Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51751) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

Nem tudom mennyire hiteles a kép, vagy mennyire igaz ez. FB-ról van.

(#51752) ProgenXL válasza Thoomaster (#51751) üzenetére


ProgenXL
őstag

az ilyet máskor tegyük már sopilerbe mint az eddigieket. Speciel én is inkább megvárnám hogy bekerüljön és nem előre tudni. :)

Gunner for life

(#51753) Gta_Daniel12


Gta_Daniel12
újonc

Sziasztok Csikár Dániel vagyok és szeretnék csatlakozni a clánhoz .
17 éves vagyok Gta 5 online részével naponta 2 órát játszok és 168 szintű vagyok. SOCIAL Nevem: Gta_Daniel123
Már nagyon régen keresek egy jó crew-t és szívesen segítek magyar társaimon.

(#51754) Thoomaster válasza ProgenXL (#51752) üzenetére


Thoomaster
csendes tag

Ok, bocsi. Lejegyeztem magamnak. :)

(#51755) hegyipapa válasza Gta_Daniel12 (#51753) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Szeretnél egy nyugodt összeszokott csapatban játszani akkor olvasd el a szabályainkat.
Részedről rendben akkor jelentkezz social-on a Phhu Crew-ba és elfogjuk fogadni.

[ Szerkesztve ]

(#51756) ProgenXL válasza Thoomaster (#51754) üzenetére


ProgenXL
őstag

:R

Gunner for life

(#51757) Segal válasza ProgenXL (#51750) üzenetére


Segal
veterán

Ma ki is használtam még ezt az új dupla rp-s mókát :DDD főleg úgy hogy amikor autózni próbáltam akkor meg ledobott üresbe ami ugye az automatikus kiégést jelenti...

Viszont legalább a bunkerből kinyertem még 168k-t ennyi jött még ki a bent lévő supplyból :D (naná hogy a fél órás insurgentes merryweather támadós küldetést adta...

Végül meg a megkönnyebbülés pillanata. Rohadtul nem fog hiányozni :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51758) Segal


Segal
veterán

Bocsi már nem engedte szerkeszteni :(
Elméletileg ebbe a sorrendbe jönnek az új kocsik. Ma 11:30 körül már okosabbak leszünk hogy tényleg a Cheetah Classic lesz e aktiválva. Ha igen akkor valószínűleg stimmel a lista.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51759) #57527808 válasza #57527808 (#51741) üzenetére


#57527808
törölt tag

tegnap este megkérdeztem havert, és nála is volt eladás utáni razzia az utolsó alkalommal. valamiért nem voltam az mc-ben, ezért nem emlékeztem rá. valószínűleg eladás közben kidobott, és újracsatlakozáskor nem lehet visszalépni az adott eladásba. a lényeg, hogy a közelmúltban nála is volt egyszer, el is bukta a dolgot.
nem tudom mennyire újdonság, de régebbről nincs ilyen emléke. nálam is bedurvult a razzia dolog. tegnap a háztetőn "hagytam" a oppressort, és a gyors lekérés miatt beléptem mc-be... volt is razzia, és el is buktam a fullos product-ot. motorról leszállva 2-3x nem vette elő a fegyvert, mire előszedte, addigra felettem volt a helikopter és még becélozni sem tudtam. kontrollerrel sokat bénáztam, és annyi eszem nem volt, hogy a klaviért nyúljak.
szóval én is tanúsítom, hogy csavartak a razzia mennyiségen.

(#51760) Plata válasza Thoomaster (#51751) üzenetére


Plata
félisten

Győzikés Insurgent irtó gáz. :DDD

(#51761) szTotyy válasza Segal (#51757) üzenetére


szTotyy
őstag

Nofene!? Segal, tisztítóba adtad a cilindered?? (nem mintha így nem lennél felismerhető a map túloldaláról) :)
Van új kocsi, tudni már?
Végre jöhetne már egy autóra és nem űrhajóra hasonlító járgány!

[ Szerkesztve ]

(#51762) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Íme az új autó

Gunner for life

(#51763) freeknight válasza #57527808 (#51759) üzenetére


freeknight
őstag

Nálam is sokkal többször van razzia, bár nálam nincs is egyik gyárba se szekus updgrade, kicsit sok lenne erre most 2 millió, meg ahogy hallom, már attól is betámadnak.

