Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 11:39:34

LOGOUT.hu

Renault, topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10629) tresh válasza Ghandi (#10627) üzenetére


tresh
addikt

Na igen, extrák terén a francia részleg mindig jobb volt :) 98-as meganomba pl sebességérzékelős ablaktörlőlapátok vannak :B meg ilyen apróságok ... mondjuk amikor meg vettem és kicsit esős volt az idő azt néztem hogy amikor gyorsítottam feljebb kapcsolta a lapátok törlő sebességét amikor meg lámpánál meg álltam lejeb vette..először azt hittem hogy rossz a kapcsoló aztán a elolvastam a német leírását és írta hogy ez egy extra ja mondom ok :D

AMD Power: hát én az 5ös golfot se tudom isteníteni főleg nem benzines verzióba..családba van egy 1.6 16v 100le erőtlen gyenge a motor..3000fölött kezd el élni és akkor persze zabál is átlag 10-11 liter (pályán egész jól eszik kb 7-8 liter klímával) és azért azok a műanyagok elemek amik bent vannak hát nem tudom hogy is mondjam nem éppen a hude minőségi német gépbe ülök érzést keltik főleg hogy ez a kocsi most éri el 3 évesen a 65 km-t szóvla nincs rommá használva még is recseg ropog+az ülések hát vezessen le az vele 100km-t akinek két anyukája van...szörnyű fapad. ja és hozzá teszem bőr+automata váltó kivételével full extrás autóról beszélünk :) Viszont a szervója mit a vaj nagyon tuti az az egy amit áttehetnének a megane-omba :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.