Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29751) mukibuci válasza zoli62 (#29750) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

már nem 10-20x annyi az időszaki díj? megy ez szépen lefelé.

egyébként pedig ha nem aktív a max csomagod, mert mondjuk letelt a 30 nap, feltöltés után ha nem aktiválod újra, akkor ugyanúgy 49Ft-ért tudsz telefonálni minden irányba, mint a többi csomagban is és ugyanúgy 1 évig használhatod fel az egyenleged is. - ez csak egy plusz, amit nem vagy köteles használni

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29752) zoli62 válasza mukibuci (#29751) üzenetére


zoli62
addikt

Tudtommal nem írtam 10-20 szoros időszaki díjat. Másrészt amíg egy Vitamax Red-nél a bónusz megmarad 30 nap múlva is addig a hozzá nagyon hasonlító Max XL-nél az időszaki díj az 1 hónap aktív periódus letelte után elveszik. Aki nulláról töltött fel, az újabb feltöltés nélkül nem tud telefonálni, míg Vitamax Rednél nem így volt.

(#29753) mukibuci válasza zoli62 (#29752) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

[link] - nyilván csak képzeltem az egészet ;]

sehol nem mondtam, hogy ez vagy az jobb lenne a másiknál :N ha nem aktiv a max opció/csomag/akárminek is nevezzük, akkor pontosan ugyanolyan, mint a régi alap uno/standard/prémium start kártya

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29754) Zsocy155


Zsocy155
őstag

Sziasztok!

A 72 órás készülék csere az leejtett törött kijelzős telefonra nem vonatkozik, ugye?

Egy másik fórumon valaki szeretné így megoldani a szervizt!

(#29755) MunezXBK válasza Zsocy155 (#29754) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem. Ha van rá biztosítása, azt érvényesítheti.

Amúgy jó a kiejtése. ;]

(#29756) zoli62 válasza mukibuci (#29753) üzenetére


zoli62
addikt

Közben pontosan utánaszámoltam. :) Az uno, standardhoz nem hasonlítanám, a Joker, Scoolhoz képest viszont a kifeklé telefonálást és időszaki díjat tekintve sokkal rosszabb. Olyanhoz érdemes hasonlítani, aminél hasonló feltételek vannak.

[ Szerkesztve ]

(#29757) mukibuci válasza zoli62 (#29756) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ez most kandikamera? :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29758) zoli62 válasza mukibuci (#29757) üzenetére


zoli62
addikt

Nem értem a kérdést. :)

(#29759) Sayuar válasza zoli62 (#29756) üzenetére


Sayuar
őstag

Nem olyan rossz az a a MAX !
Egy hónapig használod, és ha nem nem válik be, akkor visszaváltasz sima Vitamaxra, és buktál 3.000 forintot.
Ugyanezt egy hűségidős előfizetéssel nem tudod megtenni, vagy ha igen, akkor súlyos összegekért (kötbér).

(#29760) zoli62 válasza Sayuar (#29759) üzenetére


zoli62
addikt

A MAX XL-re céloztam eddig főleg. Az viszont leginkább a Vitamax Red-re hasonlít leginkább. Csak míg előbbinél 30 nap letelte után bukoda bónuszodat, amit itt a Vodafone időszaki díjnak nevez, addig előzőnél ez pl. akkor is megmarad az egyenlegeden, ha mondjuk hálón belüli hívásokra használtad. Nagy különbség. Másrész egy Joker Plusznál csak 500 FT volt az az időszaki díj, amit a kártyáról egy harminc napos időszakon belül llevontak, Max-nál viszont ennek minimum négyszerese, így első esetben egy 3000 FT-os feltöltésedből maradt 2000 Ft az egyenlegeden, utóbbi esetben pedig csak 1000 Ft-od marad Max S esetén. Abban igazad van, hogy bár ez a konstrukció inkább az előfizetéshez van közelebb, annál sokkal rugalmasabb, mert nincs kötöttség.

(#29761) zoli62


zoli62
addikt

Érdemes volt Max ügyben reklamálni, mert kompenzáltak némileg. :)

(#29762) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Pontosan mit takar ez a 48 ezer forintos kedvezmény?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29763) mukibuci válasza Vangelis (#29762) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

havi 2000ft 24 hónapon át

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29764) Vangelis válasza mukibuci (#29763) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Tehát akkor 9990-2000ft lejön.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29765) 313313 válasza mukibuci (#29763) üzenetére


313313
addikt

Csak telenorosoknak? Számhordozáskor?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#29766) mukibuci válasza 313313 (#29765) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem csak telenorosoknak és igen, csak sikeres számhordozás esetén

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29767) 313313 válasza Vangelis (#29764) üzenetére


313313
addikt

"Mert most összesen 48 ezer forint kedvezményt adunk, ha két évre a Red Basic csomagot választod készülékkel, e-Packkel. Az akció 2014. július 6-ig tart."

