Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29351) snooze válasza Meli5 (#29349) üzenetére


snooze
veterán

nem kell kuka..puk koddal kell probálkozni..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#29352) mukibuci válasza snooze (#29351) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Szerintem mar az is megtortent tizszer

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29353) Zsocy155 válasza Meli5 (#29349) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
Volt olyan időszak, amikor a feleségem nevén 5 sim kártya futott, 1 előfizetés alatt.

(#29354) Fryskitt válasza Meli5 (#29349) üzenetére


Fryskitt
addikt

Azért, mert a kártya blokkolva van, még nem kell új előfizetés. Ott a PUK kód, de ha azt is kilőtte, akkor be kell menni az ügyfélszolgálatra, igazolni, hogy te vagy te és tied az előfizetés, és kapsz egy új SIM-et ugyanerre a számra és előfizetésre. Attól mert blokkolt a SIM még fizeted a havidíjat, hogy nem használod. És az új előfizetésre még egy havi díjat. Ha mondjuk Vitamax vagy mi a frász van a Vodánál, akkor persze mindegy.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#29355) Meli5 válasza Fryskitt (#29354) üzenetére


Meli5
csendes tag

Már a PUK kódot sem engedi beírni!
Nem előfizetésbe vettem, csak egy sima feltöltős kártyát.

(#29356) zsof Nokia válasza Meli5 (#29349) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

1 évben maximum 2 Vitamax kártyát vehet egy személy ha jól tudom

A lényeg lényegében lényegtelen

(#29357) Fryskitt válasza Meli5 (#29355) üzenetére


Fryskitt
addikt

Akkor vegyél egy másikat.... de a gyerek szokásait ismerve a legkisebbet. :)

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#29358) bul07


bul07
nagyúr

Megrendeltem a M-es 8Gb internetet , ügyintéző hív hogy hitelbírálat , oké
Majd jön az arculcsapás 14e Ft kaució , ha lenne más lehetőségem elküldtem volna őket melegebb éghajlatra
Fizessek ki nekik 5hónap előfizetési díjat egyből :W

Na de hanem lesz meg a sávszélesség (gyenge a hálózatuk erre) viszem is vissza és míg vissza nem fizetik nem jövök ki az ügyfélszolgálatról

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29359) Rick4 válasza bul07 (#29358) üzenetére


Rick4
félisten

Biztos volt már valami problémás telefonszolgáltatóval. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29360) bul07 válasza Rick4 (#29359) üzenetére


bul07
nagyúr

Semmi nem volt egy percet se kések a csekkek befizetésével
Telenornál volt előfizetésem majd 3évig(DPI csomag) utána Telekom már vagy három éve és egyszer se késtem,
Voda is volt igaz nagyon régen és kártyásban

Amúgy lehet elrontottam mert az igazat mondtam a kérdésekre , nagyítani kelet volna , háztartás bevételének vagy 5-600 ezret mondanom kellet volna meg hogy 5-6éve folyamatos a munkaviszony
Mit tehetek én róla hogy a cégek akik foglalkoztatnak 5-6 havonta csődöt jelentenek (mindenki tudja miért) és jön az új szerződés

Ha a Telekomnak nem lenne a hálózata egy kutyagumi(Itt max EDGE még viccnek is rossz) akkor sose választottam volna a vodát

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29361) vgyuri válasza bul07 (#29360) üzenetére


vgyuri
őstag

"Mit tehetek én róla hogy a cégek akik foglalkoztatnak 5-6 havonta csődöt jelentenek (mindenki tudja miért)" a leírásod alapján én egy közös dolgot látok minden cégnél: téged, remélem nem Te viszed csődbe őket. A Vodafone sem szeretne egy rossz karmájú ember miatt csődbe menni. :)

(#29362) mukibuci válasza Rick4 (#29359) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

akkor biztos nem ennyit kellett volna befizetni :N inkább csak ismeretlen

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29363) bul07 válasza vgyuri (#29361) üzenetére


bul07
nagyúr

Már két éve egy helyen vagyok csak a cégek nevei változnak, előtte meg 9-10 évig voltam egy helyen(annak a adóhatóságg adta meg a kegyelemdöfést megbírságolta 9millióra és a volt főnök nem tudot bellőle alkudni, 4,5-öt még be is fizettet volna és ott is jött a csőd , de rá fél évre úgyis vége lett volna mert a játékgépenkénti adótt veszetül megemelték, majd ugye be is tíltották)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29364) Narxis


Narxis
nagyúr

Üdv!

