Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50651) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Vasárnap esti találkozóról képek a szokásos helyen, videó az ugratásokról :

Fentről

Utolsóként nézve, ez nem lett annyira jó

[ Szerkesztve ]

(#50652) ProgenXL válasza Thoomaster (#50650) üzenetére


ProgenXL
őstag

Szerintem már nem szükséges annyiszor kiírni ezt a pénz kapást. Hisz tudjuk hogy ez a helyzet. belépéskor gyakran azonnal adják. Noha én még nem kaptam.

Gunner for life

(#50653) #81556480 válasza ProgenXL (#50652) üzenetére


#81556480
törölt tag

De itt a lényeg, hogy lehet PH-s tól van. AMit szerintem szankcionálnuk kéne.

(#50654) ProgenXL válasza #81556480 (#50653) üzenetére


ProgenXL
őstag

Jogos elsiklottam felette. Ezúton is elnézést Thoomaster :R
Viszont a képen látható nevek régóta tagok egyikről gondolnám hogy piszkos eszközökhöz nyúlnak.
itt a kép nagyítva

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#50655) HussarF válasza ProgenXL (#50652) üzenetére

Szerintem írják csak, így legalább képben lehet maradni. Egy ideje már senki nem írta, hogy pénzt vettek el tőle. Azt már lehet javították. Így lehet visszateszem a pénzt a bankba

(#50656) #81556480 válasza ProgenXL (#50654) üzenetére


#81556480
törölt tag

Valami van, mert megy a háborgás mostanában. Figyeljetek oda, és ha valami gáz van az illetékesek cselekszenek.

Ezt mondom az autótalira is, ha rendet akartok szabályzatba kell foglalni, és betartatni.

(#50657) C4mp3r válasza Thoomaster (#50650) üzenetére


C4mp3r
addikt

6 millio? en 120 millat kaptam tegnap szinten ph-s session, de termeszetesen nem ph-s volt. egyelore nem vettek el es nem is banolnak. kicsit varok meg aztan elkezdek a seggere verni, igy dlc elott jol is jott

[ Szerkesztve ]

(#50658) ProgenXL válasza #81556480 (#50656) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az elmúlt 2 hétben alig alig voltam fent. Nincs sok infom erről. Ezen a héten többet leszek de aztán megint elvétve szoval ez a pénzes dolog tőlem távol áll. 1.5 milla a legnagyobb összeg amit kaptam azt is már 2 éve.
Sok tag jött már be a crew-ba meg máshonnan is csatlakoznak be így esélyes hogy bekerüljön 1 hülye aki ilyesmit csinál. De az ássa el magát mélyen...

Gunner for life

(#50659) Heller2 válasza ProgenXL (#50654) üzenetére


Heller2
aktív tag

Szerintem a kép a "felfedezés" pillanatában készült, este a találkozón.
Nem ezekkel a tagokkal játszva történt az eset. Már csak azért sem , mert én egész nap nem találkoztam vele, pedig reggel óta online voltam.
Meg hát, "invite" session.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#50660) hegyipapa válasza Heller2 (#50659) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Invite-os sessionbe nem volt csaló, de ezt szerintem a többiek is megerősíthetik . Voltam Pénteken, Szombaton, és Vasárnap este is, jó pár Phhu-s játékossal találkoztam nem tapasztaltam semmilyen csalást.

(#50661) Mr.Csizmás válasza Thoomaster (#50650) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezekben az emberekben mind megbízom :U szerintem korábban kaphattad, esetleg valamelyik loading screen alatt, esetleg a hacker nem is látszott a névlistán.... :U :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50662) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

Tisztázzunk valamit, nem mondtam konkrétan, hogy ők voltak, hanem csak azt mondtam, hogy "lehet", de szerintem is onnan senki se csaló. A képet nem azért osztottam meg, hogy a játékoslistát mutassam meg, hanem azért, hogy bízonyítsam hogy 6.5 millát kaptam, ami a KP-nál van. Én is arra gondoltam, hogy vagy délután kaptam, vagy abban a pár másodpercbeb amikor betett egy random sessionbe, aneddig csatlakoztam PH-sokhoz. Tehát még egyszer: én nem hibáztatok senkit.

(#50663) Plata válasza Thoomaster (#50662) üzenetére


Plata
félisten

Bazz én is ott voltam,de én mégsem kaptam.Disznósááág. :DDD

(#50664) ProgenXL válasza Thoomaster (#50662) üzenetére


ProgenXL
őstag

Én kavartam be kicsit akaratom ellenére.

Na de holnap dlc lesz mire költenie :U

Gunner for life

(#50665) Triathlete válasza rup1u5 (#50609) üzenetére


Triathlete
senior tag

Tudtam volna arcoskódóan írni ha az lett volna a cél. Az egész válaszod egy nagy projektálás emiatt nehéz komolyan venni.

Persze lezárhatjuk, miután meggyanúsítasz valakit, bizonyíték hiányában de nem vall túl felelősségteljes viselkedésre, ahogy az sem, hogy elfelejtettél tőle bocsánatot kérni itt ahol mindenki előtt meggyanúsítottad, kellemetlen helyzetbe hoztad, és a hülyeséged miatt még neki kellett magyarázkodni.

Azért reflektáltam mert az igazságérzetem megkövetelte, a többit inkább nem írom mert tényleg személyeskedő lenne és nem ide tartozik. Ingame vagy privát megtalálsz.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#50666) HussarF

Ma este még élnek a motoros és special cargo bónuszok, ugye? A DLC meg valamikor holnap dél körül várható?

(#50667) ProgenXL válasza HussarF (#50666) üzenetére


ProgenXL
őstag

igen

Gunner for life

(#50668) Anulu79 válasza HussarF (#50666) üzenetére


Anulu79
addikt

Milyen motoros?

(#50669) Mr.Csizmás válasza Anulu79 (#50668) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mc eladás

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50670) Met


Met
nagyúr

Végre meglett a 15. szint, csináltam volna a napi küldetést, deatchmatch, nyertünk de nem volt kipipálva a listában, mit kellett csinálni?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#50671) HussarF válasza Met (#50670) üzenetére

Nem jó kategóriában mentél. Egy deathmatch-szerű adversary mode nem deathmatch. A DM az DM. Jobs-nál a DM-re menj rá.

(#50672) bluuzia válasza Met (#50670) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Nem mindegy, hogy Team Death Match és a Death Match van a napi feladatban. Erre is figyelj.
Az elején párszor Én is megjártam. :)
Ha nem te hostolsz, 90% hogy TDM-be rak.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#50673) HussarF

De várom már az új DLC-t... Első dolgom lesz Hydrával szétszedni az AA-s utánfutóját azoknak, akik megvették és noobok. Majd mikor háborognak, hogy szar RS, használhatatlan eszközt tett be én bepattanok a saját AA kocsimba, és szétszedem őket, amikor Hydrával akarnak szétlőni. Micsoda rage-ek lesznek..... Mennyi csodás történetet tartogat még ez a játék, szinte elérzékenyülök ;]

(#50674) ucli válasza HussarF (#50673) üzenetére


ucli
senior tag

Hát már én is... legalább nem lesz annyi cheater.
Most az előbb kaptam 5 millát a loading screenen, úgy hogy még be se töltöttem. :((( A csaló nevét nem láttam, mert egyból tapostal az alt-ot és az enter-t és üresbe léptem.
Ugyanez megtörtént hétvégén is, csak ott éppen lövöldéztem Kováccsal. Ott a szereplésemet egy huszassal díjazták. Lassan több pénzel lesz cash-be mint a bankba.

(#50675) Segal válasza ucli (#50674) üzenetére


Segal
veterán

En meg pont az ellenkezoje. Mivel mar nagyon untam az mc-t es az autozast az utobbi 2 hetbe tobbnyire missioztam randomokkal ami vegett millioszor toltott be publicba a jatek de lekopogom hetek ota nem talalkoztam (szerencsere) semmilyen modderrel. Persze holnaptol visszateres van a ph sessionbe mert en is varom mar a dlc-t igy remelhetoleg folytatodik ez a szerencses idoszak.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50676) LamaCube


LamaCube
addikt

Sziasztok!
Social Club-on aktiváltam a GTA V-öt. Sikerült is az aktiválás és most tölti a setup tool exe. fájlt. 191 mb, de 21 kb/s-al jön. 2-.3 óra mire letölti. Remélem nem ilyen sebességgel fogja tölteni a játékot is, mert akkor agyvérzést kapok. Gondolom más megoldás nincs rá. 100-as netem van, tehát a sebesség adott. A gyereknek vettem én már nem játszom, de az ismerőseinek steam-en van meg. Tud velük multizni?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#50677) Segal válasza LamaCube (#50676) üzenetére


Segal
veterán

Tud

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50678) LamaCube válasza Segal (#50677) üzenetére


LamaCube
addikt

Köszönöm!
Majd, ha kb. 3 hét alatt letölti, akkor kérdezek még, hogy hogyan. Bár lehet ő tudja, de most kirándul és meglepetés lesz neki. Bár holnap már haza ér, de majd kivárja azt a pár hetet míg letölti :D
Komolyan mondom hihetetlen, hogy 2017-ben itt tart a technika, hogy ilyen sebességgel lehet tölteni...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#50679) Triathlete válasza ucli (#50674) üzenetére


