Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51951) Soybex


Soybex
őstag

Srácok mitől lehet hogy egy 5-10 perc játék után 60fps-ről ledob konkrétan 0fpsre a játék 1-2secig? Singleplayerben tapasztalom csak ezt a problémát

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#51952) tomazin válasza freeknight (#51947) üzenetére


tomazin
veterán

Pontosan emiatt nem leptem fel mar egy ideje, le is toroltem a jatekot, kellett a hely masnak az ssd-n.

(#51953) UnConnecteD válasza freeknight (#51947) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

100%-ban egyetertek veled

(#51954) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Úgy látom itt mindenki nagy egyetértésekbe van :D hehe
Nem mondott újat Freak... én kb 4-5 hónapja így vagyok ezzel.. 1-2 hetente eladom az MC gyárakat azt csá.

Ezért is van az és elnézést is kérek, hogy ha fent vagyok online de épp mást csinálok valamit mondjuk terepezek vagy gyorsulgatok vagy bármi, olyankor nem mindig indulok be segíteni másnak ha épp kellene.
Pont ebből kifolyólag mert nem vagyok midig "melózós" hangulatban.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#51955) ProgenXL válasza Kiskokó (#51954) üzenetére


ProgenXL
őstag

pont ebből kifolyólag engem alig láttok fent. :D nem nagyon izgatnak az új járművek. főleg az ilyen classic vackok nem. Dobjanak be egy t20 félét és akkor kelleni fog a pénz mindenkinek. Amik most bekerülnek én nem érzem a késztetést hogy hű na ez kell.. 38millióm van már vagy 2hete. se fel se le

Gunner for life

(#51956) Met


Met
nagyúr

Nemsoká meglesz a pénz az I/E garázsra, az ezzel elérhető autólopós feladatok is ismétlődnek egy idő után mint a Simeon-osok?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51957) ProgenXL válasza Met (#51956) üzenetére


ProgenXL
őstag

Viszonylag sokféle lopás típus van de nem végtelen ahogy semmi sem. Kis idő és mindet ismerni fogod. Vagy legalább is nagy részét.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#51958) tomazin válasza ProgenXL (#51957) üzenetére


tomazin
veterán

Es ha ugy kezdodik, h menj cargobobert azt erdemes nem megcsinalni.

(#51959) #57527808 válasza tomazin (#51958) üzenetére


#57527808
törölt tag

soloban is faék a cargobobos autó beszerzés. az a titka, hogy kocsi felvétele után fel kell szállni minél magasabbra (néha kell korrigálni hátra fele), és amikor megjelennek az ellenfelek a minimapon, akkor kell indulni a cél felé.
egy nehezebb van ezek közt, amikor nincs sziget a hajók mellett. a partról pixelvadászattal lehet csak leszedni az ellenfeleket, viszont egy kisebb köd már keresztbe tesz.
én a kurumásat utálom a legjobban, általában lelövöm a 'csába. gyök kettővel kergetni helivel nagyon izgi...

[ Szerkesztve ]

(#51960) Daw93 válasza #57527808 (#51959) üzenetére


Daw93
senior tag

Nem azért "skippeljük" a cargobobost mert olyan nehéz lenne, csak a bánatnak sincs kedve szarakodni vele, főleg a human labs félével, a mapot át kell repülni azzal a lomha szarral :D

GTA Online: Daweee93

(#51961) #57527808 válasza Daw93 (#51960) üzenetére


#57527808
törölt tag

sokszor alapból is cargobob-ot választom a küldetés elején (0-ás beszerzés és eladás), így már a célt mutatja az irodából "kilépve". illetve ha gyanús, hogy cargobob-ért kell menni (humane lab / fort zancudo), akkor visszamegyek az irodába, és lekérem a cargobob-ot. egy hátránya van a sajátnak, hogy kevésbé bírja a pofont, de ha a leírt módon csinálod a küldetést, akkor még el sem találnak. a küldetéses verzió viszont 20+ rakétát is kibír.

mondjuk kezdőként tényleg erős lehet a dolog, én is szívtam vele amikor próbáltam leszedni a heliket. néha még rá sem tudtam fordulni kontrollerrel az ellenfélre, de már halott voltam.

