Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50951) HussarF

Sztem meg ez a legjobb DLC lehet. Igazi PvP csemege. Most belefutottunk valakibe, aki thermal vision-t meg robbanó lövedéket használt. benyomta ő is meg mi is a ghost org-ot, csak hogy ő a thermallal simán látott. 2-en nem tudtuk szétszedni. A robbanó lövedék egy instant kill. Elég eséyltelen volt. 2-en nem bírtunk vele.

Kár, hogy még nem tudtam semmit megvenni, pedig már nagyon nyomnám a fejlesztéseket. Most az van megint, hogy ha nincsenek meg a cuccaid kifejlesztve, akkor durva hátrányba vagy. Ilyen nagyon régóta volt már a GTAO-ba. Harcra nem nagyon adtak. Újra kell majd írnom ez alapján pár dolog a PvP útmutatóban is.

(#50952) Mr.Csizmás válasza Pubszon (#50950) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bunker, és legyél sokat online, meg az legyen az elsődleges supplyzási cél. fentebb leírták, hogy a legjobban fizető passzív befektetés.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50953) Daw93 válasza Gotmogh (#50949) üzenetére


Daw93
senior tag

Nincs mit :) én csak ide vettem, ceohoz mchez nem, de ez volt a legolcsóbb a 3 közül.

(#50950) Pubszon: én a helyedben a sivatagi kokaint venném, nekem ott volt és jó volt. Azért raktam át a városba mert ott közel volt hozzá a ceo iroda, így jobban lehetett autó eladást és kokót tolni párhuzamosan. Amíg nem volt ceo autóeladás nekem is a sivatagban volt, az összes teli eladás megy onnan egyedül is, kivéve a postakocsit, de az sehol sem oldható meg egyedül. Viszont fejlesztésekkel együtt az valami 2.3 milla lesz de így is az éri meg a legjobban. a városi kokó valami 1 millával drágább és csak a helyszín különbözik. Szerintem amit feltétlenül kerülj az a paleto bay-i gyárak, az olyan messze van az eladási helyszínektől, hogy csak több emberrel lehet eladni a productot.

GTA Online: Daweee93

(#50954) tomazin válasza Pubszon (#50950) üzenetére


tomazin
veterán

Lehet az a legdragabb, de a kocsilopas fizet a legjobban. Az mc eleg gyengen termel amig nincs meg az upgrade. Sot ha venned bele a cuccut upgrade nelkul minuszt termel.

Csizmas: kb 8m van most nekem benne. Eleg draga moka es meg biztosra nincs kitapasztalva. Meg ott is kell a max upgrade,h ugy termeljen.

[ Szerkesztve ]

(#50955) Segal válasza tomazin (#50954) üzenetére


Segal
veterán

Én is az autóra szavazok. 2,5 millió beindítani ha ceoból is meg autólopós raktárból is a legolcsóbbat veszed de utána dől a pénz ha lopkodod a kocsikat.
Gyárat én már nem vennék ha nem az autó akkor max a bunker mert az meg újdonság.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50956) zoli121


zoli121
aktív tag

Lassan csak megtelik :D

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#50957) Laraxior


Laraxior
titán

Miért vedd meg az explosive roundsot a Heavy sniperhez... :D

Gyorsan útközben elengedtem pár golyót, erődemonstráció gyanánt. :Y

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#50958) ProgenXL


ProgenXL
őstag

videó alapján 1.050.000$ eladni a stock-ot. De ez nem fix. A session létszámától függően 165k is lehet akár.

Gunner for life

(#50959) Anulu79 válasza Laraxior (#50957) üzenetére


Anulu79
addikt

Te jó ég! Milyen fegyver ez? :)

Amúgy nekem ez a repülő motor már egy kicsit sok. :)

(#50960) ProgenXL válasza Anulu79 (#50959) üzenetére


ProgenXL
őstag

heavy sniper robbanó töltettel. :)
Jah a motor kicsit túlzás szerintem. Amellett jó buli nyilván.

