Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30551) Lauda válasza club1 (#30550) üzenetére


Lauda
félisten

Korrekt ceg lehet.....

(#30552) Sayuar válasza club1 (#30550) üzenetére


Sayuar
őstag

az egy másik dolog, hogy jogilag mennyire állja meg a helyét egy olyan szolgáltatásért pénzt kérni, amit se az előfizető nem vesz igénybe, sem a telekom cég nem szolgáltat.

(#30553) Lauda válasza Sayuar (#30552) üzenetére


Lauda
félisten

Valoszinu bent van az aszf-ben, mas kerdes, hogy egyaltalan ilyet hogy lehet, marmint torvenyileg ez miert nincs tiltva.

(#30554) club1 válasza Sayuar (#30552) üzenetére


club1
veterán

Szerintem sem korrekt, de ezt az eht lehetővé teszi a távközlési szolgáltatók számára. A Telenor él egyedül ezzel a lehetőséggel.

(#30555) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

Adott egy Samsung Galaxy S plus telefon amin Vitamax Premium Perc&Net csomagom van. Kaptam is 500mb netet de sehogy nem tudom elindítani a netet a telón. Mit vagy hogyan kell beállítani rajta? Ami a szolgáltatónál fent volt hgoy APN meg egyéb beállítások azokat megcsináltam de így sem jó.

(#30556) mukibuci válasza SPeti1984 (#30555) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

inditsd ujra

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30557) SPeti1984 válasza mukibuci (#30556) üzenetére


SPeti1984
senior tag

Köszönöm ténleg csak ennyi kellett. :)

(#30558) Cartman023 válasza club1 (#30550) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Nem gondoltam, hogy ilyen .... lehet egy cég, ezért fel sem merült bennem, hogy megkérdezzem. Még egy ok, amiért örülök, hogy eljöttem onnan.
De legalább ma is tanultam valamit, köszönöm az információt.

(#30559) gabor9991


gabor9991
őstag

Nem tudja esetleg valaki, mi történik a vodafone-nál mostanában?
A hét eleje óta nem tudok belépni az online ügyfélszolgálatba se mobilon se pc-n.
Az 1270-en munkatársaik továbbra is foglaltak...
Meg szeretném tudni, hogy áll az egyenlegem, jóváírták-e a befizetésem...stb.
De lassan egy hete nem sikerül.

[ Szerkesztve ]

(#30560) Ryder1 válasza gabor9991 (#30559) üzenetére


Ryder1
senior tag

Szia!

Igaz, még nem dolgozom ott, csak gyakornokoskodom, De ügyfélszolgálaton meg tudják mondani neked, hogy el lett-e könyvelve a befizetés.

[ Módosította: mukibuci ]

(#30561) Rick4 válasza Ryder1 (#30560) üzenetére


Rick4
félisten

Nocsak, akkor összejött a dolog?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#30562) gabor9991


gabor9991
őstag

Ryder1:

Értem, köszi.
A 1270-et többször is próbáltam hívni, de kb. 20 perc várakozás után annyira nem lehet a hívásom fontos mégsem, így le szoktam tenni.
Nem tudod kb. mikorra állhat helyre a rendszer?

[ Szerkesztve ]

(#30564) Juliuska válasza gabor9991 (#30559) üzenetére


Juliuska
senior tag

Épp most próbáltam ki a pc-s bejelentkezést, de nem tudok beszámolni hasonló problémáról...viszont itt egy mobil apk - nem egy bajnok alkalmazás - de a célnak azért megfelel

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#30565) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Mondom rendelek már magamnak egy új előfietést és készüléket.
Minden megvan nézve, el van döntve stb.

1401 letérdelve (hívom és hívását nem tudjuk fogadni viszont hallásra üzenetet hallani, netinfo hivatalosan letérdelve (bár nekem bejön itthon, de rendelni nem lehet.).
Vodafone a 1270-et mondja, az ottani kolléga pedig "nem vette fel a rendelésemet" és a boltot javasolta ahol mutassak be 200 iratot, és essek el egész bátran az online kedvezménytől is. Minek az.

Korábban rendeltem volna már webes felületről de:
Feltöltős kártyám van de a rendszer nem ismerte ezt fel és vagy új számot "hajlandó" csak adni vagy számhordozást ajánl fel tesco mobil meg egyebekről miközben vitamaxos fiókommal vagyok bejelentkezve, ezért irányítottak korábban a 1401-re mert az a biztos.

