Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50451) Feherfy válasza prokxy (#50438) üzenetére


Feherfy
tag

Ha ennyire kell, keress modot egy szürkébb fórumon, és oldd meg magadnak. Ne más hímtagjával verjük már azt a bizonyos csalánt.
Ez a téma nem ide való, ütközik az oldal és a közösség elveivel is. Amennyiben ez neked nem tetszik, te állj odébb. Nehogy már egy egész topik alkalmazkodjon hozzád, hogy még mi ignoráljunk.

(#50452) prokxy válasza Kiskokó (#50450) üzenetére


prokxy
veterán

Egyetértek Veled, nem is vettem zokon a hsz-od, nem is szokványos az enyém, amit kérdeztem, de úgy vagyok vele, hogy már leírtam, nem szeretnék én ezzel senkit bátorítani, csak a már megunt játékot egy kicsit feldobni! :)

Ha van admin, simán törölheti az erre vonatkozó hsz-eket, nem veszem rossz néven! :)

(#50451) Feherfy: rendben. :R
Sok olyan hsz van ezeken a fórumokon, amin jobb átsiklani, mint belekötni, belegondolni, az enyém is ilyen. A közösség elveit nem ismerem, de látom, h itt sem mindenki kisangyal, sokatoknak van vaj a füle mögött, ebben biztos vagyok, csak senki nem reklámozza, nem is ez a célja az írásomnak, de gondoltam nem nyúlok a csíthez, hanem az eldobált pénzt összekapkodom! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#50453) rup1u5 válasza Laraxior (#50445) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Na ezt most kipróbálom! ;] Úgy is rég játszottam. Meglátjuk mi lesz.

Beléptem és az első dolog amivel szembesülök:

:DDD

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#50454) Anulu79


Anulu79
addikt

Gondolkodom a CEO iroda vásárlásán, hogy új dolgokat is kipróbáljak. Az iroda, a 60-as garázs, garázs a lopott kocsiknak ez mennyi lenne kb összegben? A lopott kocsiknak mekkora garázst érdemes venni? Az mindegy, hogy hol veszem meg helyileg?

(#50455) HussarF válasza Laraxior (#50445) üzenetére

Magadból indulsz ki és el sem tudod képzelni, hogy más nem képmutatóskodik, amikor megveti a csalókat, hanem komolyan gondolja. Ez téged minősít. Pedig neked még a gyáraid is megvannak, meg autós raktárak, amivel aztán igazán nem nehéz pénzt összeszedni nem túl sok energia belefeccölésével sem.

Aki csal, az ne próbálja megideologizálni a dolgot, meg ne próbálja kenni a felelősséget. Az meg már tényleg mindennek a legteteje (legalja?), hogy magadat próbálod még erkölcsileg magasabbra beállítani, mert te bevallod míg más sunnyog? Vicc vagy.
Nem az önigazolást kéne keresni, hanem a csalóknak be kéne vallaniuk maguknak, hogy ők nem mások, mint egyszerű csalók, morális nullák. Csak ezzel nem olyan vonzó szembenézni, ezzel nem lehet mellet döngetni, ugye?
A között, aki csal, meg aki várja a csalót, csak annyi a különbség, hogy az utóbbi még lusta is.

(#50452) prokxy
Ha ökörködni akarsz, akkor rakd fel az ismert mod menüket és menj offline. Ahhoz nem kell GTAO, hogy ökörködhess. Annak csak az lesz vége, hogy elbaszod mások játékát és onnantól már nem áll meg az érvelésed a szegény unatkozó apuka szórakozásáról.

[ Szerkesztve ]

(#50456) szTotyy


szTotyy
őstag

Röviden: az én szememben is, úgy mint sokak szemében, a pénzkérés is egyenértékű a csalással. (csak lustább módja).

Valakinek új téma?

(#50457) Feherfy válasza Anulu79 (#50454) üzenetére


Feherfy
tag

Legolcsóbb iroda ~1 millió, legolcsóbb garázs (vehicle warehouse) ~1,5 millió. Utóbbiból nincsenek különböző méretek. Ami még drágíthatja a dolgot, hogy hogyan néz ki az interior (belső berendezés). Ez semmit sem befolyásol, csak esztétika. Helyileg mind a kettő mindegy, hogy hol helyezkedik el.

(#50458) prokxy válasza szTotyy (#50456) üzenetére


prokxy
veterán

Ahogy gondolod! :)

Új téma: mikor jön a kövi patch? Lesznek úgy tudom új küldik! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#50459) Daw93 válasza HussarF (#50455) üzenetére


Daw93
senior tag

+1

A végén még az lesz a köcsög, aki nem csal, hanem tisztességesen halad a játékban..

