Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50801) hacseki30 válasza Laraxior (#50800) üzenetére


hacseki30
tag

volt banwave is vajon? a modderek most nyilván lapítanak és várnak, hogy mi lesz... remélem egyhamar nem is térnek vissza :)

(#50802) Segal válasza hacseki30 (#50801) üzenetére


Segal
veterán

Nekem kifejezetten tetszik hogy bekemenyitettek mert ez mar tarthatatlan allapot volt. Most mindenki leokezta a figyelmeztetest igy ha valaki folytatja azt ki tudjak dobni mert szoltak.
En is kaptam 3 milla levonast valoszinuleg akkor ennyit kaptam az egyetlen toltokepernyos penzkapasomnal. A penzeszakoknal nekem mindig csak 1 kep es lelepes.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50803) sixpak válasza Laraxior (#50800) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem is lehúzták azt a majdnem 6 milliót, amit kaptam...mondjuk én az eset után 10 perccel írtam is nekik, hogy mi a műsor.
Még jó hogy nem költöttem el.
Most folytatom tovább 100 ezerrel...nagy igényeim mondjuk nincsenek, van 4 Vapidom meg egy házam.
Most gyűjtök az 5. Vapidra. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#50804) Laraxior válasza sixpak (#50803) üzenetére


Laraxior
titán

Szerény csavo vagy. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#50805) tomazin válasza hacseki30 (#50801) üzenetére


tomazin
veterán

Biztos hogy nem mert akkor ott lenne redditen.

(#50806) Hunbeast87 válasza Segal (#50802) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

A helyükben nem csak a pénzt vettem volna vissza, hanem azt is, amit rajta vettek. Remélem, hogy a modderek nem lapulnak, hanem ki lettek vágva és fejlesztettek valamit az anti-cheat systemen.
A napokban jött meg újra a kedvem GTA-zni, de a topikot olvasva el is ment egyből... Modderek, PH-n belüli erőszak :DDD (mondjuk azt meg kell vallani, hogy a kollega is gyönyörűen reagált. :((( )

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#50807) sixpak válasza Laraxior (#50804) üzenetére


sixpak
nagyúr

Így van, számtalan kiváló tulajdonságaim egyike... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#50808) pokers


pokers
senior tag

Hát az a mobil központ szvsz tök felesleges. Akinek nincs annyi pénze, simán kihagyható, nem veszt vele semmit.
Böszme széles, nem lehet vele rendesen közlekedni. Vagy csak én nem jöttem rá hogy kell összecsukni a pótot.
Az viszont idegesítő, hogy a bunkerbe elmegyek a terminálhoz golfkocsival, majd terminál használat után eltűnik, lehet gyalogolni a labirintusba :U

Annyira nem estem hasra ettől a dlc-től. Szinte tiszta mc, csak kérdés, hogy ez termel-e offline? De sztem nem.

(#50809) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Íme videón a majd érkező járművek sora:
youtube

Az Ocelot tetszik nekem a legjobban.

Forza JUVE!!!

(#50810) Horcza válasza pokers (#50808) üzenetére


Horcza
csendes tag

Gunrunningos küldetéseket szerintem csak a moc-ból indíthatsz. És azok szükségesek ahhoz, hogy az új járműveket olcsóbban vehesd meg.

Más dolog:
A mai délután Hacseki említette, hogy nem működik neki az alt enteres trükközgetés. Úgyhogy itt egy másik módszer, aki nem ismerné, nekem ez kivétel nélkül működött:

-(nem kötelező, de egyszerűbb így szerintem) tedd windowed módba a játékot
-hozd be a feladatkezelőt
-menj a 2. fülre (performance/teljesítmény), és az ablak alján katt az open resource monitorra (erőforrásmegfigyelő megnyitása, vagy valami ilyesmi)
-miután betöltött megkeresed a GTA5.exe-t, nekem felülről a 4. a listán
-jobb gomb, suspend process/folyamat felfüggesztése
-leokézod a felugró ablakot, 5-8 másodpercet várj
-jobb gomb, resumre process/folyamat folytatása, leokézod és kész a saját session

Foxysnaps milyen gépen játszik, c64?

