Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz #71562240 #47342 üzenetére

    Pontosan értem, hogy mit írtál. Csak annyi a nézetkülönbség, hogy az én véleményem szerint nem csak hobbi-hifisták, hanem maximalizmus és hozzáértés nélküli zenehallgatók is vannak, mint például én, akinek tök felesleges szajkózni, hogy "menj és hallgasd meg" mert erre nincs lehetőség, és ilyen szinten nem is akarok belemenni a témába. Egy olyan "hangrendszert" keresek, ami a rászánt összegen belül a tapasztaltak véleménye szerint jónak számít, nekem ennyi elég. Nem hallgattam meg az Arcam erősítőmet sem a megvétele előtt, hanem megvettem, mert sokan ajánlották, és így biztos vagyok benne, hogy nem lőttem mellé, bár életemben nem hallottam még előtte az Arcam nevet. Ez nagyon távol áll a hifista szemlélettől, de nem is vagyok az.

    Sokan vannak itt kérdezők, akik hozzám hasonlóan nem hobbiként akarnak a HiFi-vel foglalkozni, mint ti, hanem keresnek a rászánt összegükből egy jó ár-érték arányú cuccot, amit a tapasztaltak ajánlanak, és ennyi. Aztán azt hallgatják évekig. Amiről te beszélsz, az már egy felsőbb hobbi-szint, ahová nem mindenki akar lépni, többek között én sem.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés