ez nem meglepő olykor...

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#29412) davao


davao
tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy egy VitaMAX Prémium Perc kártyás tarifát át lehet váltani VitaMAX Prémium Perc&Net tarifára? (Régen volt ilyen lehetősége a Vodánál, de most sehol nem találok infot erről)
Ha igen, mi ennek a menete?

Előre is köszönöm! :R

(#29413) mukibuci válasza davao (#29412) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

tv percnet -> 1270

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29414) Zsocy155 válasza Zsocy155 (#29410) üzenetére


Zsocy155
őstag

Csak azért írtam, mert a napokban valaki a pinget szídta, akármilyen jó volt a net sebessége . :)

(#29415) csernak75 válasza Zsocy155 (#29414) üzenetére


csernak75
senior tag

Igen én voltam az a valaki! :)

;]

[ Szerkesztve ]

(#29416) dellfanboy


dellfanboy
őstag

[erre mit fog lépni a magyar Voda??] :((( :(((

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#29417) mukibuci válasza dellfanboy (#29416) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nyilván ugyanazt, amit a vodafone uk lépett, amikor nálunk emelték az árakat ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29418) szabogabor10 válasza dellfanboy (#29416) üzenetére


szabogabor10
veterán

Sajnos legkésőbb 2015 végétől, amikor elvileg teljesen eltörlik EU-n belül a roaming díjakat, minden szolgáltatónál brutális áremelkedések várhatók, akár több lépésben. :W

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#29419) mukibuci válasza szabogabor10 (#29418) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

roaming /= nemzetközi hívás

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29420) szabogabor10 válasza mukibuci (#29419) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ezt tudom, a Voda UK ugye az európai hívások díját csökkentette. De egyben előrejeleztem, hogy biztos, hogy lesznek még emelések az összes európai szolgáltatónál a roaming díjak eltörlése miatt.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#29421) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Sziasztok, látom van itt pár szegedi.
Azt mondjátok már meg nekem, hogy Szegeden milyen a yodafon 3G lefedettsége, sebességre, stabilitásra.
Illetve természetesen a hang szolgáltatás milyen, régebben a belvárosban is voltak helyek, ahol csak az utcán volt térerő. Aránylag nem sürgős, pár hónap távlata, de elkezdtem gondolkozni a szolgáltatóváltáson.

(#29422) club1 válasza lugosi (#29421) üzenetére


club1
veterán

http://www.vodafone.hu/lefedettsegi-terkep
Ránagyítasz a megfelelő területre, és megnézed magad. Közben kapcsolgasd a GPRS/EDGE/+G/HSPA kapcsolókat, a HSPA mutatja meg, hogy hol vannak a cellák kb.

(#29423) lugosi válasza club1 (#29422) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Térképen előtte is jó volt. Mondom, belváros. Aztán ki kellett menni az utcára telefonálni. Ezért inkább tapasztalat érdekel. (De ez 10 éve volt.)

(#29424) krystman


krystman
őstag

Olyan kérdésem lenne, hogy a Vodánál hűség nélkül lehet előfizetéses tarifát venni? Mert minden számlásnál azt látom, hogy 2 év hűség van. Vodafone Go+ érdekelne. [link]

(#29425) mukibuci válasza krystman (#29424) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

lehet, 5790 a havidíja

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29426) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Sziasztok!
Nektek sincs mobilhálózatotok?
Mosonmagyóvári vagyok, egyszer csak eltünk és sehogy nem jön vissza.

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#29427) jaszy91 válasza jaszy91 (#29426) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Már van. Visszajött

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#29428) theomo válasza jaszy91 (#29427) üzenetére


theomo
tag

Sopron és Kapuvár környékén is jelentkezett a hiba, de ahogy írtad helyreállt.

Teomo

(#29429) Lehiñito válasza lugosi (#29423) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Szia.
Nekem semmi panaszom nincs a voda hálózatára. Teljes mértékben meg vagyok elégedve vele.
Az esetek 90%-ba H+ a kapcsolatom, legyen az belváros vagy kicsit kintebb.
A hang minőségére sem tudok mondani panaszt.

