Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51701) Met


Met
nagyúr

Sziasztok!

Játékra jelentkezem.
SC nick Met_HUN
Multi tapasztalat: WOT jó pár év, Warthunder, ArmoredWarfare
Fps játékokat nem kedvelem, inkább szimulátorozok.
A pénz szerzés lenne a célom. Meguntam a publicot, hogy Simeonnak autót lopok, bejön a csávó én irtom az ellent, az elviszi a kocsit de nem áll be a sárga körbe, utána meg felrobbantja a kocsit.
Vagy éppen MC-ben elveszem a cuccot a dílertől de leszállítani már nem tudom mert megölnek.
Így nehezen jön a pénz.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51702) hegyipapa válasza Met (#51701) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Szeretnél egy nyugodt összeszokott csapatban játszani akkor olvasd el a szabályainkat.
Részedről rendben akkor jelentkezz a Phhu crew-ba.

(#51703) Met válasza hegyipapa (#51702) üzenetére


Met
nagyúr

Az még lemaradt hogy hétköznap kb. 18-21-ig tudok játszani de ha otthoni is meló van akkor nem minden nap.
Hétvégén általában jobban ráérek.

Részemről rendben vannak a szabályok.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51704) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Akkor social-on jelntkezz a prohardver crew-ba és elfogjuk fogadni :)

(#51705) HussarF

(#51706) Triathlete


Triathlete
senior tag

Csak emlékként, aki ott volt :)

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#51707) Daw93 válasza Triathlete (#51706) üzenetére


Daw93
senior tag

Én is csináltam a srácról egy screenshotot :DDD

GTA Online: Daweee93

(#51708) Wiz Khalifa válasza Triathlete (#51706) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Olyan szépen néz ki hogy a monitorom is betört. :D

Smoke some weed nigga!

(#51709) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Csoportképekből összerakott videó

Autós találkozók képeiből összerakott videó

Nincs mindben találkozóról kép a videókban, és csak olyan képekből készült, amelyeken nem látszik a chat rész, illetve pont senki sem írt semmilyen hülyeséget :D Próbáltam mellőzni az éjszakai képeket is.

(#51710) Kiskokó válasza hegyipapa (#51709) üzenetére


Kiskokó
veterán

Valami baszos zenét tehettél volna alá :) :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#51711) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#51710) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Inkább ezt. :K

Koly P Rich Gang (Official Video) | Dir. By @HotrodEOC

Smoke some weed nigga!

(#51712) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Muszáj ezeket a fos nigger zenéket erőltetni? :DDD

(#51713) Triathlete válasza Hauptmann (#51712) üzenetére


Triathlete
senior tag

Kinövik majd. :)
-Nekem is sikerült

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#51714) Anulu79 válasza Hauptmann (#51712) üzenetére


Anulu79
addikt

Akkor majd hang nélkül nézem meg. 😃

(#51715) hegyipapa válasza Kiskokó (#51710) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Ez nem az én világom, nincs alatta zene így mindenki olyat hallgat a videó alatt amilyet szeretne :)

(#51716) Kiskokó válasza Hauptmann (#51712) üzenetére


Kiskokó
veterán

Kinek mi. Szerintem a Gangster rap, rap, hip-hop, house zene a legjobb.

Az agyszaggató zenéktől vagyok ki... rock, punk, DNB, techno, minimal.. (bár nem mondom az hogy nincs minden stílusból olyan ami bejönne... de nagy átlagban ezek inkább felbasznak agyilag mikor zenét hallgatnék az elmebeteg rockzenében meg már nem kap levegőt a saját nyálban fulladva ordító idióta... :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#51717) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#51716) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én a te általad kedveltekhez még hozzá csapom a magam részéről néha a Techno, Minimal zenéket.

De a lista elején a Sub Rap áll minden szempontból. :)

Smoke some weed nigga!

