Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31684) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Lg DM2352D-PZ tévé monitorom van. Eddig a MindigTv adásait és az analóg kábeltv-t néztem és jan1 után is ezt teszem majd. Most viszont jan1-ig a T-home kinyitotta digitális csatornákat és megnéztem mi jön DVb-c-n. Nos az a baj, hogy a közszolgálatik nem, az összes többi igen. A közszolgálatik frekije 170000 a symbolrate 5156 a quamm pedig 64 lenne. Sem autó sem kézi keresésnél nem talál semmit itt. A frekiket onnan tudom, hogy régen volt digitális előfizetésem, amihez annó meg is vásároltam drága pénzért az stb-t, de két éve inkább visszamondtam az egészet, mert itt Szegeden akkoriban a teljes kinyírására készültek ennek a rendszernek és háromszor annyiért adták mint az analógot kevesebb csatornáért. Nos a lényeg az, hogy a régi boxot beüzemelve bejönnek a közszolgálatik is és onnan lestem le a frekiket is. Az LG-m azonban azt mondja ezekre az értékekre, hogy nincs jel.Miért?

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.