Zsebnet 100-as csomagom van ami lehet, hogy nem lesz elég. Ha 500-asra akarok váltani akkor előtte le kell mondanom a 100-ast ugye?

Thanos was right.

(#29365) Bozek válasza bul07 (#29360) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Telekom-nál vagy és a Vodafone-nál akarsz NET-et rendelni? Akkor ne csodálkozz, ott nem ismernek és nem tudják, hogy rendszeresen időben fizeted a számlád. A közös lista csak a nem fizető ügyfeleknél érvényes tudtommal.

(#29366) Rick4 válasza Narxis (#29364) üzenetére


Rick4
félisten

A logika azt diktálná, hogy nem kell külön lemondani, mivel a rendszer a másik csomag megrendelésekor értelmezi, és felismeri a szitut, de mivel a lemondás plusz 1 db ingyenes sms-ből áll, azt a plusz fél percet szánd rá inkább.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29367) Narxis válasza Rick4 (#29366) üzenetére


Narxis
nagyúr

:R

Thanos was right.

(#29368) bajusz15


bajusz15
senior tag

Sziasztok!
T-nél találtam 4G-s lefedettség térképet, Vodánál viszont ez sehogy sem sikerül. Valaki tudna linkelni egy térképet? Köszi.

(#29369) Daffni2 válasza bajusz15 (#29368) üzenetére


Daffni2
addikt

Mivelhogy a Vodafone nem üzemeltet 4G hálózatot, csak stabil, szinte mindenhol elérhető 3G hálózata van.

Akár 42 Mbit/s sebességű letöltéssel.

"Aki ad,az nyer"

(#29370) csernak75 válasza bajusz15 (#29368) üzenetére


csernak75
senior tag

Voda 4G lefedetség(piros szín):

:C ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#29371) Rick4 válasza csernak75 (#29370) üzenetére


Rick4
félisten

Neked miért fontos, hogy a megfelelő lefedettség és sebesség mellett hanyadik generációs az az internet? Engem pl abszolút nem érdekel, működjön.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29372) bajusz15 válasza csernak75 (#29370) üzenetére


bajusz15
senior tag

:DDD :DDD :C
Közeljövőben gondolkodtam egy T --> Voda váltásban, ezért is kérdeztem. Köszi mindkettőtöknek a választ, de sajnálatos ezt hallani, mert van azért különbség.

(#29373) csernak75 válasza Rick4 (#29371) üzenetére


csernak75
senior tag

Mondjuk a ping miatt? Online játéknál (FPS) nekem nagyon fontos a ping!

Korábban Daffni02 mutatott 26/7Mbps sebességet ami tökéletes de 98-as ping-el. Nekem DC-HSPA-n 28-35 között van a ping-em LTE-n 22-26.

(#29374) Bozek válasza csernak75 (#29373) üzenetére


Bozek
nagyúr

A ping nem annak a függvénye, hogy 3G vagy 4G a szolgáltatás. Láttam én már magas ping-et nagy sebességű UPC hálózaton is...

(#29375) Rick4 válasza csernak75 (#29373) üzenetére


Rick4
félisten

Nos, akkor neked a t-mobile kell. Másik 10000 embernek meg jó ez levelezni, olvasgatni, erre arra. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29376) Zsocy155


Zsocy155
őstag

Hát van különbség...

LTE T-Mobile[]

3G HSDPA T-Mobile

3G HSDPA Vodafone

Így gondoltam, csak a képeket valamiért nem adta be.

[ Szerkesztve ]

(#29377) Rick4 válasza Zsocy155 (#29376) üzenetére


Rick4
félisten

Na de akinek nem ez számít, hanem egy mobiltorony tetején ülve mobilneten játszik... :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29378) Zsocy155 válasza Rick4 (#29377) üzenetére


Zsocy155
őstag

A ping lefedettségről nem találtam térképet. :D

(#29379) Rick4


Rick4
félisten

Amúgy épp a saját fiókban lépkedek, és mit látok? Valakinek pár napja problémája volt a számlazárás dátumával, erre tessék, lehet változtatni:

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29380) Bozek válasza Rick4 (#29379) üzenetére


Bozek
nagyúr

Már egy hónapja is lehetett, sőt, szerintem régebben is. Csak eddig nem voltam előfizetéses.