(#29430) lugosi válasza Lehiñito (#29429) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi a tapasztalatot!

(#29431) Bazaytee


Bazaytee
csendes tag

Sziasztok! A Vodafonos flotta készülék árlista havonta változik? Vagyis az május 5.-től érvényes elképzelhető, hogy június 5.-én frissül. Mert szeretnék egy Z1-et de ha van esély hogy lejjeb megy az ára akkor inkább megvárom. :) előre is köszi! :)

(#29432) mukibuci válasza Bazaytee (#29431) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem és az esély is minimális, mondhatni teljesen kizárható

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29433) timea1991 válasza mukibuci (#29432) üzenetére


timea1991
tag

A 3000ft s feltöltéshez járó 500 mega ha lehogy kikapcsolják v lassitanak

(#29434) mukibuci válasza timea1991 (#29433) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

még mindig kikapcsolják, ahogy eddig mindig is tették

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29435) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Nagyon akadozva megy a beszélgetésem a vodafone ügyfélszolgálattal, lassan jönnek a válaszok úgyhogy inkább itt kérdezem meg.

Vállalkozói osztható csomagokban van kapcsolási díj?

Ugyancsak az osztható csomagoknál van valami "bünti" plusz havidíj, ha készüléket is vesz vele az ember, vagy nincs?

(#29436) mukibuci válasza lugosi (#29435) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nincs

itt megtalálsz mindent: [link]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29437) lugosi válasza mukibuci (#29436) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, a weblapot én is néztem, pont ezt az oldalt, ez alapján számolok, de mondjuk ebből az se derül ki, hogy bruttó vagy nettó, vagy pedig konkrétan a telefonadó se, illetve az se, hogy van-e kapcsolási díj.

Az ügyfélszolgálaton telefonon meg 10+ perc után tudok ügyintézővel beszélni, ami - mivel más mobilhálózatból hívom - egy kicsit költséges.

(#29438) mukibuci válasza lugosi (#29437) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

bruttó (miért lenne nettó?) nincs plusz adó (az fel lenne tüntetve) nincs kapcsolási díj (szintén fel lenne tüntetve). ami ott van, annyit kell fizetni

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29439) lugosi válasza mukibuci (#29438) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez jó hír. Azért kérdeztem, mert jelenleg Telekomnál vagyunk, ott sincs feltüntetve a kapcsolási díj a weblapon, aztán a számlán mégis ott van bónuszban :((

Esetleg akkor ezt tapasztalatból meg tudod erősíteni, hogy ezeknél a céges előfizetéseknél nincs ilyen plusz költség, vagy csak abból indultál ki, hogy nincs ott a weblapon?

Illetve még egy kérdés merült fel: ezek az oszthatók csak lebeszélhetők, vagy le-smsezhetők is? (Valószínű csak beszéd, úgy lenne logikus, de biztos ami biztos.)

[ Szerkesztve ]

(#29440) mukibuci válasza lugosi (#29439) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

tapasztalat. egyébként pedig vodafone.hu/aszf

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29441) lugosi válasza mukibuci (#29440) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Király, köszi.
Jók a tarifaajánlataik.

Amúgy mekkora esély van náluk egyedi tarifát kérni egy kisvállalkozásnak?

(#29442) mukibuci válasza lugosi (#29441) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ebből már nem nagyon (inkább nem) fognak engedni, bár ez attól is függ, hogy mit szeretnél

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29443) lugosi válasza mukibuci (#29442) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pl. max egy ilyet, hogy sms legyen leforgalmazható, szóval nem az ingyenes havidíjú, 0 ft percdíjas csomagot célzom be (de ha van ilyen, aláírok rá 2-nél több év hűséget is :DDD).