(#51718) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Srácok, ízlésről vitatkozni felesleges, hogy kinek mi jön be, de ha nagyon akartok, akkor tereljük át a témát az off-ba vagy a képes topikba, mert azok lokál topikok.

Köszi.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#51719) STC Speed


STC Speed
őstag

Egy single player küldetésből(a filmstudios csávó) jöttem ki, erre ott volt ez a gép:
(miközben beszéltek a házban, hallottam,hogy nagy robbanások vannak kint, erre jövök ki és ott az utasszállító) :C

(#51720) Dtomka válasza hegyipapa (#51709) üzenetére


Dtomka
veterán

Remélem lassan én is részt fogok venni egy ilyen találkozón :)

(#51710) Kiskokó
Egész jó...Bár nem vagyok nagy rapper már. De 1-2 dal tényleg nagyon jó!

Nekem ez az egyik kedvencem:
Steve Judge - Welcome Coronita(Original Mix)

Egy videó alá simán illene...pl: mikor a konvoj megérkezik az adott helyre, mindenki kiszáll és kezdődhetne a buli :)

(#51721) sqpp válasza STC Speed (#51719) üzenetére


sqpp
őstag

Balesetek mindig történnek :( :C

[ Szerkesztve ]

(#51722) Plata válasza STC Speed (#51719) üzenetére


Plata
félisten

GTA V sztoriban még nem láttam ilyet.
De Just cause-ban volt hasonló nekem,sztorit csináltam amikor a városban mászkálva azt vettem észre hogy repülők helikopterek potyognak égve az égből.

(#51723) rup1u5 válasza STC Speed (#51719) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nálam ez elég gyakori singleben.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#51724) nagyatii


nagyatii
újonc

Sziasztok én beakarok lépni a GTA V-ös crew-etekbe. A nevem SocialClub-bon Nutella69HUN de beírtam socialclubbon a nevét a crewnek de nem találtam meg. Szóval légyszives hívjatok meg. Már néhány taggal felvettem a kapcsolatot GTA-n keresztül.

(#51725) #81556480 válasza nagyatii (#51724) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#51726) HussarF válasza Triathlete (#51706) üzenetére

Ment rá a report mindenkitől? :)

(#51727) Heller2 válasza nagyatii (#51724) üzenetére


Heller2
aktív tag

Nem ma nyírtad ki Hacseki-t ? :P ;)
Ő szeretni fog :D

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#51728) Plata


Plata
félisten

Srácok a Ph crewnek van steam csoportja vagy ilyesmi?
Nekem ma este nagyon szarakodott a játék,nem tudtam venni lőszert,állandóan save failed,sem ceo sem mc-t nem engedett indítani.

[ Szerkesztve ]

(#51729) hegyipapa válasza nagyatii (#51724) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Ment privát üzenet neked! Remélem panaszt nem hallok rólad, mèg Hacsekitől sem.

[ Szerkesztve ]

(#51730) Met


Met
nagyúr

Tegnap megöltem crew tagot amikor a kocsi tetején gépágyúztam? Bocsi még szoknom kell a "légkört", meg a lőporszagtól beindulok :DDD

Más, szintén tegnap amikor irtottuk az ellent (a gépágyúzás után) amikor beakartam ülni egy autóba megállt a kép, azt hittem befagyott a gép de a következő az volt hogy elütött valaki, ott ahogy léptem volna be a kocsiba és meg is haltam. Ez valami mod vagy cheat volt?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51731) Horcza válasza Met (#51730) üzenetére


Horcza
csendes tag

Olyanra gondolsz, hogy szállnál be a kocsiba, ki is nyitod az ajtót de beszállás közben félúton megáll és úgy marad? Mert ilyen velem többször előfordult már, másnál is láttam, szerintem csak lag vagy valami hasonló miatt bugol a játék.

ayy lmao

(#51732) Met válasza Horcza (#51731) üzenetére


Met
nagyúr

Pontosan, csak azért gondoltam cheat/mod-ra mert közvetlenül utána ütöttek el. Előtte meg volt az a kis összetűzés.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51733) Ideg válasza Met (#51730) üzenetére


