Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Projektor topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Kezdő vagyok, szeretnék projektort vásárolni, tudnátok segíteni?
Természetesen! Mindenképp olvasd végig ezt az összefoglalót és ha úgy érzed, hogy nem kapod meg a válaszod, akkor tedd fel a kérdésed nyugodtan!
Ami mindenképp fontos lesz tudnunk ahhoz, hogy segítsünk:
- mire szeretnéd használni a projektort (pl.: házimozi, iskolai célok, prezentációk, csak videó, főleg állóképek (bemutatók)),
- mire szeretnél vetíteni,
- mekkora méretű képet szeretnél vetíteni, illetve milyen távolságból néznéd azt,
- mekkora a szoba,
- van-e korlátozás arra, hogy hol helyeznéd el a projektort (plafonról, vagy asztalról esetleg a szoba másik végéből szeretnél egy polcról vetíteni),
- mennyit szeretnél rá költeni (cég esetén ha kell számla, akkor nettó vagy bruttó árról beszélünk-e?),
- mennyire világos/sötét a szoba/terem/iroda.

A topik általánosságban foglalkozik mindenféle vetítővel és ahhoz kapcsolódó kiegészítőkkel és megoldásokkal (üzleti, low budget projektorok, falra vetítés stb.).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13351) epzon válasza Vikthor (#13333) üzenetére


epzon
őstag

"Amúgy meg külföldről nem igazán vásárol a magyar," hát akkor dolgozz egy kicsit az IT szakmában és majd meglátod, hogy mennyien vásárolnak külföldről....

tescoban is szoktál alkudozni?

(#13352) Vikthor válasza epzon (#13350) üzenetére


Vikthor
nagyúr

igen pontosan én is ezt teszem, hogy ha az eladó eleve azzal jön hozzám, hogyha nem tőle veszem meg a terméket, akkor nem segít és nem áll rendelkezésre, fogom magam és továbbállok, hidd el lesznek/vannak olyan eladók akik örömmel segítenek a vevőkön ilyen feltételek nélkül is.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#13353) Vikthor válasza epzon (#13351) üzenetére


Vikthor
nagyúr

tescoba nem járok elvből, de mediamarktban igen mindig kérek kedvezményes árat, és az esetek többségében meg is adják (AVR, elektromos fogkefe, bluray filmek, kábelek, memóriakártya meg ilyenekre) ez lehet 5% de volt már 15% is. Hülye azért nem vagyok. Ja és az IT-s alkatrészeket is kihozzák nekem kocsival, mert már több mint 10 éve nála veszem a dolgaimat, nem kell még csak a lapcsaládtól se messzebb menni, itt van az illető...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#13354) flexxx2


flexxx2
őstag

Sziasztok

Most kezdtem el egy ideje proji vásárláson gondolkodni. Nem akarom elkapkodni.
Szerintetek érdemes egy régi de nagyobb kategóriást venni használtan (pl SONY VPL-HW15), vagy egy új de alsó kategóriást pl. benq 1040 v. epson 5200?
Kb. 300k környékén gondolkodom, de ez változhat még.
3d nem lényeg, 1080p és 2d igen.

[ Szerkesztve ]

(#13355) AVhelper válasza Gyeptegla (#13348) üzenetére


AVhelper
senior tag

Ne erőlködj! Ezek itt alább még nem tudták felfogni, hogy a kereskedő csak a készülék árát és az általa felszámított szállítási költséget köteles visszatéríteni. Jól is nézne ki, ha a vásárlástól elálló vevő még a termék visszaszármaztatásának költségét is kereskedővel akarná kifizettetni. Azért ott még nem tartunk, hogy a vevő csak úgy a kereskedő nevére kérhetne számlát és mondjuk megutaztatja a terméket a UPS-el Szingapúron keresztül.

És ez a hozzáállás: "Hurrá, eljött az ingyen 14 napos vetítőhasználat virágkora!" AGYRÉM!