Tehát ha olyan készüléket választasz, akkor 9990ft/hó, ha komolyabbat, akkor 2k kedvezmény a készülék havidíjából

Szerk: Többi passz :D

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#29768) Vangelis válasza 313313 (#29767) üzenetére


Vangelis
nagyúr

És ha véletlenül nem sikerül a számhordozás?

Akkor a normál áron szolgáltatnak? Vagy lehet újra próbálkozni?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29769) mukibuci válasza Vangelis (#29768) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

akárhányszor újra lehet indítani a számhordozást, ez mindig is így volt

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29770) Vangelis válasza mukibuci (#29769) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De a kedvezményt nem befolyásolja?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29771) mukibuci válasza Vangelis (#29770) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nyilván ha másfél év múlva sikerül a számhordozás, akkor nem fogod megkapni a kedvezményt

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29772) Daffni2 válasza 313313 (#29767) üzenetére


Daffni2
addikt

Tehát ha olyan készüléket választasz, akkor 9990ft/hó

"olyan" készüléket nem választhat, mert a 9990 Ft az készülék nélkül 2 év e-pack

"Aki ad,az nyer"

(#29773) 313313 válasza Daffni2 (#29772) üzenetére


313313
addikt

De most van havi 2k kedvezmény, ha szám hordoz vodához és aláír 2 évet red basic+telefonra. Tehát ha a havi 2k-s telefont válast red basic mellé, akkor 9990ft/hó lesz a számlája

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#29774) iday válasza mukibuci (#29771) üzenetére


iday
aktív tag

mukibuci
Főleg tőled kérdeznék.
Van egy előfizetésem, 2012 Decemberébe írtam alá a 2év hűséget.
A legközelebbi készülékvásárlás. 2év, mínusz 3 hónap. Az 2014 9.hó.
No mármost, a kinézett álmaim telefonja, lassan kikerül a kínálatból.
Nincs semmi mód arra hogy most 2014.6hóba megtudjam vásárolni +2 év hűség fejében?
Mindenféleképpen meg kell várnom azt a bizonyos 9.hót?
Persze nem akarok szerződést bontani. :U

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#29775) mukibuci válasza iday (#29774) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nincs rá mód :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29776) iday válasza mukibuci (#29775) üzenetére


iday
aktív tag

Akkor várok, és reménykedem.
Azért köszi.

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#29777) DANDE22


DANDE22
tag

Melyik lenne az a kifutó telefon?

(#29778) tomcsa44


tomcsa44
tag

Üdv!

Én kártyás voltam világ életemben és az is maradok. Viszont ezeket a MAX tarifákat picit elszúrták. Egyedül a 4000 forintos van a helyén. A 2000 forintos igazán tartalmazhatna 100 vagy 150 MB internetet, míg a 3000 forintos 500 megát. A percek a helyükön vannak (pontosabban egységek, ft/perc és sms/db), talán ha a 3000 forintosnál nem 100 egység lenne, hanem 70 az 500 mega net miatt, az is oké lenne.
Így sokkal csábítóbb lenne mindenkinek.

Mivel elég sokan nemtetszésüket fejezték ki ezen csomagok iránt, az aktív MAX-osokkal való 0ft-nak nincs értelme, mivel alig lesz MAX-os. (Pláne, hogy a vodánál vannak a legkevesebben.)

No de majd meglátjuk. Csak a két legolcsóbb csomag idejét múlt ebben a konstrukcióban.

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#29779) n@p@lm válasza tomcsa44 (#29778) üzenetére


n@p@lm
őstag

Egyetértek.

(#29780) Rick4 válasza tomcsa44 (#29778) üzenetére


Rick4
félisten

Mivel elég sokan nemtetszésüket fejezték ki ezen csomagok iránt,

Hányan voltak, hol és mikor fejezték ki nemtetszésüket, én nem hallottam róluk. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29781) Daffni2 válasza tomcsa44 (#29778) üzenetére


Daffni2
addikt

Miért gondoljátok,hogy a Vodafone-nál ül egy ember aki egyszer csak a hasára csap és kitalál egy új csomagot?