..hát nem nyert.

Elég biztató jelek ez egy leendő előfizetőnek.
Kb Sz@rnak az új ügyfel igényekre.

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#30566) Rick4 válasza HartgeH3-2.8 (#30565) üzenetére


Rick4
félisten

Ide csak az igazán kitartó emberek tartozhatnak. :D Azért nem mindegy, hogy 2 év alatt 1 nap szívás, és a többi oké, vagy másoknál 1 nap laza, és a többi szívás. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#30567) HartgeH3-2.8 válasza Rick4 (#30566) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Lehet benne valami :)

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#30568) gabor9991 válasza Juliuska (#30564) üzenetére


gabor9991
őstag

Nálam is megy már a mobilos és a pc-s felületen is.
És tényleg, lett néhány újítás is :)

(#30569) Bozek válasza HartgeH3-2.8 (#30565) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem értem, hogy az új előfizetéshez mit akarsz a Netinfo oldalon...

(#30570) Soma01


Soma01
veterán

Nekem nem írja ki pontosan szerintem a pontos adatforgalmamat. A számlázásig hátralévő napok száma 31, de a felhasználható adatmennyiség nem állt be alapra. De lehet majd holnap már jó lesz.

Jaa! "Az aktuális adatok 2014.08.21. 11:40-kor készültek." A számlazárásom meg 25. és ezek szerint 21. óta nem frissült az adatforgalmi rész. De 25-én a számlázásig hátralévő napok száma beállt 31-re.

(#30571) Geengster válasza HartgeH3-2.8 (#30565) üzenetére


Geengster
csendes tag

Nyugi! A 10 éves előfizetőkre is sz@rnak! :/

[ Szerkesztve ]

(#30572) Soma01 válasza Geengster (#30571) üzenetére


Soma01
veterán

Rám egyáltalán nem sz@rtak. Mondtam nekik, hogy lépek és mindjárt lett kedvezmény, meg egyből kapcsolnak ügyintézőt azóta. (Red)

(#30573) Rick4 válasza Geengster (#30571) üzenetére


Rick4
félisten

De akit ez zavar, elmehet, ha szerinte a másik kettő jobb. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#30574) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Én is csak pislogok, utóbbi pár hétben többet elérhetetlen a netinfo mint amennyit igen, mielőtt meg váltottam mobilnet L-re mobilnet 14-ről különösen vicces volt, mert ugye a 8 giga netet 1 gigánként kellett nyomkodni... Nincs netinfo, van lassított net napokig. :C
Mondjuk az már más tészta, hogy tegnap (előtt) éjfélkor szokott átállni az új hónapra, nekem meg még mindig nem (sebesség is lassú).

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#30575) nonsen5e válasza nonsen5e (#30574) üzenetére


nonsen5e
addikt

Az meg külön vicces, hogy 1 hete már az éjjeli 100 giga net is lassított, mikor annak több mint a fele még biztosan megvan, a netinfón az adatot meg nem lehet követni, mert 112gigát ír maxnak, és semmi jelzés nincs arra, hogy melyik az éjjeli és melyik a nappali.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#30576) 5150head


5150head
senior tag

Sziasztok!
Még 2010 környékén váltottam tweet plus csomagra. Kb 1-1,5 éve zaklat a vodafone, hogy váltsak csomagot, de sose akartam, mert tökéletes a mostani. Mindig elutasító voltam, sokszor fel se vettem nekik a telefont. Még akkor biztosított az egyik ügyintéző, hogy engedély nélkül soha senkit nem raknak át másik előfizura. Július vége felé felhívtak megint, már ráztam volna le a csajt mire ő azt mondta, hogy mindenféleképpen váltanom kell csomagot, mert kivezetésre kerül a mostani előfizetésem, mondom jól van ha lesz időm meg kedvem, utánajárok. Szombaton bementem a vodához, megkérdezni, hogy ez most mi? A kiscsaj lekérte az adataimat, mire kiderült h a csomagomat MÁR áprilisban módosították Go-ra a tudtom és beleegyezésem nélkül. Nem tűnt fel a dolog, mert a fizetendő nagyjából nem változott. Papírt nem kaptam, semmi nem utalt rá. De akkor minek hívtak július végén, ha áprilisban önkényesen átraktak másik előfizetésre? A csajszi érdemben nem tudott a dologhoz szólni, hívjam a 1270-et és tegyek panaszt, ott rögzítik a hívást, meg visszanézik a régi hívásokat, hogy nem tanusítottam-e ráutaló magatartást. (Én tudom, hogy nem, mert nagyon cicás vagyok az ilyenekre.) A gond az, hogy a két év hűséget is a nyakamba akarják varrni, másrészről, ha már váltanék, akkor inkább a Go+ -ra. (De ezek után lehet, hogy más szolgáltatóra :((( ) És most jön a csavar: Tegnap beléptem az online felültre ahol még a tweet csomagom szerepel... :F Nah ilyenkor mi van? Járt már valaki ilyen cipőben?

(#30577) Rick4 válasza nonsen5e (#30574) üzenetére


Rick4
félisten

Elképzelhető, hogy a későbbi jól működés érdekében frissítenek.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#30578) Sayuar válasza Rick4 (#30577) üzenetére


Sayuar
őstag

Ha tervezett frissítés lenne, akkor azt 02:00-04:00 között csinálnák, és nem tartana már egy hete.

(#30579) Rick4 válasza Sayuar (#30578) üzenetére


Rick4
félisten

Senki sem állította, hogy tervezett frissítés lenne. Lehet simán szükségszerű, akár egy lejáró, de az újabb igények, megváltozott feltételek miatt meg nem újított szoftver cseréje miatt is. De neked úgyis feleslegesen mondom, mert csak belekötni tudsz.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#30580) Sayuar válasza Rick4 (#30579) üzenetére


Sayuar
őstag

Továbbra sem értem, hogy a logikai gondolatfuttatást miért teszed egyenlővé a belekötéssel, illetve miért személyeskedsz.

(#30581) felhasználóx válasza 5150head (#30576) üzenetére


felhasználóx
tag

A webes felûleten a frissítést kôvetõen nálam is téves infrmációk jelentek meg. A telefonos operátor javasolta hogy ne fogalkozzak vele, majd késõbb helyreáll. Lehet, hogy nàlad sem frissültek megfelelõen az adatok.

(#30582) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Nekem ma kora-estefelé megjavult az egész netinfos mizéria végre.... :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#30584) nonsen5e válasza nonsen5e (#30582) üzenetére


nonsen5e
addikt

Meginnemmegy, és a 100gigás éjszakai számlálót sem mutatja már... :(:((

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#30585) Paloczi95


Paloczi95
tag

Sziasztok!

Nincs köztetek valaki, aki tudna segíteni valamilyen flottába bekerülni? Kétféle csomag kellene: az egyik kb 1 giga nettel, viszonylag nagyobb lebeszélhetőséggel, a másik pedig 1-200 mega nettel és kicsi lebeszélhetőséggel. Fontos lenne a flottán belüli korlátlan ingyenes hívás és az, hogy magánszemélyként lehessen csatlakozni.
PÜ-ben is várom a segítségeteket!

Köszönöm előre is!

(#30586) Tomeeka28 válasza Paloczi95 (#30585) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

IKEA flotta, az mindenkinek elérhető csak egy klub card kell hozzá, van hozzá net is percdij is korrekt.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#30587) Krisz79


Krisz79
őstag

Vodafone előfizetőként milyen opciók léteznek külföldön internet basználatra.
(Olaszo)
Gondolom az itthoni nem kóser odakint...?
Napijegy vagy milyen opciót tudtok?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#30588) felhasználóx válasza Krisz79 (#30587) üzenetére


felhasználóx
tag

Ezek a gyengècske, cseppet sem versenykèpes opciók vannak:
http://www.vodafone.hu/szolgaltatasok/kulfoldon-roaming?icmp=BBB999
Persze a voda nem ad semmi semmi külön opciót az olasz hàlózatàra....

Szerintem jobban jársz egy olasz prepaid kàrtyàval ami ràadàsul nem tiltja a voip-ot sem. (Tim.it , Tre.it) igy a telefonàlàs is szinte ingyen lesz (1-2ft/perc) vagy a reenger-rel 15 napig valóban ingyen.

(#30589) Sayuar válasza Krisz79 (#30587) üzenetére


Sayuar
őstag

én inkább digit vennék Olaszországban:

digi 500 MB / 3 EUR
digi 1000 MB / 6 EUR

Mert a roamingolt adat még mindig drágább, mint venni egy helyi kártyát

(#30590) Bozek válasza Sayuar (#30589) üzenetére


Bozek
nagyúr

Egyrészt ahhoz venni kell mobilos kártyát is, szóval az 500 MB nem 3 euró. Viszont napijeggyel lehet az itthoni adatkeretet használni 990 Ft-ért, igaz, ha több napra megy az illető, akkor már annyira nem biztos, hogy megéri.

(#30591) Krisz79 válasza Bozek (#30590) üzenetére


Krisz79
őstag

Az ittoni internetem nem ér kint semmi?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#30592) Bozek válasza Krisz79 (#30591) üzenetére


Bozek
nagyúr

Napijeggyel igen, anélkül nem.

(#30593) club1 válasza Krisz79 (#30591) üzenetére


club1
veterán

Annyit azért ér napijegy nélkül, hogy eléred vele a netet az EU-ban is. Csak épp, megabájtonként 78-80 Ft-ért.

(#30594) Sayuar válasza Bozek (#30590) üzenetére


Sayuar
őstag

A Digi Italia kezdő szám 5 EUR, ami teljes egészében leforgalmazható/lebeszélhető, vagyis ebből a kezdő egyenlegből beaktiválható a 3 EUR díjért a már említett 500 MB-ot. Szerintem klasszisokkal jobb 5 EUR-ért (~1500 HUF) venni egy olasz számot, mint roamingolni napi 990 HUF-ért. Ráadásként a roamingolt magyar kártyára csak 100 MB-ot kapsz, szemben az olasszal amin 500 MB van.

Azért erős lenne, ha egy magyar SIM-el olcsóbb lenne az olaszországi adatforgalmazás, mint hazai, olasz SIM-el.

[ Szerkesztve ]

(#30595) Bozek válasza Sayuar (#30594) üzenetére


Bozek
nagyúr

Európa Napijegy: "A 990Ft-os napidíjért külföldön is a hazai adatkereteddel netezhetsz."

Amiről Te beszélsz, az a MobilWeb Hetijegy, ott van 100 MB 3000 Ft-ért 1 hétre. A MobilWeb Napijegy 690 Ft és 25 MB-ot kapsz és van még a MobilWeb Külföldön Opció, ami meg 50 MB naponta 1990 Ft-os havidíjért.

Nem azt mondtam amúgy, hogy magyar SIM-el olcsóbb. Az akkor igaz, ha csak egy vagy két napra mész Olaszországba.

[ Szerkesztve ]

(#30596) Sayuar válasza Bozek (#30595) üzenetére


Sayuar
őstag

Abban azért egyet tudsz velem érteni, hogy az olasz SIM-el (amit egyszeri 1500 HUF-ért veszel) kedvezőbb már 2 napra levetítve az internetezés/VOIP-olás mint egy roamingolt magyar kártyával?

[ Szerkesztve ]

(#30597) Bozek válasza Sayuar (#30596) üzenetére


Bozek
nagyúr

Maradjunk inkább háromnál. :) Kettőnél még előny lehet, hogy hazai percdíjakon tudsz telefonálni, míg az olasz SIM-nél külföldi hívásnak számít. Persze említetted a VOIP-ot, de azt azért nem hinném, hogy az összes ismerősöd tudja, hogy mi is az.

(#30598) 5150head válasza 5150head (#30576) üzenetére


5150head
senior tag

Nah sikerült beszélnem a 1270-el. Ott a hölgy azt mondta, h még mindig a tweetben vagyok, viszont november 1-től valóban megszűnik a csomagom.
Nem tudom, hogy a kiscsaj a boltban mit kavart be, hogy átraktak másik csomagba... :F

(#30599) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!

az normális, hogy készpénzes készülék és előfizetés vásárlás esetén hitelbírálat miatt hívnak fel?
asszony megrendelte az új előfizetést és telefont, átvételkor fizetéssel, erre 5 perc múlva hívta a voda és kérdezték a szokásos adatokat a hitelbírálathoz.

#?*@&!

(#30600) Rick4 válasza 5150head (#30598) üzenetére


Rick4
félisten

Csomagváltáshoz miért kellett boltba menni?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.