Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51901) Mr.Csizmás válasza Kiskokó (#51900) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vásárolj be az utcában a nyuggereknek ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51902) Segal válasza Kiskokó (#51900) üzenetére


Segal
veterán

Egyik kolléga már 3 vagy 4 kést is vett. Így leárazva nem rossz vétel de kb annyit is ér... Messze nem egy nagy durranás.
Ettől függetlenül megkérdezem majd hogy tud e még szerezni.

Egy kicsit on is legyen a hsz ma reggel már végre ment az online de a vip work még nem működött.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51903) Met válasza Kiskokó (#51900) üzenetére


Met
nagyúr

Dupla RP-s küldi?:D

Nem nagyon járok Spar-ba, nekem ne küldj invet.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51904) Mr.Csizmás válasza Segal (#51902) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

off: ebayes topicban volt pár hete valami fain japán kés, 6k körüli összegben áll meg, és kisüzemi kovácsműhely készíti. na az alázza a JO késeket.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51905) Segal válasza Mr.Csizmás (#51904) üzenetére


Segal
veterán

Felkeltetted az érdeklődésem mindenképp ránézek majd úgy is hetek óta nem rendeltem már semmi "csájnából" és már viszket az ujjam hogy lekattintsak valamit.
UPDATE: Ja most nézem hogy japán :DDD Nem baj a lekattintása ugyanaz :C
Ha esetleg látsz linket megköszönném ha privibe elküldenéd :R

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51906) Mr.Csizmás válasza Segal (#51905) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] [link]

1M GTA$ lesz a tanácsadás :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51907) Met


Met
nagyúr

Ez működik még a gyors invertory eléréshez?
Használjátok?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51908) Kiskokó válasza Segal (#51902) üzenetére


Kiskokó
veterán

Tudom, nem egy nagy szám viszont pontokkal megvéve igen is jó.
hasonló késeket (amik általában még szarabbak is) nem kapni 2-3-4ezer ftos áron mint ezek vannak az akcióban...
Talán 10e ft/ db áron ha találni hasonló minőségű késeket.
meg jól is néz ki, nekem meg kelleni fog a költözéskor :D

ON :

Tegnap én is rohadt nehezen tudtam bemenni amúgy. Senkire nem tudtam Joinolni aztán meg Storyból Sima Publicba is másodszorra engedett fel.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#51909) CactuS válasza Met (#51907) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Macro program szerintem úgy általában minden online játékban tiltott, azt nem tudom, hogy a GTAO EULAja mit ír róla.

Más: kés téma érdekes, de inkább offtopikban legyen a folytatása. ;)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#51910) Met válasza CactuS (#51909) üzenetére


Met
nagyúr

Itt ajánlották a topicban, azért kérdeztem így.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51911) Mr.Csizmás válasza CactuS (#51909) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bill. makró is? (G.Skill KM780)

(#51912) Segal szívesen. én is gondolkozok rajta, de rajtam kívül többen is használják a konyhát, dugdosni meg nem fogom a szobámban. majd ha külön lakásom lesz, akkor tuti veszek.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51912) Segal válasza CactuS (#51909) üzenetére


Segal
veterán

Macroert nem jar ban tobben hasznaljak gta-ba is.
En direkt off-ba raktam a kest:)
Koszi fritz a linket!

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51913) Heller2 válasza Kiskokó (#51900) üzenetére


Heller2
aktív tag

Van két teli kúp ön füzet, azt el tudom küldeni ! Most kis nyaralás folyik Szlovéniában , hétfőn fel tudom adni ha addig ráér .

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#51914) ucli válasza Met (#51907) üzenetére


ucli
senior tag

Igen, működik, bár az a makró fizetős, a trial 40 napig tart.
Vagy töltsd le ncore-ról :))

(#51915) Trojka33


Trojka33
csendes újonc

Sziasztok!

Lehet, hogy volt már erről szó, de igen sok idő végig olvasni majdnem 52 ezer hozzászólást, így kérlek ne vegyétek le a fejem.

Olyan problémába ütköztem, hogy op.rendszert váltottam (8.1-ről --> 10-re) és 8.1-en hibátlanul működött a játék, viszont 10-en már a betöltőképernyő (mikor elkezdi megjeleníteni a körözési csillagokat a jobb felső sarokban) alatt kiírja, hogy a játék működése leállt majd ki is lép a játékból.

Kérdésem az lenne, hogy ez mitől van? Mi okozza ezt? Mi a teendő ez ellen?

Válaszokat előre is köszönöm!

(#51916) securics


securics
újonc

Sziasztok!Szeretném használni az LSPDFR módot,de sajnos amikor a leírások és a videó alapján felrakom a gta V játékba akkor a Rage PluginHook exe elindítása után azt írja hogy a Rage Plugun Hook működése leállt.