[ Szerkesztve ]

ayy lmao

(#50811) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Fasza hogy lesz még egy Insurgent szerű autó :D remélem jól bírja majd a strapát Xd

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#50812) Dtomka


Dtomka
veterán

Mia f..? Levontak 1 csomó pénzt...3,5 milliót :(((
3 misiből nem fogok nagy fegyvernepperkedést csinálni :D

(#50813) HussarF


HussarF
addikt

Már a töltőképernyőn jött egyből belépés után ez:

Utána pedig az üzenet, hogy 12+ millát levontak tőlem. Rendkívül csalódott vagyok. Én a cheatelt pénzt is úgy sütöttem el 80%-ban értelmetlen dologra költöttem, hogy ne rontsa a játékélményt (yacht oda-vissza festegetés, CEO iroda berendezés vásárlás, majd vissza az előzőre, stb.) Erre elveszik az összes pénzem.. Sztem nem is kaptam 12 milla cheatelt pénzt összesen eddig... Most kezdhetek a 0-ról farmolni kocsikat. Rohadjanak meg. De főleg azért, mert ha ennyire tudják, hogy mennyi cheatelt pénzt kell levonni, ha ennyire tudják trackelni, akkor miért most veszik el??? Miért nem tudják minden nap, vagy legrosszabb esetben minden hétnek a végén elvenni? Dögöljenek meg :(((

(#50814) Plata válasza HussarF (#50813) üzenetére


Plata
félisten

Basszus,ez várható volt.

(#50815) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

Senki nem kényszerített cheatelni, nem tudom mire a nagy felháborodás.
Csaltál? Igen.
Elvették a munka nélkül szerzett pénzt visszaállítva a megérdemelt szintet? Igen.

Hol a probléma?

Nem csak nálad, hanme az összes csalást alkalmazóval (csalásból előnyt szerzettel) szemben teljesen jogos a "büntetés".

(#50816) ProgenXL válasza Gawamatsu (#50815) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az nem csalás hogy áldozatul esett egy mocsok csalónak aki megszórta. Ezt vették el mindenkitől. Az persze más dolog hogy tudatosan elkölti az illető.

Noha tőlem nem hisz nem is kaptam.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#50817) Areturus válasza Gawamatsu (#50815) üzenetére


Areturus
tag

Félreértetted. A kolléga akaratán kívül kapta a pénzt más csaló játékosoktól amit aztán a R* kiszűrt.

(#50818) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Amiatt meg kár sajnálkozni hogy levonták. Ha nem vonják le akkor sokan vérszemet kapnak és azt gondolják hogy akkor ezt lehet hisz nincs belőle semmi. Valahol elkell kezdeni. Kár hogy több év kellett ehhez.

Gunner for life

(#50819) Segal válasza pokers (#50808) üzenetére


Segal
veterán

Tulajdonképpen 2 dolgot tudsz csinálni a moc-ba (na jó hármat)
Az egyik a fegyver upgrade a másik a gunrunningos járművek tuningolása. Harmadik a lőni belőle.

Én ma elég szépen belevetettem magam az új dlc-be jöjjön némi tapasztalat.
Az teljesen mindegy melyik bunkert veszed azt vedd amelyik közel van valamidhez vagy szimpatikus valamiért. Én a tengerpart mellettit vettem mert ez van a legközelebb a ceomhoz és a yachthoz.
Ha elmész a bunkerba először meg kell nézned egy kisfilmet olyan hosszú...
Leginkább az mc-re hasonlít a bunker felépítése de lehetsz ceo-ba is hozzá (tanácsos inkább abba mert akkor tudsz helit hivni)-
Van ugyanúgy egy laptopod amiről indithatsz suppli lopást vagy vásárlást, innen tudod indítani az eladást is de jött egy harmadik csík is a fegyverfejlesztések.
Miután megcsináltad a setupot a laptopon eldöntheted hogy pénzt termeljen a suppli vagy fegyverfejlesztést. A harmadik opció hogy mindkettőt. Ez alapesetben piszok lassan megy de persze pénzért meg is veheted őket összesen 45 darabot. Ezek a járműveket és a fegyvereket fejlesztik illetve vannak közte skinek is.

Vehetsz a játékba egy kamiont is (MOC). 2 féle van belőle és 3 fejlesztés vásárolható hozzá. Ebből 2 érdemi a fegyverfejlesztés és a járműfejlesztés. Ki is kérheted a mapra a kamiont és vissza is rakathatod a bunkerbe.

