Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29151) mukibuci válasza Rick4 (#29150) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem lehet, már próbáltam :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29152) Rick4 válasza mukibuci (#29151) üzenetére


Rick4
félisten

Régen 30-assal működött. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29153) Bozek válasza Rick4 (#29152) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor a 1230-ra irányítsd át. Lehet, hogy csak saját hálózaton belül nem megy. :D

(#29154) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Sziasztok

Miért van az, hogy feltöltöm a kártyámat 2000Ft-al és csak augusztus valameddig tudom ezt felhasználni?
És 2000Ft-nál meddig él még a kártya fél év vagy 1 év? :))

A lényeg lényegében lényegtelen

(#29155) mukibuci válasza zsof Nokia (#29154) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

3000 Ft-tal tölsd fel, akkor fog 1 évig élni, 2000-nél 1 hónap

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29156) Rick4 válasza Bozek (#29153) üzenetére


Rick4
félisten

Mármint 30-assal ment a 1230-ra. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29157) zsof Nokia válasza mukibuci (#29155) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Felhívtam az egyenleg infót fél évig él még a kártya 2ezernél
Csak nem tudom miért kell a vodkafonnak korlátozni a feltöltött egyenleg felhasználási idejét?

A lényeg lényegében lényegtelen

(#29158) eami válasza zsof Nokia (#29157) üzenetére


eami
addikt

hogy ne foglalja a hálózatot évekig csak úgy szinte ingyen.

(#29159) club1 válasza zsof Nokia (#29157) üzenetére


club1
veterán

Ettől függetlenül:
"A 3 000 forintnál alacsonyabb összegű feltöltés 30 napos, míg a 3 000 forintos, vagy annál nagyobb összegű feltöltés 365 napos egyenlegfelhasználási időt biztosít."
Minden szolgáltatónak vannak állandó költségei. Ha nem korlátoznák a felhasználási időt, akkor ezekből a költségekből a ritkán töltők kevésbé vennék ki a részüket.

(#29160) zsof Nokia válasza club1 (#29159) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Nekem azt mondta be az egyenleg infó a sim kártya 155 napig él még

A lényeg lényegében lényegtelen

(#29161) mukibuci válasza zsof Nokia (#29160) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha 3000 forintos feltöltés után 2000 forinttal is feltöltöd, akkor nyilván nem fogják a 3000ért kapott egy évet lenullázni :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29162) zsof Nokia válasza mukibuci (#29161) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Csak simán 2000-el töltöttem fel mivel 2 hónap múlva lejárt volna a sim kártya így most fél évig jó ha 2ezerrel töltöm
De köszönöm a hasznos válaszokat ;) ;)

A lényeg lényegében lényegtelen

(#29163) club1 válasza zsof Nokia (#29162) üzenetére


club1
veterán

Látod, itt mindenki csak át akar verni. Még a Vodafone is (a feltöltés összege alatti "Az egyenleg felhasználási időről itt tájékozódhatsz" oldalra gondolok)...

(#29164) mukibuci válasza zsof Nokia (#29162) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha két hónap múlva lejárt volna, az kb július. feltöltötted 2000 forinttal, így augusztusban fog lejárni. július után augusztus jön, ami kb pont 1 hónap. Nem egészen értem, hogy mit nem értesz ezen :U

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29165) Bozek válasza zsof Nokia (#29160) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha a SIM kártyára mondta, hogy 155 napig él, akkor az úgy is van. Tudnod kell azonban, hogy az egyenlegfelhasználási idő előbb lejár, mint a SIM kártya. Utána még van valamennyi idő, amíg nem törlik a rendszerből a számodat.

(#29166) zsof Nokia válasza Bozek (#29165) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Ha 2000rel töltöm fel akkor félévig él még a sim kártya ezt már értem ha 3ezerrel akkor egy évig
Csak kár, hogy nincs olyan mint a magenta színűnél, hogy nem korlátozzák a feltöltött egyenleged felhasználási idejét, ilyen rövid időre.

A lényeg lényegében lényegtelen

(#29167) mukibuci válasza zsof Nokia (#29166) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szuper, hogy ezt érted, már csak annyi a gubanc, hogy ha 2000rel töltöd fel, akkor 30 napig tudod felhasználni az egyenleged (és 90 napig él a kártya), ha 3000rel, akkor 365 napig (+60 nap)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29168) zsof Nokia válasza mukibuci (#29167) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Nekem azt írta, hogy augusztus valameddig tudom felhasználni a feltöltött egyenlegemet
És a sim kártyám még 155 napig él
Csak furcsállottam ezt a rövid egyenleg felhasználási időt ezért kérdeztem de már letisztáztuk :D

A lényeg lényegében lényegtelen

(#29169) Bozek válasza zsof Nokia (#29166) üzenetére


Bozek
nagyúr

Korlátozzák a T-Mobile-nál is, csak ott az 1500 Ft-os 180 nap, a 3000+-os meg 366 nap. De egyszerű, feltöltesz 3000-el és rendben is van minden.

