Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50601) Hauptmann válasza Laraxior (#50578) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nevet nyugodtan ki lehetne ide írni publikusba.

(#50602) Hauptmann válasza Kiskokó (#50589) üzenetére


Hauptmann
addikt

Hatalmas +1. :DDD

(#50603) Kiskokó válasza ucli (#50594) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem én Szabi :D ha esetleg valaki véletlenül is erre gondolt volna

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#50604) Mr.Csizmás válasza Laraxior (#50578) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Inkabb ne irnal semmit, aki modert kuncsorog a topicban. :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50605) Laraxior válasza Mr.Csizmás (#50604) üzenetére


Laraxior
titán

Én kuncsorgok modért? :U

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#50606) Triathlete válasza rup1u5 (#50599) üzenetére


Triathlete
senior tag

Miért fontos neked ezt bizonygatni, holott konkrétum nincs a kezedben? Egy bebaszott csávó simán bevisz az erdőbe hülyéskedéssel, te meg felülsz ennek? Ne csináld, ennél biztosan jobb vagy!

Tegnap este az a session már elég heterogén lett, nem csak ketten voltatok..

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#50607) rup1u5 válasza Triathlete (#50606) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Vegyél vissza az arcból!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#50608) szTotyy válasza rup1u5 (#50607) üzenetére


szTotyy
őstag

Na de gyerekek! :(

Én KovácsK hozzászólásában nem láttam semmilyen arcoskodást.
De szerintem ennek tegyetek pontot a végére, és alaptalanul ne vádoljunk meg senkit, csak ha százmillióezerszázalékig biztos!

[ Szerkesztve ]

(#50609) rup1u5 válasza szTotyy (#50608) üzenetére


rup1u5
nagyúr

A stílus a baj! Ha normálisan fogalmazna még talán válaszoltam volna is!
"Egy bebaszott csávó simán bevisz az erdőbe hülyéskedéssel, te meg felülsz ennek?"
Ez mi ha nem arcoskodás?! Leírtam amit láttam. Hogy ebből hogy szűrte le hogy engem "bevittek az erdőbe" az számomra érthetetlen. :U
Épp supply-oztam tök egyedül és semmi másra nem koncentráltam.

De tényleg zárjuk le most már ezt mert unalmas!

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#50610) Mr.Csizmás válasza Laraxior (#50605) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Tevedtem, tenyleg elnezest, nem arra gondoltam, de moderalva lett, ugyhogy mindegy.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50611) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Az a baj hogy megint csalásról beszélünk. Megint kapni fogjuk a figyelmeztetést hogy nem kéne... szoval nem kéne..

Helyette nézzétek ezt a videót. Ez alapján úgy néz ki a meglévő fegyvereinket tudjuk külsőre is fejleszteni. Ami gondolom javítja a pontosságot, növeli a sebzést stb..

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#50612) hacseki30 válasza rup1u5 (#50599) üzenetére


hacseki30
tag

inkább semmi

[ Szerkesztve ]

(#50613) Scooby


Scooby
aktív tag

UCIL nem csaló!
Nagyon sokat játszottam vele. Egy rendes GTAO gamer. Mindig segít ha kell, bevéd ha éppen arra van szükség. Ha csalna szerintem itt már rég kibukott volna, mert nagyon sok fórumossal játszik egy sessionba, mindenkit meg nem lehet átverni. Vagy ha csal akkor azt solo-ban csinálja, de ezt nem tartom valószínűnek!
Az a táncolj csak egy poénos beszólás volt, mert gondolom az Ő karaktere is táncikált.

Ennyit szerettem volna, köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Minek az?

(#50614) Daw93 válasza ProgenXL (#50611) üzenetére


Daw93
senior tag

Én mindig örülök ha van valami újítás, maximum nem fog tetszeni és olyankor durci leszek :DDD
De! Ezeknek a hupilila fegyver skineknek mi a bánat értelme van? Érdekel itt valakit, hogy hogy néz ki a fegyver amire kb rá sem néz, mert ha helyzet van akkor úgyis az enemyt fogod keresni a képernyőn?! A teljesítmény növelő cuccok, pl nagyobb tárak, távcsövek, stabilizáló cuccok az oké, azokat én is megveszem a fegyvereimre, mert van hatása a harcok közben, de ezeket a skineket sosem értettem.