[ Szerkesztve ]

(#13356) c4 válasza AVhelper (#13355) üzenetére


c4
őstag

"Hurrá, eljött az ingyen 14 napos vetítőhasználat virágkora!" AGYRÉM!"

Nem agyrém, törvény (az unión belül érvényes). Olvasgasd, ismerkedj vele! Barátkozz a gondolattal, hogy bizony a visszaszállítás költsége is a kereskedőt terheli péntek után. (Hogy te, mint viszonteladó ezt hogy bizniszeled le a téged kiszolgáló gyárral, nagykerrel, senkit nem érdekel. Nem a vevőre tartozik.) Úgyhogy jövő héttől javallott, hogy vegyétek le a webáruházi vásárlási lehetőséget. Tele lehettek a VB után visszaküldött projektorokkal. :)

flexxx2:

Szerintem SONY VPL-HW15.

Azt nem írom, hogy nézz meg egy BenQ w1070-et, mert ugye a kereskedők nem tudják bemutatni. :D

[ Szerkesztve ]

(#13357) epzon válasza c4 (#13356) üzenetére


epzon
őstag

ezzel egyébként nem lenne probléma, mert megállítaná azt a fajta online kereskedelmi ámokfutást ami jelenleg van, hogy nulla készlettel, nulla rizikóval 1 Ft-os árrésekkel, áfacsalt termékekkel ellehetetlenítik a normálisan kereskedni próbáló cégeket.

csak ebből pont megint az lesz, hogy akinek helyt kellene állnia az nem fog, az úgy fog téged elzavarni, hogy még kérdezni sem lesz időd, aztán majd mehetsz a fogyasztóvédelem/békétetőtestület/bíróság szentháromsághoz, ahol az addira már rég felszámolt céggel pereskedhetsz és meg is nyered csak éppen már nem tudod érvényesíteni a törvényes jogaidat

míg a normális kereskedők meg fogják szívni mert őket meg utol fogják érni....

egyébként meg a benq szégyene hogy nem támogatja a kereskedő partnereit 1 demódarabbal, pedig annyi benq "fan" van itt, hogy ennyi igazán beleférhetne neki

(#13358) Gyeptegla


Gyeptegla
tag

Higgadjunk le, és ne az újságcikket hanem a jogszabályt olvassuk el, ott fehéren feketén le van írva hogy a visszaszállítás költsége a vevőt terheli.

(#13359) iolaus1980 válasza Vikthor (#13332) üzenetére


iolaus1980
csendes tag

Úgy nehéz bármit felhozni érvként, ha már eldöntött tény, hogy az (leg)olcsóbb helyen veszi meg a tisztelt vásárló. Az ilyen szemléletű embereknek mondhat bármit a "szerencsétlen" eladó....

(#13360) Gyeptegla válasza Gyeptegla (#13358) üzenetére


Gyeptegla
tag

24-es paragrafus 2. bekezdés.
Mobilról szenvedek, azért nincs link.

(#13361) c4 válasza epzon (#13357) üzenetére


c4
őstag

Így van. A tőke nélküli webáruházak bajban lesznek. Pont a szakkereskedéseknek is jó lehet ez a törvény, nem csak a vásárlóknak. Tulajdonképpen még erősíthetné a szaküzletek pozícióját. A BenQ w1070 esetében, - de kitérhetünk más népszerű modellre is -, én letárgyalnék egy "olcsó" bulb biztosítást a demó készülékbe. (Persze némi kényelmetlenséget jelentene a kicserélési hadművelet, de ennek bele kell férnie egy "szakkereskedésben". Nem az a baj szerintem, hogy pár száz órát megy egy vetítő; legtöbbször az a bajuk a laikus vásárlóknak, hogy: "Az izzó sokat ment." [/I ]Ha gyakorlatilag a kibontott gép új izzóval kerül átadásra, lehet megérné mindenki számára. A demózás (bulb) ára pedig eloszlik több vetítő eladása révén. De mint már írtuk, a home szegmens amúgy sem nyereséges a legtöbbször.