(#29170) bul07


bul07
nagyúr

Gondolkodok egy MobilNet M előfizetésen

R206 MiFi router milyen minőség? (nem fagy, nem e megy tönkre gyorsan)

De legfőbb kérdés a lefedettség
Lefedettségi térképük szerint így néz ki
Mire számíthatok lesz megfelelő sebesség?

Beszéltem az ügyfélszolgálattal azt mondta hogy kézhezvételtől számított 5napig vissza lehet vinni, ez tényleg így van?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29171) Zsocy155


Zsocy155
őstag

Sziasztok!
A garanciális tartozékot oda kell vinnem ahol vettem, vagy egy vidéki vodafone üzletbe is vihetem?
Köszi

(#29172) Tomeeka28 válasza Zsocy155 (#29171) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Tartozékot csak telfonnal együtt tudsz leadni szervízbe, mert csak IMEI alapján tudják átvenni, ami a tartozéknak nincs. Bármely Vodafoneba viheted, vagy akár gyártói szervízbe is, ami sokkal célszerűbb mert gyorsabb a szervít.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#29173) Tomeeka28 válasza bul07 (#29170) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Én azt mondom vágj bele, 5 napos Try and Buy valóban van a csomagra, szóval rizikót nem vállalsz vele.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#29174) bul07 válasza Tomeeka28 (#29173) üzenetére


bul07
nagyúr

Na igen vissza lehet vinni csak nekem ez 70Km oda meg ugyan ennyi vissza, alsó hangon 4000Ft üzemenyag

De szerintem teszek egy próbát

Telekomos 8GB-os csomag kijönne 3250Ft-ból de csak EDGE van és enek is a legalja

Nettes megrendelést mennyi idő alatt hozzák ki?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29175) Zsocy155 válasza Tomeeka28 (#29172) üzenetére


Zsocy155
őstag

Köszi, de csak az adatkábelről lenne szó.
:R

[ Szerkesztve ]

(#29176) Bozek válasza bul07 (#29174) üzenetére


Bozek
nagyúr

Menj busszal, az max. 2500 Ft. :)

(#29177) hegti


hegti
aktív tag

E- számlára valaki be tud jelentkezni?

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#29178) Rick4 válasza hegti (#29177) üzenetére


Rick4
félisten

Most néztem, én be tudok.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29179) hegti válasza Rick4 (#29178) üzenetére


hegti
aktív tag

egy ideje nem léptem be s elfelejtettem a jelszót, kértem új jelszót de semmi.... :(((

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#29180) mukibuci válasza hegti (#29179) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

délután még működött :K és most már be lehet állítani, hogy az értesítő email mellékleteként küldjék ki a számlalevelet, így nem is kell többet belépni

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29181) Rick4 válasza hegti (#29179) üzenetére


Rick4
félisten

Ehez képest én is adhatok neked másik jelszót, menni azzal se fog... :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29182) hegti válasza mukibuci (#29180) üzenetére


hegti
aktív tag

akkor minek van? ha hulladék az egész?

több mint 2 hete kii lett törölve egy bejövő sms, annak a a tartalmát nem lehet megnézni utólag,csak a hogy ki s mikor küldte ugye??

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#29183) mukibuci válasza hegti (#29182) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én elég ritkán futok bele, hogy ne működne (mostantól meg kb sohatöbbé nem kell belépnem)

nem

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29184) Rick4 válasza mukibuci (#29183) üzenetére


Rick4
félisten

mostantól meg kb sohatöbbé nem kell belépnem

Csak nem átmentél valamelyik T betűshöz? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29185) mukibuci válasza Rick4 (#29184) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és most már be lehet állítani, hogy az értesítő email mellékleteként küldjék ki a számlalevelet

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29186) mrlujoak válasza mrlujoak (#29052) üzenetére


mrlujoak
veterán

...nos, a napokban kiderült, miért is hallom mostanság rosszabbul a beszédpartnerem.
A voda ügyfélszolgálata rögzítette a panaszt, és még aznap visszahívtak. A voda úgy másfél hónapja fejlesztett a hálózatán - HD Voice - ami sajnos jópár felhasználónak rontott a hangminőségen.

A baj nagy lehet, mert a szokásos párszáz forintos - fogjam be a szám - kártérítés helyett azonnal, már-már engem is meglepve egy egész havi (9990 Ft) díjam engedik el, azaz írják jóvá.