Járművekből összesen 6 újat kaptunk. Legnagyobb meglepetésemre nem a bunkerba rakja őket hanem sajnos értékes garázshelyet foglalnak :(
Ugyanúgy mint az autoexportosaknak itt is 2 féle áruk van egy teljes értékű és egy mission elvégzése utáni kedvezményes.
Én a szűkös garázshelyeim végett egyelőre 3 járművet vettem meg a rakétamotort, az apc-t és a tampát.
Az apc hatalmas csalódás. Ugyan kibír 5 stiky-t de egyedül vagy vezeted vagy lőssz vele (már ha kitermeled a fejlesztést mert alapesetben nem is tudod megvenni hozzá a rakétát a tetejére...)
Persze ketten már más a helyzet de akkor meg már ott az insurgent pickup ami lényegébe ugyanez...
A motoron alapesetben gépfegyver van de felfejleszthető rakétával. Ez elég beteg dolog lett meg tud rakétát lőni, be lehet rajta kapcsolni a sugárhajtóművet (ugyanúgy mint a rakéta kocsinál) és még szárnyakat is lehet kiengedni belőle így egy ugratás után még vitorlázni is tud a levegőbe...
A tampa viszont nagyon állat lett. Már alapesetben is van egy minigun a telején de ez felfejleszthető kettőre, az elejére lehet rakétát szerelni (fejleszteni) és még a kocsi végébe is lehet fegyvert szerelni (szintén fejleszteni) és a legjobb hogy ezt egyedül is lehet kezelni (irányítani és lőni). Elég gyors is viszont 1 stiky is kicsinálja.
Végül a végére hagytam egy ruhát ami a juggernaut-os feladat ruhájához hasonlít a legjobban. Szintén ki kell fejleszteni hogy megvehesd és utána is csak lekérni lehet (szó szerint repcsiből dobják le pénzért) de cserébe egy olyan ruhát kapsz ami még egy rpg-t is kibírt és korlátlan töltényes minigun is jár hozzá... Sajna járműbe nem lehet szállni a ruhával de hülyülésre tökéletes. Ezzel és a tampával is pillanatok alatt lehet ötös körözést szerezni a rendőröktől és mégis egész sokáig életbe lehet maradni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50820) ProgenXL válasza Segal (#50819) üzenetére


ProgenXL
őstag

3dolog mellett még lakni benne, valamint egy autót tárolni benne. Persze egyszerre csak három dolg lehet az igaz.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#50821) #81556480


#81556480
törölt tag

Beléptem én is és kiírta hogy új fegyver elérhető az amu nationban, de nem találok semmi újat. Félre néztem valamit ?

(#50822) ProgenXL válasza #81556480 (#50821) üzenetére


ProgenXL
őstag

Jah én is így jártam. Talán azt is kutatással kell megszerezni.

Gunner for life

(#50823) #81556480 válasza ProgenXL (#50822) üzenetére


#81556480
törölt tag

Erre gondoltam én is, de akkor miért ajánlja hogy keressem az ammuba ?

(#50824) Segal válasza #81556480 (#50821) üzenetére


Segal
veterán

A kamionból lehet fejleszteni 6 vagy 7 fegyvert. Meg kell venni hozzá egy upgrade-t és utána lehet livery-ket rakni rá meg a szokásos dolgokat, (nagyobb tölténytár, zseblámpa, hangtompitó) Kb úgy működik mint a kocsiknál a benny. Megveszed az alapot hogy aztán upgrade után felcsicsázhasd.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50825) #81556480 válasza Segal (#50824) üzenetére


#81556480
törölt tag

oky sir. köszi :R

(#50826) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Az autók módosítását csak a kamionban lehet elvégezni? Tehát ajánlott a 2 fakkos fegyver + autó modul megvétele? Plusz akkor még az opcenter és akkor minden funkció megvan?

A hauler vontató (Góliát KITTből) páncélozott vagy csak úgy néz ki? Nekem a csőrös jobban tetszik, de ha az utóbbi páncélozott, akkor inkább azt venném.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#50827) ProgenXL válasza CactuS (#50826) üzenetére


ProgenXL
őstag

utólag lehet módosítani a kamionon. valamint a kamion tovább tuningolható ha beviszed a bunkerbe. szerintem a többi harckocsit is lehet a bunkerbe fejleszteni.
Ami kamion külsőre páncélozva van azon nehezebben lőnek be, de belehet lőni.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#50828) freeknight


freeknight
őstag

Segal már szépen kielemezte előttem a dolgokat, én üzleti szempontból értékelek.