Ha meg nem tudnak demózni a szakkereskedések, miért is vegyük meg náluk? Ott a net, 2 hétig itthon kipróbálhatjuk (nem névtelen webáruházat választunk, 2-5 ezer forint ne számítson), ha nem tetszik, visszaküldjük. Haljon éhen a szakkereskedő, ha nem tud valami pluszt nyújtani a vevőnek. "(I)Kockázat nélkül nincs üzlet"(/I) - szól a régi mondás. Ma nem szeretnek kockáztatni a kereskedők, csak a biztos haszonra mennének, nulla anyagi és szakmai befektetéssel. Tisztelet a kivételnek. Mert azért olyanok is vannak. Például egy ilyen független fórum arra is jó lenne, hogy azok a szakkereskedések profitálhassanak inkább, akik megpróbálják kiszolgálni a vevőket. Nem csak az (I)"Add ide előre a pénzt, aztán húzz a francba innen!" (/I)elvet vallják.

(#13362) flexxx2 válasza c4 (#13356) üzenetére


flexxx2
őstag

Kösz a választ. Én is erre hajlok, csak ugye fórumról tudok csak tájékozódni. Van valami tapasztalat v. biztos információ havertől esetleg? :)

A nagy offolásban elveszik az én kis kérdésem, lehet felteszem majd újra 1-2 nap múlva :)

Szerintem is csak az oda szállítás ktget térítik.

[ Szerkesztve ]

(#13363) c4 válasza flexxx2 (#13362) üzenetére


c4
őstag

A 3 felsorolt vetítőből a Sony a legjobb szerintem. Az Epson alapmodelljéről alább sok bejegyzést olvashatsz. Nem egy kategória a Sonyval. (Majd ha kijön a Magyar Közlönyben, megtudjuk a pontos választ.)

(#13364) Gyeptegla válasza Gyeptegla (#13360) üzenetére


Gyeptegla
tag

Na végre géphez jutottam, itt a link.

Ami a vitánkban lényeg, igen a vevőt terheli a visszaszállítás költsége, és az hogy beleküldesz pár száz órát egy projektorba, vagy tv-be, nem igazán tartozik bele a kipróbálás fogalmába, úgy hogy nem kell a kereskedőknek annyira kétségbe esni.

A másik pedig az hogy a kereskedő is elállhat az eladástól, ( főleg ha te már a 3. projit próbálgatod ) akkor meg röhögve használja ingyen a pénzed 2 hétig.

Többet nem írok erről, mert tényleg off nagyon, foglalkozzunk inkább a projektorokkal.

(#13365) AVhelper válasza Gyeptegla (#13358) üzenetére


AVhelper
senior tag

Ez elég egyértelmű lehetett eddig is. Tulajdonjogilag ugyanis a termék a vevő birtokába kerül, amint kifizeti, s így az a feletti rendelkezés joga és persze kötelezettségei is ráhárulnak. Vagyis a tulajdonos felel a termék állapotáért, annak elhelyezéséért és szállításáért is. Az elállás feltételéül szabhatja az eladó, hogy a vevőnek a terméket sértetlen állapotban, az eredeti és sértetlen csomagolásában, hiánytalanul meglévő és ugyancsak sértetlen tartozékával együtt kell eljuttattatnia az eladó által meghatározott helyre. Ha ezt a kötelezettségét a termék tulajdonosa - vagyis akkor még a vevő - nem tudja teljes egészében teljesíteni, akkor az eladónak joga van az elállással a vevőnek visszajáró összeget indokolt költségeivel csökkenteni. Ez így normális.

