Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50351) Bib


Bib
őstag

Srácok egy serveren fent vagyok és megy fel a lóvé transaction pending ugrál. Nincs más amit látok ez csalás ? Valaki hackel? Mit tegyek a pénzzel? 50000-eket dobál valami vagy valaki

[ Szerkesztve ]

(#50352) Plata válasza bryant56 (#50350) üzenetére


Plata
félisten

Hát zombis szarért nem adtam volna egy büdös buznyákot sem.

(#50353) Laraxior válasza Bib (#50351) üzenetére


Laraxior
titán

Ja, így szedtem be ma délelőtt 40 milliót. Aztán csak a lelkiismeretem miatt léptem ki a sessionből. De nem voltam egyedül innen ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#50354) Bib válasza Laraxior (#50353) üzenetére


Bib
őstag

Akkor ezt el lehet költeni? Nem mertem bebankolni sem. Nem sokat játszok ,de ezért ban is jár?

(#50355) Laraxior válasza Bib (#50354) üzenetére


Laraxior
titán

Ha magas rangú vagy akkor elverheted, ha nem akkor apránként, az se baj ha félreteszed 1-2 hétre.
Alacsony rangúaknál eléggé feltűnő milliókat elverni, úgy hogy még esélyük sem volt arra hogy megkeressék.. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#50356) ProgenXL válasza D4M13N (#50338) üzenetére


ProgenXL
őstag

Kapott pénzel céltalanná válik a játék. Minek feljönni ha már felesleges bármit is csinálni hisz megvan minden. Én tudom magamról hogy napokon belül megunom a játékot ha nincs miért feljönni, nem kell pénzt szerezni. Vagyis ceo, mc meg az új dlc is kuka lenne. Na meg rühellem a csalókat.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#50357) Anulu79 válasza ProgenXL (#50356) üzenetére


Anulu79
addikt

+1

(#50358) Segal válasza ProgenXL (#50356) üzenetére


Segal
veterán

Az meg egy dolog hogy csal mert esetleg lusta gyujtogetni de hogy meg buszke is ra...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50359) Pubszon válasza ProgenXL (#50356) üzenetére


Pubszon
veterán

Én is bele futottam egy csalóba, mondjuk nem pénzt adott, hanem csak bekerültem a pálya alá és a semmit dugta meg a karakterem kutyapózba, utána meg úgy csinált mint ha a pultnál inna. Nem tudtam irányítani, ki kellett lépjek. :U

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#50360) negyven2 válasza ProgenXL (#50356) üzenetére


negyven2
veterán

És az a szomorú, hogy a legtöbb kritika az Online-al szemben pont ez, hogy nem kapunk meg mindent egyből ingyen. Mert hát a IV-ben ott volt minden. Viszont most nálam az a baj a játékkal, hogy már nem tud lekötni (2013-óta játszok az Online-al van benne vagy 3700 órám). Ami eddig akartam az már megvan. Pénztartalékból is van vagy 40 millióm. Persze most is járkálunk fel, de már csak a móka kedvért.

És szerintem egy páran tanúsíthatjuk ezt, hogy bár minden érkező dolog sokba kerül, azért egy kezdő játékosnak még így is sokkal könnyebb fejlődni, pénzt szerezni most, mint anno a játék megjelenésekor. Emlékszem mikor napi vagy 50-100-szor csináltuk meg a Rooftop Rumble-t egy Zentornoért. Vagy az első komolyabb költekezésem akkor volt amikor mindenki kapott 500 000 GTA$ kárpótlást azért mert kb játszhatóan volt az Online az elején (2013 október/november).

Plusz, én még voltam olyan szerencsétlen (szerencsés?), hogy a prev-genes pénzszórásokból kimaradtam. Itt One-on meg mivel nincs lehetőség lényegében semmilyen csalásra (max. ha beszabadulnak a XIM4-es gladiátorok bill-el és egérrel, esetleg lagswitchel megtámogatva).