(#51962) Segal
golyószóróval szoktam siettetni, de akkor többet hibázik/ütközik stb.
bár nem 220+millát szedtem ki a kocsikázásból (talán csak 30-40m), de én is kitapasztaltam ezeket a küldetéseket.
egyszerűen csak ez jön be a legkevésbé.

[ Szerkesztve ]

(#51962) Segal válasza #57527808 (#51959) üzenetére


Segal
veterán

Ha fel akarod gyorsitani a kurumasat akkor engedd hogy eszrevegyen a sofor. Onnantol haladosra veszi a tempot cserebe viszont lesz tamadasod visszafele.
Piszok hamar ki lehet amugy ismerni a feladatokat. Ha valamelyiket mar csinaltad es legkozelebb ugyanolyat kapsz akkor max a kocsi mas amit el kell hozni a tobbi az 100%-ba ugyanaz.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51963) Daw93 válasza #57527808 (#51961) üzenetére


Daw93
senior tag

A cargobobost én is ilyen módszerrel csináltam már a legelejétől fogva, de mivel kb 600 autót loptam eddig, eléggé belefáradtam, meg nagyon kiismertem az összes lopós küldetést, így már nem nagyon foglalkozom vele. Nem is értem, hogy segal hogy bírja még mindig csinálni.

GTA Online: Daweee93

(#51964) tomazin válasza Daw93 (#51963) üzenetére


tomazin
veterán

Biztos valami nagyon kreativ meloja van es mar jol esik neki egy kis monotonitas mikor hazaer :DDD

(#51965) Benir8 válasza Daw93 (#51963) üzenetére


Benir8
senior tag

Hát.. Segal-t le a kalappal. Arra emlékszem, hogy megosztott ide egy képet, hát csodálkoztam, hogy megcsinálta 200 milliós bevétellel. Ennyi pénzért lazán el lehet szórni amire csak akarok. Én is próbálom az ő példáját követni, de még 35 milliós bevétellel tartok. :DD

(#51966) Segal válasza Daw93 (#51963) üzenetére


Segal
veterán

Egyszeruen a legegyszerubb penzszerzesi lehetoseg a jatekba. Manapsag mar messze nem csinalom akkora lendulettel mint regen.

Beni: Most 226 millional jarok.

tomazin: Semmi titok nincs ebbe tobben tudjak is szakacs vagyok.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51967) pruzsi


pruzsi
őstag

2 nap alatt csak 2 küldit sikerült mennem,online van valami solo meló vagy egyéb pénzkeresési módszer egyáltalán milyen lehetőségek vannak?
Próbáltam csatlakozni küldetésekhez de mindíg kick-nek gondolom mert még kevés a szintem
Crews-ben lévő tagokhoz hogy lehet csatlakozni?

(#51968) Segal válasza pruzsi (#51967) üzenetére


Segal
veterán

Nagyobb penzeket ugy lehet keresni online ha mar van valamilyen vallalkozasod a jatekba de persze ahoz penz kell hogy be tudd inditani.
Eleinte a bal oldalon felugro missiokhoz heistekhez stb tudsz csatlakozni vagy a crew-ba masoknak segiteni es ezek utan penzt es rp-t kapsz.
Fel kell venni valakit baratnak es akkor ra tudsz joinolni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51969) szTotyy válasza pruzsi (#51967) üzenetére


szTotyy
őstag

A dupla pénzes adversary módokkal jól lehet keresni és fejlődni az elején. Ha még nincs pénzed a vállalkozásokra

[ Szerkesztve ]

(#51970) Met


Met
nagyúr

26 perc alatt megjött a pizza :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51971) Laraxior


Laraxior
titán

Tudtok olyan webshopot ahol meg lehet venni a jatekot dobozosan, es van kiszallitas is....es ami a legfontosabb hogy tudjak paypallal fizetni.
Innen kintrol kellene megvennem, de augusztus elejere kellene, en meg csak 20 korul megyek haza, az késő.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#51972) szTotyy válasza Met (#51970) üzenetére


szTotyy
őstag

Add meg Szabinak a pizzéria számát!

