Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29701) Bozek válasza mukibuci (#29695) üzenetére


Bozek
nagyúr

És mi van azzal, hogy a Tethering tiltott a Vodafone-nál? :D

(#29702) 313313


313313
addikt

Most próbáltam vodás simmel ellátott telefonra vibert telepíteni, de nem ment. Konkrétan nem jött meg az aktiválós kód, aztán mikor netes visszahívásra/aktiválásra mentem, jött az üzenet, hogy adott számra nem lehetséges a viber aktiválás.
Wifin se engedte aktiváltatni magát...
Előfizetéses volt az illető, nem tudta milyen csomagja, de ezek szerint megoldották a viber tiltását.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#29703) jaPe válasza 313313 (#29702) üzenetére


jaPe
tag

nálam kb 2 hete wifiről működött az aktiválás. töröljetek minden viber adatot és telepítsétek ujra wifiről, működnie kellene :)

(#29704) mukibuci válasza Bozek (#29701) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a záróvonalon is tilos átmenni - btw hol van leírva, hogy ennél az opciónál is tiltott? (lusta vagyok megkeresni) :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29705) Lauda válasza Bozek (#29701) üzenetére


Lauda
félisten

Eleve a skype es viber is tiltott. :DDD

(#29706) benfolds válasza club1 (#29687) üzenetére


benfolds
őstag

igaz..köszi! :)
(#29700) zoli62 hát ez az előre számlázás megint olyan dolog, amit nem vágok...ha lebeszélt percek alapján fizetek, akkor hogy oldják meg az előre számlázást?

(#29707) benfolds válasza Lauda (#29705) üzenetére


benfolds
őstag

ez komoly? szinte sosem használom őket beszélgetésre, de ez változhat. ha tiltják, akkor maradok telenoros.

(#29708) Lauda válasza benfolds (#29707) üzenetére


Lauda
félisten

Elvileg tiltjak, gyakorlatban meg hasznalod. :D

(#29709) Bogyi007 válasza jaPe (#29703) üzenetére


Bogyi007
veterán

Go+ Nokia 625, tehát WP platform, ma hard reseteltem a telót utána 3G kapcsolatban töltöttem le újra a Vibert és a WhatsUp-ot is majd ugyanott aktiváltam is őket s használom mobiladat-kapcsolatban szövegesen most is s mint az előző két honapban mi is.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#29710) zoli62 válasza benfolds (#29706) üzenetére


zoli62
addikt

Havidíjat előre számlázzák, a forgalmi díjakat meg utólag, így a lettő nincs szinkronban egymással, ezt, ha most leszel Vodafone-os, meg kell szoknod, mert a többi szolgáltatónál kizárólag utólagos számlázás van.

[ Szerkesztve ]

(#29711) felhasználóx válasza benfolds (#29707) üzenetére


felhasználóx
tag

Nekem több voip alapú szolgáltatás is megy ( viber, mobilevoip), pedig csak 100mb-os kiscsomagom van. Egyedül a tethering- gel nem ment (hozzàteszem ezt a minimális 100mb- t felesleges megosztani), felhîvtam az 1270 et ès mondtàk -a rögzitett vonalon!- hogy menjek be egy okos sarok vodàs üzletbe ès megoldjàk :DD

[ Szerkesztve ]

(#29712) bul07


bul07
nagyúr

Be lehet azt állítani R206 MiFi routerbe hogy automatikusan bekérje a pin kódot?

Minden bekapcsolásnál nekem kel rányomni , nem kell beütni a pin kódot csak rányomni a bekeretezett szövegre

Laptopon még oké nem nagy gond de telefonon már macerás , jó lenne ha magától csinálná

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29713) club1 válasza bul07 (#29712) üzenetére


club1
veterán

Nem egyszerűbb leszedni a pin kódot a sim kártyáról?

