Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30451) trec12


trec12
addikt

Sajnos Mo-n ez a nagy büdös helyzet, hogy az emberek többsége spekulálni "kényszerül" ki kit hívjon mert nekem drága ő meg ingyen hív....hívj vissza a cégesről stb.... Csodálatos. Nem szabadna ennek így lennie!

[ Szerkesztve ]

(#30452) Bogyi007 válasza Lauda (#30450) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azért olyan sok számhordozott szerintem nincs - akiket hívok 70-es számosak azok vodásak is, másrészt a Go+ 150 egységet is tartalmaz ami vegyesen lebeszélhető vagy smsre használható.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#30453) LightManTM


LightManTM
csendes tag

Sziasztok!

Abban nem tudtok véletlenül segíteni, hogy régebben volt olyan hívódallam, ami annyi volt, hogy: "... hívása fontos számunkra, kérjük tartsa!". Nem rémlik valakinek, hogy mi lehetett ennek a neve?

Amikor csomagváltásom volt, akkor törlődött a hívódallam is (más ügyfélszám alá került, gondolom azért), most pedig akárhogy keresem, nem találom.

Pedig egész jó hívásszűrő volt, mert aki esetleg nem tudta, hogy nekem az a hívódallamom, simán azt hitte, hogy valami ügyfélszolgálatot hív, és inkább letette :DD

Ha valaki esetleg emlékszik rá, akkor megköszönném a segítséget.

(#30454) Lauda válasza Bogyi007 (#30452) üzenetére


Lauda
félisten

1. En a go csomagrol beszeltem, nem a go+-rol. Ennyi erovel irhattad volna azt is, hogy a reddel 10k-ert mindenkit korlatlanul hivhatsz, nincs osszefugges az altalam felvazolt eset es a tied kozott.

2. go+-al kapcsolatban: ideznek a forumtarstol: csak tudd, hogy azok vodasak. Na ezt vagy tudod vagy nem. Fogalmam sincs mennyi a szamhordozas, viziokba meg nem mennek bele.

3. Nekem a max csomagnal alapbol az ugrott be, hogy mondjuk egy 4 tagu csalad 8 ezer forintbol korlatlanul tudja tartani a kapcsolatot egymassal, ez nevetseges. Husegido es minden mas nelkul.

[ Szerkesztve ]

(#30455) Rick4 válasza trec12 (#30451) üzenetére


Rick4
félisten

Én sen értem, mit kell ezen spekulálni? 10k egy red, azt hívsz, akit akarsz, annak írsz sms-t, és nem utolsósorban annak küldesz mms-, akinek akarsz, annyiszor, amennyiszer akarsz, plusz van még 500mb net, maileket, megkapod, ezt azt megnézel, más úgyse kell, havi max 744 óra elég telefonálgatni...Ehelyett spekuláltok havi 3-4 ezresért, hogy kit, meg hogy, meg hány forintért hívjatok...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#30456) trec12 válasza Rick4 (#30455) üzenetére


trec12
addikt

Én inkább arra céloztam, hogy drága ezért megy ez móka amit írtam. A Red jó dolog csak a keresetek legtöbbjéhez képest luxus. Meg korlátlan telefonálásra sincsen mindenkinek szüksége...Ezért írtam anno, hogy talán nem lenne rossz 500-1000 perces csomag belföldre olcsóbban, mint pl. más országokban.....

[ Szerkesztve ]

(#30459) God Vazzeg válasza Rick4 (#30449) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Katonai csomagban van a másik, úgy kapom, egymás közti beszélgetésre, de az én számom kell még fogadásra, mert mindenki ezt ismeri, és ezzel melóztam eddig.