Hiba kód:
Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: RAGEPluginHook.exe
Alkalmazásverzió: 0.55.1131.11501
Alkalmazás időbélyegzője: 594d9b0f
Hiba – modul neve: KERNELBASE.dll
Hiba – modul verziója: 6.1.7601.17514
Hiba – modul időbélyegzője: 4ce7c78c
Kivételkód: e0434352
Kivétel – eltolás: 000000000000a49d
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.48
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: 152d
További információk 2: 152d49a18dcb45231bb1c1efff527c4d
További információk 3: 6d7c
További információk 4: 6d7c784962d941895e03c517875503b1

Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x040e

Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:
C:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt

Valaki tudna segyteni hogy mit kell javítani.Köszönöm.

(#51917) #57527808 válasza Trojka33 (#51915) üzenetére


#57527808
törölt tag

egyszer már bevált a tipp:
afterburner rivatuner statistics server
szóval ha csak az afterburner-t telepíted, akkor nincs gond. ha a rivatuner stat részt is bepipálod, akkor el sem indul a játék.
ha nincs fent AB, akkor viszont lövésem sincs.

[ Szerkesztve ]

(#51918) Feherfy válasza securics (#51916) üzenetére


Feherfy
tag

Itt többnyire nem foglalkozunk modolással. Szvsz nagyobb sikerrel jársz a mod készítő fórumán.

(#51919) Benir8 válasza Feherfy (#51918) üzenetére


Benir8
senior tag

Így van.

(#51916) securics
Mi onlinen vagyunk sokan, főleg nem is rakhatunk rá modot, örök banolással járhat. :K

[ Szerkesztve ]

(#51920) skecitomi


skecitomi
csendes újonc

Üdv itt skecitomi

(#51921) skecitomi válasza skecitomi (#51920) üzenetére


skecitomi
csendes újonc

Ja itt is ez a nevem :D

(#51922) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Játékos társakat keresek az online részhez most vettem meg a játékot,régebben végigvittem a sztori módot nem hivatalosan.
Nick nevem: Pruzsi.Grammaton

(#51923) ucli válasza pruzsi (#51922) üzenetére


ucli
senior tag

Szia!

Letörölted a warez (nem hivatalos) verziót?
Abból lehet baj, ha online előtt nem törlöd le azt és nem az eredetivel kezded.

A crew-ba itt tudsz jelentkezni, de előtte olvasd el a szabályzatot.

Bejelöltelek _ucil_ néven.

(#51924) HussarF válasza Trojka33 (#51915) üzenetére

Kapcsold ki a fast sync-et.

(#51925) skecitomi


skecitomi
csendes újonc

Üdv itt szoktak dumalgatni a phu klán tagok?

(#51926) pruzsi válasza ucli (#51923) üzenetére


pruzsi
őstag

Az még megjelenéskor volt pár éve,jelentkeztem, köszi!

(#51927) Feherfy válasza skecitomi (#51925) üzenetére


Feherfy
tag

Nem-nem, ez a Magyar Gombfoci Válogatott topicja. ;]

(#51928) hegyipapa válasza pruzsi (#51926) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elfogadtam a jelentkezésedet.

(#51929) Locutus válasza skecitomi (#51925) üzenetére


Locutus
veterán

Jaja, itt sírja el magát mindenki, ha felborul egy kukásautó :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#51930) Mr.Csizmás válasza Locutus (#51929) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51931) skecitomi válasza Feherfy (#51927) üzenetére


skecitomi
csendes újonc

Nagyon humoros :))

(#51932) Kiskokó válasza skecitomi (#51925) üzenetére


Kiskokó
veterán

Semmi klán... az tiltott...
Jobban szeretjük a szekta szót :DDD
Te kis Sk'eci!! ;]

Saabe60 (csak neked csak most)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#51933) skecitomi válasza Kiskokó (#51932) üzenetére


skecitomi
csendes újonc

Inkább gyertek játszani.. most értem haza lépek is be...

(#51934) Kiskokó válasza skecitomi (#51933) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hajrá!
Nekem most kezdődik a munka... 8-5ig :(
Menj át a képes topicba, igaz elég szar a verda most de nevezz a szépségversenyre.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#51935) skecitomi válasza Kiskokó (#51934) üzenetére


skecitomi
csendes újonc

Majd az autos talin vaganykodok :D jo melot..!

(#51936) Met válasza Kiskokó (#51932) üzenetére


Met
nagyúr

Miért is nem KKK lett név? :U :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51937) pruzsi


pruzsi
őstag

Van olyan mod amit szabad használni online alatt vagy van e egyáltalán ilyen lehetőség, grafikai mod-ra gondolnék elsősorban.

(#51938) Locutus válasza pruzsi (#51937) üzenetére


Locutus
veterán

:N

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#51939) Plata válasza pruzsi (#51937) üzenetére


Plata
félisten

Minden mod tiltott,még a magyarosítás is.
Bár őszintén szólva a magyarosítást nagyon szivesen kipróbálnám.
Megint toltam a sztorit,de sajnos angolul nem tok.