(#29714) bul07 válasza club1 (#29713) üzenetére


bul07
nagyúr

Tényleg, meg is tettem majd kiderül hogy hogy reagál a rendszer

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29715) Lauda válasza felhasználóx (#29711) üzenetére


Lauda
félisten

Nalam megy ugy is, ezt is ugy irom, hogy a teloval vagyok fent es wifi-n keresztul van megosztva. :D

(#29716) Tomics


Tomics
addikt

Sziasztok!

Szeretnék egy tabletet a vodafone-tól (iPad Air).
Itt van a telefon előfizetésem is, elvileg a készülékváltás július 9-étől él (ekkor telik le kb másfél év).
Érdemes ezt megvárni, vagy nem? Ugye nem a telefont akarom lecserélni, csak egy tabletet venni.

PH! addikt since 2004

(#29717) mukibuci válasza Tomics (#29716) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

felesleges megvárnod, mert külön net előfizetéssel tudod megvenni a tablettát

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29718) zoli62


zoli62
addikt

A Vodafone új Max feltöltőkártyás díjcsomagjánál az időszaki díj a korábbi átlagoshoz (500-1000Ft) képest 10-20 szoros, ráadásul a Max XL-nél a Red Vitamaxhoz képest a 30 napon túl hálózaton kívül a feltöltött bónusz nem lebeszélhető. Ez kimeríti a tisztességtelen piaci haszon mértékét. Az meg mindenképpen érdekes, hogy hogy feltöltőkértyás tariként az eddigiektől gyökeresen eltérően a kötelezően feltöltendő "időszaki díj""nem lebeszélhető", hanem 30 napig bizonyos számú egységeket tartalmaz, ami az időszak letelte után a következőre már át sem vihető, azaz elveszik., így duplán átverés. Ugyanios a csoporton belüli ingyen hívásnál nincs összekapcsolási díj, ezért ezen a Vodafone-nak nincs költsége, további kérdés, hogy milyen nagy látszámúnak kell lennie a Max csoportnak ahhoz, hogy csoporttagként megérje használni, nyilván nem 10000-es nagyságrendről van szó. Szerintem a fent leírtak minden feltöltőkártyás kétszer gondolja meg, ha Max-ra szeretne váltani.

(#29719) attiati válasza attiati (#28617) üzenetére


attiati
veterán

dupla

[ Szerkesztve ]

(#29720) attiati válasza attiati (#28617) üzenetére


attiati
veterán

- "ki lehet deríteni, hogy ki hívogat magánszámról?
(céges flottás előfizetés)"

- "végső esetben, feljelentés zaklatásért ismeretlen tettes ellen"

Mi szükséges a feljelentéshez?
Mi ennek a menete?
És milyen következményei lehetnek rám és a zaklatóra nézve?

[ Szerkesztve ]

(#29721) zoli62 válasza attiati (#29720) üzenetére


zoli62
addikt

Sajnos sokat nem tehetsz. Ez általában ahhoz kevés, hogy hivatalos rendőrségi feljelentést tegyél, a szolgáltatónak meg ilyen esetekre nincs felhatalmazása. Marad az, hogy erre hivatkozva ingyenes számcserét kérsz, bár céges számnál ez nehezebb.

(#29722) benfolds válasza felhasználóx (#29711) üzenetére


benfolds
őstag

a tetheringet nem nagyon szoktam használni. mondjuk biztos lesz olyan alkalom, amikor jól jönne...na mindegy, efelett szemet tudok hunyni. előre számlázás nem gond...mi van még? hát az, hogy nem tudom megnézni a voda honlapján, hogy aktuális hónapban mennyit telefonáltam, egy kicsit mondjuk zavar. tudom, call meter, de nem szívesen pöcsölnék vele.

(#29723) bohoc71 válasza benfolds (#29722) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Hali! A go+-nak van Carl meter-en előre beállított tarifával. Tehát nem kell kínlódás a beàllítgatàsàval. Meg a Vodafone honlapján is meg lehet nézni az előző napi összegzést.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#29724) Sayuar válasza zoli62 (#29718) üzenetére


Sayuar
őstag

Azért egy kicsit árnyaltabb a dolog.
Annak idején kötöttem egy flottás voda előfizetést, 2500 Ft-os havi díjjal/előfizetés.
Amire szükségem volt: két előfizetés, egymást ingyen hívhassuk + 100-100 perc bármire.
Sajnos csak hűség vállalása mellett írhattam alá, pedig telefont nem vettem.

