Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 11:39:34

LOGOUT.hu

Renault, topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) AMD Power


AMD Power
titán

Pályák ördöge - Renault 8 Gordini (1966) veterán teszt

Király a gép! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11652) rob210 válasza FerNandor (#11649) üzenetére


rob210
Topikgazda

Wazze attól nem lesz RS egy autó, hogy a belső terét RS-re cseréli.
Eleve kiakadtam a kiíráson RS megane diesel.
Mondom mi van?
Aztán olvasom mitől lett szerinte RS a diesel cupé.
:W

Renault power

(#11653) Füge007 válasza rob210 (#11652) üzenetére


Füge007
senior tag

Nyugodj meg, volt ilyen régen is mikor redőny került a Ladára meg Racsing napvédő csík :D

Füge

(#11654) rob210 válasza Füge007 (#11653) üzenetére


rob210
Topikgazda

Rendben és egyébként szép is az autó, csak nem RS.

Sok ember nem tudja nem érti mit jelent ez a két betű a gépsárkányok farán.

Renault power

(#11655) AMD Power


AMD Power
titán

Ez még mindig itt áll ennyiért? :F

RENAULT THALIA 1.4 16V EXPRESSION

Én ezt úgy megvenném. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11656) Füge007 válasza AMD Power (#11655) üzenetére


Füge007
senior tag

Nincs pénz, ennyire nincs :(

Füge

(#11657) AMD Power válasza Füge007 (#11656) üzenetére


AMD Power
titán

Veszem észre sajnos... főleg így munka nélkül. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11658) Füge007 válasza rob210 (#11654) üzenetére


Füge007
senior tag

Az enyémre is sokan azt hiszik, hogy én ragasztottam fel a sport feliratot :D

Füge

(#11659) FerNandor válasza rob210 (#11652) üzenetére


FerNandor
őstag

én szerintem ezt úgy értette ö, hogy "RS bör belsövel", tehát nem úgy, hogy 1.5dCi RS, bör belsö. amúgy jónak tünik.

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#11660) benvolio


benvolio
őstag

Thália vs. villamos : még jó, hogy csak egyedül volt a kocsiban!

Nem tudom mi van ma, itt a második. :Y

[ Szerkesztve ]

(#11661) AMD Power válasza benvolio (#11660) üzenetére


AMD Power
titán

Durva. Egyikben sem ültem volna. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11662) Chosen1


Chosen1
csendes tag

Sziasztok!
Renault Twingoba szeretnék fejegységet, az Alpine-okkal szimpatizálok és már ki is néztem egyet magamnak! A pontos típusa cde-101-es. Ez egy CD mechanikás, USB-t is fogadni tudó, Bluetooth-os készülék! A kérdésem az lenne hogy a Twingó furcsa beépítési szöge miatt nem lesz vele probléma?? Igazából csak az USB részét fogom használni, de nemtudom hogy így van e valami olyan mozgó alkatrész amely miatt nem lenne oké???
A másik kérdés az lenne hogy szerintetek el fog bírni az akksi/generátor egy Infinity Basslink 200W RMS aktív szubot és később még valami minőségibb Mac Audio/Helix/Rainbow elsőszettet (egyenlőre a gyári van benne)?? Az akksi egyébként 44Ah-ás!!
Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv.: Chosen1

(#11663) FRENK1988 válasza Chosen1 (#11662) üzenetére


FRENK1988
veterán

Maximum Mounting Angle: 35° ez a maximális beépítési szög. Ettől több van a twingóban, igaz honnan nézve:D vízszintesen vagy függőlegesen:D Maga a olvasó mechanika miatt nem ajánlott a fenti szögtől nagyobb beépítés.
Hát kezdésnek igen de egy kondit vagy nagyobb akkisit a későbbiekben beszereznék

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#11664) rob210 válasza Chosen1 (#11662) üzenetére


rob210
Topikgazda

Egyik megoldást sem javaslom.
Sem az alpine-t sem a 44Ah ás aksiról való működtetést.

