Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105201) Ganz-[HUN] válasza HSM (#105200) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

https://youtu.be/ioAq7PI1Uwg

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#105202) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Létezik olyan, hogy gyárilag egy T540p optikai meghajtó nélkül került ki, és csak egy műanyag zárótálca csücsül benne? :F

Azt tudom, hogy például Lenovo IdeaPad esetében létezik ilyen kiszerelés is.

[ Szerkesztve ]

(#105203) Flashcash válasza Dhampir (#105202) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Szerintem ez "extra". Én külön vettem ilyet T520/T530-ba, hogy könnyebb legyen.

(#105204) Dhampir válasza Flashcash (#105203) üzenetére


Dhampir
félisten

Áh, köszönöm. :R

(#105205) Tikakukac válasza Dhampir (#105202) üzenetére


Tikakukac
titán

Ezer éve fut weight saver néven ilyesmi. Nekem T60 is volt így.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#105206) Dhampir válasza Tikakukac (#105205) üzenetére


Dhampir
félisten

Még ilyen ThinkPad-et sosem láttam, ezért kérdeztem meg. Köszönöm. :)

(#105207) Kube válasza HSM (#105200) üzenetére


Kube
senior tag

Akksi és adapter témában, csak akkor vennék utángyártottat, ha már nem kapni mást, de akkor is még kétszer meggondolnám. Például egy mobiltelefonnál nem lenne jó, ha éppen telefonálás közben kezdene el füstölni az eszköz.

Azt külön imádom, mikor emberek korrekt tippeket kapnak, majd mit sem törődve vele az ellenkezőjét cselekszik. Az már külön hab a tortán, amikor habzó szájjal térnek vissza. Nem ártana kicsit kívülről szemlélni magunkat.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#105208) Tikakukac válasza Kube (#105207) üzenetére


Tikakukac
titán

Notis topikban ez így megy szerintem 10 éve. Van, aki privátban is megfenyeget ;] utólag, mert már majdnem rábeszéltük amarra, pedig amit vett mennyivel jobb.
Kegyetlen, azért is ment el a kedvem már az egésztől.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#105209) Kube válasza Tikakukac (#105208) üzenetére


Kube
senior tag

Teljesen megértelek. Én pont ezért nem szeretem ha segítséget kérnek tőlem. Adok tippet mit vegyenek stb, aztán ha véletlenül idejekorán elromlik, akkor én vagyok a rossz. Ezért nem szeretem azt se, ha más cuccát kell megcsinálnom, mert úgy érzem rajtam a felelősség, ha elrontom, akkor nagyon pórul járok. Ráadásul ezért a felelősségért nekem ők nem adnak cserébe semmit. Tehát összegezve, én adom a szívességet amivel magamra teszek egy halom felelősséget is.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#105210) cooi11 válasza Kube (#105209) üzenetére


cooi11
senior tag

Én a Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek? topikban hp-ra kaptam ajánlást 1600x900 felbontással.
Elmentem az üzletbe, megmondtam mire szeretném használni egy szervizes volt bent és ő ajánlott a thinkpadot, igaz állítása szerint FHD de én pár óra múlva rájöttem hogy nem, de én az alatt annyira megszerettem hogy hogy hálás vagyok azóta is a szervizesnek.
530i

(#105211) Tikakukac válasza cooi11 (#105210) üzenetére


Tikakukac
titán

Jimmy örökbecsűje jutott eszembe ezt olvasva: Sírni volna jó.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#105212) Kube


Kube
senior tag

(#105210) cooi11:
Testvéremnek is szereztem egy Thinkpadet, imádja. Először nem volt oda érte, de most már szereti :D csak ő lány

Bár nem igazán thinkpad specifikus kérdés, de Lenovo Thunderbolt 3 Graphics Dock -al van valakinek tapasztalata? Elgondoltam egpu-n egy kicsit, azért ezeknek van ára.

Régen T420-hoz néztem panelt meg kártyát, egész olcsón ki lehetett hozni. Nagyjából 10-15 volt a panel, meg egy xbox vagy sima táp kellett hozzá, az nagyjából szintén 10-15 körül. Persze erre még rájött a kártya ára, de azért volt miből választani.

Most első körben ilyen kész megoldásokat láttam, kártyával együtt (razer, gigabyte). Igazából elég lenne valami panel amivel Thunderbolt 3-al csatlakoztatni tudok mondjuk egy 1050ti-t.