Ideg
aktív tag

Igen, tegnap együtt szántottunk az HVY Insurgenttel aztán véletlenül nekimentünk rolinak és bedaráltad. :D

(#51734) Met válasza Ideg (#51733) üzenetére


Met
nagyúr

Bocs bocs, már csak azt néztem hogy mi mellett álltál meg mert azt biztos le kell szedni :B

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51735) hacseki30 válasza hegyipapa (#51729) üzenetére


hacseki30
tag

Nutellával semmi gond, sőt kenyérre lehet kenni :)

[ Szerkesztve ]

(#51736) Met válasza hacseki30 (#51735) üzenetére


Met
nagyúr

Kismókusok kenyérre is kenhetik, nagymókusok süteménybe is tehetik :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51737) Logitech


Logitech
aktív tag

Másik topikban írta Segal hogy megtámadták a bunkerét, nekem azt még nem, de az MC-ben is feltűnően sok razzia/támadás van. Nemrég megnyitottam mind a 4 gyáram, és napi 2x meg kellett védeni. Most csak 2-t hagytam meg, de így is volt tegnap is egy defend business. Régebben nem volt ennyi, most meg épphogy belépek MC-be és már csörög a telefon, és nem teli gyárakról van szó. Eladás közbeni bug is naponta előfordul a session-ben.

(#51738) #57527808 válasza Logitech (#51737) üzenetére


#57527808
törölt tag

mc-t elég könnyű kivédeni:
gyárban lépsz be, és beszerzés után a gyárban lépsz ki az mc-ből. eladás után ahogy engedi az M betűs menüben egyből lépek. igaz csak 1 gyárat hagytam nyitva a kocsis dlc után.
bunkert még nem kellett védenem, általában ceo-ként adok-veszek ott. egyedül az oppressor miatt tetszik az mc-s bunkerezés, mert ha "fent hagyom" a háztetőn a gépet (hatalmasat zakóztam), akkor gyorsan le tudom kérni, és 5 percet sem kell kivárni két lekérés között. mondjuk ha hegyen dobom el a gépet, azon ez sem segít, és marad a hegymászás...

[ Szerkesztve ]

(#51739) gyugyo79 válasza #57527808 (#51738) üzenetére


gyugyo79
addikt

Egy gyárnál ez sima mert, ha eladtad minek támadjanak, és régen az is működött, hogy eladás után ki lehetett lépni MC-ből mielőtt a támadás eventet indította volna, de ezt már átalakították, és addig M -menuben nem lehet kilépni amíg a telefont meg nem kapod a támadásról az infót és el nem indul az event. Szóval ha már 2 gyárad van akkor a támadás nem kivédhető. Ráadásul szerintem valami idő alapú ami alapján 100% jön egy mert nekem 2 gyáram van (aktívan hagyva) és mióta ritkán lépek be 100% jön a támadás az első eladása után (meg van véve a védelem de az mit sem számít kb.). De mivel a kokó gyárnál a támadás az vicc meg nem fogy az árú az idővel ezért sietni se kell így mindig eladom a meth -et utána megvédem a kokót és utána eladom azt is.

(#51740) Logitech válasza #57527808 (#51738) üzenetére


Logitech
aktív tag

Ahogy Gyugyo is írja, nem tudsz kilépni támadás előtt. Végeztünk az eladással, felhoztam az M menüt hogy nyomjam a disband mc-t amint lehet, de csak nem akart aktívvá válni, akkor néztem hogy mutatja a sárga csík hogy hová menjek védeni.

