Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1611) nyunyu válasza Integra (#1606) üzenetére


nyunyu
félisten

venni kell rá a fáradtságot, 2-3 hét simán amíg átáll az ember keze erre a klavira, talán még lehet több is,

Szerintem eleg kevesebb is, akkor is ha sosem tanultal 10 ujjal gepelni.
Anno en kb. 1 het alatt atszoktam hagyomanyos billzetrol a Cordless Comfortra, csak arra kellett figyelnem, hogy jobb kezzel ne nyulkaljak at a bal terfelre.
Cordless Comfortrol Ergo4000-re atszokni eleg volt par ora, mivel nagyjabol ugyanaz az elrendezesuk, csak a Ins/Del hatos a Logitechen 3 sorban volt, itt meg hagyomanyos 2 sorban 3 gomb, na meg az F gombok ternek el, aztan annyi.
Az meg vegkepp nem okozott problemat, hogy a Cordless Comforton 2 teljesen sik feluleten van elrendezve a ket terfel, mig az Ergo4000-en az egyes terfelek iveltek, sokkal jobban kovetve az egyes ujjak hosszat. (Valami ilyesmivel probalkoznak amugy a Wave Keyboardon is, azert hullamos, csak az nincs kozepen megtorve, nem kimeli a csuklot.)

Egyebkent meg borfotelben hanyattdol, labak asztalra, billzet fekszik a combomon, csuklotamaszt tamasztja a hasam, bal konyok a bal karfan, jobb a jobbon, aztan siman lehet orakon at gepezni.
Csak hideg sorert kell kimenni a konyhaba.

Probaltam sima, egyenes billzettel is, amikor multkor takaritas cimszoval atomjaira volt szedve az Ergo4000, minden bajom volt, hogy csuklotamasz hianyaban mindig lecsuszott a billzet a hasamig, csuklom meg eleg rendesen bedurrant alig 1-2 ora utan, annyira ki volt tekeredve.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.