Unokatesóm pl cs:go-zik, és sok tíz/százeuróért vesznek/adnak el fegyver skineket. Mikor meghallottam majdnem lefordultam a székről :) Ennyire nincs tartalom a játékban, hogy ilyenekre van kereslet?

GTA Online: Daweee93

(#50615) ProgenXL válasza Daw93 (#50614) üzenetére


ProgenXL
őstag

Megy a ruhához :DD
Engem egyébként érdekelnek a skinek. Noha nem a nagyon giccses darabok de ha kicsit kitűnik akkor már jó.
Van akit vonz ha kitűnik a tömegből és lehet van aki ezért minden pénzt megadna hogy egyedi legyen. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#50616) Daw93 válasza ProgenXL (#50615) üzenetére


Daw93
senior tag

Még egy terepmintás vagy komolyabb kinézetű skin oké, bár én azért se adtam még gta$-t, de mikor rózsaszín, narancssárga, lila, meg neonzöld stb. színű fegyóval mászkálnak, olyan mint ha valami jól kidolgozott gyerekjáték vízipisztoly/puska lenne nála :D

GTA Online: Daweee93

(#50617) hacseki30 válasza ProgenXL (#50615) üzenetére


hacseki30
tag

Vagy már annyira belenevelték mindenkibe, hogy mindenáron ki kell tűnni, hogy sokan képesek 10 meg 100 valódi dollárt is fizetni ilyen baromságokért 😃 És utána még el is hiszi, hogy ő ezzel kitűnt...

[ Szerkesztve ]

(#50618) hacseki30 válasza hacseki30 (#50617) üzenetére


hacseki30
tag

most a cs:go ra gondoltam, nem a gtaról beszéltem

(#50619) ProgenXL válasza hacseki30 (#50618) üzenetére


ProgenXL
őstag

nem játszok vele de g2a-n más se látok :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#50620) tomazin válasza rup1u5 (#50599) üzenetére


tomazin
veterán

Teged meg sok meglepetes fog erni az eletben.

(#50621) rup1u5 válasza tomazin (#50620) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:DDD te aztán tudod!
maradjunk annyiban, hogy fingod nincs rólam.
nem ismerjük egymást így ez a beböffentésed csupán nettó személyeskedés.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#50622) pokers


pokers
senior tag

Mivel animgifet nem enged beszúrni, vagy csak én nem tudom hogy kell, így csak ennyit fűznék hozzá az utóbbi kommentcunamihoz :)
Amúgy biztos ismeritek ezt az animgifet.

(#50623) HussarF

Minek veszekedni, amikor lehet verekedni is. Be a GTA-ba és fight! Ja, hogy itt a PvP csak kevesek kenyere? ;]