(#30460) Rick4 válasza God Vazzeg (#30459) üzenetére


Rick4
félisten

Az persze más eset, ha a két sim külön jó csak, de a számhordozással viszonylag egyszerűen megoldható az esetek döntő többségében. A voda flottánál anno nem lehetett számot hordozva belépni (akkor még nem volt ilyen egyszerű) de ma már elhordozva, meg vissza elég gyorsan megy ez is.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#30474) Soma01


Soma01
veterán

Azt hogyan tudom leellenőrizni a neten, hogy az általam használt APN tömörít vagy nem? Mi az ami nem megy tömörítve?

(#30475) Kicsirics77 válasza Soma01 (#30474) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Pl a prohardver fórumába belépve ha nem látod a hozzászólásokat akkor tömörített

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#30476) Soma01 válasza Kicsirics77 (#30475) üzenetére


Soma01
veterán

Na, jó, ...és most akkor komolyan! :DDD

A tömörítettel tényleg nem látszik? Mert nekem most szerintem az van de simán fórumozok. Vagy nem tudom mire gondolsz.

(#30477) Kicsirics77 válasza Soma01 (#30476) üzenetére


Kicsirics77
veterán

akkor tömörített ha az apn internet.vodafone.net
egyébként komolyan írtam mivel tömörített kapcsolat alatt nekem pl a foórum hozzászólások tényleg nem látszanak.
ird át az apn-t erre: standardnet.vodafone.net és azzal rendben is lesz.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#30478) Soma01 válasza Kicsirics77 (#30477) üzenetére


Soma01
veterán

Nem látom milyen az APN, mert R209-es router van és csak gondolom, hogy tömörítésre van állítva. Nem látom benne APN beállítást. Én írhatok be, de a jelenlegit nem tudom kiolvasni.

(#30479) Zoli133 válasza Kicsirics77 (#30477) üzenetére


Zoli133
őstag

Nekem mostanában már jó a fórum tömörített kapcsolattal is. (Mikor rossz volt akkor sem nem voltak meg a hsz-ek csak az itt szóltam hozzá lista alatt jelentek meg.....)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#30480) havri1 válasza Kicsirics77 (#30477) üzenetére


havri1
félisten

Kíváncsiságból átállítottam, de semmi különbséget nem veszek észre. Mobilon, note 2

[ Szerkesztve ]

havri

(#30481) Kicsirics77 válasza havri1 (#30480) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Mondjuk usb modemmel volt problémám anno a 39xx szériával illetve most a 4510-nél is jelentkezett a probléma.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#30482) softcore


softcore
csendes tag

Srácok egy olyan kérdésem lenne, hogy vásároltam egy Lumia 520 at. Online. a Vodafonnál. Ki is hozták szépen stb stb. És kaptam, egy e-mail, a sSIM aktiválásáról, hogy a honlapjukon kell kitöltenem egy ürlapot és aktiválják a simkártyazárt, és tudok telefonálni. Namármost én ezt megtettem (kétszer is) a honlapon kiirta, hogy Tarifacsomag Aktiválva de még mindig nem tudok telefonálni mert beszél a csaj a háttérben, hogy le van zárva a SIM-em. Ez mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

(#30483) Kicsirics77 válasza softcore (#30482) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Elméletileg 72 óra.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#30484) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Ha email-ben nem kaptam előfizetéses sim kártya aktiváló kódot akkor muszáj vagyok várni max. 48 órát még átáll egyik kártya a másikra? Hívtam a 1270-et és azt mondták várnom kell, de ha lenne kódom már most beállíthatnám, de nincs..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#30485) Kbali válasza Kicsirics77 (#30477) üzenetére


Kbali
nagyúr

Igen, ez működik. Ha a PH alól nézed a fórumot, akkor mindig jó, de ha pl.: a Mobilaréna alól, akkor ott már rossz. Egyébként látszanak a hsz-ek, csak jobbra kell görgetni, vagy nyomni egy ctrl+F5-öt.
Bocha írta, hogy a tömörítés miatt szétesik az oldal css-e, de érdekes módon csak a voda apn-nel.