(#29444) Rick4 válasza lugosi (#29421) üzenetére


Rick4
félisten

Teljesen rendben van a háló, itt az algyői végén, vályogházban bent kissé lassabb, visszalép G-re (De itt minden helyiségben kell wifi router is, mert a falak egyszerűen elnyelik a rádióhullámokat), viszont ablakba téve, udvaron megy rendben, amúgy az egész városban rendszerint 8-10-15Mbit mérhető. Sőt, akármerre megyek az országban, nekem mindenhol H-s ikon van kint. Hang rendben, nincs gond, sőt, mostanában tapasztalom ezt a HD hang- szerű dolgot, ahol a magas hangok egyértelműen sokkal kellemesebbé teszik a beszélgetést, én különösen érzékeny vagyok ezekre, feltűnt egyből, viszont csak bizonyos hívóknál érzékelem, vodásoknál van, másoknál meg alkalomszerűen.

Nem is biztos, hogy megéri vállalkozói csomag, van rengeted jó alternatíva, ha szeretnéd, tudok olyan flottát, ahol Te vagy a céged az előfizető, tehát a jogosultság/ elszámolhatóság ugyanúgy fennáll, viszont az egész országban az összes vezetékest 5Ft+áfáért hívsz, mindenki mást, tehát a mobilszámokat 9+áfáért, sms is annyi, havidíjból ami 2200Ft, kb 600Ft nem beszélhető le. Szerintem veri akármelyik publikus csomagot, de mivel a Kriszta ezzel is 20K-s számlákat produkált, egyszerűbb volt redre váltani. :D Szerintem ha számolsz a jelenlegi híváslistád alapján ezekkel a percdíjakkal, rögtön kiderül, mi éri meg.2012-es számlákat találtam, ebből ugyan semmi se derül ki, de szerintem másodperc alapú a számlázás, bár 9Ft-n os percdíjél ha fél percet bukok, és 4Ft-om odavan, annyira nem zavar. :D Ja, és benne van a konferencia beszélgetés, wireless office, és ami 2014-ben a t-mobile-nál nem egyértelmű, totál ingyenes a hívószám kijelzés és a hívószám küldés is. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29445) lugosi válasza Rick4 (#29444) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi. Szerintem azt is fogom csinálni, hogy úgyis van itthon egy vitamax simem, beleteszem egy használaton kívüli kártyafüggetlen telefonban és járva-kelve a városban ránézegetek, hogy merre milyen a térerő, milyen a hálózat.

Úgy látom, hogy 4G-jük még nincs, igaz nekem sincs 4G-s eszközöm, szóval nem létfontosságú. Egyszer volt 1 napig egy 4G-s cuccom, Pesten próbáltam, mondjuk tetszett amit tudott sebesség és reszponzivitás szempontjából, szó se róla.

(#29446) Bazaytee


Bazaytee
csendes tag

Sziasztok szerintetek mikor lesz elérhető a Z2 a vodánál? :))

(#29447) Rick4 válasza lugosi (#29445) üzenetére


Rick4
félisten

A 4G a végfelhasználónak gyakorlatilag nulla különbséget jelent, vagyis észre se veszed, hogy most milyen hálón netezel, a voda rendszerán is megy kb ugyanannyi, mint máshol, tök mindegy, hogy milyen néven futtatják.. Telóval járkálni gyakorlatilag felesleges, mindenhol tökéletes lesz a vétel. A telefont meg jól válogasd meg, a párom xperia minije 5-6-8Mbittel hasít, ugyanott a motog-vel 14-15mbitet mérek.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29448) lugosi válasza Rick4 (#29447) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Végső soron akkor nem fogom nézegetni, elhiszem neked hogy jó. Nekem a 8 megabit is elég, persze ha gyorsabban megy akkor az jó.

(#29449) mukibuci válasza Bazaytee (#29446) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

[link]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29450) Bazaytee válasza mukibuci (#29449) üzenetére


Bazaytee
csendes tag

Ez kegyetlen! :D Szóval ne is reménykedjek :D :DD :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.