Úgyhogy igen, teljesen egyetértek ezzel, hogy maga ez a GTA Online céltalan lesz, ha nincs miért megküzdeni.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#50361) D4M13N válasza ProgenXL (#50356) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Erre akartam rávilágítani én is.Illetve arra hogy a R* nem nagyon vesz el pénzt ilyen miatt.Viszont aki lát csalót az jelentheti,arra reagálnak elég gyorsan.Én a kokó laborba öltem hogy pénzt termelhessek

(#50362) Heller2 válasza ProgenXL (#50356) üzenetére


Heller2
aktív tag

Pont ezen gondolkoztam tegnap.
Eladás közben voltam (3 csónak ), már egy megvolt, másodikból 2 lement, amikor mindenki a repülőtér közepére született. Jöttek a zsákok. Futottam a helipad-hez, gondoltam megpróbálom befejezni.
Sikerült, kaptam 352.000 pénzt. De...míg a repülőtér közepétől a heli-ig futottam kaptam 1.4 milliót. Én meg szenvedek itt az eladásokkal.
Na, ekkor gondolkoztam ezeken a csaló dolgokon, hogy milyen értelmetlenné teszi a farmolást.

Hajnalban, olyan 1 körül is volt egy érdekes figura, karaktere egy fürdőruhás, szőke lány volt.
Ő nem dobált pénzt, csak járműveket pakolgatott ide-oda, tengerbe rakott mindenkit, egy csomó tengeralattjáróval. Ekkor benépesítette a víz alatti világot karácsonyfával, repülővel, ufo-val.
Aztán lekért egy kurumát, akiknek sikerült beülnie, azok hárman kaptak 30-30-30 milliót.
Aztán elköszönt és kilépett.

Zajlik az élet

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#50363) fulton


fulton
addikt

Srácok, szeretnék egy kis segítséget kérni.
Eljutottam addig hogy lefutott a redux instal. Ezt követően a játékot el akartam indítani, és ismét neki állt letölteni a gamét kb a felétől és még azt írja van hátra 30 GB... (?? ez most hogy)

Mit csinálhattam rosszul.

(#50364) Laraxior


Laraxior
titán

Hát, én nem bánom valahogy a pluszpénzt, mert sok időm nincsen játszani, így pénzt sem tudok nagyon keresni :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#50365) Segal válasza Laraxior (#50364) üzenetére


Segal
veterán

Annyira nincs idod hogy most is fentvagy es melo helyett biztos a cheatert varod...
Reszemrol befejezve a dolog de nagyon nem tetszik ahova fajultak itt a crewba a dolgok.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50366) Mr.Csizmás válasza Laraxior (#50364) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én is szeretnék mészároslőrinc lenni a GTA-ban, de inkább dolgozok érte :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50367) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Ma a második karakteremmel álltam a garázsomban amikor láttam, hogy változik a bankszámlám összege. Rögtön sessiont váltottam, +10000-rel lett több pénzem. Egyértelmű, hogy nem maradok ott.
Aztán valaki nagyon leakart lőni a dailym után, rámspawnolt, de pont áttettem magam passzívba. Erre bevágott a tengerbe, de akkor már pont léptem ki. Majd este meglátom mi lett velem. :)

Az elején még én is kaptam pár millát (mint itt sok mindenki), de már menekülök.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#50368) fulton válasza fulton (#50363) üzenetére


fulton
addikt

senki nem rakta fel innen a reduxot? :(

(#50369) Laraxior válasza Segal (#50365) üzenetére


Laraxior
titán

Azért mondjuk kifejthetnéd, hogy mi közöd van neked az én anyagi helyzetemhez, megspékelve azzal, hogy ez téged miben befolyásol, illetve miben hátráltat. :F
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hova fajultak a dolgok a crewban...
Mondjuk, ha nem írom be akkor senki nem tud róla, akkor mi változott így?

(#50368) fulton: Nem ,mert online nem lehet használni.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#50371) Plata válasza fulton (#50368) üzenetére


Plata
félisten

Redux egy vacak mod,másrészt minden mod tiltott,vagyis ha eredeti játékod van és akarsz online játszani akkor mod kilőve.
Valaki azt írta hogy ha felrakta a redux modot akkor valami 150 gigánál többet foglal a játék.