Ha szeretnél komolyabb hifit a kocsiba, ne sajnáld rá a pénzt.
Egy elégedetlen leszel és úgy is addig faragod amíg 2-3szor annyiba fog kerülni, mint ha egyszer megveszed a drága de csak egyszer beruházandó összegért árult komolyabb cuccot.
Az Alpine-al csak a beépítés miatt szívnál, ahelyett keress másik "kevésbé" érzékeny szerkezetet.
Az aksi viszont karcsú lesz a hifi-hez az biztos.
Bár én Twingóba nem raknék ennyire "komoly"szettet ha csak nem te is megsüketülni szeretnél:D

Abba egy első hátsó szett szépen szóló erősítővel, meg egy 20-as mélycsővel simán elegendő, még sok is.

Mondjuk Hertz hangszórókkal, 4 csatornás erölködő, valami minőségi nem kommersz szar.
A kondenzátorozást felejtsd el, komolyabb aksi kell.

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#11665) rob210 válasza benvolio (#11660) üzenetére


rob210
Topikgazda

Megmondom őszintén ha 20 métert tolta a vili a thaliát akkor nálam kurv@ jól vizsgázott a thalia.
Ez egy suzukinál, fordnál, opelnél sokkal csúnyább lenne.
:R

Renault power

(#11666) FerNandor


FerNandor
őstag

ez is aztán nagyon privilege. meg az ára is jó... jóhogy nem 2 millát kérnek érte.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#11667) rob210 válasza FerNandor (#11666) üzenetére


rob210
Topikgazda

Ez a felragasztott digitális óra és a rózsás díszítés miatt privileg:D

Renault power

(#11668) FerNandor válasza rob210 (#11667) üzenetére


FerNandor
őstag

fú tényleg :DDD azt nem is láttam :DDD

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#11669) Füge007 válasza FerNandor (#11668) üzenetére


Füge007
senior tag

Csajos autó, de rosszindulatúak vagytok :D

Füge

(#11670) vallas válasza FerNandor (#11666) üzenetére


vallas
senior tag

izé, a műszerfalas képen mi az a 297262-s szám......? :D

az amire gondolok? mert 97230 km-l van hirdetve 8 évesen, ami 1013 km /hó...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#11671) tresh válasza vallas (#11670) üzenetére


tresh
addikt

Jaj miért vagy ilyen hölgy tulajtól van és nem tudja melyik számot kell nézni és honnan :D

(#11672) FerNandor válasza vallas (#11670) üzenetére


FerNandor
őstag

biztos nem figyelt fényképezéskor a högytulaj, úgyhogy ami meg van adva, annyira lesz visszateketerve majd biztos :DDD :DDD

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#11673) tresh válasza FerNandor (#11672) üzenetére


tresh
addikt

Nálam már a kormányvédős cucc kiveri a biztosítékot olyankor mindig tudom millió kilométer van a kocsiban...(ritka aki ennyire óvja és azért van rajta) amúgy ez az ár vicc ezért megane m2-öt veszek tip tpo állapotban valós 160-200ezre futással :)

(#11674) FerNandor válasza tresh (#11673) üzenetére


FerNandor
őstag

pontosan, azért is mondtam: jó hogy nem 2 milliót kérnek érte.. bazz :DDD mert valami díjnyertes a matrica, vagy mi? :DDD

én mondjuk vigyáztam a clióm börkormányára. rakattam is rá buszos védöt, de aztán a végén rájöttem, hogy tökre fölösleges (volt). a Megane-ra már nem is raktam.

meg milyen dolgok vannak benne... szerintem a fele nem igaz :D
pl "4.légzsákos" üléslégzsák az nem csak a kagylóüléses (vastag oldalfalú) ülésekben van.
meg full extra? mi az a visszagurulásgátló? féltégla a kerék mögé? :DDD

mindenesetre érdekes... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#11675) FerNandor válasza FerNandor (#11674) üzenetére


FerNandor
őstag

a kérdöjel lemaradt az ülés/oldallégzsákos mondatról :DDD

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#11676) FRENK1988 válasza FerNandor (#11675) üzenetére


FRENK1988
veterán

dede csak azokban van

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#11677) AMD Power


AMD Power
titán

Persze ,hogy a Megane RS "nyer". :K

Sportmodellek egymás ellen: ki győzi le a GT86-ot?

Mifelénk a francia autóipar termékeit lebecsüli a valóság iránt érzéketlen átlagpolgár, pedig sem a japán, sem a német, sem az olasz márkák nem nyertek Le Mans-t, Dakart, Pikes Peaket és még vébécímeket Forma-1-ben meg raliban. A franciáknak megvolt mindegyik, és nemcsak motorszállítóként.