Teltek a hónapok, és rájöttem, hogy a havi 100-100 percet nem beszélem le, havonta kifizetem és mindig elvész, ráadásul egymás közt is alig beszélünk, mert a munkám nem engedi, utána meg úgyis együtt vagyunk.
Már a 4-ik hónapban rájöttem, hogy kevesebb volt a költségem a feltöltőssel. Ha akkor felmondom, a kötbér magasabb lett volna, mint a fennmaradt 21 hónapra a havi díj fizetése.

Na most: ha akkor lett volna MAX, akkor nem kötök hűséggel előfizetést. A 3-ik hónapban visszaváltom sima Vitamaxra, és mindenki boldog. E helyett most 21 hónapig fizetek egy olyan szolgáltatásért, amit csak részben használok ki.

[ Szerkesztve ]

(#29725) n@p@lm


n@p@lm
őstag

A leghányadékabb húzása a Vodának a hűség kötelezése készülékvásárlás nélkül is!
Mire is írjak alá két évet?
Mit kapok cserébe? Semmit.
A T-nél ebben az esetben van egy belépési díj (a sim díja), és ennyi.
Szerk.: Sayuarnak ment.

[ Szerkesztve ]

(#29726) mukibuci válasza n@p@lm (#29725) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem kötelező és alacsonyabb havidíjat kapsz érte cserébe

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29727) n@p@lm válasza mukibuci (#29726) üzenetére


n@p@lm
őstag

Speciális flottáknál is így van?
Mennyi havi díjat lehet így megspórolni?
Sacc/kábé százalékosítva.

(#29728) Daffni2 válasza n@p@lm (#29725) üzenetére


Daffni2
addikt

A valótlanság terjesztése is csúnya dolog!

Hol láttál olyat, hogy köteleznek hűségre készülékvásárlás nélkül?

Bármikor köthetsz hűség nélkül szerződést.
Belépési díj nélkül.

"Aki ad,az nyer"

(#29729) club1 válasza Daffni2 (#29728) üzenetére


club1
veterán

Én nem egy flottát ismerek, ahol nem lehet hűség nélkül előfizetni. Készülékkedvezmény nélkül sem.

(#29730) mukibuci válasza club1 (#29729) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

flottákat felesleges idekavarni, ott a flottát biztosító szervezetnél/munkahelynél kellene reklamálni, hogy miért írtak alá ilyen szerződést :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29731) n@p@lm válasza Daffni2 (#29728) üzenetére


n@p@lm
őstag

Akkor engem félretájékoztattak Szfváron az Alba-Pláza Vodafone-os üzletében.

(#29732) n@p@lm válasza mukibuci (#29730) üzenetére


n@p@lm
őstag

Gondolom nem a flotta szerződést megkötő munkáltató erőlteti a 2 éves hűséget, hanem a kedves Vodafone-os megbízott tukmálja hogy igen, jó lesz az nektek.

(#29733) Sayuar válasza club1 (#29729) üzenetére


Sayuar
őstag

ha jól emlékszem anno a vodafone ikeás flottához is csak 2 év hűséggel lehetett csatlakozni. Az pedig mindenki számára elérhető tarifa volt, aki az Ikea Family kártyát kiváltotta.

(#29734) mukibuci válasza n@p@lm (#29732) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha én tukmálom rád az arcpirosítót, akkor megveszed, mert az jó lesz? sokan tartanak pisztolyt a homlokodhoz, hogy írd alá?

Sayuar: tehát nem elérhető mindenki számára

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29735) n@p@lm válasza mukibuci (#29734) üzenetére


n@p@lm
őstag

Sajnos a munkáltató simán partner lehet abban hogy a Vodafone kizárólagosan 2 év hűséggel értékesítse az előfizetést.