Gunner for life

(#50961) Anulu79 válasza ProgenXL (#50960) üzenetére


Anulu79
addikt

Azt nem vitatom én sem, hogy jó móka lehet ez a motor. :) Csak számomra ez már más stílust képvisel.

(#50962) Segal válasza ProgenXL (#50960) üzenetére


Segal
veterán

Na igen a motorral hatalmasat lehet hülyülni...

Tegnap este én is benéztem a bunkerbe és legnagyobb meglepetésemre annak ellenére hogy megvan mind a 45 fejlesztés és automatikusan csak termelésre ugrott utána a gyártás (nem is engedi a második és harmadik opciót) volt egy kis zöld csíkom..
Gondoltam ránézek de ezek a semmit fejlesztik nálam de azért megvehetném 225k-ért :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50963) HussarF

Ez a motor csak iylen siklórepülő üzemmódban van, ugye? Nem repül úgy, mint egy repülő?

(#50964) Hunbeast87 válasza Laraxior (#50957) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Látom lassan Saint Row lesz ebből a játékból... :(
Minek kellett bele ilyen motor? :O

A sniper amúgy eléggé brutális... :Y

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#50965) drachoHUN válasza Anulu79 (#50959) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nem igazán túlzóbb, mint a Rocket Voltic. Akkor talán már az is sok volt, nem?

Forza JUVE!!!

(#50966) Daw93 válasza drachoHUN (#50965) üzenetére


Daw93
senior tag

Szerintem igen, és kitt is sok, a világítós motor is, meg a stunt is, ez a repülős motor meg egyenesen nevetséges. Mire a végét fogja járni a játék tiszta saints row lesz

GTA Online: Daweee93

(#50967) Segal válasza HussarF (#50963) üzenetére


Segal
veterán

Igen. X-el ki lehet engedni a szárnyait és akkor tud a kezdeti felrepüléstől számítva vitorlázni. Azt viszont elég hosszan ha ügyes az ember de aztán a gravitáció érvényesül :((

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50968) HussarF

Tényleg csak 6 fegyvernek van Mk2 változata? Pistol, SMG, Assault Rifle, Carbine Rifle, Combat MG, Heavy Sniper?

Mondjuk ez a heavy sniper explosive round OP. Nerfelni kellene. Azért több lövés kéne a járművek robbantásához, mert így nagyobb griefer lesz, mint a hydra. Semmi nem kell hozzá, csak rámutatsz valamire és robban...

[ Szerkesztve ]

(#50969) HussarF

Mondjuk azért ezek nem 25 órák:

No business upgrades:
1 unit of supplies consumed every 1 minute (60 seconds)
1 unit of stock created every 10 minutes (600 seconds), 100 units max in 16 hours 40 minutes (1,000 minutes)
1 Unit sells for $5K in county and $7.5K out of county ($550,000 - $750,000 for full stock)
All Business upgrades:
1 unit of supplies consumed every 1.4minutes (84 seconds)
1 unit of stock created every 7 minutes (420 seconds) lol blaze it 100 units max in 11 hours 40 minutes (700 minutes)
1 Unit of stock sells for $7K in county and $10.5K out of county ($700,000 - $1,050,000 for full stock)

Gunrunning FAQ

(#50970) drachoHUN válasza Daw93 (#50966) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Én is így vagyok vele egyébként. Csak ugye, nem ezzel a motorral kezdődött ez a vonal.
Még nem vettem meg, de ha jól sejtem, akkor úgy lehet vele nagyon hosszan repülni, ahogy a sima motorokkal is végig lehet repülni a térképen. Glide.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#50971) ergepard válasza drachoHUN (#50970) üzenetére


ergepard
tag

Ha még nem vetted meg ne okoskodj, mert rosszul látod a dolgokat.