Aki hasonló cipőben jár, az jelezze a szolgáltatónak - no ne a kárpótlás vezessen - mert regisztrálják, és gyűjtik a készülékeket, hogy a gyártókkal felvegyék a kapcsolatot, a mihamarabbi javítás-megoldás tekintetében.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#29187) hegti válasza mukibuci (#29183) üzenetére


hegti
aktív tag

De Én szeretnék belépni, de nem jut eszembe a jelszó, mi a leggyorsabb/legbiztosabb/legolcsóbb módja,hogy be tudjak lépni? ha bemegyek egy Vodafone szaküzletbe?

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#29188) mukibuci válasza hegti (#29187) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha kérsz jelszóemlékeztetőt /újra regisztrálsz - ha nem jön meg, akkor másik böngésző, türelem, majd 1270

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29189) hegti válasza mukibuci (#29188) üzenetére


hegti
aktív tag

1270 mivel nem ingyenes, drága. másik böngészővel nem próbáltam

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#29190) mukibuci válasza hegti (#29189) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

+3612881270, vezetékes szám. vagy üzletben tudják kapcsolni őket

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29191) Bogyi007 válasza mrlujoak (#29186) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ingyé adtak tehát egy hónap Redet?! Tényleg nagy lehet a gebasz náluk...😂

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#29192) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Mai nappal a cégünk, ami egy még nagyobb cég része, átállt a T-mobile-ról a Vodafone-hoz (no komment, pedig lenne mit!), a régi kártya már nem él, az új meg még nem (korlátozva van állítólag). Jól kezdődik a Vodafone-os korszak, mondjuk személy szerint eddig is utáltam őket, de ez csak rosszabb lett. Mindegy, felhívtam az ügyfélszolgálatot, bár tudtam, hogy az összekötő nélkül semmire nem megyek, de hátha. Nos... semmire nem mentem. Érdemi válasz nem volt, amerikaisra vették a figurát, hogy azt mondja: "Kérem nem működik a mosógép.!" válasz: "Uram, bedugta a konnektorba?". Nagyjából ezen a szinten ment, majd közölte, hogy nem tud semmit csinálni. Szóval.... céges ügyek bukó, a rokonságnak meg írtam e-mailt, hogy ne essenek kétségbe, hogy nem érnek el. Mindenesetre előítéletekkel indultam neki, és csak rosszabb lett. Király cég ez.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#29193) club1 válasza Fryskitt (#29192) üzenetére


club1
veterán

A számhordozásnak mindenütt van egy időablaka. Nem ebben vagy éppen benne?

(#29194) Fryskitt válasza club1 (#29193) üzenetére


Fryskitt
addikt

Nem merem leírni, melyik ez a cég, de itt egyszerűen nem lehet ablak. Muszáj folyamatosnak lennie. Ha van is ablak, akkor meg kellett volna oldani, hogy máshogy működjön. Amúgy pedig van, ami működik, van, ami nem, ez a szám már öt órája nem.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#29195) club1 válasza Fryskitt (#29194) üzenetére


club1
veterán

Nem kell leírnod, egyértelmű hogy miért váltottatok. Időablak mindenütt van, mert technikailag a számhordozás csak időablakkal oldható meg. Mivel sok számról van szó, ez elhúzódhat egy ideig (elméletileg persze csak max. 4 óra). Redundanciára pedig ott a Tetra.

(#29196) Fryskitt válasza club1 (#29195) üzenetére


Fryskitt
addikt

:R . Hah, TETRA... :O

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#29197) DANDE22


DANDE22
tag

Az nagy helyzet, hogy bármennyire is ki tudnak szúrni az emberrel, még így is ők a legnormálisabbak. Idestova 12 éve vagyok náluk igaz csak privát előfizetőként és soha semmi bajom nem volt velük. Ha késtem a számlabefizetéssel bőven vártak és alapvetően igyekeztek segíteni. Közben látom hogyan szívnak sokan a másik két szolgáltatónál. Tudom itt se tökéletes minden adhatnának még többet a pénzünkért, de nem tragédia. Három lehetőség van: tényleg elfogadhatók; én vagyok naív és jól átvernek; jó a tűrőképességem, sok mindent elviselek :))

(#29198) n@p@lm válasza DANDE22 (#29197) üzenetére


n@p@lm
őstag

Normálisak? Te most viccelsz ugye?:-)

(#29199) DANDE22 válasza n@p@lm (#29198) üzenetére


DANDE22
tag

Azt írtam legnormálisabbak - viszonyítottam. De lehet igazad van a három szolgáltató esetében ez a kategória nem alkalmazható :D :Y

(#29200) Fryskitt válasza club1 (#29195) üzenetére


Fryskitt
addikt

Azóta sem működik, és a számomat is más veszi fel.... A kurv@ @nyját a Vodafone-nak.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.