Én csak azt nem értem, hogy lehet elbukni egy védést? Mielőtt odaérnél, már kéred is le a kurumát, abban meg az npc-k számára hallhatatlan vagy, nem olyan nehéz kiirtani őket. Életemben egyszer buktam el a dolgot, mikor elővigyázatlanul a gyár kapuja előtt léptem be mc-be eladáshoz, már abban a pillanatban kezdte el odaspawnolni a rendőröket, és csörgött a teló, na mondom, futás :D Sajnos ez a sandy shores-i kokógyárnál történt, ahol nincs fedezék, kocsim se volt ott, mert ceo helivel jöttem, amibe már nem lehet beszállni, így ki tudtak lőni :DDD

(#51764) Segal válasza szTotyy (#51761) üzenetére


Segal
veterán

Ez regwbbi ruham mint a cilinderes. Ezt a talalkozo miatt vettem fel es azota rajtam maradt...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51765) gyugyo79 válasza freeknight (#51763) üzenetére


gyugyo79
addikt

Most nem a teljeset de jelentős veszteséget simán tud az okozni, hogy a térkép másik felén vagy amikor felhív és csak amíg oda érsz bukód az árú felét. Mert nem mindnél ugyan az a támadás van. A kokó ezért sima mert ott van 30 perced és nem fogy az árud. Míg a Methnél van az a pont, hogy megvédted ugyan de bukta az árú fele akkor is. Én mindig megvettem mindbe az upgradet és érzésre semmi haszna, ugyan úgy kaptam támadásokat mint az aki nem. Az hogy meg most, hogy heti 1 vagy 2 heti 1 alkalommal ha adok el 100% jön támadás is azt támasztja nálam alá, hogy vagy peches vagyok vagy fix időnként tuti van ha törik ha szakad.

[ Szerkesztve ]

(#51766) szTotyy válasza ProgenXL (#51762) üzenetére


szTotyy
őstag

Hohó, garázsba vele!
Nem vagyok a márka nagy szerelmese, de egy ilyen kocsira más színt adni kedves Rockstar, mint piros.... mint borba kólát önteni!

(#51767) #57527808 válasza freeknight (#51763) üzenetére


#57527808
törölt tag

elbénáztam.
oppressorral repkedtem, és nem sikerült leszedni a helit levegőben. a kapkodásban átváltottam véletlenül nem hőkövető rakétára. a landolás nem volt sikeres (csatt), és bár sikerült páncélt felvenni, a fegyvert nem akarta előszedni. ezt sokszor megjárom kontrollerrel. az esetek felében a levegőbe üt egyet a fegyver elővétele helyett. küldetések közben ez még belefér, de amikor a helikopter lő védés közben, akkor nem vicces. mire elővette a fegyvert, addigra felettem volt a heli, ahova nem tudok lőni. kb ennyi. amúgy én is kurumázni szoktam, csak most a levegőben le akartam szedni a helit.

amúgy általános dolog kontrollerrel, hogy legalább 2x kell kiválasztani a fegyvert, mire ténylegesen előveszi?
a versenyes kocsibeszerzésnél hiába választom ki a golfütőt, hogy megcsapkodjam a kocsi tulaját (baseballütős), ott is legalább 2x kell elgörgetni a golfütőig.

[ Szerkesztve ]

(#51768) CactuS válasza szTotyy (#51766) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Létezik belőle még pár szín, de a kék az tényleg nincsen közte. Az a csík is csak rondít a dolgon.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#51769) szTotyy válasza CactuS (#51768) üzenetére


szTotyy
őstag

:DD
Gyerekkorom kedvenc autója! A turbórágós kocsipapír gyűjteményemben az első helyen szerepelt! :))

(#51770) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Én nem tudom ki mennyit nyomja... én nekem van 3 gyáram, soha nem volt zárva.
Jelenleg kb heti 2 alkalommal adom el a teli gyárakat hónapok óta... szerintem az elmúlt 2 hónapban ha volt 2 vagy 3 gyár védésem összesen...
Persze full upgradesek. Az meg a másik hogy Kuruma és kész.

Szerintem amúgy eladási ÉRTÉK után jön a az event, hogy védeni kell vagy valami.
Mikor a 3 Milliós Kokót eladtam akkor eladás után kapásból egymás után 2 támadást kaptam... azóta meg kb volt összesen 3 ami idő alatt kb mind a 3 gyárat olyan 6-8 szor adhattam el teli productal.

Lényeg hogy a security upgrade sztem sokat számít és eladásii bevétel után jön.
Szóval akit sokat támadnak ne rinyáljon mert teli lehet pénzel :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#51771) bluuzia válasza szTotyy (#51769) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Megemelték a gyárak elleni támadást.
2 nap alatt négyszer rohanták le a 3 gyáramat. 2x buktam a product felét mire odaértem. Persze hogy pont a térkép másik végén voltam.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#51772) HussarF

Gyárvédés csak akkor bukik el, ha a rendőrök lőnek le. Ha csak simán meghalsz, akkor nem. Én egyébként Hydrával szokta menni védeni. Lester nyomán (Fleeca Job):

I don't want to call this an idiot-proof defender vehicle. I mean there's no limit to some people's stupidity, but you gotta be very f.cking dumb to let the cops kill you in one of these.