(#13366) AVhelper válasza flexxx2 (#13362) üzenetére


AVhelper
senior tag

Láttam Én is 275 eFt-ért a jofogas.hu-n egy Sony VPL-HW15-öt, ami ha hibátlanul működik, nagyon megéri az árát, még úgy is, ha rövidesen lámpát kell benne cserélni.

(#13367) c4 válasza AVhelper (#13365) üzenetére


c4
őstag

" Az elállás feltételéül szabhatja az eladó..."

Ha webfelületen adta el a kereskedő, semmilyen feltételt nem szabhat. Automatikusan jár a vásárlónak az elállási jog, péntektől 14 napig. És ki is bonthatja,, akár több száz órát használhatja. Ez van.

(#13368) flexxx2 válasza c4 (#13363) üzenetére


flexxx2
őstag

Csak a sony 2009es modell, utolérték-e a 2014es belépők vagy nem? Az epsonról nem találtam konkrét tulajdonost itt a fórumon, persze nincs jó vélemény róla, de pl a benq 1070ről már többen pozitívak. Igaz az dlp nem sxrd, de ne vegyük figyelembe a szivárványt.

(#13366) AVhelper na épp ez ami miatt ezeket kérdezem :) láttam oem lámpa modult 46ért, eredeti dobozos meg 112k.

[ Szerkesztve ]

(#13369) c4 válasza flexxx2 (#13368) üzenetére


c4
őstag

Sajna nem érte utol az SXRD-t a belépő LCD.
A 7200-as lenne igazán a mai kor szelleme szerint épített Epson vetítő. (Már belépőkategóriában.)
A kitöltési tényezője akkor is jobb a Sonynak.

[ Szerkesztve ]

(#13370) Gyeptegla válasza c4 (#13367) üzenetére


Gyeptegla
tag

Ember, vitázz egészségesen, de ne flémelj, olvasd el a jogszabályt, és utána irogass.

25. § A fogyasztó csak a termék jellegének, tulajdonságainak és működésének megállapításához szükséges használatot meghaladó használatból eredő értékcsökkenésért felel.

ez jelenti azt hogy ha te több száz órát használod, az már igen is értékcsökkenéssel jár, és a büdös életben nem kapod vissza a teljes árát a készüléknek.

(#13371) AVhelper válasza Gyeptegla (#13364) üzenetére


AVhelper
senior tag

"25. § A fogyasztó csak a termék jellegének, tulajdonságainak és működésének megállapításához szükséges használatot meghaladó használatból eredő értékcsökkenésért felel."

Vagyis fanatikus robbanóanyag tagtársunk ingyenes kéthetes vetítőhasználati álmai szertefoszlanak.

Megelőztél...

[ Szerkesztve ]

(#13372) c4 válasza Gyeptegla (#13370) üzenetére


c4
őstag

Valóban. De még akkor is sokkal jobb ez a verzió, mintha zsákbacicát vennénk... Szakkereskedőknél, ugye...
Az alapkérdésen mit sem változtat. A visszaküldött termék használttá válik. Újként nem adható el. Vajon mi éri meg jobban egy kereskedőnek, egy bulb (ha demózik) vagy 5-10 használt vetítő...

(#13373) AVhelper válasza flexxx2 (#13368) üzenetére


AVhelper
senior tag

A Sony VPL-HW15 fölülmúlja a mai belépő projektorokat lencsében, zajban, képminőségben, elhelyezhetőségben (van vízszintes/függőleges képeltolása), de 3D-t nem tud vetíteni (ami neked nem is fontos?).

Az Epson EH-TW5200-est itt bemutatják neked, és elmondják előnyeit és hátrányait is (Én eddig már szinte mindent leírtam róla itt a fórumban, és nem ismételném magam.)

(#13374) AVhelper válasza AVhelper (#13373) üzenetére


AVhelper
senior tag

Nem pörög a téma?!

[ Szerkesztve ]

(#13375) Redsky válasza AVhelper (#13374) üzenetére


Redsky
csendes tag

Foci vb-t néznek.