(#50372) fulton válasza Laraxior (#50369) üzenetére


fulton
addikt

na f*a.
akkor szedem az egészet le és rakom újra fel a gamét. megint sok óra míg lejön :D
Köszönöm az infot

[ Szerkesztve ]

(#50373) Segal válasza Laraxior (#50369) üzenetére


Segal
veterán

Mondjuk annyi hohy elobb utobb te vagy valaki mas a crewbol baratnak is felveszi a moddereket mert ne kelljen mar keresgelni hanem jojjon hazhoz a penz ha szukseg van ra es akkor barmikor bejohet az ilyen a full ph crewba is.
Persze tudom senki sem ilyen hogy bejelolne oket baratnak...
A tobbihez valoban semmi kozom ez teny de ez viszont szerintem igenis valos problema.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50374) fulton válasza Plata (#50371) üzenetére


fulton
addikt

és olyat nem lehet, hogy lehet választani hogy mod-ban vagy natur a játék induljon el?
és akkor lehetne tolni online is, vagy natur játszani mod-ban.

(#50375) Laraxior válasza Segal (#50373) üzenetére


Laraxior
titán

Mondok én neked ettől sokkal jobbat.
Amikor az első ilyen lóvémat kaptam/kaptuk, mert nem egyedül voltam, elég sok PH-s benne volt a buliban, nem más mint egy PH-s osztogatta... és nem keveset. Ez még régen volt, azóta, nem tudom, hogy csinálja-e, de játszottam vele amikor dupla pénz járt a heistekért. Pikkpakk eltüntette a körözési csillagokat...
A nevét hagyjuk...

Ezért felesleges engem elítélni, mert a tegnapi sessionben is ketten voltunk, akik berántottak 40 milliót. Nevet szintén nem említek, és gondold el mennyi olyan ember van itt a csoportban, akik kaptak egy halom pénzt, csak egy szót se szólnak róla.
Én ugyanúgy dolgozom, gyárazom, lopom az autókat, segítek másnak is az eladásban amikor időm van.
Az, meg hogy megkérdőjelezed, hogy mennyi időm van játszani, nem éppen jó ötlet.
Nem véletlenül nem járok a vasárnapi találkozókra sem, ugyanis akkor is dolgozom, amikor nem dolgozom, akkor iskolában vagyok. Ebben a hónapban talán lesz 3 hétvégém, de tegnap is elfelejtettem, hogy vasárnap van, fél órára rá hívtak be...

Az, meg hogy felveszek bárkit is barátnak aki csaló. Vicc. Teljesen publikus az adatlapon, át lehet nézni. Mellesleg megjegyzem a legtöbbször ki sem derül, hogy ki a csaló a sessionben.

:R

(#50374) fulton: Sajnos nem lehet. Modot, vagy használsz vagy sem. Vannak kikapcsolható modok, de csak singleben... sok értelme nincs, hiszen az időd nagy részét onlineban töltöd. :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#50376) ProgenXL válasza Laraxior (#50375) üzenetére


ProgenXL
őstag

olyanok is vannak itt akik teljesen tudatosan szereztek sok pénzt akár saját maguk akár mások által. Csak erről is csönd van.

Gunner for life

(#50377) Plata válasza ProgenXL (#50376) üzenetére


Plata
félisten

Én tudom hogy te tisztességtelenül szerezted. :K
Mindet raboltad vagy hamisítottad. :DDD

(#50378) ProgenXL válasza Plata (#50377) üzenetére


ProgenXL
őstag

:(

Gunner for life

(#50379) Plata válasza ProgenXL (#50378) üzenetére


Plata
félisten

De hát én bankrablásra meg Mc és CEO-ra gondoltam te. :D
Az is tisztességtelen,mert bűnöztél. :K :C

(#50380) ProgenXL válasza Plata (#50379) üzenetére


ProgenXL
őstag

persze tudom hogy arra gondoltál :)

Gunner for life

(#50381) Kiskokó válasza ProgenXL (#50378) üzenetére


Kiskokó
veterán

Az még semmi az enyémet nézd.
Sose kaptam pénzt csalótól, csak amit múltkor írtam.
Jó volt benne pár PS DC vagy, Mc Bug...lehet attól...
pedig én aztán a büdös életbe nem csináltam semmi rosszat, csak szimplán bűnözök :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#50382) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A Rockstar oldalán van egy kis info erről a pénzadogatásról.
Lefi igyekezett leírni a lényeget, ezt osztom most meg veletek.

Ha megszórnak milliókkal...