(#50972) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A fejlesztők "lelövették" az OpenIV-t. Ezt nem értem. Mi rosszat tettek ők? :( Szomorú hír. Értem én, hogy sokan online is próbálkoztak modokkal, de bannolni kell őket és kész. Most single-be miért nem lehet kicsit csinosítgatni, bővíteni a játékot?!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#50973) HussarF válasza .LnB (#50972) üzenetére

Ideje volt már. Hátha tisztul a játék.
Persze a GTA mindig is arról volt híres, hogy lehetett modolni és rengeteg extra tartalmat gyártottak bele, de onnantól, hogy a GTA 5-tel az Online-ra helyeződött a hangsúly, hatalmas konfliktusba került a "hagyomány" és a jelenkori irány.
Én, mint GTAO játékos, egyáltalán nem bánom a dolgot és remélem, hogy a GTAO-ra ez nagyon jó hatással lesz.
Gondolom éveken keresztül küzdöttek a cheaterek ellen és próbálták úgy megoldani a dolgot, hogy a kecske is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon. De mindenki tapasztalhatta, hogy szinte semmit nem tudtak a csalók ellen tenni. Így végül meghozták azt a döntést, amivel tényleg hatékonyan kiirthatják a csalást.

“To be clear, the modding policy in our license has not changed and is the same as for GTA 4,” Rockstar said in a blog post in 2015. “No one has been banned for using single-player modifications, and you should not worry about being banned or being relegated to the cheater pool just for using single player PC mods.

“Our primary focus is on protecting GTA Online against modifications that could give players an unfair advantage, disrupt gameplay, or cause griefing. It also bears mentioning that because game mods are by definition unauthorized, they may be broken by technical updates, cause instability, or affect your game in other unforeseen ways.”

[ Szerkesztve ]

(#50974) Daw93 válasza HussarF (#50973) üzenetére


Daw93
senior tag

Így érthető a dolog. Én azt hittem hogy ez a scripthook meg az openiv csak offlinehoz van és az online csaló programok máshogy működnek.
Tehát ez most elvileg azt jelenti, hogy nem lesz lehetőség csalásra online?

GTA Online: Daweee93

(#50975) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem hiszem, hogy most ettől ne lennének cheaterek. Egyrészt a már kiadott OpenIV-k működnek. Másrészt, ha nem ez akkor lesz más. A cheaterek sajnos mindig megoldják. És gondoljatok bele, ha az OpenIV-vel ennyire egyszerűen lehetett csalni, akkor most majd nem oldják meg pillanatok alatt majd.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#50976) HussarF válasza .LnB (#50975) üzenetére

Nem így gondolom. Az OpenIV-hez hasonló programokkal készítik el a csalószoftvereket az online-hoz is. Az RS erre válaszul írja az algoritmusokat, amik az ismert minták alapján szűrik a csalókat. De hiába, ha egyszer újabb és újabb metódusokat hoznak be. Kb. mint a dizájner drogok. Azokat se tudják leszabályozni, mert mindig változik. Ezért úgy döntöttek, hogy a gyökerénél szüntetik meg a problémát. Ezentúl is működnek majd a már elkészített programok, de azokat a csalószűrő algoritmusok optimalizálásával egyre hatékonyabban fogják majd meg és nem kell temérdek pénzt abba ölniük, hogy az újabbakat is megpróbálják kezelni, aminek egyébként is mindig egy lépéssel mögötte járnának.

(#50974) Daw93
Nem tudom, ez biztos csak a jéghegy csúcsa, ami napvilágra került. Én azt várom ettől, hogy egyre kevesebb lesz a cheater és egyre nehezebb lesz új cheat metódusokat csinálni.

Egyébknét még egy kis adalék: Az OpenIV orosz... :)

[ Szerkesztve ]

(#50977) .LnB válasza HussarF (#50976) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az OpenIV egy módon működik, egy dolgot csinál. Ha tudnák már rég levédték volna. Főleg, hogy ismerik a működését. De ennek ellenére sem tudnak fellépni ellene. Ha nem OpenIV lesz, akkor lesz más, ami kimondottan csalásokra lesz fejlesztve, mert az Ovi nem arra van. Szóval értem, hogy ki kell szűrni a csalókat, de maga a szoftver ártalmatlan. Ezeket a file-okat amiket Ovi-val módosítanak a modok, meg lehet oldani máshogy is.