(#13376) footy


footy
addikt

A Pico projektorokat leszamitva van valami olyan (olcso) projektor ami teljesen nema?
A hatter annyi, hogy az elalvashoz nezek mindig valami sorozatot es ezt eddig notebookkal oldottam meg.
Hogy ne kelljen a notebookot az agyba hurcolaszni rakotnek egy pico projektor raspberryre es halozatrol tudnam streamelni a filmeket. Gondolkoztam TV-n is, de a felbontas nem nagyon szamit, mert csak SD-ben nezem a sorozatokat. A nagy atmero viszont kellene, mert olyan 2,5meterrol neznem. A haloszoba fala feher, csak sotetben hasznalnam, szoval kezenfekvo lenne egy projektor. Egy ilyen AIPTEK-et neztem ki.

(#13377) StLui válasza footy (#13376) üzenetére


StLui
veterán

hát erre tuti nem erőlködnék vetítővel

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#13378) jracz válasza footy (#13376) üzenetére


jracz
tag

privi ment.

(#13379) milszab


milszab
senior tag

Sziasztok. Mióta meg van a vetítőm, azóta most voltam moziban először(de lehet utoljára), és mit mondjak... Jobb a képem itthon, és a kontraszt miatt sem kell panaszkodnom (pedig mindig azon pörögtem hogy jobb legyen), sőt... Sokkal jobb minőségre, pláne feketére számítottam. Így, hogy egyenlőre fehér a szobám fala, még mindig jobb a kontrasztom mint a full fekete moziban. :D És akkor a folyamatosan világító Exit lámpákról ne is beszéljünk, no meg a hangminőségről... Ja és a hely, Nagykanizsa Pláza. Lehet máshol jobb a helyzet, de ez eddig nagy csalódás.

Nah csak gondoltam leírom a tapasztalatomat. :)

(#13380) KisTücsök válasza milszab (#13379) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ja, jók a magyar mozik... :D

Grat!

(#13381) devil-k válasza milszab (#13379) üzenetére


devil-k
nagyúr

Debrecenben is rosszak a mozik. Ebből egy CC, a másik művészmozi.

- mozi bolondéria -

(#13382) spanglee001


spanglee001
addikt

Segítség kellene, van egy philips projektorom.
Már van vagy fél éves, ahogy jött a jóidő egyre hangosabb a hűtése.
Tudnék valahogy extra hűtést adni neki, hogy halkabb legyen, vagy ezt moddingolni valahogy?
A másik gyárilag nincs kikapcsolás a távkapcsolón és menüjében sem, csak az eszközön :F
Mindíg úgy állítom le, hogy beállítom hogy a film végén kikapcsoljon, és elindítok egy fél perces vidit.
Ez nagyon körülményes, esetleg nem lehet rátenni valami másik, szoftvert amiben van kikapcs is :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#13383) domesz válasza spanglee001 (#13382) üzenetére


domesz
aktív tag

Sziasztok!

Benq W1070-nél hogyan tudnám kideríteni hogy esetlegesen refurbished e vagy sem? (elvileg új, bontatlan, de még nem láttam személyesen)

köszönöm

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#13384) AVhelper válasza milszab (#13379) üzenetére


AVhelper
senior tag

Az igazi mozikban tapasztalható, a házimozikhoz képest gyengébb kontraszt - és ez nemcsak a magyarországi mozikra igaz - magyarázata, hogy a ma használatos digitális (DCi) mozivetítők többségének un. Full On/Full Off (teljes fényerejű fehér/ totál fekete) kontrasztaránya kb. 2500:1 körül van, de persze van 8.000:1 kontrasztarányú is. Ezek az adatok azonban éppúgy nem tükrözik a valóságot, mint a házimozi vetítőkre megadott még durvább kontrasztadatok, mert igazi képpel a mozivetítők sem tudnak 500:1-nél nagyobb képdinamikát, ami persze a házimozi vetítőkre is igaz. Ha valakit érdekel itt olvashat egy ilyen vetítőről. Ezekben, a házimozi projektorokban elég elterjedt dinamikus fényszabályzást (íriszt vagy lámpaszabályzást) nem alkalmaznak, viszont tetemes fényerőt kell produkálniuk a nagyméretű vászon megvetítéséhez. Ahhoz, hogy egy 17 méter széles, gain 1,8-as mozivásznon meglegyen a szabványban előírt 16 foot-Lamberts (55 cd/m2) felületi fényesség kb. 15.000 lumen fényáram kell, sőt ha 3D kép vetítéséről van szó, akkor több mint 20.000 lumen. Ráadásul a moziban gazdaságossági okokból (drága ám a xenon lámpa) nem világítják túl a vásznat, míg ez egy házimoziban teljesen elterjedt, így a relatív kontrasztérzet is sokkal jobb az utóbbiban.

Az viszont gáz, ha a kijárati jelzőfényből jut a vászonra is.

A hazai mozik döntő többségének hangminősége tényleg kritikán aluli.

[ Szerkesztve ]

(#13385) CsabaTompa


CsabaTompa
tag

Sziasztok
Van egy Benq w100 projektorom, és épp most cseréltem benne lámpát. Nagyon megvoltam/vagyok vele elégedve.
Viszont most vettem észre, hogy ha rákötöm a gyerek xbox készülékét, vagy a digitális beltérit, illetve a laptopot, akkor csak 800*600 felbontást ír ki.
Egyszer valamiért visszaváltott Hd felbontásra, de most ahogy bekapcsoltam ismét csak 800*600 felbontást ír ki.
Tudtok erre valami ésszerű megoldást? Vagy valami tönkremehetett? A lámpacserével együtt csináltam egy tisztítást is. Levegővel kifújattam, de az nem hiszem, hogy bármi kárt okozott. Főleg, hogy a napokban még bevillant a jó felbontás. Báár ki tudja.
Ha valakinek van ötlete, akkor segítsen. Köszönöm.

(#13386) 4ron


4ron
senior tag

Üdv.

Béreltünk a VB-re egy projektort, valami Hitachi márkájút (kinézetre a Hitachi iPJ-AW250N-re hasonlít). A probléma vele az, hogy meccs közben elmegy a kép és villog rajta a Power meg a Temp led. Áramtalanítás után működik megint, 10-15 percenként viszont ugyanez a hiba jön elő. A tulajdonos szerint a tápkábelt kell lecserélnünk, szerintem túlmelegszik. Mivel egyelőre nem kapunk cseregépet, ötleteket várnék a megoldásra. Mi okozhatja a hibát? A 9 órási meccsig van idő foglalkozni vele, remélem tud valaki hasznosat mondani. Előre is köszönöm.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#13387) c4 válasza CsabaTompa (#13385) üzenetére


c4
őstag

(#13388) Vedike69


Vedike69
csendes tag

Most csomagoltam ki az új Benq W1070-em. A meccsek miatt késő éjjel lesz kipróbálva. A dobozban W1300-W1500 -hoz járó világítós távirányítóval kaptam. Lehet, hogy már ilyet tesznek a gagyi helyett minden 1070-es mellé! Nagy piros pont :C 2014 március van a dobozon. Meerenakkerweg, Eindhoven, Netherlands.

(#13389) 4ron válasza 4ron (#13386) üzenetére


4ron
senior tag

Hitachi ED-A101-ről van szó egyébként.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#13390) Akos1994


Akos1994
aktív tag

Van bármiféle különbség egy ilyen 1:1-es és egy 16:9-es elite screens vászon között?
Csak mert a 16:9-es társát itthon úgy bő dupla áron adják és ennyiért már elgondolkoztam,hogy végülis tök mindegy,hogy mennyi fehér vászon marad a csévélő dobozban,ha fele annyiért adják és a felület anyaga is ugyanaz leírás alapján.. Van eit screens-el egyébként tapasztalata valakinek?