;)

[ Szerkesztve ]

(#51773) Laraxior válasza HussarF (#51772) üzenetére


Laraxior
titán

Én teleszórtam az ott levő enemyket RPGvel. Felrobbant az én cuccom is, ezért buktam :W :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#51774) Triathlete válasza Kiskokó (#51770) üzenetére


Triathlete
senior tag

OKT23 óta háromszor volt védésem. (koko+meth'+bunker) Egyet buktam a saját hülyeségem miatt, mert rpg-vel szétlőttem a kocsit ahelyett, hogy olvastam volna mi van. Legutóbbi a kamionra helyezett bombák voltak. Kétszer haltam, de nem lehetetlen az sem. Ez a bunker téma meg eléggé könnyű pénzkereseti lehetőség szerintem.

De a legfontosabb, hogy ne maradj városnézés közben CEO vagy MC-ben..
Az ápgrédre meg +1 tőlem.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#51775) HussarF válasza Laraxior (#51773) üzenetére

Hol? Amikor a gyárnál kell védeni, akkor nincs ott cucc, csak ki kell nyírni őket, aztán egy rendőrségi furgont kell visszaszerezni. Amikor meg valamilyen átadás van és közben fogy az áru, én akkor is szétlőttem mindent, de az árunak nem lett baja. Úgy vettem észre, hogy ez nem olyan, mint a supply mission-nél, itt nem tud megsemmisülni.

(#51776) Laraxior válasza HussarF (#51775) üzenetére


Laraxior
titán

Ez fegyvergyár volt.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#51777) hacseki30 válasza Triathlete (#51774) üzenetére


hacseki30
tag

És OKT23 előtt?! :D

(#51778) gyugyo79 válasza HussarF (#51775) üzenetére


gyugyo79
addikt

A középen lévő Merth gyárnak a támadásánál az árú átpakolását kell megakadályozni és a Bodhi -t vissza vinni utána a maradék árúval. Viszont a Bodhi simán szétlőhető, én láttam helivel rakétával (ez én voltam és utána már tudtam, hogy vigyázni kell erre) és minigunnal (segíteni jött valaki) szétlőni .

Amúgy szerintem egyszer egyszer még jópofa is az egész, főleg elsőre amikor még újdonság. A legjobban nekem az tetszett amikor a pénzhamisítómat nem mentem megvédeni és miután végig ment a csík utána írta, hogy még elmehetek vissza szerezni ha akarom, gondoltam megnézem mit is kell csinálni mert még ezt a részét nem is láttam és tök jó volt annak ellenére, hogy a vissza szerzés hiába volt sikeres a 100% -os gyár helyett egy 10% -os lett ...

(#51779) Heller2 válasza szTotyy (#51766) üzenetére


Heller2
aktív tag

Azért a sárgának sem kell szégyenkeznie! Meg láttam anno, képen persze, valami lilás színt, az is nagyon menő volt.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#51780) Plata


Plata
félisten

Bocsi srácok hogy este eladás közben eltűntem,de a vihar közbe szólt és elszállt net meg áram.
Ja és bocs amiért valakit megöltem hülye aknával eladás közben.

(#51781) Met


Met
nagyúr

Ha veszek gyárat (legolcsóbb kokó) akkor annak az árán felül mennyi pénzt célszerű még gyűjteni?
400k körül vagyok most szóval még odébb lesz csak kíváncsi vagyok meddig kell még szenvedni :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51782) Plata válasza Met (#51781) üzenetére


Plata
félisten

Asszem olyan 2-3 milla az upgrade.

(#51783) Met válasza Plata (#51782) üzenetére


Met
nagyúr

Hülyén írtam le, úgy értem hogy a gyár ára után mennyi pénzből lehet "megélni".
Tehát hogy ne maradjak ott 0 pénzzel.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51784) Segal válasza Met (#51783) üzenetére


Segal
veterán

O befektetessel elindithato ha lopod bele az alapanyagot. Eleinte ugy celszeru aztan a kesobbiekbe mar veheted.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51785) Daw93 válasza Met (#51783) üzenetére


Daw93
senior tag

Ha megveszed érdemes rá egyből a fontosabb upgrade-eket megvenni, akkor 2.3 millába fáj tokkal vonóval (szerk.: tehát maga a gyár plusz az értelmes fejlesztések összesen), enélkül elég lassan fog termelni, és kevesebbet is. Ha securityt is raksz akkor az még plusz pénz de az nem lényeg szerintem (nekem nincs de kevesebbet támadnak be mint akiknek van :D)
Viszont ami a legjobb biznisz az a CEO-s autólopás/eladás, de oda kell 1 iroda ami 1 milla a legolcsóbb, meg a legolcsóbb autóraktár (ahova gyüjtöd a lopott autókat) 1.6 misi tehát 300k-val többre jön ki, de ide nem kell fejlesztést venni. A pénzt viszont jobban hozza, tehát meggondolandó hogy melyikkel kezdje az ember.