(#29381) Rick4 válasza Bozek (#29380) üzenetére


Rick4
félisten

Miért, ha nem vagy előfizetéses, akkor neked mikor van számlazárás? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29382) csernak75 válasza Rick4 (#29375) üzenetére


csernak75
senior tag

Nekem nem kell t-mobile (kevés az adatforgalmi keret) :N Telenoros (egyesek szerint Telenyomor-os :P ) vagyok, és a tapasztalatom is arról írtam.

Amúgy nem a tornyon ülök hanem az kemény 500-600m-re :D van légvonalban! (5/5-5/4 a jelerősség.)

[ Szerkesztve ]

(#29383) DANDE22


DANDE22
tag

Egyébként egy halk kérdés, hogy miért ilyen gyenge a készülék felhozatal az utóbbi időben a Vodkánál? Illetve nem feltétlen gyenge, hanem némileg hiányos. Sony M2 is már két hete hamarosan jön Bár kb2 évig ez engem nem fog érinteni, és nem is feltétlen az ő hibájuk minden esetben, csak érdekes számomra a dolog.

(#29384) Bozek válasza Rick4 (#29381) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor, amikor épp levonták a Vitamax Joker Plusz-ra a havidíjat. :)

(#29383) DANDE22: Már párszor le volt írva, hogy a Vodafone nem készüléket forgalmaz, az csak mellékes.

(#29385) club1 válasza csernak75 (#29382) üzenetére


club1
veterán

Menj be Miskolcra, Debrecenbe, ott 5-600 méterre a cellától EDGE lesz csak. Már egy párszor megírtam neked, hogy szerencsés helyen laksz.
Hétvégén volt szerencsém az egyik nemzeti parkunkban egy kb. 2000 hektáros teljesen nyílt területen dolgozni. A szuper szolgáltatód meg a másik T csak úgy hasított az EDGE-vel, a 130 ms-os ping és a 150 kbps letöltési volt talán a csúcs. Már amikor nem telefonáltak az egy kilométerre lévő cellán, mert ha használták, netre már nem maradt sávszél. Szerencsére volt közöttünk Vodás is, ott stabil 3G-nk volt.

(#29386) Rick4


Rick4
félisten

Az viszont gáz, hogy be vagyok jelentkezve a webes felületr, kifizettem a számlát. Taricsacsomagot váltottam, majd szerettem volna egy Mobilnet M csomagot mifivel választani. Erre jön, hogy adjam meg a személyes adataimat, miközben a jobb felső sarokban folyamatosan be vagyok jelentkezve. Természetesen az egy órája leadott tarifacsaomg- váltás hetárideje, a leadás időpontja se követhető vissza.... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29387) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv !

Van itt valakinek I-mobile Vodafone Go flotta előfizetése ?
Gondolkodom most a belépésen (két év hűség, belépési díj nincs).
Mennyire elégedett vele, és valóban ezeket a díjakat számlázzák ?
GO csomag flottában (flottán belül ingyenes)
100 perc lebeszélhető +150mb
100 percen felül Bruttó 15,68 Ft/perc minden irányba , másodperc alapú számlázás
Havidíj telefon nélkül
e-packal 2,690,-
csekken 2,990,-

Köszönöm előre is, ha valaki segít a döntésben, vagy ha valaki tud jobb Vodafonos, vagy Telenoros csomagot, kérem tájékoztasson.

(#29388) Tomeeka28 válasza andrás47 (#29387) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Nagyon nem így van 100 perc felett 40 Ft/perc és mindez perc alapon. A többi így van.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#29389) mukibuci válasza andrás47 (#29387) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

mernék nagyobb összegben fogadni arra, hogy a 100 perc után perc alapon fognak számlázni bruttó 40 forintos percdíjjal :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29390) andrás47 válasza mukibuci (#29389) üzenetére


andrás47
senior tag

Amit írtok, az a sima Vodás GO nekem a flottásra ezt adták meg,ha nem lesz valós be sem lépek.Van itt Vodafontól valaki aki megírná a biztosat ?
Köszönöm

(#29391) mukibuci válasza andrás47 (#29390) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerintem ketten is megírtuk ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29392) andrás47


andrás47
senior tag

Ez szomorú,tudnátok valami jobbat ajánlani Vodásban?