Szerintem ezt igen komoly elemzések, /felhasználói szokások,feltöltések,lebeszélések,hívott számok elemzése/ előzik meg,ezeken kívül pedig a üzleti szempontok alapján állítanak össze új csomagot.

Nyilván nincs olyan csomag ami mindenkinek megfelel.
Per pillanat úgy néz ki,meglehetősen népszerűek a MAX tarifák.

"Aki ad,az nyer"

(#29782) Bogyi007 válasza Daffni2 (#29781) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én arra leszek kíváncsi hogy T mintára lesz-e (vagy már van-e) a Redből is üzleti csomag 9990 forintért korlátlan belföldi hívásokkal és smssel....

Fatert jóideje noszogatom hogy családból ő is legyen már Vodás, s ha lenne ilyen csomag, az kapóra is jönne...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#29783) Bozek válasza tomcsa44 (#29778) üzenetére


Bozek
nagyúr

Még előfizetéssel se kap olyan konstrukciót senki, amit Te kitaláltál... Örülni kellene a 4000 Ft-os feltöltés esetén az 1 GB-nak. Nekem például 5 ezerért is csak 500 MB jár... Igaz, 150 perc.

(#29784) mukibuci válasza Bogyi007 (#29782) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kb azóta vannak céges red csomagok, amióta lakosságiak, szóval sokat ne várjatok már (1250-nel drágább, vagy picivel többért van több net)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29785) Bozek válasza mukibuci (#29784) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez eddig világos. De a MAX-os fizet 4000 Ft-ot és mindjárt 1 GB NET-je van, én meg fizessek a 4990 mellé még 1500 Ft-ot, mert az 500 MB-os PluszAdat nem elérhető a Go csomagokban...

[ Szerkesztve ]

(#29786) tomcsa44 válasza Rick4 (#29780) üzenetére


tomcsa44
tag

Vicces vagy. Fórumok, baráti kör, hozzátartozók. Sok vodafone-os vesz körül, de akire rákérdeztem, senki nem váltott még MAX-re. Egyesek azért nem, mert nem érdekli őket (45+ korosztály), a fiatalabbak pedig azért nem, mert elavult és nincs hozzá net (ők inkább neteznek, keveset beszélnek).

Miért te mit hallottál? Hogy baromi nagy siker? Kérdezném hogy hol, de a fontosabb kérdés, hogy meddig?
Valljuk be, azért a legtöbb ismerősünk Telekomos/Telenoros.

Ráadásul egy kis matematika. 2000 ft-ért kapsz 30 egységet (perc vagy sms). 2000/30=66,666...
Ez megéri?
A Max M már jobb (3000/100), viszont aki havonta 3000 forintot (vagy többet) tölt rá, az már régen előfizus. (Tudom MAX-nincs rablánc. Viszont a legkisebb előfizuhoz, a 2690 forintoshoz van 100 egység és 150 mega net!)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#29787) tomcsa44 válasza Daffni2 (#29781) üzenetére


tomcsa44
tag

Az oké, csak szinte már segélykérően cikkeznek, hogy el vagyunk maradva mobilinternet ügyileg. Érdekes kutatás lehet. A boltokban csak okostelefont kapni, viszont net nélküli csomagokat árulni hozzá.

Bozek: mégis aláírtad a két évet. Téged valamivel meg tudtak szédíteni. Ahhoz, hogy a kártyásokat is megszédítsék, más kell.

Számoljunk! Ott a Perc&Net. 3000 ft feltöltés esetén 500 mega net (meg 50 voda perc). A percdíj 46,5 ft. 3000/46,5=64,5 perc (plusz Voda 50 perc). A Max M meg 100 perc (MAX-os, nem Vodás free) és 100 mega net. Vajon melyiket választja az okostelefonos?

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#29788) Bozek válasza tomcsa44 (#29787) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor még nem volt ez a MAX és az 1 GB. Amúgy Joker Plusz-ról váltottam és az 500 MB NET alap volt, amit használtam. Itt legalább csak lassítanak, ha túllépem, ott újra meg kellett rendelnem. Mondjuk általában nem használok többet, csak az elvekkel van problémám.