(#13391) ManUnited válasza milszab (#13379) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Én nagyon szeretek moziba járni vetítő megléte ellenére is, de tény hogy elég rossz a képminőségük, bár engem jobban zavar a sokszor számomra kritikán aluli hang. Az egyetlen terem amivel elégedett vagyok, az az Aréna plaza-ban az IMAX terem. Az mind képben mind hangban brutális a sima termekhez képest. Nekem leginkább a hangja tetszik, sokkal jobb és hangosabb (a sima termek nekem sokszor nagyon halkak) mint a sima termek. Csak hát IMAX-ből csak 1 van nálunk, az is Pesten ami neked pl. nem a szomszédban van, de egyszeri kipróbálást szerintem mindenképp megér. :)

[ Szerkesztve ]

(#13392) devil-k válasza ManUnited (#13391) üzenetére


devil-k
nagyúr

"jobb és hangosabb"

Nem a hangerőn van a lényeg. Nem attól lesz jobb egy mozi, hogy üvölt benne a hang. A baj az, hogy dinamikátlan és ki van herélve. A szubláda fogalmát a debreceni mozikban abszolút nem ismerik. Az új X-Men filmet néztük meg 1-2 barátommal, de kb. a TV doboz hangja is jobb ettől...

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#13393) ManUnited válasza devil-k (#13392) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Nem is írtam hogy attól lenne jobb. Mint írtam nekem azért tetszett, mert a sima termek NEKEM sokszor halkak, kis túlzással olyan mintha tv-t néznék.

(#13394) KisTücsök válasza ManUnited (#13393) üzenetére


KisTücsök
addikt

Halk nekem még sehol sem volt, dinamikátlan annál inkább. De nekem az IMAX terme sem tetszett. Szoktak ott eredeti hanggal nyomatni filmeket? Majd egyszer egyet elkéne úgy csípni.

(#13395) ManUnited válasza KisTücsök (#13394) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Én még csak szinkronos filmet láttam ott a moziműsorban. Esetleg az ilyen 40-60 perces IMAX filmek lehetnek eredeti nyelven, de hát azoknál meg annyira nem számít a hang.

(#13396) zsoltika29 válasza Vedike69 (#13388) üzenetére


zsoltika29
tag

Hali!!

Várom a tapasztalatokat!!

(#13397) Vedike69 válasza zsoltika29 (#13396) üzenetére


Vedike69
csendes tag

Első projektorom, nagyon laikus vélemény lesz. Meg hosszú éjszakám :DD

(#13398) CsabaTompa válasza c4 (#13387) üzenetére


CsabaTompa
tag

Hát nem igazán, mert eddig is tudta a felbontást, illetve a leírása szerint (amit belinkeltél) ott is írva van a Hd felbontás tudása. De azért köszi. Illetve most ahogy rákötöttem az xbox-t, megint rögtön felismerte és kiírta, hogy Hd felbontás.

(#13399) Gigi01 válasza CsabaTompa (#13398) üzenetére


Gigi01
őstag

Sziasztok!

Lehet visszatérek.
Most akkor,hogy is van ez a 14 napos visszaküldés?
Lehet bepróbálkoznék egy BenqW1070-nel.
De mennyit nézhetem(hány óra),hogy ha nem tetszik,a teljes vételárat visszakapjam?Persze a 14 napon belül.

Hiányzik a méret,mielőtt megszólnátok! :DD

(#13400) devil-k válasza Gigi01 (#13399) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ez a hozzáállás kicsit furcsa nekem... Miért nem beszéled meg valakivel, hogy megnézhesd nála, akinek ilyen vetítője van?

- mozi bolondéria -

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Projektor topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.