Ha te azt a pénzt nem kérted nem asszisztáltál hozzá akkor nincs mitől félned[. Van egy rendszer ami direkt ezt nézi hogy a kapott pénz milyen módon lett megszerezve. Ha kérted (money drop pls) akkor nagyobb eséllyel büntetnek meg. Időnként törlődnek az ilyen pénzek. Felesleges emiatt ticketet írni mivel azzal nem tudnak mit kezdeni. Ilyen formában nem tudnak pénzt elvenni. Ha csalót látsz report és új session. Szóval a lényeg hogy ne akarjunk tudatosan pénzt szerezni csalással. A csalóktól akaratunk kellenére kapott pénzt ellehet költeni, elvileg ez az összeg redukálva lesz, tehát a további bevételeid csökkentve lesznek hogy törleszd a csaló által adott pénzből vett dolgokat. Vagyis hitel törlesztés. :D De ez nem biztos hogy tényleg így lesz. vagyis hogy levon összegeket a bevételből. Ha úgy látják hogy te tudatosan szerezted azt az összeget akkor van félnivaló.

Ez a hivatalos álláspont.

Javasolnám hogy ezt a szöveget tegyük el.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#50383) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#50382) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És olyankor mizu van amit pl én is csinálok néha.

Ha úgy van hogy lehet hogy van csaló stb... akkor beszoktam olyanokat kérdezni hogy "modder?" "money?" stb... És általában ha ezekre fura válasz jön vagy történik valami furcsaság akkor már lépek is le.

A "money?"-t is azért kérdeztem meg eddig 2x mert volt hogy moddert kérdeztem nem volt válasz, erre a végén mikor a money-t kérdeztem meg kiderült hogy volt csaló és be is szívatott mindenkit (pl nekem a ruházataim eltűntek és pár kocsi. :DDD)

Smoke some weed nigga!

(#50384) Heller2 válasza Wiz Khalifa (#50383) üzenetére


Heller2
aktív tag

Akkor neked annyi :)

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#50385) Segal válasza ProgenXL (#50382) üzenetére


Segal
veterán

Nekem aztán édesmindegy ki mit csinál az sem érdekel ha valaki több 100 milliókat szed össze "szigorúan véletlenül..." csak utána ne jöjjön már mindenképpen megosztani hogy ö mennyire menő...
Csinálja csöndbe leszarom csak az utóbbi időbe semmi másról nem szól a fórum csak hogy hirtelen mindenki mennyit kapott "töltőképernyők meg afk-k" alatt.
Szóval felőlem csinálja aki akarja csak csöndbe.
Azért írom ezt mert múltkor egy ceo missio után magyarokhoz dobott (igaz nem ehhez a crewhoz de ez tulajdonképpen csak idő kérdése hogy itt is felüsse a fejét...) és épp az volt a téma a chatbe hogy milyen jófej az egyik magyar hogy osztogatja a pénzt a többi magyarnak. Amikor észrevettek akkor meg írták gyorsan hogy jaj nehogy reporoljam őket...
Persze hagytam az egészet a fenébe elköszöntem és mentem egy másik sessionbe pedig csak kérni kellett volna hogy ugyan engem is dobjon már meg pár (tiz, száz) millióval de én erre nem vagyok kiváncsi sem a játékba sem itt.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50386) Plata válasza Segal (#50385) üzenetére


Plata
félisten

Mióta ezek a csalók vannak én nagyon fel sem merek menni.
Igaz még egy büdös buznyákot sem kaptam,utoljára kb két éve robbantott alám valaki 700 ezret.

(#50387) ProgenXL válasza Segal (#50385) üzenetére


ProgenXL
őstag

A hivatalos állást osztottam meg veletek amit a rockstar mond. Vagyis nem kell besz*rni ha véletlen pénzt kapunk. Részben azért is hogy ne legyen már tényleg állandóan ez a téma.

Wiz Khalifa Ennél többet én sem tudok mint ami le lett írva.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#50388) Rison77 válasza Plata (#50386) üzenetére


Rison77
senior tag

Én is így vagyok vele, inkább kerülöm a publicot, mert már nagyon felhígult a játékosbázis, egyrészt köszönhetően, hogy már azért elérhető áron be lehet szerezni, meg már eltelt pár év, ami alatt anyuka upgradelhette a gépet.. Másfelől meg a rockstar se nagyon tudja már kontrollálni az egészet. Egyáltalán van olyan valaki akitől már esetleg az ilyen "tisztogatás" alkalmával eltűnt a kapott pénze? A kedvencem már az, hogy nyilvánosan azért járják a szervereket, hogy moddert keressenek, és könyörögjenek fél óráig pénzért... ez alapján nem úgy tűnik, hogy a rockstar kézben tartaná a dolgokat..