Ma dél körüli GTA-zgatás: Megvettem a Ruiner 2000-t, mert rápörögtem a Knight Rider feeling-re (Most néztem meg este a Galaxis őrzői 2-t és hogy ennyire nyomták ott is KITT-et, még durvább feeling volt :D), meg megláttam benne a PvP lehetőségeit. Ráadásul most akciós és még így is kurva drága, teljes árat meg soha nem fizetnék érte, így hiába a spórolás a Gunrunning-ra, vagy most vagy soha. Meg is csináltam jó KITT-esre, vagyis inkább KARR-osra. Közben beesett hacseki is és nézegettük egymás Ruiner-ért, amikor megjelent két arc és gyanúsan körözgettek Hydrával. Mondjuk inkább VTOL módban, így annyira nem tartottam a dologtól, mert aki VTOL-ban akar lövöldözni Hydrával, az akkora noob, hogy nem kell különösebben félni. Persze megtörtént a baj, rámlőtt és kiszedett. Beindult akkor hacseki is, elkezdtük szétszedni az arcukat. Írtam nekik, hogy a rossz emberekre kötöttek rá, de ez hamar leesett nekik, mert többet feküdtek, mint álltak. Pedig próbálkoztak sok mindennel.
És most jön a tanulságos rész. Gondoltam előveszem a Rhino-t. Csak ugye az elég lassú, ezért, ha azt észreveszik, meg tudnak lógni. Már ekkor láttam, hogy Insurgentben ülnek, úgyhogy jött az ötlet. Oda kell őket csalni. Lehívtam a tankot a Vinewood Boulevard-ra, majd megálltam mellette. Láttam, hogy felém indultak meg. Mondom ez így jó lesz. Csak nem szabad beszállni, mert akkor látszik a térképen, hogy tankban ülök és nem jönnek oda. Amikor már csak két utcára voltak, akkor bepattantam. Mire beindult a gép, pont odaértek, és már késő volt menekülni. 3-4 lövés a Rhinoból az Insut is kikészíti. Onnantól meg lehet kempelni a közelben spawnoló gyalogosokat. A mai nap is egy szép nap volt a GTA-ban. Győzött a jó, a k.csögök meg szoptak ;]

(#50624) ProgenXL válasza HussarF (#50623) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nem nevezném k.csögnek őket. Öltétek egymást ennyit láttak, beszálltak. Aztán ahogy ők lőttek rátok hydraval ti úgy lőttetek a végén tankkal a gyalogosra. Tehát ez amolyan 1:1
Jó móka de ha úgy vesszük nem voltatok különbek. :D Persze ha nem kötnek belétek akkor nincs ez de valahol bíztatok benne. :DD pvp ez is.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#50625) Tibe


Tibe
aktív tag

Sziasztok!

Olyankor mi van ha régóta nem játszottam a játékkal és most amikor beléptem újra kéri az aktivációs kódot és persze kiírja hogy már használatban van, persze mert már beaktiváltam másfél éve :P
Hülye Rockstar.... az accom nem változott, a mailcímem se....

(#50626) ProgenXL válasza Tibe (#50625) üzenetére


ProgenXL
őstag

nem szabadna kérje ha ugyanaz az acc. persze velem is fordult már elő néha ha rendszergazdaként indítottam.

Gunner for life

(#50627) Puma K válasza pokers (#50622) üzenetére


Puma K
veterán

:D

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#50628) #81556480 válasza Puma K (#50627) üzenetére


#81556480
törölt tag

Lec gó bóling

(#50629) Plata válasza #81556480 (#50628) üzenetére


Plata
félisten

Kár hogy a GTA V-ben nincs.
Darts helyett jó lenne.

(#50630) Wiz Khalifa válasza Plata (#50629) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Akkor csapasd a GTA IV multit és akkor lesz bowlingod. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#50631) Mr.Csizmás válasza Wiz Khalifa (#50630) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kettőnél több online ember csak ünnepnapokon :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50632) Tibe válasza ProgenXL (#50626) üzenetére


Tibe
aktív tag

Írtam a supportnak, kértek fényképeket a dobozról, számláról stb... elküldtem és remélem megoldják.

(#50633) Wiz Khalifa válasza Mr.Csizmás (#50631) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én haverokkal szoktam nyomni. Olyankor sokan vagyunk. :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#50634) Pubszon


Pubszon
veterán

Este a tali után nem megyünk Off Road túrára? :D
Még csak egy ingyenes kocsim van meg a Dubsta, nincs még sok pénzem járgányokra.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#50635) Laraxior válasza Pubszon (#50634) üzenetére


Laraxior
titán

Tegnap én is javasoltam, hogy összeröffenhetnénk terepjárókkal/SUV autókkal is. :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#50636) Pubszon válasza Laraxior (#50635) üzenetére