GTA Online: Daweee93

(#50460) Mr.Csizmás válasza Anulu79 (#50454) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1+1.5+0.25M a legolcsóbb konfig ceo iroda, autóraktár, és kicsi ládaraktárra.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50461) Plata válasza Anulu79 (#50454) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem nagyobb autós raktár jobb,hogy hol van az majdnem mindegy,csak a külsejük más meg esetleg más úton kell meg közelíteni,nekem Groove streeten van 40-es raktár,néha irtó vacak oda vinni a lopott kocsit.
A CEO irodában a garázs nagyon jó,nem kell lehívnom a kurumát az iroda előtt ha kimegyek,hanem az irodából a garázsba megyek egyből kurumáért.Arról nem is beszélve hogy ha az iroda előtt hívtam le a kurumát mindig fix marha messzire rakta,az irodám a Maze bankban van,a kijárata meg a felüljárón,az autót meg sokszor lerakja a fenébe,viszont mióta van garázsom nincs ilyen gond.

(#50456) szTotyy
Szerintem aki pénzt kunyerál csalótól az sokkal szánalmasabb mint egy csaló.

(#50446) bluuzia
:C

[ Szerkesztve ]

(#50462) Mr.Csizmás válasza Plata (#50461) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a déli félszigeten lévő raktár jó, mert mindkét irányból autópályán lehet csapatni oda jelzőlámpák és kocc nélkül, csak úgy kell időzíteni, hogy ne a reggeli+délutáni csúcsforgalomban érj oda az autóval, mert akkor kegyetlenül beragadsz a dugóba - mondjuk baráti sessionban nincs jelentősége ennek.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50463) Anulu79


Anulu79
addikt

A CEO árába be lehet számíttatni a sima lakást? Ha igen akkor a garázsom ami a lakásnál van megmarad vagy az is beszámítódik az árba? Ha beszámolják akkor onnan az autók az új garázsba kerülnek?

(#50464) Mr.Csizmás válasza Anulu79 (#50463) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sztem nem, mert külön lapon van a ceo iroda, lakás, és mc egyaránt. (dinasty real estate, dinasty, maze bank foreclosure)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50465) Plata válasza Anulu79 (#50463) üzenetére


Plata
félisten

Nem,csak ha lakást veszel akkor tudod beszámíttatni egy másik lakás árát.

(#50466) HussarF válasza Plata (#50465) üzenetére

De ha eladja a lakását, egy olyanra, amiben nincs garázs, akkor az eladott lakás garázsából szerintem simán átpakolja a kocsikat az iroda garázsába.

(#50467) Anulu79


Anulu79
addikt

A ceo irodából is lehet heist-et indítani vagy ez csak a lakásból lehetséges? Vagy jó, ha meg van még a lakáshoz tartozó 10 férőhelyes garázs?

(#50468) Feherfy válasza Anulu79 (#50467) üzenetére


Feherfy
tag

Irodából nem lehet heist-et indítani, erre csak az ilyen szobákkal rendelkező apartmanok képesek. Tudtommal irodába (lakni) spawnolni is csak akkor tudsz, ha veszel hozzá plusz pénzért apartman részt. De ez sem lesz heist szobás!

És csak hogy elkerüljük a félreértéseket:
Irodához 2 féle garázs tartozhat.

- Az egyik a sima, ahol tárolod a megvásárolt járműveidet. Fixen abban az épületben lesz, ahol az irodád elhelyezkedik. Viszont ez nem jár az iroda mellé mint az apartmanoknál, minimum +1 millióba kerül a megvétele. Maximum 3 ilyen garázsod lehet, és összesen 60 autót tudsz tárolni. (1 garázs = 1 millió = 20 autó)

- A másik féle garázs a "vehicle warehouse". Ez egy "business". A város több pontján is vannak ilyen megvehető garázsok, tárolókapacitásukban nincs éltérés, helytől függően minimum 1,5 millióba kerül.
Itt nem tudod tárolni a saját járműveidet. Ez az ingatlan az import-export dlc része. Ide hozhatod be az ellopott autókat (amit csak az irodádból tudsz kezdeni), illetve innen tudod az eladásokat indítani.

[ Szerkesztve ]

(#50469) freeknight válasza Anulu79 (#50467) üzenetére


freeknight
őstag

Amúgy ha pénzszűkében vagy, én már a helyedben megvárnám a gunrunning dlc-t, simán lehet, hogy a bunker hasznosabb lesz, mint az iroda, arról nem is beszélve, hogy nagyon valószínű, hogy a fegyverkereskedelem több pénzt fog hozni, mint az autólopás.

