Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22176) #71562240 válasza .DLL (#22172) üzenetére


#71562240
törölt tag

Köszi a Philips kölcsönajánlatot, ismerem egy ideje az SHP5401 hangját, nemrégen többször is hallgattam. Hogy beilleszthesd a "Kammerer inerciarendszerbe": ha nem is "Egyébként te is elszállnál a mennyekbe az én kis Philips-emtől,...", azzal mindenképpen egyetértek, hogy az árkategóriája legjobbjai közé tartozik, és szeretem is a hangját eléggé - ahhoz képest, hogy milyen filléres darab. Az árszintjén szívesen ajánlgatnám én is, ha úgy általában kapható lenne, és ha nem szinte mindenki hordozhatót-zártat keresne abban az árban, átadván ezáltal a Retro DJ-nek a terepet - és ha bármit is jószívvel ajánlgatni akarnék abban a kategóriában. Philipsben egyébként kicsit jobban szeretem az 5401-asnál enyhén sötétebb tónusúakat, de mint mondom, alátámasztom, hogy az 5401 nagyon jó annyiért, és inkább azért nem szoktam csatlakozni a róla szóló hozsannázáshoz, mert ezen az árszinten semmit sem dícsérek jó szívvel, az 5-6ezer forint körül érdeklődőknek inkább azt szoktam mondani, hogy menjenek árban a 10-11ezres szintig. Ugyebár a Superluxokat és Takstarokat még nem ismerem, ezért szoktam úgy fogalmazni, hogy számomra a Beyer DT235/DT710 és az AKG K511 szintje, amire azt mondom, hogy ott kezdődik a "zenehallgatásra már alkalmas" szint. Közel van ehhez a Philipsed, számomra is, de nem éreztem annyira a kategóriáján túlnövőnek, mint te és mások.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.