Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51501) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A játék nyomokban aknát tartalmaz :DD

Gunner for life

(#51502) L-e-f-i-e válasza ProgenXL (#51501) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Pedig sokaknak még nincs is max missionoknál potyogtatnak...kész aknamező lesz ha mindenki ilyennel rohangál majd. :)

=^-^=

(#51503) Anulu79 válasza L-e-f-i-e (#51502) üzenetére


Anulu79
addikt

Mission-ön kívül is lehet majd potyogtatni mint a tyúkok? :DDD

(#51504) L-e-f-i-e válasza Anulu79 (#51503) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Igen, de asszem max 5db lesz aktív mindig ☺

=^-^=

(#51505) Met


Met
nagyúr

Azt megszoktam hogy autók összemennek időnként, de ez új volt :)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51506) szTotyy válasza Met (#51505) üzenetére


szTotyy
őstag

Ilyet én is tapasztaltam ma, csak kb.egy tucatot egymáson. Most ez lesz a divat?! :F

(#51507) Met válasza szTotyy (#51506) üzenetére


Met
nagyúr

Ez még story mode-ban volt.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51508) szTotyy válasza Met (#51507) üzenetére


szTotyy
őstag

Amit én láttam, az sajnos nem.

(#51509) Anulu79 válasza Met (#51505) üzenetére


Anulu79
addikt

Mi ez tengeralattjáró? :DDD

(#51510) Met válasza Anulu79 (#51509) üzenetére


Met
nagyúr

Szépen autókáltam, befordulok a sarkon nézem hogy dől rám valami fehér nagy oszlop. Láttam már hogy autók kiütnek oszlopot gondoltam az is ilyen és azért nagy mert közel van a kamerához. Aztán kiderült hogy nem azért nagy mert közel van, ez tényleg nagy:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51511) szTotyy válasza Anulu79 (#51509) üzenetére


szTotyy
őstag

Egy bazinagy utasszállító repülő törzse.

(#51512) HussarF válasza Met (#51505) üzenetére

Ezmiez? Új cheat?

(#51513) ProgenXL válasza HussarF (#51512) üzenetére


ProgenXL
őstag

újnak semmiképp nem új. Bármilyen objectet képesek lespawnolni. Sajnos ez régen is így volt.

Amúgy mivan veletek? alig van fent ismerős.

Gunner for life

(#51514) Met válasza ProgenXL (#51513) üzenetére


Met
nagyúr

De ez story mode-ban volt. Előtte nem is voltam online-ban.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#51515) szTotyy válasza Met (#51514) üzenetére


szTotyy
őstag

Akkor csak egy nap Los Santosban, repülőszerencsétlenséggel.
Majd készítenek róla doksifilmet a Nat Geonál és kielemzik. :DDD

(#51516) Anulu79 válasza szTotyy (#51515) üzenetére


Anulu79
addikt

Légi katasztrófák? :DDD

(#51517) Mr.Csizmás válasza szTotyy (#51515) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szeretnék jelentkezni főszerepre :DDD

@esti party: ledobott, úgyhogy off mert koránkelés.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51518) Segal válasza Mr.Csizmás (#51517) üzenetére


Segal
veterán

Engem meg üresbe dobott. Persze pont autóeladásnál. Észre sem vettem addig amíg az npc nem kezdett támadni... :W
Viszonylag hamar kapcsoltam és legalább ki tudtam próbálni az új snipert npc ellen is. Nagyon mókás volt több méterre repültek először felfelé aztán meg leérkezéskor oldalra :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51519) Mr.Csizmás válasza Segal (#51518) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tényleg, ilyenkor bukom az autót, vagy góbekk raktár?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51520) Heller2 válasza Mr.Csizmás (#51519) üzenetére


Heller2
aktív tag

Semmi, folytatódik egyedül az eladás.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#51521) Mr.Csizmás válasza Heller2 (#51520) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sztoriba dobott ki, mert valami connection trouble/errort? írt ki.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51522) Anulu79