(#50470) Horcza válasza Plata (#50461) üzenetére


Horcza
csendes tag

[quote]
A CEO irodában a garázs nagyon jó,nem kell lehívnom a kurumát az iroda előtt ha kimegyek,hanem az irodából a garázsba megyek egyből kurumáért.
[/quote]

Ehhez annyit hozzáfűznék, hogyha odamész a titkárodhoz dumálni vele, nem tudom pontosan mi a menüpont neve (gondolom vehicles vagy valami hasonló), ott bármelyik autódat/motorodat ki tudod választani, és abban fogsz kimenni az irodából. Függetlenül attól, hogy melyik garázsodban van.
Ezt is akkor is érdemes lehet használni, amikor a 10 autós garázsod messze van a frissen vásárolt irodai garázsodtól, és így nem kell végigvezetni a városon/várni a mechanic cd-jére.

ayy lmao

(#50471) Heller2


Heller2
aktív tag

Van fent hivatalos trailer

Veszek ki szabit (jun 13) :DD

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#50472) bluuzia válasza Horcza (#50470) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Ha a titkár/nőtől kéred le, nem azzal jössz ki a garázsodból, hanem a bejárat elé rakja.
Közlekedni meg egyértelműen CEO helit (buzzard) kell használni.
Már ha vett magának az ember; bár szerintem alap, mint a kuruma.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#50473) Horcza válasza bluuzia (#50472) üzenetére


Horcza
csendes tag

Szerintem az még mindig gyorsabb, mint a garázsba bemenni és ott rohangászni a kocsihoz. De persze kinek hogy kényelmesebb :D

ayy lmao

(#50474) Plata válasza bluuzia (#50472) üzenetére


Plata
félisten

Autót lopni én kurumával szeretek.

(#50475) bluuzia válasza Horcza (#50473) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Egyértelmű.
Nálam sorban: irodában spawn -> ellopható kocsi keresés a gépnél -> titkárnőtöl kuruma lekérés az iroda elé -> levisz a játék az utcára, majd titkárnő informál a lopandó autóról -> CEO heli lekérés.
Így ni. És ha kell kocsi, menüböl vehicle kéréssel ott a kuruma, amúgy meg buzzarddal utazgatok a mappon belül. :D

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#50476) ProgenXL


ProgenXL
őstag

két számomra igazán tetsző dolog a videóból.
Az egyik a kamion, a másik a bánya

Gunner for life

(#50477) HussarF válasza Heller2 (#50471) üzenetére

Ez oszt' igen. Visszatér a fazon a Prison Break és Humane Labs heistből.

Már először is feltűnt, de most már tuti, hogy a MOC a Tökéletes katonából van:

[ Szerkesztve ]

(#50478) pokers válasza ProgenXL (#50476) üzenetére


pokers
senior tag

Sztem ez a bánya az a bánya, ami már eddig is megvolt és bejárható :F

(#50479) ProgenXL válasza pokers (#50478) üzenetére


ProgenXL
őstag

igen azaz

Gunner for life

(#50480) Plata


Plata
félisten

Bocsi,ezt nem ebbe a topic-ba akartam írni. :W

[ Szerkesztve ]

(#50481) Laraxior


Laraxior
titán

Jön még több cucc amivel megkeserítik a publicban az ember életét :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#50482) HussarF válasza Laraxior (#50481) üzenetére

Legalábbis azét, aki nem tudja megvédeni magát. Én a lehetőséget látom benne. A GTA kiegészítői nyilván magukban nem nyújtanak teljes játékélményt, nem hiába panaszkodtak itt is már egy héttel a kocsilopós dlc megjelenése után, hogy már ráuntak. A teljes GTA a játékélményhez a többi játékos is kell. Nem a tartalom magában az, amiért már én is 700+ órát raktam bele, hanem az az élmény, amit a tartalom és a többi játékos együtt nyújt. Hogy bármi megtörténhet (és bármi meg is szokott történni). Hogy még a farmolás sem ugyanaz, mert mindig máshogy interferálnak veled. Ha az ember csak magában játssza, elég hamar unalmassá válik, mert az egyik legfontosabb része hiányzik úgy a játéknak. És pont ezért gyűlölöm a cheatereket, mert az igazi GTAO élményhez szükség van a többi játékosra is és ezt ők teljesen tönkreteszik.

(#50483) Redneck


Redneck
veterán

Mit lehet azzal csinálni hogy kiválasztom az Onlinet, vagy kilépek egy Sessionből, és csak tölt-tölt és tölt? Egyelőre az Alt+F4 a megoldásom rá mert pár perc után eluntam.

Egyébként egész gyorsan betölt, pedig anno olvastam hogy nagyon sok idő belépni.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#50484) hacseki30 válasza Redneck (#50483) üzenetére


hacseki30
tag

Én ki szoktam húzni a net kábelt. Kidob story módba, aztán onnan visszamegyek online.

(#50485) Pubszon válasza Redneck (#50483) üzenetére


Pubszon
veterán

Én is bezártam, de 20 perc után belép. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#50486) Redneck


Redneck
veterán

Az Invite only dolog összejött ketten vagyunk egy privát szerveren.