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#51786) Met válasza Daw93 (#51785) üzenetére


Met
nagyúr

Ez vonzóbb lehetőség:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51787) Plata válasza Daw93 (#51785) üzenetére


Plata
félisten

Asszem nekem mázlim van,szerintem még sosem támadták meg a gyáram.
De meg van neki az össze supgrade.

(#51788) Daw93 válasza Plata (#51787) üzenetére


Daw93
senior tag

Az lenne a csoda ha a tiedet betámadnák, amennyit játszol.

GTA Online: Daweee93

(#51789) Plata válasza Daw93 (#51788) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap is fent voltam,igaz a vihar el is zavart vagy egy órával később. :DD
De a nyár vége felé talán több időm lesz,mostanában kevés van,meg kurva meleg is van amit a fejem nem nagyon csíp.

(#51790) Met


Met
nagyúr

Van valami mód a session-be csatlakozás gyorsítására?
6 perce kattintottam story-ban a join friends-re és csak pörgettyűzik. De van hogy egy küldetés után nem talál session-t.
Ilyenkor feladatkezelőben kilövöm, játék indít story-val majd onnan online.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51791) drachoHUN válasza Met (#51790) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Amikor nem akar betölteni az online akkor próbáld meg: feladatkezelőből menj az Erőforrás-figyelőbe. Ott a GtaV-öt függeszd fel egy 5-10 másodpercre. Üres sessionbe fog dobni. Aztán lehet másikba csatlakozni újraindítás nélkül, vagy ott maradni ha az is jó.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#51792) Heller2 válasza Met (#51790) üzenetére


Heller2
aktív tag

Nézem is, hogy állandóan online-offline játszol :)

Szerintem inditsd a storyt, onnan sima online, aztán majd csatlakozol valakire ha már bent vagy.

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#51793) Segal válasza Heller2 (#51792) üzenetére


Segal
veterán

Vagy akar mar a menube lehivhatod a home gombal a baratlistadat es tudsz valakire csatlakozni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51794) Met


Met
nagyúr

Köszi, ezeket kipróbálom majd.

Ma este ez a KillerHUN kinek a pereputtya volt?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51795) sormo


sormo
tag

Üdv!
Biztos megint rossz helyre írok majd megmondja valaki.
A bajom:videókártya csere után nem ad képet pedig a játék elindul.
Előtte processzorba integrált vga-val (g4560) raktam fel a programot azzal ment de most beleraktam egy gtx 680-at és sötét a monitor miközben megy a játék.
Háromszor újratelepítettem, kitöröltem mindenhonnan (a C-ből is) mindent ami a gta v-höz tartozott.
Csökkentett módban megy de hiába állítok a felbontáson utána nem változik semmi.

Csak az op rendszer újrarakása segíthet vagy van más mód, hogy működjön?
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#51796) .LnB válasza sormo (#51795) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs rákötve más megjelenítő a vga-ra? Mondjuk egy tv? Lehet oda küldi a képet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#51797) Daw93 válasza sormo (#51795) üzenetére


Daw93
senior tag

Driverrel hogy állsz? Msi afterburnert használsz? Az szokott bekavarni sokaknak különböző hibákkal.
Más játéknál nem csinálja?

GTA Online: Daweee93

(#51798) sormo válasza Daw93 (#51797) üzenetére


sormo
tag

Nem megy közben semmi más program és a legfrissebb drivereket tettem fel és csak a monitor megy a gépen.
Az összes többi játék megy ugyanúgy mint előtte.

[ Szerkesztve ]

(#51799) Dtomka válasza sormo (#51795) üzenetére


Dtomka
veterán

Lehet Biosban az integrált vga van beállítva. Állítsd át autora- vagy dedikáltra. Ha auto-n lenne akkor átkapcsolna magától.

(#51800) sormo válasza Dtomka (#51799) üzenetére


sormo
tag

Igen a BIOS-ban visszaállítottam autoról a pci-ra.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.