Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95877) instantwater


instantwater
addikt

Sziasztok,

Sony MDR-1A hoz keresek olyan kábelt aminek mindkét vége egyenes.

Lehet utángyártott is, ali ebay, amazon is játszik. Nem a legolcsóbb $1-os vackot keresem, de tízezreket sem vagyok hajlandó kiadni egy kábelért.

Jelenleg egy USB-C adapterrel használom, és telefonról Tidalról hallgatok zenét. A gyári kábel egyik vége 90 fokban meg van hajtva ezért mindig elakad az asztalban, ahogy lóg az adapter végén.

Vettem Ugreen male to male kábelt Aliról [link] , de csalódottan tapasztaltam, hogy a felhallgató aljzata süllyesztett.

Átmeneti megoldásként lereszeltem az egyik dugó burkolatát akkorára, hogy beférjen az aljzat süllyesztett peremébe, de valami szebb megoldásnak jobban örülnék.

Másik opció, hogy az egyik gyári kábelnek a 90 fokos dugója már eléggé kikopott a sok használattól, és recseg. Ezt a dugót levágva tudnék rászerelni egy egyenes dugót, és a másik végén megmaradna a gyári süllyesztett aljzattal kompatibilis dugó, de szeretném elkerülni a forrasztást és társait.

Létezik valami közepesen márkás (Ugreen és társai) ami nem filléres vacak, de nem is horror gyári kábel?

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.