Bunkerek közül olyat érdemes venni, ami autópálya közelében van, és a resupply küldik miatt a börtön/sandy shores körüliek érik meg csak. A legdrágább bunker (farmhouse) a legrosszab vétel, nekem az van. Az autópályáról vezet 1 km földút, vagy hegynek fel terepezni kell, ha játékosok üldöznek, nagyon rossz. Helikopterrel leszállni se könnyű, az egész terület fás. Plusz, szinte mindenki azt vette, úgyhogy óriási a tömeg körülötte :D
Behajtani is nehéz, kerítést át kell törni, plusz, ha lövöldözöl, jönnek rád a farmerek.
A legjobb bunker eddig szerintem a repülős roncsterep mellett lévő, kényelmesen, 100 méterre van a pályától, full nyitott terep van körülötte, könnyű behajtani is, helivel leszállni is. Én is át fogok oda cuccolni.

A termelés röviden és tömören: egy vicc. Eddig kb 5 órát voltam ingame, ez idő alatt sikerült kemény 340k-t termelnie (negyed csík), pedig fullos fegyvergyártásra volt állítva. Ez maximum csak zsebpénznek lesz jó az autólopás és az mc mellé.
Lehet még a termelés mellé a már említett fegyver/jármű fejlesztéseket állítani. Ezt kb az örökkévalóságig tart kifarmolni, tehát mindenképp meg kell majd venned őket. Darabja 250k-ba kerül, jelenleg 44 fejlesztés van, ez azt jelenti, hogy csak a fejlesztésekre el kell majd költened 11 millió dollárt.
Ami még botrányos ezzel kapcsolatban, hogy a fejlesztéseket teljesen random dobálja, tehát simán lehet, hogy a páncélruha kifejlesztése csak az utolsónak kerül sorra... Én eddig 3-at fejlesztettem, természetesen eddig csak haszontalan skinek jöttek.

Néhány szó a Mobile Operations Centerről (röviden: moc): ez a már említett nagy kamion. Lehet tuningolni, festetni kívül-belül, és autókázni is vele. Lehet bele venni egy tuningműhelyt, egy férőhelyes garázst, vagy házi ammunationt, persze ebből egyszerre csak 2-t lehet választani. Lakni is lehet benne elvileg, de jobban megéri az első részére fegyverkezelő központot tenni, amivel a mocra épített ágyúkat vezérled.
A moc óriási csalódás, semmire nem való, nyugodtan kihagyhatod, ha pénzszűkében vagy. Viszont az új fegyverkereskedős küldikhez muszáj megvenni, mivel a küldiket csak innen indíthatod.

A járművekről Segal már leírta a véleményét, azt én is tartom. Ahogy a ceo-s special járművek, ezek se valók semmire, max szórakozni, pvp-re az insurgentnél és hydránál továbbra sincsen jobb jármű.

Szigorúan véve az APC a leghasznosabb, de ezt több emberes meló kezelni. A tampa bár nagy tűzerőt képvisel, de mivel egyetlen robbantást se bír ki, ahogy belőni is be lehet... pvp-re pontosan semmi haszna.
A többi jármű felejtős, azokra nem is vesztegetnék több sort.
Persze meghajtani jó móka őket, de nem must-have kategória egyik sem.

Összefoglalva: a pénzkeresős és farmolós része óriási csalódás a dlc-nek. A járművek is, de azokra számítottam, hogy kb csak mókázni lesznek jók.

(#50829) doktordevil válasza freeknight (#50828) üzenetére


doktordevil
tag

Ez a termelési ütem úgy, hogy megvetted a termelésgyorsító upgradeket a gyárhoz?

(#50830) freeknight válasza doktordevil (#50829) üzenetére


freeknight
őstag

Ezt valóban elfejtettem leírni, de igen, természetesen azonnal megvettem a gyorsító upgradeket is, és a security upgrade-et is.

(#50831) doktordevil válasza freeknight (#50830) üzenetére


doktordevil
tag

na az úgy gáz...

(#50832) freeknight válasza doktordevil (#50831) üzenetére


freeknight
őstag

Annyiban reménykedek, hogy vagy bugos a termelés egyelőre, vagy majd a rockstar a panaszokra hallgatva legalább a kutatás sebességét megháromszorozza.
Ha így marad... akkor tényleg gáz.

(#50833) Pubszon


Pubszon
veterán

Van 2.1 millióm.
Mibe fektessek először?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#50834) Heller2 válasza freeknight (#50828) üzenetére


Heller2
aktív tag

Ha átköltözöm másik bunkerbe, akkor megint meg kell bele venni az upgrede-eket?