Persze én is a csalók ellen vagyok. De ettől még single playerhez egy Redux mod, pár autó, magyarítás (az de borzalmas) fel van telepítve most a játékhoz. Ha végzek a single-vel akkor letörlöm és megnézem az online-t.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#50978) drachoHUN válasza ergepard (#50971) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nekem ez Glide-nak tűnik, ahogy fent marad hosszabb ideig. Kicsit másképp működik, mert vannak szárnyak, boost. De kvázi mindegy.
De amint meglesz a küldetés, hogy megvehessem olcsóban, tervezem beszerezni.
video

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#50979) HussarF válasza .LnB (#50977) üzenetére

Nem ismerem különösebben az OpenIV-et. Játszottam szinte az összes GTA-val, de sosem használtam hozzá modokat, régen sem, amikor még multi sem volt.
Itt nem az OpenIV-re mentek rá, mint egyetlen célpontra, hanem deklarálták, hogy mostantól a fájlok buherálása nem megengedett. Egyébként régen is gondolkoztam már ezen, és arra jutottam, hogy a GTA-nak döntenie kell, hogy hagyja a hagyományt folytatni vagy véglegesen rálép arra az útra, amin elindult az Online-nal. És úgy tűnik, erre ők is rájöttek. Hogy egy multiplayer játékban már nem fér meg a modolás és akárhogy hangsúlyozzák is itt, hogy nem b.szakodtak az online-nal jelenlegi tudásom alapján én is úgy tudom megítélni, hogy ez egyáltalán nem ilyen egyszerűen szétválasztható.
Lehet, hogy lesz más is helyette, de most már teljes erővel küzdhetnek ellene, lezárhatják a kiskapukat a kódban, amiket a modolás miatt nyitva hagytak.

(#50980) Segal válasza HussarF (#50979) üzenetére


Segal
veterán

Akarmennyire szerettem a regi gta-kat moddolni en is udvozlom a dontest ha igy megtisztulhat az online akkor maximalisan megerte mert a frissites elotti allapot mar tarthatatlan volt szerintem. Nyilvan a Rockstar szerint is.
Most nagyon ugyesen le is okeztattak elso belepeskor mindenkivel hogy ban lehet belole ha folytatja es az okezassal elfogadta az ember.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50981) ProgenXL válasza Heller2 (#50921) üzenetére


ProgenXL
őstag

"Viszont a fejlesztett fegyverekhez nagyon kevés lőszer jár, még nagyobb tárral is kevés. Egy magányos suppli beszerzés alatt el lehet lövöldözni."

Hát ha te 9939 lőszert ellövöldözöl egy suppli szerzés alatt akkor nagyon pazarolsz :DD

Gunner for life

(#50982) HussarF válasza ProgenXL (#50981) üzenetére

Nem tudom te miről beszélsz, de explosive töltényből pl. csak 42 lehet nálad. Az sztem is simán ellövöldözhető.

(#50983) ProgenXL válasza HussarF (#50982) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ezek szerint lőszer válogatja hogy mennyit tarthatsz magadnál. Minél pusztítóbb annál kevesebb.
Érthető és nem rossz ötlet. Másikat kell akkor használni és mindjárt több lesz.

Más: Az sem mindegy milyen "muzzles" van a fegyver végén. Van néhány ami más jelentőséggel bír.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#50984) Heller2 válasza ProgenXL (#50983) üzenetére


Heller2
aktív tag

Rifle 220
Combat mg 400
Smg 220

ilyesmi darabszámok voltak, bugos suppli volt, az ellenfél nem látszódott, csak lőttek.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#50985) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Jó lett az összefoglaló :)) :R

(#50986) zoli121


zoli121
aktív tag

Na megtörtént az első fullosan teli bunker eladásom. 2 segítőm volt még Asuska és KovácsK. Amit már az elején le lehet szögezni hogy egy ilyen eladáshoz 4 ember kell. 4db Dune FAV-al kellett 5 helyre elvinni a cuccot amire 15 perc állt rendelkezésre. Végeredménybe 3 helyre nem sikerült eljuttatni így 910.000$ kaptam a segítők pedig 12.500$ CEO-n belül történt az eladás lehet MC-nél többet kapnak a segítők.