(#51940) Segal válasza Plata (#51939) üzenetére


Segal
veterán

Ha magyarosítani szeretnéd a gta-t szórd meg pirosparikával :DDD
Ha magyarítani szeretnéd akkor meg töltsd le hozzá bátran a mod-ot mert van benne ki-be kapcsolási lehetőség. Tehát ha bekapcsoltad akkor simán sztorizol magyarul, ha meg online tevékenykednél akkor kikapcsolod előtte. :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51941) Kiskokó válasza Segal (#51940) üzenetére


Kiskokó
veterán

Persze meg rakjon rá tejfölt mi ? :D :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#51942) skecitomi válasza Kiskokó (#51941) üzenetére


skecitomi
csendes újonc

Meg egy magyar vagyok nem turista táblát...

(#51943) Segal


Segal
veterán

Azért ez most kicsit szíven ütött hova fejlesztette a Rockstar a pénzlehúzást...
Eddig nem is foglalkoztam a kérdéssel csak ma mtamas felvetette hogy érdekezett 4 új fejlesztés a bunkerbe és ránéztem. Nem kicsit volt brutális a látvány ugyanis mind a 4 a technical járműhöz érkezett és akkor kicsit elgondolkodtam azon hogy mennyibe is fájhat a fullos megvétele. Vegyük át mi is kell hozzá
Az első az a ceo iroda mert akkor tudsz venni import/export garázst. Ha ez a kettő megvan akkor tudod megvenni a technical-t.
Aztán szükség lesz a bunkerre és hozzá ha biztosan szeretnéd a technical 4 fejlesztését akkor mind a 49 fejlesztésre. Még kell hozzá a MOC is mert abba lehet bevinni tuningolni a kocsit, DE előtte még meg kell venni az upgrade-t (mint bennynél) hogy egyáltalán a lehetőséget megszerezze az ember a tuningolásra. Ha ez mind megvan akkor már "csak" meg kell tuningolni a technical-t. :Y
Azért ez elég brutális bevásárlólista. Ami meg biztossá vált hogy az insurgetnek (pickup) is tutira így ki kell majd fejleszteni a felszerelését és ott is meg kell majd venni az upgrade-t.
Mi lesz vajon a következő dlc-nél? Inkább bele se gondolok.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51944) Horcza válasza Segal (#51943) üzenetére


Horcza
csendes tag

Engem leginkább hidegen hagy a custom technical, az insurgent viszont nem - de ahhoz, hogy annak ki tudjam fejleszteni a cuccait nagy valószínűséggel a technikalnak is meg kell csinálnom, ha szerencsém van akkor csak 1et, ha nincs, akkor mindet :D nem tudom mi értelme van ennek a random sorrendnek.

ayy lmao

(#51945) Segal válasza Horcza (#51944) üzenetére


Segal
veterán

Hát ez :DDD
Engem sem érdekel a technical (bár ha kifejlesztgetem a hozzávalókat akkor lehet már csak azért is megveszem) de az insurgent az engem is vonz :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51946) Laraxior


Laraxior
titán

De még nem lehet fejleszteni az Insurgentet ugye?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#51947) freeknight válasza Segal (#51943) üzenetére


freeknight
őstag

Ezt magyaráztam már akkor is, mikor kijött a gunrunning. Iszonyatos pénzek kellenének ide, ez már nem normális. Egy 20ezer forintos shark card sem elég még csak a fejlesztésekre sem. Még farmolhatsz is, de már beszarás, hogy csakis kizárólag olyan kontentet tesznek be, ami a monoton gyűjtögetésről szól. Semmi szórakoztató dolog (pl új heistek, igazi küldik, mint a lowrideres), csak farmolás dögivel.

Most már eljutottam oda, hogy heti egyszer-kétszer nézek fel egy órácskára, unalmas már. Dolgozok én eleget, az nem hiányzik nekem, hogy még egy játékban is dolgozni kelljen, én szórakozni akarok, nem ugyanazokat az autólopásokat meg supply runokat csinálni újra meg újra :(

(#51948) Triathlete válasza Segal (#51943) üzenetére


Triathlete
senior tag

Igen, de szerencsére nem kötelező, nem elengedhetetlen és legfőképp nem egy nap alatt kell mindent megvenni, elfogyasztani. Persze a konzumidiotizmus nagyon is jelen van a világunkban, miért ne hagyná figyelmen kívül a R*!?

(#51947) +1

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#51949) Mr.Csizmás válasza freeknight (#51947) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

így dolgozik a roksz@r az ingame infláció ellen. :U btw. én is unom, van kb. 1.5M-m, abból beindítom a supply vételes farmolást, és helló, unom a lopkodást, bunker meg macerás, főleg az eladás.

(igaz nem voltam fent két hete nyaralás miatt + 3k-ért megvettem a Diablo3 RoS kiegészítőt)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51950) Segal válasza Mr.Csizmás (#51949) üzenetére


Segal
veterán

Nekem is nagyon közeledik szeptember 22 onnantól én is tutira kevesebbet leszek...

freeknight: Mondjuk arra nem vagy kötelezve hogy mindenképp farmolj millió mást is csinálhatsz ami rp-t és pénzt ad de az nyilvánvaló hogy a farmolással lehet a legjobban keresni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.