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#105213) vicze válasza Kube (#105212) üzenetére


vicze
félisten

Lenovo Thunderbolt 3 Graphics Dock kb. a fehér holló szint, illetve egy GTX1050-et kapsz ami 2-3x-os áron cserélhetetlenül. Nem véletlen volt olyan rövid ideig fogalmazva. 100e-t kiadni érte nem feltétlen egy bölcs döntés.

Az olcsó amiről írsz az PCIe-n megy direktbe szallagkábellel, és mivel semmi elektronika nincs csak átalakítók, így olcsó. Nincs hotplug meg kutya füle. WWAN-ba betolhatod, csak minden alkalommal szerelni kell.
TB3 esetében sokkal több elektronika kell a működéséhez, így egyből drágább is.

Időtálló megoldás az XY encloser ezzel nem lehet mit kezdeni.

(#105214) Ganz-[HUN] válasza vicze (#105213) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

X230-at pont ezért vettem. Express Cardos eGPU megoldás, ha az unokaöcsém jól viselkedik, és jó lesz az évvégije, ballagási ajiba megkapja :K

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#105215) cooi11 válasza Tikakukac (#105211) üzenetére


cooi11
senior tag

Előre is bocsánatot kérek! :R
Ez nekem magas-labda volt, a fiamat (22) kérdeztem hogy mit jelent?
Átküldte a YT. linket, hát ezen nevetni tudtam csak, először!
Ennyire sz@rt írtam?

(#105216) Tikakukac válasza cooi11 (#105215) üzenetére


Tikakukac
titán

A sztori az elég abszurd. Most akkor ki miért fizetett, tudott és használt majd jött rá?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#105217) cooi11 válasza Tikakukac (#105216) üzenetére


cooi11
senior tag

40K-ért komolyabb felbontást nem kapok?
Mármint ThinkPadot!
Gondolom, én.

(#105218) Tikakukac válasza cooi11 (#105217) üzenetére


Tikakukac
titán

De, kapsz.

Engem a történet maga sokkolt leginkább.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#105219) HSM válasza cooi11 (#105210) üzenetére


HSM
félisten

És ebből [link] lett az ajánlás egy T530i, igpu-val [link] ? :Y
Jó gépnek jó gép a T530, de játékra nem éppen való gpu nélkül szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#105220) cooi11 válasza HSM (#105219) üzenetére


cooi11
senior tag

Nem, mert végül nem játszom annyit.
Az alap felállás így kezdődött.
(#105218) Tikakukac
Kerestem de nem láttam 40K~ ThinPad 15.6"-ban.

(#105221) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Most már minden egy fedél alatt van a T60--T61 lapcseréhez, de van egy kérdésem, amiben nem vagyok biztos, és addig nem borítanám szét.

Itt miért írja a required partsnál, hogy mindent meg lehet tartani a T60-ból, de a CPU-t nem?
Tudtommal mennie kellene a Meromoknak is a T61-ekben.
A T61 lapom FRU-ja 44C3924.

Egy T7400-am van, és amíg ide nem ér a morcosabb CPU, használnám ezzel.

(#105222) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#105221) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Áh, leesett, 667 vs 800 MHz FSB. :D
Akkor cseszhetem a legót míg nincs itt a CPU :(((

(#105223) Tim82 válasza FoxiestFox (#105222) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha ennyin múlik, megdoblak egy T7100-zal...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#105224) Frawly válasza Tim82 (#105196) üzenetére


Frawly
veterán

Hidd el, nem hibásokat akarok keresni, de nem kifejezetten gyárit ajánlottatok. Lényegében az jött le a hozzászólásokból hogy mindegy. A kolléga azt írta, hogy a mennyi az ára a gyári töltőnek. Ez nem azt jelenti, hogy csak a gyárit szabad megvenni, hanem ha gyári mellett döntenék, akkor az árát be tudjam lőni. Mondom, erre a témaösszefoglalóban hívjátok fel az emberek figyelmét töltőnél is az utángyártott veszélyeire. Vagy fogalmazzatok egyértelműen, értem, hogy a tömörség erény, a kérdező meg elemezze szemantikai mélységben a mondatot.

Most újabb 2500-3000 Ft kiadás nem vág a földhöz, nem egy nagy pénz, csak x4rul esett, hogy meg akartam előzni, azért is jöttem kérdezni, erre semmit nem ért.