(#29393) Bozek válasza mukibuci (#29391) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem előbb kérdezz rá a feletteseidnél, mert ez azért két különböző csomag.

(#29394) mukibuci válasza Bozek (#29393) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerintem pedig csak szerinted két különböző csomag ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29395) DANDE22 válasza Bozek (#29384) üzenetére


DANDE22
tag

Én viszont csak az utóbbi kb 3 hétben kezdtem olvasni a fórumot :)) ;)

Egyébként azért régebben nem zavarta őket, hogy erre is odafigyeljenek, még ha mellékes is. Meg ha nem forgalmaznak megfelelő szintű saját szolgáltató függő készüléket egy T-s vagy a másik T-s nehezen megy át hozzájuk. Amúgy is szerintem elég nehezen váltanak az emberek többségében. Azért a független telefonok még mindig nem a legolcsóbbak, elérhetőbbek egy összegben, illetve nem feltétlen érnek annyit, amennyit egy telefonért érdemes kiadni, használttal pedig vigyázni kell. De mindegy ők tudják, csak ez most feltűnt nekem, és amíg nem sikerült dönteni bosszantott is rendesen.

(#29396) Bogyi007 válasza DANDE22 (#29395) üzenetére


Bogyi007
veterán

Köszönöm szépen a kártyafüggetlen telókat...

Friss sztorim:

Tegnapelőtt délután párom nagypapájának vettünk a szegedi Auchanban egy Alcatel Otc 2000-es kártyafüggetlen telót. Raktárból hozták ki makulátlan állapotban, hazahoztuk, régi telóból a számokat Simen keresztül atvittük a telefon belső memóriájába majd ezután szűz Sim karit beletesszük. Ok minden patent, telefon működik is, de azért csekkoljuk hogy minden számot sikeresen átvittük-e.

S itt jött a meglepetés: a telefonban 17 idegen számot találtunk, az egyiket felhívtuk (Lányom mobilja bejegyzés)
Ez eredményes gondolat is volt, mivel kiderült, hogy azt a családot hívtuk így akik előttünk a nagymamának szándékozták megvenni ugyanezt a készüléket, de a néninek nem tetszett, így a vásárlástól való elállási jogukkal élve visszavitték a készüléket de ők elfelejtették kitörölni a közben már bevitt adatokat.

Ezekután az Auchan a jelekből ítélve, gyári állapotba visszacsomagolhatta és matricázhatta a készüléket s kirakta teljes árban (Médiában is ugyanennyi volt) de ők sem törölték az adatokat.

Mivel párom papájának tetszik a teló s nincs kedvük az esettel kapcsolatban sem ide-oda járkálni, így nem tettünk panaszt.

De azért elgondolkoztató a dolog. Ennyi erővel okostelefonokkal is megcsinálhatják ugyanezt, s azt nem kell ecsetelnem ugye, hogy pl egy Iphone vagy drágább Galaxy S széria esetében egy ilyen történet milyen kellemetlenségeket tudna okozni...

Szal inkább maradok a szolgáltatói telefonvásárlásos vonalnál.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#29397) 313313 válasza Bogyi007 (#29396) üzenetére


313313
addikt

Hasonló sztorit olvashattunk már szolgáltatótól vásárolt készüléknél is...
Tavaly karácsony környékén találkoztam szinte mind a 3 szolgáltatótól neten rendelt készülékekkel, amik már minimum a 2. tulajnál voltak, mert a gyári fólia/matrica nem volt rajtuk..

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#29398) Bozek válasza DANDE22 (#29395) üzenetére


Bozek
nagyúr

Régi sztori, hogy a Sony Ericsson C901-et megvehetettem függetlenül 60k-ért, míg a Telenor-nál ugyanez Praktikum csomagban került 100k-ba. :D

Szóval akkor melyik nem éri meg?

(#29399) Vangelis válasza Bogyi007 (#29396) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én a telenorhoz visszadott készülékemet még most is nyomon tudom követni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29400) 313313 válasza Vangelis (#29399) üzenetére


313313
addikt

Rakhatnának like gombot a proharverre is, te kommenteiden mindig elmosolyodok...
Másrészről milyen mókás lenne, ha zárolnád azt az SP-t :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.