(#29789) sifarr válasza tomcsa44 (#29786) üzenetére


sifarr
senior tag

A Max M már jobb (3000/100), viszont aki havonta 3000 forintot (vagy többet) tölt rá, az már régen előfizus. (Tudom MAX-nincs rablánc. Viszont a legkisebb előfizuhoz, a 2690 forintoshoz van 100 egység és 150 mega net!)
Biztos? Biztos, hogy jobban megéri az előfizetés?

Ne egy hónapot nézz, hanem hosszabb időszakot.
MaxM kontra Go és Go+
Havi átlag 150 perc beszélgetés.
A MaxM szükség szerint újrarendelhető.
2 hónapot vizsgálva: 300 perc beszélgetés.

MaxM esetében ez 9 ezer és van hozzá ingyen 200 MB net.

Go 5380. két havi előfizetési díj, + 4000 a többlet hívások után = 9380. A net kerete 300 MB
Go+ két hónapra az előfizetés 9980. A net kerete 1 GB.

Az előfizetés mellett szól a magasabb net keret. Akinek 200 elég, annak ez nem szempont.
De minél jobban nő a havi átlag beszélgetési idő, annál jobban megéri
- a MaxM a kevesebb beszélgetési költség miatt, és
- MaxL-re váltani és nő a net kerete is.

Ha az átlag beszélgetési idő nagy havi szórás (pl. 50-250) eredménye, akkor is a MaxM a kedvezőbb, mert a Go-ban elvesznek a le nem beszélt percek.

Nem értem a Max leszólását. Ezt a tarifát a két T jelenleg elérhető prepaid tarifáihoz kell hasonlítani. (A Blu-t és a Molt pedig a Tescohoz.)
A két T prepaid tarifáihoz képest pedig a Max jobb. 30 forintos percdíj le nem beszélhető opciós díj nélkül. Net keret külön díj nélkül.
Ha nem rendeled újra, akkor a 30 napon 40 a percdíj. Prepaidben ez nem magas (sajnos).
Ha kifutsz a 30 napból és nem rendeled újra, akkor 49 a percdíj. Kis hazánkban prepaidnél ez átlagos percdíjnak tekinthető.

Szóval kevesebb elfogultsággal kellene nézni ezt a csomagot.
Mondom ezt annak ellenére, hogy épp haragszom a Vodára a tavalyi flottás emelése miatt. :(((
Ott is fogom őket hagyni, ha letelt a hűség. :K

[ Szerkesztve ]

(#29790) krystman


krystman
őstag

Szerintem azért van a kettő közt jókora különbség! Még a MAX-al csak MAX-at lehet hívni (ingyen) , még a GO+ al minden vodásat. És azért ez nem mindegy! Egyértelmű, hogy a GO+ éri meg! MAX-el meg ette a fene ha megrendelem, de az összes vodás ismerős nem rendeli meg. GO+ nál meg ilyennel nem kell foglalkozni.

(#29791) sifarr válasza krystman (#29790) üzenetére


sifarr
senior tag

Még a MAX-al csak MAX-at lehet hívni (ingyen) , még a GO+ al minden vodásat. És azért ez nem mindegy! Egyértelmű, hogy a GO+ éri meg!
Részben igazat adok neked.
A Go+ előnyös lehet bizonyos felhasználóknak, de közel sem mindenkinek.

Ha valakinek az átlag kimenő hívásperceinek vodás aránya eléri a 30 %-ot, akkor a Go+ valóban jobb lehet. Tehát, ha a rendszeresen (!) hívott családtagjai, rokonai, barátai körében magas a Vodások száma.
Persze ez is csak akkor, ha kihasználja a többi hívására a 150 percet.

A Max igazából a két T családi opciójának (2-4 ember ingyen beszél egymással) teremt konkurenciát. Míg azoknál havonta ki kell fizetni sim-enként egy ezrest az ingyenes beszélgetését, addig a Max esetében ez ingyen van. S emellett az általános hívás percdíjai jók + ingyen net.

(#29792) Bozek válasza sifarr (#29789) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Ha az átlag beszélgetési idő nagy havi szórás (pl. 50-250) eredménye, akkor is a MaxM a kedvezőbb, mert a Go-ban elvesznek a le nem beszélt percek."
Miért? A Max tarifánál átviheted őket a következő hónapra? Megsúgom: nem.

(#29793) Bogyi007 válasza sifarr (#29791) üzenetére


Bogyi007
veterán

Matrix5 csomagom volt 21 hónapig havi fix 11900 forintot ki kellett perkálnom érte amiért havi 500 + 500 egységet kaptam, ebből az elsőbe közösen mérte az összes hazai szolgáltató irányába mért hívásokat és smseket és csak a második 500 volt Vodás irányba.