APC tud úszni, viszont a légvédelmi lőszer kifogyós és nem tudom, hogy lehet újratölteni.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#50835) Segal válasza freeknight (#50828) üzenetére


Segal
veterán

Apró javítás csak.
45 fejlesztés van és darabja 225k.

Nem is érdemes várni hogy majd ha a feléig eljut akkor olcsóbb lesz. Nem lesz... Vagy az életbe ki nem farmolod vagy megveszed. Mivel nekem volt pénzem és már semmire sem tudom költeni így a megvételük mellett döntöttem hogy meg tudjam írni a tapasztalataimat de még ha meg akarod venni akkor sem csak gyors kattingatás és percek alatt elszórtál kb 10 milliót hanem minden egyes darabnál várni kell 3-4 percet amíg a "jómunkásemberek" a gyárba legalább egy picit kifejlesztik az adott dolgot mert addig még megvenni sem engedi... KI lehet számolni 45x csak 3 perc mennyi idő... (qrva sok :W )
És ezalatt nagyon távolra sem érdemes menni mert csak a bunkerben lévő laptopról vehető a fejlesztés ha elmész akkor max termelik tovább az emberek a fejlesztést ha 20 perc múlva mész vissza is 225k lesz...
Nekem akinek mindene megvan még azt mondom hogy jó poén mert ha csak egy hétig el elszórakoztat már megérte de ha nem találnak benne valami nagyon durva bugot akkor ez anyagilag katasztrófa lesz.
Ez szó szerint arról szól hogy lement a nyálcsorgató trailer ahol mindent fullba mutattak és szerintem mindenkinek végigfutott a gondolatán hogy na majd ha ő is ezeket csinálja aztán jön a pofára esés hogy miután megvetted a bunkert meg némi extrát bele (2 millió) a kiszemelt járművet (további 2-3 millió) még vegyél egy moc-ot is ha tuningolni szeretnéd (még 2-2.5 millió) és még akkor jönnek hogy a fejlesztéshez termelni kéne ami vagy örökkévalóság vagy további milliók... Ja és közbe meg az "ingyenpénz" megszüntetése.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50836) gyugyo79


gyugyo79
addikt

A tampába csak nekem tűnt úgy, hogy az NPC -k kevésbé tudtak belőni ? Mármint ahhoz képest, hogy a többi kocsinál kb amelyik oldalról nincs páncél ott az NPC -k is simán kilőnek. Csináltam vele egy 5 csillagos körözést és simán túléltem. Mondjuk feltuningoltam a kamionba előtte (Annyi, hogy a + páncélból még csak a medium van meg ). Ja és ez is érdekelne, hogy tuningolni akkor csak a kamionba lehet ezeket? Mert akkor amíg meg nincs minden a hátsó 2 rész az elégé fix. A MOC -ba amúgy ha hátul leül 3 ember és onnan lövöldöz az elég komoly lehet, ha sokat kibír a kamion hátsó része, ezt nézte valaki?

Segal én megnéztem 2 eladást addig fejlesztés+ termelésen volt utána átraktam csak fejlesztésre. Nálam kb ugyan annyit lehetett spórolni a fejlesztésen mintha a drágább eladást választottam. Nem pontosan ment együtt a kettő de nem volt jelentős az eltérés.

(#50837) Segal válasza gyugyo79 (#50836) üzenetére


Segal
veterán

Mi is néztünk eladást rögtön mentem hegyinek segíteni (szerintem ez volt az első ph-s fegyverkereskedős eladás :DDD ) ott egy átskinezett liberatorral kellett 5 helyre ládát lerakni miközbe npc-s támadás volt, aztán próbáltam egyet magamnál is azt viszont egyedül. Ott meg egy insurgent pickup-al kellett eljutni a pontból b pontba npc-s támadás mellett. Mind a kettő nevetségesen könnyű volt. (persze ph sessionbe ezt azért tegyük hozzá)
Nálam olyan hullámvölgyek voltak ezzel az új dlc-vel kapcsolatba. Először nagyon tetszett, aztán oltári csalódás volt (garázsba teszi a járműveket, meg mennyi mindent kell venni csak hogy 1 jármű is teljes lehessen stb.) aztán a poén részénél megint tetszett.
Persze beleásom majd magam mert azért meg kéne ismerni milyen feladatok vannak suppli, eladás és missio közbe de már várom a reggelt amikor meló előtt ha nem lesz fenn senki akkor bemenjek egy public sessionbe ;]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50838) hacseki30 válasza Horcza (#50810) üzenetére


hacseki30
tag

1000x thx ! Mükszik :)