(#51973) Kiskokó válasza szTotyy (#51972) üzenetére


Kiskokó
veterán

Axim!!! Locsold máár meg azt a póznáát! Nem hallok egy kuuurva szót se!!! :DDD ;]

Egyre szarabb a színvonal... 1 éve 20-25 perc alatt kihozták, azon csodálkoztunk hogy sül meg és hozza ki ennyi idő alatt... most meg több mint 1 óra mindig...

Sorry az Offért:

ezért ON

Patrik nem járt sok sikerrel. Senki nem segített neki. De 2 perc múlva már 2 másik 3-as MC csoport volt.
dezi írta hogy eladás rögtön + meg , inv meg hívj :D

Ez van na ha nem Ph-s az ember :DDD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#51974) ProgenXL válasza Kiskokó (#51973) üzenetére


ProgenXL
őstag

nincs ezzel semmibaj hisz nem kötelező. Én speciel nem is ismerem. :D Finom volt a pizza?

Gunner for life

(#51975) Kiskokó válasza ProgenXL (#51974) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én se ismertem. Sőt fél évvel ezelőttig azt se tudtam hogy a THCC az magyar ... :D

Ja jó volt csak soká jött meg elfeljetették a vékonytésztát... :U :DDD
Most öblitem egy kis pisztáciával :D :DDD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#51976) Horcza válasza Laraxior (#51971) üzenetére


Horcza
csendes tag

Ebay/amazon? :D más tippem nincs hirtelen

ayy lmao

(#51977) Segal válasza Laraxior (#51971) üzenetére


Segal
veterán

Miért nem veszed meg te kint és te adod fel az adott címre?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51978) fcbarca


fcbarca
őstag

valaki overtime rumble mánia?ki nyomatja gyakran?jó lenne egy ph-s csapat

(#51979) Benir8 válasza fcbarca (#51978) üzenetére


Benir8
senior tag

Tudnék menni. 7es pályát szerettem, abban jó vagyok, a többit nem. :)

(#51980) HussarF válasza fcbarca (#51978) üzenetére

Sztem is jó kis adversary az, csak fárasztó, hogy mindig elindítja nem egyenlő létszámú csapatokkal. Vagy valaki 2 vesztes kör után ki is lép, pedig még simán hozható lenne. Így azért többször idegesít fel, mint, hogy szórakozás lenne.

(#51981) Benir8 válasza HussarF (#51980) üzenetére


Benir8
senior tag

Ez igaz, nem sem tetszik. :(
Jó lenne beiktatni kilépési büntetés szabályt.

[ Szerkesztve ]

(#51982) Segal válasza HussarF (#51980) üzenetére


Segal
veterán

Nekem az a palya jott be amin egy hosszu leszalloresz van de ugyanebbol az okbol hogy a besertodosok lelepnek menet kozbe en sem eroltetem.
Remelem kedden jon valami uj helyette mert azert a dawn raid sokkal jobb volt ennel.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51983) ProgenXL válasza Segal (#51982) üzenetére


ProgenXL
őstag

Gondoltam ma rászánok fél órát erre az adversaryra. 2 óra próbálkozás után feladtam. Itt nem az a lényeg hogy ki ér el nagyobb pontot hanem hogy ki löki be a másikat a vízbe. Vicces amikor 7 körös játékban van olyan aki 3-4 pontot ér el.. A legjobb hogy felugranak és vagy másfél percig köröznek a levegőbe amikor végre elindulnak a cél felé. Természetesen cél az ellenfélből egy autó amit igyekszik telibekapni. Ha lenne ennek ütközésmentes változata akkor talán jobb lenne. Persze egy ph csapattal én is szívesebben mennék. Mert sajnos gyakran találkozom azzal hogy simán leérni sem képesek néhányan.

Gunner for life

(#51984) fcbarca válasza ProgenXL (#51983) üzenetére


fcbarca
őstag

jó lenne összeállni egy overtime ruble-re

(#51985) HussarF válasza ProgenXL (#51983) üzenetére

Had idézzek az overtime rumble leírásából: "playing dirty is not an option"
Igen, itt az is a játék része, hogy kilöknek. Ügyesebbnek kell lenni. Sokáig kell a levegőben maradni, hogy aki jó helyen van, azt lelökd onnan. Nem az a cél, hogy minél magasabb legyen a pontszám, hanem hogy több legyen, mint az ellenfélé.