Triathlete
senior tag

Ja annyira belemerültünk, hogy meggazdagodtunk :) PVP közben inkább a bal alsó sarkot nézem mint a jobb felsőt ezért fel sem tűnt perceking. Bankban van olyan 7M, de bőven 30M fölött vágok neki én is az új déelcének.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#50680) Laraxior válasza LamaCube (#50678) üzenetére


Laraxior
titán

Hát, ha még meglátod, hogy milyen "gyorsan" tölt be az online rész... :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#50681) HussarF válasza ucli (#50674) üzenetére

Miből gondolod, hogy nem lesz majd annyi cheater? Én meg pont attól félek, hogy összehordja majd újra a szart a szél.

Amúgy mai mókás pillanat: épp buzzard-dal rakétáztam szét egy gyereket, aztán ahogy repkedtem felette, mindig elszállt mellettem a homing missile. Amikor éreztem, hogy kibillentem a ritmusból és a következő rakéta már el fog találni, akkor kiugrottam és kb. pont a gyerekre ernyőztem rá. Azt hittem, hogy meghalok, mert csak ki tudja használni a helyzeti előnyét, de az lett a vége, hogy hátulról tarkón vágtam a puskával és elhullott. Nagyon röhögtem :D

[ Szerkesztve ]

(#50682) HussarF válasza LamaCube (#50678) üzenetére

Tuti, hogy a DLC miatt most rengetegen töltik és azért van belassulva.

(#50683) freeknight válasza LamaCube (#50678) üzenetére


freeknight
őstag

Ezért jobb a steames verzió, az mindig mindent maxon tölt :)

(#50684) LamaCube válasza Laraxior (#50680) üzenetére


LamaCube
addikt

Lara te itt :D Az engem nem érdekel, majd a gyerek szenved vele.

HussarF
Remélem begyorsul :)

freeknight

Ha tudtam volna, akkor azt veszem, de sajnos nem tudtam. fene se gondolta, hogy ilyen sz.póág az egész :O

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#50685) Laraxior válasza LamaCube (#50684) üzenetére


Laraxior
titán

Itt is- ott is, amelyik gamehez éppen kedvem van.
A minap feltettem az MW2-t is. "Örömmel" konstatáltam, hogy mindaz amiért dolgoztunk régen minden elveszett. 0 szintről kezdtem újra... Se AA-12, se G18 :W
Nem tudom, hogyan történhetett :(((

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#50686) drachoHUN válasza HussarF (#50681) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Frissítések után egy rövid időre el szoktak kopni. Persze aztán újra előjönnek.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#50687) Dezike válasza HussarF (#50682) üzenetére


Dezike
tag

Nem jellemző, hogy steam-ről ilyen lassan jönne.
Nekem is 100-as netem van full sávval jött, még is 1 örökkévalóságnak tünt.

Szerk:

Neki SC-es benéztem.

[ Szerkesztve ]

"előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban"

(#50688) Plata válasza LamaCube (#50676) üzenetére


Plata
félisten

Social Club tojik rá hogy 100mb-os neted van,amikor laza 3-5 kb/s sebességgel jött le nekem 5.5 giga frissítés majd beszartam.Végül is úgy kb 23 óra alatt lejött. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50689) Laraxior


Laraxior
titán

A holnapi DLCvel át is lépi a játék mappája a 70GB-ot :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#50690) LamaCube válasza Plata (#50688) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát akkor nincs mese 2-3 hét alatt lejön a game :D :W

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#50691) Laraxior válasza LamaCube (#50690) üzenetére


Laraxior
titán

Begyorsul az... mondjuk most pont rossz időt fogtál ki, mert tényleg holnap jön a DLC :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#50692) HussarF válasza drachoHUN (#50686) üzenetére

Lehet, hogy csak azért, mert a cheaterek kb. állandó játékosok, ilyenkor meg visszatér egy csomó nem állandó is, és jobban szétvegyülnek. Amikor meg az alkalmiak újra elkopnak, akkor meg a cheaterekkel újra többször találkozol. Én erre tippelek.