Mindig túlfizettem a keretet, olyan 12500-13000 forintokat fizettem.

Áprilisban válthattam és Go+ csomagom lett, 5990 forint a havidíja (+300 mert nekem a legjobb az ha személyesen fizetem be) és ezért minden Vodafone hívást és smst korlátlanul tehetek meg valamint 150 egység többi belföldi mobil vagy vezetékes hívást és/vagy smst kapok.

Túllépem? Nem! Többet telefonálok most? IGEN! És még a Viber és WhatsApp szöveges üzenetküldéseim is mennek tovább...

Ennek tükrében is a Go+ csomagot összevetni a Max csomaggal értelmetlen...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#29794) tomcsa44


tomcsa44
tag

Nos ha már így összeverődtünk, akkor még annyit hozzá tennék a témához, hogy én attól félek, a Max bevezetésével szépen kivezetik a Perc&Net-et és a Premium Percet (nekem előbbi a szívfájdalmam).

Mert mennyire király, hogy 3000 forinttal feltöltöm, kapok arra a hónapra 500 mega netet (meg 50 percet vodába) és a következő hónapban, mivel keveset beszélek rendelek plusz netet. Aztán megint 3000 ft feltölt és újra az egész. Persze ha beszélek valamennyit, akkor két egymást követő hónapban töltök, de utána tuti nem.

Szóval az én félelmem az, hogy ki akarják vezetni a Perc&Netet.

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#29795) mukibuci válasza tomcsa44 (#29794) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha most is abban a csomagban vagy, akkor nagyon nem kell parázni, nem fogják kirántani a talpad alól. joker plusz, school, uno is él még annak, aki abban van, pedig már _nagyon_ régóta lezárták azokat a csomagokat

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29796) sifarr válasza Bogyi007 (#29793) üzenetére


sifarr
senior tag

Ennek tükrében is a Go+ csomagot összevetni a Max csomaggal értelmetlen...
Annak tükrében, amit írtál, értelmetlen összevetni a Red csomagot a Go+ csomaggal.
Merthogy sokkal drágább. Lenne neked. :K

A te hívás szokásaid szerint a Go+ valóban jobb a Maxnál.
De azt ugye nem állítod, hogy te, aki feltehetőleg havi minimum 500 percet beszélsz, s ennek több mint 70 %-át Voda irányban, tipikus felhasználó lennél?
Messze nem! :K

Egyébként pedig nézd vissza, hogy először mire reagáltam!
Tomcsa44 a sima Go-t hozta példának.
A Go+ csak további összehasonlításként tettem hozzá. Ami a te esetedben jobb, de a nagy átlagnak közel sem biztos.

[ Szerkesztve ]

(#29797) sifarr


sifarr
senior tag

Csak úgy általánosságban írom a következőket, mielőtt még többen leharapnák a fejemet. :B

Mindhárom szolgáltató azért vezet be új csomagokat (és zárja le a régieket), hogy növelje a bevételeit.
És nem akar többet adni kevesebbért. :N

Valamint mindhárom:
1.) Szeretné, ha a prepaid előfizetők havonta többet töltsenek a kártyájukra.
2.) Arra is törekszenek, hogy a postpaid előfizetők is havonta többet költsenek.
3.) A kedvezőbb nem publikus tarifák kedvezményeit a publikusokon szedik be.

Mindhárom most pályázik frekikért. 20 évre kapják. De az egyszeri frekidíjat 3-5 év alatt be akarják szedni.
Mindháromnál minden idei emelés már a frekidíjak beszedése miatt van. Más oka nincs.

(#29798) zoli62


zoli62
addikt

Én amondó vagyok, hogy feltöltőkártyás szolgáltatóként a Max akkor lesz jó az előfizetőknek, ha a tagok száma elér egy kritikus számot, akkor viszont a Vodafone-aek már nem biztos, hogy megéri fenntartani. Szóval kicsit ördögi kör.

(#29799) Silious


Silious
tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy anno vettem egy vodás feltöltőkártyás simet, amiről csak is hívásokat fogadok.
Azonban lassan egy éve volt már ez, és azt szeretném megtudni, hogy van annak módja, hogy lekérdezzem, meddig érvényes a sim kari még?

(#29800) club1 válasza Silious (#29799) üzenetére


club1
veterán
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.