[ Szerkesztve ]

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#50987) gyugyo79 válasza zoli121 (#50986) üzenetére


gyugyo79
addikt

Akkor nagyon valószínű, hogy itt is növelve van a járművek száma az eladandó értékkel mint az MC-nél. Nekem 1 ilyet adott amikor olyan 9x k értékűt (emelt áron tehát távolinak volt ennyi az értéke, még 25% alatt volt tuti a termék mennyisége) adtam el.

[ Szerkesztve ]

(#50988) Hauptmann válasza Aakisan (#50985) üzenetére


Hauptmann
addikt

Meg lehet változtatni az online karakter kinézetét, azt hiszen 500 ezer $? Ez téves az összefoglalóban.

[ Szerkesztve ]

(#50989) Segal válasza Hauptmann (#50988) üzenetére


Segal
veterán

100k

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50990) Anulu79 válasza drachoHUN (#50965) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha csak a stunban van akkor nincs vele bajom. :)

(#50991) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na jó.... Attillával nyomtunk 2 lopást a bunkerbe egymás után... és persze a supplies meg áll 0-án... mi a faszz???????????

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#50992) zoli121 válasza Kiskokó (#50991) üzenetére


zoli121
aktív tag

Find new session :) Utána felugrik a csík

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#50993) freeknight válasza Kiskokó (#50991) üzenetére


freeknight
őstag

Nálam is bugos a supply, ahogy az mc-ben is, csak azzal már nem törődöm, mert jó ideje csak veszem bele.

Ezt a sessionváltás dolgot még nem próbáltam, de jó tipp.

(#50994) Puma K válasza Hunbeast87 (#50964) üzenetére


Puma K
veterán

"Látom lassan Saint Row lesz ebből a játékból... :(
Minek kellett bele ilyen motor? :O
"

+1

Átment űber gagyiba :F

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#50995) ProgenXL


ProgenXL
őstag

úgy tűnik a vehicle workshop-ot nem szükséges megvenni a kamionba. A bunkerben is lehet módosítani a járműveket.

Gunner for life

(#50996) CactuS válasza ProgenXL (#50995) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bunkeren belül hol? :B

Ha a MOCba autót tesztek, akkor arra vigyázzatok, hogyha Livery-t változtattok a kamion belsején, akkor a benne tárolt autó eltűnik! (Bugos)

Puma K: SR szintjéhez ilyen tempóban még kell kb. jó 15-20 év. A rakéta autó és a sikló motor még kevés hozzá.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#50997) ProgenXL válasza CactuS (#50996) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ahol a kamiont is. Elvégre ott van kialakítva ilyen hely. Nem próbáltam de videó van róla.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#50998) Anulu79


Anulu79
addikt

A SexurisServben, hogy tudok valakit meghívni?

(#50999) freeknight válasza Anulu79 (#50998) üzenetére


freeknight
őstag

Regisztrálsz CEO-nak, azután "Securoserv -> Hire Associates"

Ott aztán válogathatsz, a players fül alatt sima játékosokat bérelsz fel, a rivals alatt pedig más ceo-knak vagy mc elnököknek tudsz egyből küldeni meghívót. Ha valakit nem látsz a listában, de a sessionben van, akkor az még valamit csinál (autót ad el pl), meg kell várni, míg végez.

[ Szerkesztve ]

(#51000) Thoomaster válasza ProgenXL (#50997) üzenetére


Thoomaster
csendes tag

Én ezt próbáltam, és nem lehet. Ha az új járművekkel próbálsz LS-be menni, ott írja, hogy csak MOC-ban lehet módosítani.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.