Ruiner 2000-es kérdés. Nem a kedvencem, de mivel a gyári kerekénél costum kerekek kisebbek kerékátmérőben (nem felni, teljes kerék átmérőben) valamint szembetűnően keskenyebb a gumi is rajtuk, ezért fent hagytam a gyárit. Viszont nem tetszik az, hogy aza méhsejtes minta feketében olyan, mint ha pókháló lenne. Ha bemegyek az LSC-be, elváltom a felnit (nem kell másikat megvenni, csak megnézni) és visszatérek a stock-ra, akkor szürke alapszínű lesz a felni méhsejtes része is. Ha pedig rányomok a vételre, nem azt írja, hogy már ez van a kocsin (pedig ott a jel a menüben, hogy ez van rajta), hanem kifizetteti velem a 3000 dodót és marad fémszínű. Így meg már jól néz ki. Viszont, ha reloggolok, akkor újra fekete lesz és újra el kell vinnem az LSC-be, hogy 3000ért mókolják meg. Egyébként, ha elpusztul a kocsi és újra lekérem, akkor olyan marad, amilyenért fizettem. Nem tudja valaki mi lenne a megoldás?

(#50693) Plata válasza LamaCube (#50690) üzenetére


Plata
félisten

Amikor én kezdtem a játékot,két éve dvd-ről pakoltam fel a játékot és akkor még 5.5 giga volt a frissítés hozzá.A játékot meglepően gyorsan fel tettem dvd-ről és én kis naív azt hittem már pár perc és játszhatom is.Hát túrót,az az 5.5 giga frissítés közel 1 nap alatt jött le. :C
Olyat csinált a social club hogy pár percig töltötte valami pofátlan kis sebességgel utána pár percre elment tőle a netem is. :C
Ez így ment másnap estig,akkora kész lett és elindult,nekem meg kb kétszer annyi ősz hajszálam lett. :D
De már kb más fél éve egész jó a social club,már egész normális sebességgel tölti az új DLC-ket,igaz nem azonnal kell tölteni hanem kb félnappal később akkor nincs gond.
Mondjuk ne várj tőle olyan sebességet mint a steam vagy origin esetleg Bnet.
WoW nekem digitálisan van meg,asszem fejből 42 giga,na azt nekem olyan 1 talán 2 óra alatt leszedte.

[ Szerkesztve ]

(#50694) LamaCube válasza Plata (#50693) üzenetére


LamaCube
addikt

Sajnos ez van :(

Köszi srácok mindenkinek a megerősítést, hogy ez ilyen. :)) :R

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#50695) ucli válasza HussarF (#50692) üzenetére


ucli
senior tag

Néhány autónál lehet színezni a kereket, de glitch alapú:

1-Veszel egy szett felnit a Customs-ba (a legolcsóbb is jó), majd kiszínezed
2- A telefonodon iFruit/LSC appal megkeresed az autót
3- Visszarakod a LSC appban az eredeti kereket és megrendeled
4- ???
5- profit

(#50696) LamaCube


LamaCube
addikt

Öröm bódotáá :D 5 mb/sec-el jön lefele :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#50697) tomazin válasza LamaCube (#50696) üzenetére


tomazin
veterán

De biztos csak azert mert a frissen rendelt rockstar zsirral bekented a netkabelt :DDD

Freeknight: nem ugy nez ki mint aki betolt, ugyhogy joccak.

[ Szerkesztve ]

(#50698) freeknight


freeknight
őstag

Ez már mindennek a legalja. Még be se léptem a sessionbe, de már 18 milliót kaptam...
Valamit tényleg csinálni kéne már rockstaréknak.

(#50699) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ez normális? kb. 2-3 perce voltam a sessionban, nyomkodtam az Y-t a nagyított térkép miatt, és nem változott a névlista, de kilépett valaki, aki nem volt bent :U :F bal alsó sarok: [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50700) HussarF válasza ucli (#50695) üzenetére

Utánanéztem és működik. Arra használják legtöbben, hogy a stock felnit színezzék. Nekem arra kellett, hogy a stock feketéből alap alloy színű legyen. Relog után is megmaradt a szín.

Amúgy relog előtt PH sessionben voltam. Utána viszont randomba dobott. Egyszer csak feltűnt, hogy 3.5 millával többem van cash-ben. A transaction pendinget észre szoktam venni, de ez még a kezdő belépő képernyő alatt történhetett (tehát nem város felett lebegés, amikor már látsz chatet is, hanem mikor a "reklámokat" mutogatja). Így 9.5 milla helyett kb 13-mal futok neki az új DLC-nek. Hát, ha rockstaréknál így megy, most én idegeskedjek miatta? Egyáltalán nem örülök neki, de nem nekem kell emiatt szarul éreznem magam. Pedig az én játékomat b.ssza el :/....

(#50699) Mr.Csizmás
Mondjuk ez akkor is lehet, ha oda akarná bejoinoltatni a rendszer, de nem sikerül. A listában nem jelenik meg, de kiírja, hogy left.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.