(#51741) #57527808 válasza gyugyo79 (#51739) üzenetére


#57527808
törölt tag

haver 2 gyárat hagyott (sivatagi kóla és pénz), de eladás után közvetlenül még nem volt razzia vagy lopás. csak akkor szokott gond lenni, ha töltögetünk nála, és nem lép ki beszerzés után. viszonylag közel van a 2 gyár, és néha elfelejt kilépni mc-ből. a legjobb viszont az volt, amikor beszerzésnél valamiért később értem a célba, és mondtam neki, hogy addig ballagjon el a másik gyárba. végeztem a beszerzéssel, és ahogy kiléptem a gyárból megjelent 10+ piros kör a minimapon. még a fegyvert sem tudtam előszedni, már halott voltam a razziázó rendőröknek köszönhetően. ennél jobb csak a láthatatlan rendőr volt, akit minimap alapján kergettem és daráltam. havert leölték, így csak megfigyelő volt, de ő sem látta. de ez már nagyon régi bug volt.

(#51740) Logitech
fura, nekünk még nem volt ilyen, pedig pár 10 millát kiszedett a gyárakból.
eladásnál meg kell várni a telefont, ez tény.
de akkor még egy ok, hogy csak a kólát hagyja meg az ember. bunker óta alig foglalkoztam a kocsilopással, pedig elvileg jobb lóvé van benne, mint a kólában.

[ Szerkesztve ]

(#51742) HussarF

Nekem is 2 gyáram van, és ha eladás után jön a támadás, akkor nem enged kilépni, azonnal indítja az event-et. De én nem is csodálkoztam, mert a biztonság nem volt upgrade-elve, csak a személyzet, meg a felszerelés. Most az egyikbe már megvettem a security upgrade-et is, de ez után már nem várok támadást. Vagy nektek amellett ilyen sűrű?

(#51743) Segal válasza HussarF (#51742) üzenetére


Segal
veterán

Nekem megvolt a security upgrade a bunkerbe.

Badman: ceo-ba voltam a bunkeres megtamadasnal. Tehat bunkernel mc-be es ceo-ba is megtamadhatnak...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51744) Heller2 válasza Segal (#51743) üzenetére


Heller2
aktív tag

Igen, és szerintem ha MC-ban vagy és a bunkerrel foglalkozol, akkor is számolja a dolgot, olyan mintha a gyárakkal foglalkoznál. Nekem mindenhol megvan az sec. upgrade, de én úgy érzem, több a támadás azóta.
Nézd csak meg, ha eladunk valakinek, akkor eladás után elég gyakori, hogy még kap(unk) egy defend-et is.

Szombaton meg úgy jártam, hogy eladtam MC gyárat, vége, eladtam, kiléptem MC, CEO be, heli lehív, elindulok vele.
Hív LJT, hogy gyár defend. :Y

Kicsit meglepődtem, de ez van.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#51745) Segal válasza Heller2 (#51744) üzenetére


Segal
veterán

Nyugodjatok meg autozas kozbe is agresszivabbak lettek az npc-k. Mondjuk ott nincs betamadas max 1-2 ezerrel tobb kar lopaskor. Jo is lesz nekem az mert nem jon be ez a bunkeres business...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51746) UnConnecteD válasza Segal (#51745) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

nekem se tulzottan

(#51747) Laraxior válasza Logitech (#51737) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem megvárták amíg teli lesz a gyáram... oda is lett az egész :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#51748) Segal válasza Laraxior (#51747) üzenetére


Segal
veterán

Udv a klubba:(
Akkor szerintem kijelenthetjuk hogy 600k fole nem erdemes menni a bunkernel.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51749) Laraxior válasza Segal (#51748) üzenetére


Laraxior
titán

Most annyira nem zavar, mert rohadtul nincs kedvem jatszani ebben a 35fokban. Csak fűti a szobát is a gép.
Meg egy ideje amugy sincs vagyonom. :D
Csak felmegyek toltok egy raktart, repkedek a motorral es kb annyi.
A minap segítették eladni a kokaint a sracok, abbol tudok most egy darabig lőszert venni. :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#51750) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ma ér véget az akció. Holnap új lesz, esélyes hogy valamit feloldanak. Bár én most részben meguntam a játékot..

Gunner for life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.