(#51986) ProgenXL válasza HussarF (#51985) üzenetére


ProgenXL
őstag

vagyis más felfogásban kell játszani.

Gunner for life

(#51987) skecitomi


skecitomi
csendes újonc

Valaki inveljen be plz :)

(#51988) hacseki30 válasza ProgenXL (#51983) üzenetére


hacseki30
tag

Nekem egy olyan változat tetszene, amiben zárt az induló rámpa, így nem lehetne felugrani az elején és percekig siklani, hanem muszáj lenne a rámpa aljáról elrugaszkodni. Sokkal pörgösebb lenne a játék és talán nem lépne le a sok türelmetlen és/vagy unatkozó (mert sajnos én is azt tapasztalom, hogy a végére jó ha a játékosok fele megmarad).

[ Szerkesztve ]

(#51989) HussarF válasza hacseki30 (#51988) üzenetére

Ez mondjuk jó ötlet lenne.

Egyébként ti is tapasztaltátok, hogy a bunker meg a warehouse-ok belseje valahogy a cargo dock alatt van? Amikor sessiont váltasz és ezeken belül vagy, akkor onnan távolodik el a kamera. Vagy, ami még durvább, ha bent vagy mondjuk a bunkerben, de valaki a dokknál lövöldözik, azt ott bent hallod. Elég hülyeség. Miért nem tudták megcsinálni normálisan? Pl. a CEO irodák belseje is ott van fizikailag, ahol kívülről nézve is lenne.

(#51990) Segal válasza HussarF (#51989) üzenetére


Segal
veterán

Valoszinuleg optimalizacio vegett. Ott kevesebb lehet a tartalom. Pl a vilagitotoronynal nalam rendszeresen visszaesik az fps szam.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51991) Daw93 válasza HussarF (#51989) üzenetére


Daw93
senior tag

Ezt én is észrevettem már, kicsit furán oldották meg

GTA Online: Daweee93

(#51992) Kiskokó válasza Daw93 (#51991) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ezt szerintem én mondtam először mikor megjelent a DLC másnap kb.... emlékszem 6-8 PH-s pislogott a Sessionbe hogy miről beszélek :D heheh :DDD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#51993) Mr.Csizmás válasza Kiskokó (#51992) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51994) Daw93 válasza Kiskokó (#51992) üzenetére


Daw93
senior tag

De nagy jampi vagy :DDD

GTA Online: Daweee93

(#51995) Kiskokó válasza Daw93 (#51994) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jaaaa nem azé mondtam!! :D De köszi! Tudom.

Mindig kijelented a nyilvánvalót ? :P :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#51996) dokee78


dokee78
félisten

Mit kell csinálnom?
A térképen zöld körök vannak.
Ha egy kisebb küldetésre megyek olyasmire ír "return Michael akármi"
Már egy pontra elvittem egy autót ott felhívtam Michaelt és valami történt.
Mert ha utána hívom őt akkor azt írja ki a teló,hogy cancel.

(#51997) ucli válasza dokee78 (#51996) üzenetére


ucli
senior tag

Ez melyik küldi?

(#51998) dokee78 válasza ucli (#51997) üzenetére


dokee78
félisten

Nem tudom,nem ír semmit a Briefingnél.
Tesómék hozták el Playstation 4-en,hogy mit kell csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#51999) CactuS válasza dokee78 (#51996) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Huh, story jó régen volt. Nem menekülős autót kell elhelyezni? A zöld körök azok szerintem a drogos küldetések, a körön belül kell parkoló járműveket találod, beülve élesedik a küldetés.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52000) ProgenXL


ProgenXL
őstag

4v4 volt de induláskor már csak 4v3. természetesen kifogom a szarabb csapatot. Ugratás után egyből nyíl egyenesen mennek a célhoz. Leérkeznek, az érkező ellenfelek azzal a lendülettel lökik is le. Majd amikor vesztésre állunk jön a kilépés- 4v2-be én meg minek maradjak? kilépek nyilván.. Tegnap sem sikerült egyet sem végig játszani randomokkal. Mire a végére érnénk kb egyedül maradok. Képen épp akkor ugrottunk de a "csapattárs" már el is rontotta.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.