(#30486) tomcsa44


tomcsa44
tag

Sziasztok.

Szerintetek megbízható a Vodafone annyira, hogy epackkel vegyek előfizetést? Úgy értem a megbízhatóságot, hogy az átutalást korrektül lekezeli a rendszerük, nem 1-2 hét alatt megy át a pénz, hogy lejárjon a határidő és majd fizethetem a 700 forintos sms-ket.
Köszönöm.

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#30487) SpongyaBob válasza tomcsa44 (#30486) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Szia!

Rögtön átmegy az átutalás. (illetve jelez a rendszer a fizetésről) Egy éve vagyok epack-os, de eddig nem volt gond egyszer sem.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#30488) HofiZoli válasza tomcsa44 (#30486) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Én bankkártyával fizetem az e-számlát, a bankos sms után azonnal jön a vodáé is. Szerintem megbízható.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#30489) Soma01 válasza Kbali (#30485) üzenetére


Soma01
veterán

Igen, így már nekem is szétesik. Tehát tömörít.

(#30490) Rick4 válasza HofiZoli (#30488) üzenetére


Rick4
félisten

Milyen érdekes, hogy ha megérti az ember a feltételeket, nem kell ide járni a vodát szidni ezokból sem.. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#30491) Kbali válasza Soma01 (#30489) üzenetére


Kbali
nagyúr

Akkor csak át kell állítani a standardnet.vodafone.net-re az APN-t a routerben.

(#30492) Kicsirics77 válasza Kbali (#30491) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Mondtam,hogy át kell.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#30493) Rukongai


Rukongai
csendes tag

Sziasztok!
Holnaptól leszek vodás, és nekem csak egy feltöltőkártyás sim kártya kellene, ez mennyibe kerül? vagy ennek a csomagnak mi a neve? (mert láttam ilyen Max csomagot, de erre nincs szükségem)
Szóval ilyen domino, vagy praktikum csomag alternatívája van a vodafonnak?

(#30494) Rick4 válasza Rukongai (#30493) üzenetére


Rick4
félisten

Semennyibe se kerül, rendelj egyet magadnak online, ingyen.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#30495) Rukongai válasza Rick4 (#30494) üzenetére


Rukongai
csendes tag

De nekem már holnap szükségem van rá, és lehet- e vodás boltba kapni?

(#30496) Rick4 válasza Rukongai (#30495) üzenetére


Rick4
félisten

Jaa, akkor meg tesco auchan, inmedio, benzinkutak, gyakorlatilag mindenhol lesz. Nem hinném, hogy a rajta lévő, lebeszélgető összegnél sokkal többe kerülne, max egy ezresnyivel. Aztán kinézed a weboldalon a neked tetsző csomagot, regeled és átváltasz rá.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#30497) csab2 válasza Rukongai (#30495) üzenetére


csab2
veterán

Persze.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#30498) Lalee


Lalee
aktív tag

Sziasztok!

Reggel a telefonon nem volt térerő jel. Megnéztem az akkumulátor fogyasztásnál és éjszaka kb. 5 mm-es csík piros volt a hálózatnál. Újraindítottam és azóta jó. Kérdésem aki a XI. kerületben lakik tapasztalt hasonlót vagy csak nekem szarakszik a telefon ( bár még nem volt ilyen ) vagy esetleg Sim kártya hiba?

(#30499) pit stop válasza Lalee (#30498) üzenetére


pit stop
addikt

XI-en reggel átutaztam, nem volt gond nálam - ment mobilnet folyamatosan onnan tudom hogy háló is volt.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#30500) Lalee válasza pit stop (#30499) üzenetére


Lalee
aktív tag

Nem tudom pontosan mikor volt. Itt egy képernyő mentés. Reggel 9 körül ébredtem, a piros csík vége azt jelzi és akkor indítottam újra a telkót. A kis zöld az azóta eltelt idő. XI. kerület Lágymányosi lakótelep.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.