Erről ennyit. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11678) FRENK1988 válasza AMD Power (#11677) üzenetére


FRENK1988
veterán

megelőztél:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#11679) AMD Power válasza FRENK1988 (#11678) üzenetére


AMD Power
titán

Ez is érdekes....

Kompakt modellek 1,5 millióért - mit érdemes venni?
Golf vagy bármi hasonló 1,5 millióért. Hagyható a népautó?

Hasonló jellemzők mondhatók el a Peugeot 307 és a Renault Mégane kínálatáról, ám ezekből nem csak dízel, hanem kombi, a Mégane esetében lépcsőshátú is kínálkozik 1,5 millióért. Ezen modellek sem vezetési élményükkel, hanem ellátmányukkal és a konkurensekhez mérten szerényebb futásukkal tudják megszerettetni magukat. Benzines motorjaik semmi extrát, de korrekt üzemet és erőszintet ígérnek, dízeleik takarékosak. A legtöbb mindössze 4 éves autót Mégane-ból lehet találni. Mivel mindegyikből lehet egészen alacsony futásúakat találni, bizony még egy Golf ellenében is ajánlhatók.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11680) tresh válasza AMD Power (#11679) üzenetére


tresh
addikt

Golf -ért sose fizetném ki az a plusz felárat plusz a kényelem messze messze van a többi hasonló kat. társához képest a francia vonalon :)

(#11681) AMD Power válasza tresh (#11680) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos igen. Bármennyire is közel áll a szívemhez a VW de 1.5 millióért nagyon sok a Golf V ahhoz képest,hogy más márkából, pl a Renault milyen komoly és jóval fiatalabb példányokat lehet már kapni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11682) SZATA válasza FRENK1988 (#11676) üzenetére


SZATA
senior tag

Nekem Clio II ph2 (2001) van normál üléssel, és 4 légzsákos a gép.

(#11683) t1 válasza AMD Power (#11677) üzenetére


t1
addikt

Nagyon beletenném a seggemet egy ilyen RS-be :R

(#11684) AMD Power válasza t1 (#11683) üzenetére


AMD Power
titán

Én egy sima 1.6 16v is összetenném a két kezemet. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11685) SocketA


SocketA
aktív tag

Sziasztok!

Par napja vettunk egy Renault Megane II 1.4 16V Coupe gepezetet. Szerelovel mar rendbe tetettem, de van meg 2 hibaja:

1. Katalizatornak neha gazelvetelre rossz hangja van, vsz. a keramia van eltorve benne.
Engem zavar a hang, a kocsi persze jol megy. Szerintetek hogy lenne erdemes megcsinaltatni: Gyari alkatresz (kb. 100eFt+szereles); bontott, aminel lehet, hogy megint egy rosszat kapok (ez kb. 20eFt korul van, bar kozelembe nem latok bontottat); vagy pedig az univerzalisra kaptam most egy kipufogo szerelotol 30eFt-os ajanlatot.

2. A jobb elso futomo meg lett utve. Jelenleg 1 fokkal ter el minuszba a normalistol. Amig tanulo auto, addig ezt lehet nem csintaltatom meg, mert lehet mi is okozunk meg ilyen hibat neki.
Viszont lassan esedekes lesz a teligumi vasarlas, de igy nem akarok sokat kolteni a gumira, hogy "elnyalja".
Szerintetek gagyi ujat vagy jo minosegu hasznaltat tegyek fel erre a telre igy?

(#11686) AMD Power


AMD Power
titán

A Renault Trucks is bemutatja Euro 6-os motorjait

SocketA: Lehet venni nyugodtan használt gumit is csak jól meg kell nézni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11687) just


just
aktív tag

Az lehet, hogy 4. 5. és 6. fokozatban megcsúszik a kuplung, ha padlógázon megyek? 2 ezres fordulat felett csinálja csak. m2 1.9 dci. Egyébként semmi baja, ott fog ahol kell, kapcsolásokkal sincs baj.

Two things what i hate. People that can't count...

(#11688) rob210 válasza SocketA (#11685) üzenetére


rob210
Topikgazda

én a futóművel nem kisérleteznék, mert nem csak a gumid lesz tré.