Pubszon
veterán

Na, akkor már vagyunk ketten!
Még megnézem a tali előtt van e fejleszteni való a kocsin.
Majd a talin megbeszéljük, biztos lesz még pár arc. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#50637) Mr.Csizmás válasza Pubszon (#50634) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Offroad VW bogarat lopj, es rakd ra a biztositast+nyomkovetot, 2-2k osszesen, aztan lehet csicsazni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50638) Pubszon válasza Mr.Csizmás (#50637) üzenetére


Pubszon
veterán

És akkor így megmarad végleg a kocsi?
Bármilyen autót magamévá tehetek?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#50639) szTotyy válasza Pubszon (#50638) üzenetére


szTotyy
őstag

Bármilyen autót magadévá tehetsz, de a szebbek úgyis el fognak hagyni... :)

A százezer alatti kocsikat tudod megtartani egyébként. Csak köss rá biztosítást és nyomkövetést!

[ Szerkesztve ]

(#50640) Segal válasza Pubszon (#50638) üzenetére


Segal
veterán

Csak a 100k alattiakat.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50641) Pubszon válasza szTotyy (#50639) üzenetére


Pubszon
veterán

Eddig tiszta.
Hogy tudom megnézni, hogy 100k alatti vagy sem? :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#50642) Heller2 válasza Pubszon (#50641) üzenetére


Heller2
aktív tag

Hogy be tudod e vinni a garázsodba, vagy sem.. ;)

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#50643) HussarF válasza Pubszon (#50641) üzenetére

Nyilvánvalóan, kikeresed a webáruházban és megnézed az árát.

(#50644) Laraxior


Laraxior
titán

Ez mit keres itt? :DDD
Meg a szokásos spawn helyén is spawnolt egy kék, anélkül, hogy ilyennel mentem volna oda. :Y

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#50645) Pubszon válasza Heller2 (#50642) üzenetére


Pubszon
veterán

Köszi, meg hogy toltad a postakocsit is. :DDD
Jót kacagtam rajta. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#50646) Tibe


Tibe
aktív tag

Na megoldotta a support a gondomat, de jött újabb :D Nekiállt frissíteni a játék de egy 718 megás update után kiírta hogy nem tudja feltelepíteni a frissítést, telepítsem újra a játékot... a Windowst újratelepítettem már párszor és tuti az a baja ..... erre vmi megoldás?

(#50647) Anulu79 válasza Tibe (#50646) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha a windowst újra raktad de a játékot nem akkor ez a bibi.

(#50648) hacseki30


hacseki30
tag

Az előbb egy Stallionnal mellém állt egy player és hidraulika volt a kocsiban😃 Ott táncoltatta a gyerek, még körbe is jártam az autót. Hogy miket tudnak már ezek a modderek...

(#50649) Tibe válasza Anulu79 (#50647) üzenetére


Tibe
aktív tag

Akkor állhatok neki újratelepíteni ami kb. fél nap.... :P

(#50650) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

Ma délután voltam fent játszani, utána még este feljöttem a talira, erre látom, hogy van 6.5 millám készpénzben, ami nem volt meg eddig. Modder áldozata lettem én is sajnos, nem gondoltam volna, hogy én is leszek olyan szerencsétlen, hogy "megáldjanak" milliókkal. Az az aggasztó, hogy délbe, nem voltam semmilyen más sessionbe, csakis egy magyar sessionbe, ahol a többség PH-s volt, és mi igaz, volt egy pár új magyar arc is számomra, akik nem PH-sak voltak. Azt se láttam mikor kaptam, lehet akkor mikor másodjára léptem fel, fogalmam sincs. Azt ajánlották, hogy ne irjak a supportnak, hanem hagyjam is, szerintetek is jól van ez így. Eléggé rosszul érzem magam, mert azért a 11 milláért nagyon sokat kinlódtam, és most hiábavalónak érzem azt a sok heistelést meg CEO-zást, mert a felét megkaptam egy pillanat alatt. Nagyon el tudják rontani a modderek/hackerek a tiszta játékot, és a kedvet is. Bárki is volt az, remélem megkapja a magáét. A baj az, hogy azt se tudom ki volt... :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.