(#50839) hacseki30 válasza Segal (#50835) üzenetére


hacseki30
tag

6 hónappal ezelött jelent meg az import/ export. A kövi dlc lehet újabb 6 hónap múlva érkezik... esetleg soha, ha ne adj isten ez volt az uccsó dlc. Ez a dlc 10 órával ezelött jött ki... Érted, hova akarok kilyukadni, ugye? :)

[ Szerkesztve ]

(#50840) Segal válasza hacseki30 (#50839) üzenetére


Segal
veterán

igen :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50841) gyugyo79 válasza Segal (#50837) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én amiket kaptam ott egyszer egy insurgent pickupal kellet 5 pontra szállítani és miután leraktam az árút jött egy merryweather támadás 5-6 járművel (Helikopter,motor,insurgent pickupal stb.) amíg mind meg nem öltem nem mutatta a következő pontot. Na ezt publikus szerveren egyedül, ha valaki rád száll majdnem esélytelen teljesen teljesíteni mert 30 perc a határidő az egészre a mw-sek meg nem támadnak rögtön a felének gyorsabb ha utána mész viszont addig elégé egy ponthoz vagy kötve. A másiknál 5 helyre kellet az új buggyvel lerakni csomagot itt annyi, hogy 4 helyet mutatott elsőnek ez szabadon választható volt és amikor a 4 dik csomagot leadtam mondta meg az utolsó helyét. Ez sima ügy lehet mert amúgy is kb keresztül kell vele mindenen menni, hogy időre meglegyen. De legalább nem kell a támadókkal tökölni menet közbe is lehet intézni őket.

(#50842) Mr.Csizmás válasza gyugyo79 (#50841) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezt írtam, hogy kell a kartell mindenképp, főleg ha nagyobb húzósabb dolgokat adsz el, nem lehetne négykezesben megcsinálni mint egy 4 motoros mc eladást. :B

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50843) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Segal jol osszefoglalta a dolgokat, annyit hozzatennek, hogy a raketas motor megeri a penzt. nagyon gyorsan ujratoltodik, a fel varost at lehet vele repulni szinte es jetek ellen sem rossz a raketaja (mar ha noob a pilot). nem mellesleg nagy fun. az apc-t meg aki meg akarja venni figyeljen hogy limitalt a raketaja sajnos. valoban nagy nagy money sink az egesz dlc sokkal tobbe kerul mint szamitottam ha nem akarsz varni csomo idot. meg a payoutra kivancsi vagyok de ugy tunik marad az autoeladas meg esetleg coke mint fo penzszerzesi mod. csalodas

(#50844) Kelecar válasza Segal (#50835) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Nem tudom ti mit csináltatok, de a research gyors kifejlesztese annál olcsóbb minél több van már meg belőle (minél hosszabb a csík). Nekem relatív kis idő után már csak 180k volt a gyors kifejlesztés és kb 1/6-ánál volt a csík.

(#50845) ProgenXL válasza Kelecar (#50844) üzenetére


ProgenXL
őstag

így lenne logikus

Gunner for life

(#50846) Laraxior válasza Kelecar (#50844) üzenetére


Laraxior
titán

Érdekes, nekem sem mozdult az ára, pedig volt amikor kb egy centis volt a csík...
Na mindegy, úgyse várok, villámgyorsan kifejlesztek mindent, aztán lehet pénzt keresni... :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#50847) Laraxior válasza Laraxior (#50846) üzenetére


Laraxior
titán

Na most nekem is 180ezer volt. Mondjuk offline termelt valamennyit... Erdekes.
Mindenesetre sporoltam...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#50848) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Olyan határozottsággal irnak itt páran dolgokat mintha mindenki úgy gondolná. Marad továbbra is a saját tapasztalat asszem. :D

Gunner for life

(#50849) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

1060/6G-vel tolja valaki?

milyen beállításokkal érdemes? már unom a kísérletezést, geforce experienc optimalizáló meg csak a blur+dof-ot akarja bekapcsolni, ami fps vesztést eredményez :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50850) Laraxior


Laraxior
titán

Nem kell már liftezni a felhőkarcolók tetejére :D

Pegassi Oppressor :C

...és még nincsen rajta semmi fejlesztés se :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.