Renault power

(#11689) FRENK1988 válasza SocketA (#11685) üzenetére


FRENK1988
veterán

1. Bontott != rossz lehet más ment szét benne.
2. Én mindenképp rendbe rakatnám a futóművet és ugy vennék rá gumit. Az hogy milyet az a pénztárcádon illetve h mennyit fogsz menni vele. Sokan már nem is cserélik a télit le mert alig járnak vele. Szóval ezt neked kell mérlegelni

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#11690) t1 válasza AMD Power (#11684) üzenetére


t1
addikt

Igaziból én is, asszony munkahelyén áll egy fekete 3 ajtós mindig elmondom neki, hogy mennyire elfogadnám :)

(#11691) tresh válasza SocketA (#11685) üzenetére


tresh
addikt

Ahogy írták a futóművet rendbe kell rakatni ez az alap tök mind1 hogy mire használod a kocsit..lehet hogy mosta rendberakási költség jóval barátibb lesz mintha x km után még több dolgot kell majd cserélni a hibás alkatrész végett.. katalizátorból meg vagy utángyártottat vagy gyárit a lényeg hogy csak újat.

(#11692) AMD Power válasza tresh (#11691) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos nálam is kéne lassan futóművel foglalkozni. De egyenlőre munka nélkül nem ez a legnagyobb problémám. :(

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11693) SocketA


SocketA
aktív tag

Koszi az eddig valaszokat.

Ma talaltam meg egy kipufogo szervizt, ahol megint kb. ezt az arat mondtak, de itt hozzaertobbnek tuntek telefonon keresztul. Itt egyertelmuen ajanlottak az utangyartottat, mert hogy rengeteg van nekik keszeleten (is), es garataljak, hogy megszunteti ezt a femes hangot.

Es ez az 1 fokos dolese a kereknek ennyire nagy gond, hogy nem tur halasztast? "Mester" azt mondta, hogy ezzel a vilag vegere is el lehet menni, de arat nem tud mondani, amig nem szedi szet, hogy mit kell cserelni.
Illetve amiert ezt nem tartom annyira surgosnek, mert baratnom meg most tanul vezetni ezen a kocsin, lehet neki is lesz padkazasa, aztan akkor csinaltathatjuk ujra :)

Megis milyen osszeggel szamoljak? Draga lehet?

(#11694) mycso válasza mycso (#11627) üzenetére


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

Nos, most sikerült ide eljutnom, KÉPEK

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#11695) Füge007 válasza mycso (#11694) üzenetére


Füge007
senior tag

Szépen karbantartod az autód! Sajnos az én cliómat eszi az élet, karcolások, horpadások.

A macskád haláli :D

Füge

(#11696) mycso válasza Füge007 (#11695) üzenetére


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

Hát karcok, ilyesmik vannak rajta nekem is, sajnos belül is + 1-2 apróbb szakadás, de úgy összességében azért egyben van főleg a futásához képest.

Illetve a motortérből hiányzik rengeteg burkolat, meg ott kissé koszos is...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#11697) tresh válasza SocketA (#11693) üzenetére


tresh
addikt

Valószínű gömbcsukló elfáradt és nagynak nem nagy gond de már csak a gumik és menet stabilitás végett is fontos hogy rendbe legyen most cska hasra ütök a gömbcsukló 5k körül már tuti van ami jó + eg y futóműbeállítás újabb 3-4k és ennyit megér hogy biztonságosan közlekedj ;)

(#11698) AMD Power válasza mycso (#11694) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon szép a gép! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11699) Josi válasza FerNandor (#11666) üzenetére


Josi
aktív tag

Fenn van mégegyszer is a hirdetés
renault_clio_1.5_dci_privilege_serulesmentes_tulajdonostol
de most már nincs ott az kép. :)
Majd valaki megveszi és szidja a Renaultot, hogy milyen gyorsan szétesik. :(

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#11700) SocketA válasza tresh (#11697) üzenetére


SocketA
aktív tag

Futomu beallitas megvolt, 3eFt-ot kertek erte, de akkor mondtak, hogy nem tudjak 100%-osan beallitani, mert a jobb elso futomu 1 fokkal minuszba all. De mondtak, hogy szet kell szedni teljesen, es akkor tudnak ra mit mondani... 5-10eFt-on nem gondolkoznek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.