(#50389) fulton


fulton
addikt

Már inkább ezt is megkérdem, ha a magyarosítást felteszem, tudok online játszani? vagy azt sem lehet

Illetve azt szeretném kérdezni, ha online, neki állok gyilkolászni másokat (online tagokat) akkor mi lesz ? :D

[ Szerkesztve ]

(#50390) Anulu79 válasza fulton (#50389) üzenetére


Anulu79
addikt

Azt sem lehet én úgy tudom.

(#50391) ProgenXL válasza fulton (#50389) üzenetére


ProgenXL
őstag

Automata bann asszem 30 napra. Mindenféle módosítás tilos online.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#50392) Redneck válasza ProgenXL (#50391) üzenetére


Redneck
veterán

Újként fel nem foghatom ha mindenfajta módosítás tiltott, hogy a francba tudnak ilyen szinten csalni a játékban. :DDD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#50393) Hauptmann válasza fulton (#50389) üzenetére


Hauptmann
addikt

Mintha lenne valami mod váltó, hogy amikor a story-t nyomod, akkor mehet a magyarosítás, ha meg online, akkor letiltja, de nem esküszöm meg rá.

(#50394) Dezike válasza Redneck (#50392) üzenetére


Dezike
tag

Sajna túl egy szerűen.
A játék filejainak a módosítása helyett, a játék által lefoglalt memóriában végeznek módosításokat.
A memória pedig nem statikus mikor játszol. Pl. az indirekt gta5 cim + 1024 world tartalmazza az épp aktuális autót amiben ülsz, ha ezt futás közben kivülröl 1 másik progival módosítod akármilyen autóban is ülhetsz.
Csak a fantázia szab határt, illetve sikerül-e a csalóknak vissza fejteni melyik cím mit dekodol a játékban.

"előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban"

(#50395) Segal válasza fulton (#50389) üzenetére


Segal
veterán

Annal ki be lehet kapcsolgatni. Tehat ha storyzni szeretnel akkor bekapcsolod de mielott onlinet inditanal okvetlen kapcsold ki mert 30 nap bunti es karakterreset jar erte.
A lenyeg onlineba semmi modositas nem megengedett.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50396) zozyk válasza fulton (#50368) üzenetére


zozyk
addikt

Innen tudod letölteni: https://gta5redux.com/

Ha mindent a telepítési útmutató szerint csinálsz,akkor működnie kell,miattad leszedtem,kipróbáltam,simán megy.

[50371]Plata
"Redux egy vacak mod"
Te már csak tudod...

[ Szerkesztve ]

(#50397) fulton válasza zozyk (#50396) üzenetére


fulton
addikt

Köszönöm, nekem neki állt letölteni megint vagy 40 Gb-ot mikor indítottam a módot.
Á nem tudom megcsinálni.
De tetszik a gyári garifka is minden csonton.

Viszont online nem igazán vágom még, tekergek össze vissza.

Meg más online társakat gyilkolászok. :D

(#50398) zozyk válasza fulton (#50397) üzenetére


zozyk
addikt

Ha van mikrofonod,holnap segítek Discordon. Ma más nem fér bele sajna. :B

(#50399) HussarF válasza Laraxior (#50375) üzenetére

Szerintem meg ne hagyjuk a nevét. Volt egy olyan irányelv itt, hogy csalók még barátlistán se legyenek, nem hogy crew-ban. Ha a dupla pénzes heistnél még csalt, akkor az nem évekkel ezelőtt volt. Írd meg, hogy ki volt és rakják ki.

(#50400) Triathlete válasza Segal (#50385) üzenetére


Triathlete
senior tag

Vannak olyanok is akiket az sem érdekel, hogy a másik mire költi a pénzét, mégis elolvassa, hogy van olyan aki most vett nyolc autót megjutalmazva magát, hogy ő mennyire menő -ha már ezt a szót használjuk. Én sem vagyok erre a konzumidiotizmusra kíváncsi, de mégis elolvasom és megyek tovább, noha a helyesírás is bántja a szemem.

Fórum, tolerancia. Felesleges olyan dolgokat vizionálni, amelyeket nem tudsz bizonyítani, táptalajt adva további értelmetlen acsarkodásnak.

Peace!

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.