(#105225) Frawly válasza Tikakukac (#105199) üzenetére


Frawly
veterán

Nem is az a lényeg, hogy menyit keresek. Természetesen a többszörösét is meg tudnám fizetni a 3200 forintnak is. A magyar aprót csak arra írtam, hogy onnan eleve nem is postáznának ide, vagy csak irreálisan magas költségért, ezért nem opció számomra. Utángyártottat meg nem sz@rrágásból vettem, csak mivel úgy jött le az írásotokból, hogy mindegy, ezért csak nem láttam értelmét mindenáron a gyárit erőltetni több pénzért, annyira nem vagyok Lenovo meg Thinkpad hívő, meg szektatag, hogy ez életcél legyen nálam az eredeti Lenovo ©® tartozék.

Meg ugye ezek az X220, X230 gépek nem nagyon érnek már lópikulát se, nagyon régi gépek, ezért egy 30k-s gépnél ha nézed egy töltő árát, akkor te sem akarsz hozzá túl drágán venni. Mondom, most nem mást akarok hibáztatni, mert az rajtam már nem segít, csak visszajelzésként írom, hogy félreérthetően fogalmaztatok.

Nem tudom mennyi itt a gyári, majd körbenézek. 3200-nál szerintem több, de lehet tényleg nem sokkal, és sok helyi eBay-es és Amazon-kereskedőnél valóban divat a díjmentes a postázás. Valójában nem díjmentes, csak bele van foglalva a termék alapárába.

[ Szerkesztve ]

(#105226) Tim82 válasza Frawly (#105224) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hidd el, nem hibásokat akarok keresni, de nem kifejezetten gyárit ajánlottatok. Lényegében az jött le a hozzászólásokból hogy mindegy.

Még mindig: a szövegértelmezési/szelektív olvasási problémád nem az ajánló felelőssége. Teljesen egyértelműen gyárit ajánlott Tikakukac (ő írt konkrét ajánlást abban a thread-ben, amit kérdeztél), te vagy az egyetlen, aki nem úgy akarja értelmezni, ahogyan értette. Teljesen evidens dolgot sikerült benézni.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#105227) Kube válasza Tim82 (#105226) üzenetére


Kube
senior tag

Áldott türelmed és higgadtságod van hozzám képest.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#105228) Tikakukac válasza Frawly (#105225) üzenetére


Tikakukac
titán

Írtam egy akkora hsz.-t, hogy a fal adta a másikat.

Nem hiányzik ez már nekem vasárnap, inkább töröltem az egészet a levesbe. Vagy tényleg képtelen vagy egyszerűen megérteni azt, amit írnak neked vagy nálad ez direkt megy. Mindegy is, a legjobbakat kívánom.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#105229) peti_s


peti_s
addikt

Volt 1-2 hét lemaradásom, most bepótoltam.
Korábban sosem értettem miért ilyen ideges mindig Tikakukac, de most már teljesen megértem.
Csodálom, hogy ilyen jól bírja idegileg. :D :D :D

(#105230) Pyttawrx válasza Frawly (#105225) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Pedig egyértelmű volt Tikakukac. Mindenki jól értette belőle. De akkor leszögezem, én is neked. Sose vegyél utángyártottat!!! Főleg, hogy elmondásod alapján nem is dokoz gondot. :)
Szerintem ez ezzel zárható is, mert már értelmetlen.

(#105231) FoxiestFox válasza Tim82 (#105223) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Úgy néz ki, sikerül ma szereznem egy ideiglenest, ha mégsem, kereslek. :R

(#105232) Tim82 válasza FoxiestFox (#105231) üzenetére


Tim82
nagyúr

Amúgy nem csak az FSB, hanem a foglalat is más (T60 - socket M, T61 - socket P).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#105233) FoxiestFox válasza Tim82 (#105232) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Tuti? Itt van mellettem egy T60 lap és egy T61, mindkettő mPGA479M-et ír, ugyanúgy néznek ki, és a lábkiosztásuk is ugyanaz. Ezért is tévesztett meg.

(#105234) Tim82 válasza FoxiestFox (#105233) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem kell elhinned nekem, elég, ha utánanézel.