Olyat hogy tudok csinálni hogy haverral legyek mindenképp egy-egy játékmódban? Hogy tudunk Heistet menni? Az érdekelne leginkább.

Az előbb mentünk valami Turf war baromságot de egymás ellen voltunk.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#50487) Plata válasza Redneck (#50486) üzenetére


Plata
félisten

Kell egy High-end apartman,abban van Heist szoba ott indítasz heist-et ha már 12-es vagy legalább,és a haverodat behívod.

(#50488) Redneck válasza Plata (#50487) üzenetére


Redneck
veterán

Köszönöm szépen! Haverom 20-as én 6-os vagyok. Ha behív remélem jó lesz.

Az is fontos lenne hogy együtt legyünk ha csapatos küzdelem van. Hogy lehet ezt megoldani?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#50489) Plata válasza Redneck (#50488) üzenetére


Plata
félisten

Amikor csapat összeállítás van Heist-nél kiválaszthatod ki milyen szerepre legyen beosztva.

(#50490) Pubszon válasza Redneck (#50488) üzenetére


Pubszon
veterán

Én 20-as vagyok, de azt sem tudom mi az a heist. :DDD

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#50491) UnConnecteD válasza Pubszon (#50490) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

(#50492) Redneck válasza Plata (#50489) üzenetére


Redneck
veterán

Olyankor mi a szitu ha van egy verseny, vagy valami lövöldözés. Állunk ketten a karika mellett (Invite only Session) és be akarunk lépni egy közös lobbyba. Miért nem dob be ugyanoda? Vagy miért hiányzik néha az invite lehetőség?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#50493) Dark Wander


Dark Wander
tag

(Online) Kerestem Cadillac 341A Town Sedan több helyen is de nem találtam. Hova "swamp"-ol, város melyik részén? Mer olcsóbb elkötni mint majd 1 millió dolcsit kicsengetni. (könnyű felismerni, 1928-ba gyártották és jelenleg 2 típusa van belőle gta 5-ben)

(#50494) Mr.Csizmás válasza Dark Wander (#50493) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

spawn lesz az (swamp = mocsár)

Roosevelt
Roosevelt Valor

ahogy lejön nekem, csak singleben spawnel, online-ben meg kell venni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50495) gyugyo79 válasza Dark Wander (#50493) üzenetére


gyugyo79
addikt

Az nem lopható ha láttál is az a CEO-s kocsi lopos eventhez volt de azt csak az lophatja akinek feladat.Ha tőle elveszed se tudod saját rendes garázsba rakni.

(#50496) Mr.Csizmás válasza gyugyo79 (#50495) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vagy valaki elhagyta open access-el. (én is így szívtam be, hogy megtaláltam, nagy nehezen elvittem a garázsig, és nem engedte :D)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50497) Horcza válasza Redneck (#50492) üzenetére


Horcza
csendes tag

Ha együtt akartok valami versenyt, vagy lövöldözőset stb játszani, akkor a legegyszerűbb módja, hogy telefonról elindítasz egy quick jobot. Ehhez egy sessionben kell lennetek, felhozod a telót, egyet balra mész, és annál kiválasztod milyen fajtát akarsz, aztán az alone helyett a friends in sessiont választod ki. Ekkor a haverod kap egy meghívót, amit a joboknál tud elfogadni. Ennek a hátránya, hogy konkrét versenyt vagy pályát nem tudtok választani, abba rak ahova épp embert keresnek. Plusz néha szarakodni kell vele pár kört, hogy mindenki megkapja a meghívót, ugyanabba tegyen stb, de többnyire működik rendesen.

ayy lmao

(#50498) Plata


Plata
félisten

Srácok mi az a küldi amiben dubsta-t lehet spawnoltatni?
Tudom hogy nem telik benne az idő és nem is jár le az idő,akár meddig el lehet benne keresgélni.

(#50499) Horcza válasza Plata (#50498) üzenetére


Horcza
csendes tag

Chopper Tail vagy Denial of Service ami délben játszódik fixen, szerintem ezeket keresed. A Denial időre megy, szóval érdemes a Chopper Tailt választani. De kell, hogy legyen saját Dubstád.

Szerk.: itt egy videó az összes ritka kocsiról, hol és mikor, ha érdekel valakit a többi.

[ Szerkesztve ]

ayy lmao

(#50500) Laraxior válasza Plata (#50498) üzenetére


Laraxior
titán

Sima publicba is beadja ha sajattal mesz oda. 8-12 között a leggyakoribb az LSIA mellett levo LSCnél.
Valamelyik sima Gerardos kuldetesnel pl mindig deli 12 van es süt a nap.
Erdekes hogy csak akkor all ott ha fenyes napsutes van.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.