(#29736) club1 válasza mukibuci (#29730) üzenetére


club1
veterán

Utoljára pont a Vodafone alvállalkozója jelentkezett be nálunk, hogy a Telenoros flottánkat lecseréljék. Szó nem volt 2 évnél rövidebb szerződésről, amikor rákérdeztem a határozatlan idejűre, kerek perec jelezték, hogy csak 2 évre tudnak ajánlatot adni. Persze értem én, jutalékot gondolom a határozatlanok után nem kapnak...

(#29737) Sayuar válasza mukibuci (#29734) üzenetére


Sayuar
őstag

Nem jött át amit írtam? MINDENKI számára, aki kiváltotta. Az váltotta ki az IKEA kártyát, aki csak akarta, nem volt semmilyen követelménye vagy díja.
Azt az isteni állapotot még nem találták fel, hogy úgy birtokolsz egy tárgyat, hogy már az anyaméhben azzal játszottál...Már megint megtaláltam magamnak a vitapartnert...hiába: tanári diplomával több türelme van az embernek...

[ Szerkesztve ]

(#29738) MunezXBK válasza n@p@lm (#29731) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Miért nem a nagy Vodába mész, Rákóczi útra?

(#29739) jaPe válasza benfolds (#29722) üzenetére


jaPe
tag

Androidra és iOSre van vodafone alkalmazás, ott meg tudod nézni, h hány perced van még, hány mb net és mennyi van még számlazárásig. Nem hiszem, hogy webes felületen ne lenne ilyen.

(#29740) n@p@lm válasza MunezXBK (#29738) üzenetére


n@p@lm
őstag

Az lesz a következő ha eljön az ideje.

(#29741) Bozek válasza Sayuar (#29737) üzenetére


Bozek
nagyúr

Fogalmazzunk úgy, hogy mindenki számára, aki volt olyan kegyes és önként az Ikea kezébe adta a személyes adatait...

(#29742) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Tényleg, az IKEA flotta van még?

(#29743) lugosi válasza n@p@lm (#29742) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csak ha összerakod magadnak :DDD

(Bocs)

(#29744) n@p@lm válasza lugosi (#29743) üzenetére


n@p@lm
őstag

;)
Megszűnt?
Mert van IKEA-s kártyám, anno még be is tudtam lépni egy linken ha vásárolni szerettem volna, de mintha eltűnt volna az IKEA oldaláról.

[ Szerkesztve ]

(#29745) lugosi válasza n@p@lm (#29744) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem tudom, hogy megszűnt-e, csak egy béna poén akart lenni a részemről, tudod hogy ikea -» te rakod össze... De éreztem hogy nem olyan ütős :D

(#29746) n@p@lm válasza lugosi (#29745) üzenetére


n@p@lm
őstag

A poén átjött, semmi gond :)

[ Szerkesztve ]

(#29747) berbatov2 válasza lugosi (#29743) üzenetére


berbatov2
senior tag

:)

(#29748) benfolds válasza jaPe (#29739) üzenetére


benfolds
őstag

na azért! köszi. :)

(#29749) felhasználóx válasza n@p@lm (#29746) üzenetére


felhasználóx
tag

Tudomásom szerint nem szûnt meg (januában még lehetett csatlakozni) illetve fent van a voda mint partner az ikea honlapon.

(#29750) zoli62 válasza Sayuar (#29724) üzenetére


zoli62
addikt

A Maxnál kétséges, hogy meglesz-e ahhoz a kritikus felhasználói bázis, hogy meglérje rá váltani a csoportos hívás ingyenessége miatt, ami ugye a szolgáltatónak az interconnect hiánya miatt sokkal alacsonyabb költségű, mint a hálózatból kifelé való hívások esetében. Másrészt azok, akik mondjuk időszakosan szeretnék használnii, például most nyáron, de egyébként 1 év egyenlegfelhasználási időt szeretnének, a befizetett időszaki díjakat a 30 nap aktív időszak után elvesztik. Harmadrész, amíg például egy Joker Plusz-nál az időszaki díj 500 Ft volt, addig itt 4-12 szerese annak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.