Btw, socket P = "mPGA478MN", socket M = "mPGA478MT", attól még, mert mindkettő "mPGA478", nem pin-kompatibilisek.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#105235) FoxiestFox válasza Tim82 (#105234) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Valóban, köszi. Ezek után gázöm sincs, miért emlékeztem úgy, hogy a T60 és 61 között cserélgethető a CPU, csak a régebbiben alacsonyabb FSB-t használ. :DDD

(#105236) Tim82 válasza FoxiestFox (#105235) üzenetére


Tim82
nagyúr

T500/T400/W500/R500/R400 az, ami szintén socket P-t használ, mint a T61(p)/R61 és az előbbiek kezelik a 800 MHz FSB-s Merom/Penryn procikat is. Talán ez lehet a zavar oka. (Fordítva nem, tehát ahhoz, hogy a T61, R61 kezeljen 1066 MHz-es FSB-s socket P procikat, valami elég komoly foglalatpin-forrasztgatós mod kell.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#105237) Frawly válasza Tim82 (#105226) üzenetére


Frawly
veterán

Majd akkor vigyétek el egy magyartanárhoz azt a mondatot, el fogja magyarázni, hogy miért nem azt jelenti, hogy gyárit kell venni. Értem, hogy itt a Thinpad fanok körében erény a tömörség, és nektek egyértelmű ilyen megfogalmazásban is, aki viszont csak normál utcamagyart beszél, annak nem ezt jelenti. Most tényleg nem rosszindulatból, vagy hogy személyeskedésből beszólogassak, de
1) nem azt írtátok, amit érteni akartatok rajta
2) még ti álltok feljebb, hogy én vagyok a gyépés, mert nem tudok szöveget értelmezni.

Egyébként megnéztem a gyárti töltőt, kb. 3800 Ft-nak megfelelő összegért indul itt, és még effölé jön a postázás, de nem is ez, mert még ezzel is simán beleférne anyagilag, hanem nagyon ritkán kapni, kevés darab van fent eBayen, Amazonon. Valahogy nincs eleresztve vele a piac.

(#105238) Ganz-[HUN] válasza Frawly (#105237) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

https://www.ebay.co.uk/itm/GENUINE-ORIGINAL-LENOVO-20V-4-5A-90W-LAPTOP-AC-ADAPTER-CHARGER-T420-T430-X230/253860059397?hash=item3b1b3d1905:g:bgQAAOSwrL9digD4

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#105239) Frawly válasza Ganz-[HUN] (#105238) üzenetére


Frawly
veterán

Kösz, szerintem ezt meg is rendelem, mivel ez az emberke nem kér pénzt legalább a postázásért.

(#105240) Tikakukac válasza Frawly (#105237) üzenetére


Tikakukac
titán

Mondd már meg drágám, hogy hova kellene azt a töltőt küldeni, hadd szánjak a keresésre vagy 3 percet. Ha ennyi időn belül az összes megtalált linkről lerendelem hozzád a töltőket, ami 10 font alatt van, akkor kifizeted mindet?

Ha valamit rühellek, az az értetlenkedéssel fűszerezett szerencsétlenkedés, amire még fel is van fűzve, hogy amúgy mindenki hülye.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#105241) Pyttawrx válasza Tikakukac (#105240) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

:C :D

(#105242) neil_mullen


neil_mullen
aktív tag

Sziasztok!

Vettem egy 60y3303 bluetooth adaptert a win 10-es t420 amba, de sehogy sem sikerül működésre bírni. Amiket eddig próbáltam:

-BIosban bekapcsolni a bluetooth
-Hotkeyst felraktam, de azzal sem tudom bekapcsolni
-t420-as win 7 drivereket és 430-as drivereket is felraktam
-eszközkezelőben nem találom, az egyéb eszközök sem
-a win szerint a bluetooth nem érhető el ezen a gépen, használja külső adaptert
-win updattel mekeresni a driverét

Szerintetek mi lehet a megoldás?

Köszi :R

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#105243) donjohnson válasza neil_mullen (#105242) üzenetére


donjohnson
addikt

tedd fel a tpfancontrol-t.
aztán jobb klikk a tálcaikonjára és bluetooth.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#105244) HSM válasza Frawly (#105237) üzenetére


HSM
félisten

Ott van a kérdés: " Mit lenne érdemes hozzá venni?" és a rá érkezett válasz: "3,5k egy gyári töltő aprón. Kezdjünk ezzel."
Szerintem erre a magyartanár sem fog mást mondani. :N Ez ebben a tömörségben is tökéletesen egyértelmű, de mondok jobbat, ha számodra nem volt világos, mi tartott vissza, hogy rákérdezz? :DDD ( Mielőtt a magyartanárhoz fordulnál, költői volt a kérdés.)

[ Szerkesztve ]

(#105245) fattyu válasza Frawly (#105237) üzenetére


fattyu
veterán

3,5k egy gyári töltő aprón. Kezdjünk ezzel.

meséld el nekem kérlek ezen a mondaton mit sikerült úgy értened hogy vedd meg az első legolcsóbb postaköltség nélküli szart?

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#105246) Frawly válasza fattyu (#105245) üzenetére


Frawly
veterán

Olvass vissza, világosan leírtam, hogy
1) nálam az apró miért nem játszik. Tudom, nagyon nehéz felfogni, hogy nem mindenki M.o.-n él. Nem is értem miért.
2) a „3,5k az aprón a gyári töltő” miért nem jelenti azt, hogy „vigyázz, csak gyárit vegyél, mert az utángyártott vállalhatatlan szutyok”. Mondom, felesleges védeni a védhetetlent. Egyezzünk ki ebben.

Annyiban valóban én vagyok a hülye, hogy 10001-szerre is leírom nektek ugyanazt, mert nem akarjátok érteni.

(#105247) Tim82 válasza Frawly (#105237) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem jönnél ki abból sem jól, ha "elvinnénk" az említett mondatot magyartanárhoz. Tök egyértelműen arról szól, hogy "helló, nagyon olcsó a gyári töltő, azt vegyél". Mindegy, szemlátomást nem jön össze neked az, hogy ha valamit te nézel be, azt felvállald, innentől meg sértődés meg "nem keresek felelőst de mégis"-szituáció van. (Amúgy a magyartanárhoz a "még ti álltok feljebb" mondatot is "vidd el", szerintem tetszeni fog neki.)

Amúgy nen tudom, mennyire vagy azzal tisztában, hogy T60-tól (első Core 2 Duo-s Thinkpad generáció) T430-ig (Ivy Bridge) minden Thinkpad ugyanolyan töltőt használ, ami testvérek között is hat generációnyi különféle Thinkpad-modellekhez gyártott töltőket jelent. Ha nem találsz gyári töltőt olcsón eBay UK-n, Amazonon, akár nemtom, mik a lokális hirdetőoldalak (Gumtree?), tehát azokon is keresgélve, akkor ott nem a kínálattal, hanem a keresési móddal vannak gondok.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#105248) vicze válasza Frawly (#105246) üzenetére


vicze
félisten

UK kb. 10001 lehetőséged van eBay-től, Amazonon át a Lenovo hivatalos weboldaláig, mind kényelmes, egyszerű és biztonságos, pont hogy a nagyobb piac miatt 1000x jobb a helyzet M.o.-hoz képest.
Fejezd be a hülye eljátszását inkább... :U

(#105249) Frawly válasza vicze (#105248) üzenetére


Frawly
veterán

Ezt a kötekedést fejezétek be, mert már csak rosszindulat, meg személyeskedés. Nem írtam sehol, hogy UK-ben nem kapni eredeti Lenovo töltőt. Mutassátok meg, hogy hol írtam ilyet. Azt írtam, hogy ahogy néztem, marha kicsi a választék belőle, mert RIKTÁBB. Persze szerencsére nem sokkal drágább, valóban.

Tudom, ez megint az én hibám, nem tudok magyarul, mert nektek a „ritka” egyenlő a „nem kapni”-val. Igen, a UK sokkal nagyobb piac a magyarnál, de úgy néz ki, hogy errefelé szinte mindenki az utángyártott töltőt tolja. Mondom, én sem szarrágásból vettem utángyártottat, csak a találatok között az első néhány oldalon csak ilyen utángyártott volt, árban választottam egyet, ami új, nem túl olcsó ahhoz, hogy igaz legyen, és berendeltem. Nem tudtam, hogy ezt ennyire nem szabad. Vagyis gyanakodtam rá eleinte, azért is kérdeztem itt a topikban, de mivel nem jött olyan válasz, hogy az utángyártott mindenképp kerülendő, meg előtte is utángyártottat használtam, amivel nem volt semmi baj, azért eloszlott a gyanakvásom.

[ Szerkesztve ]

(#105250) HSM válasza Frawly (#105249) üzenetére


HSM
félisten

Miért írtuk volna, amikor egyértelműen azt írtad válaszul, hogy akkor gyári használtat fogsz keresni? [link] :Y

Nem mi kötekszünk, te próbálod kiforgatni a történteket, amikor világosan le van írva minden. :W Azért pedig nehogy már mi legyünk a hibásak, hogy mást csinálsz, mint amit javaslunk, és mást, mint amit leírsz. :Y

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.