Anulu79
addikt

A cargobob helikopterrel hogyan lehet felvenni autókat? Billentyűzeten játszom és hiába nyomkodtam a gombot amit kiírt nem akarta az autót felvenni. Autót akartam lopni. Végül olyan pozícióban zuhantam le, hogy már nem is tudtam vissza szállni a gépbe ezért inkább felrobbantottam. :DDD

(#51523) Mr.Csizmás válasza Anulu79 (#51522) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

E-vel ki a horog, aztán az autó mértani közepe fölé vinni, és akkor ráakad, csak érjen hozzá.

amúgy az ilyen CEO küldiket érdemes skippelni, nem éri meg a vesződés. (cargobob felvesz, vissza irodához, ott lezuhanni vele)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51524) Segal válasza Anulu79 (#51522) üzenetére


Segal
veterán

Ezt gyakorolni kell de a lényeg hogy mozogni kell közbe. Tehát ahogy érkezel elölről úgy mozgás közbe beakasztod. Ha csak egy helybe röpködsz felette akkor nem fog beakadni. Ha sikerült akkor viszont kezdj el emelkedni a bobbal mert jönni fog 2 buzzard és szitává lő. Sajnos még le is ejtheted menet közbe a kocsit.
Ha rám hallgatsz hagyod a fenébe ezt az autólopást és ha elmentél a Cargobobhoz akkor azzal repülsz vissza a ceodhoz vagy a raktáradhoz és még a levegőbe kiugrassz belőle. Ha földet ér a heli akkor vége a küldetésnek. Ez az egyetlen autólopás fajta amit nem csinálok mert túl sokszor bosszantott fel anno egyszerűen jövök a következő autóért ami sokkal könnyebb feladat lesz.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51525) HussarF válasza Segal (#51524) üzenetére

Nem értem miért szoktátok ezt a visszarepülést javasolni. Amikor vége a mission-nek akkor még cd lesz az újabb kocsi lopáson. Inkább robbantsa fel helyben a cargobob-ot, aztán repüljön vissza CEO helivel, az gyorsabb is, meg addig is telik a cd.

(#51526) Anulu79


Anulu79
addikt

Akkor úgy érzem, hogy jól cselekedtem amikor felrobbantottam a helit. :DDD AMúgy is elég bénán megy nekem a helikopter vezetése. :)

Más. A reptéren a repülőiskolát érdemes végig vinni?

(#51527) Segal válasza HussarF (#51525) üzenetére


Segal
veterán

Ez nem hülye ötlet. Nem tudom miért nem csináltam eddig. Majd lehet elkezdem én is alkalmazni én is mindig visszarepkedtem eddig. Ettől függetlenül ha eladás következhet utána akkor nincs cd de az tény hogy az irodánál 2 perc cd van.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51528) ucli válasza HussarF (#51525) üzenetére


ucli
senior tag

Vagy hydrával nekiindulsz, és elmész a kocsiig és fölrobbantod.

Általában a nyugati parton szokott lenni, a Zancudo river torkolatánál, vagy a ttőle északra fekvő szigetcsoport mellett (a cargot a Humane labs-hoz, vagy a Fort zancudo mellé rakja).
Ha a Noose-hoz dobja le, akkor a keleti parton lesz, valahol a világítótorony alatt.

(#51529) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

No, úgy tűnik a keddi update után a Rockstar hátradőlhet, megoldotta azt, ami bökte a csőrét:

Currently there has been a patch which disabled the popular 'Money bag' drop method.
This is a bigger problem since that method was the most popular and best working drop method ATM.
This means there won't be many drops and these drops might be slower for a while.
Once a new money method is found by one of the menu developers and their menus get updated we will let you know!

Ez egyébként tök jó, a problémám ezzel az, hogy még mindig nem ezzel kéne foglalkozniuk, hogy valaki pénz dobál, mert az a legkevésbé ártalmas és idegesítő dolog egy lobbyban. Kategórián belül a money-drain sokkal károsabb, főleg az ő hozzáállásukkal support terén. Aztán említhetném a teleportot, felrobbantást, hallhatatlanságot, sífelvonóba zárást stb. Persze ezek nem vehetőek meg a Shark Cardból, így nem okoznak bevétel kiesést.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#51530) HussarF válasza CactuS (#51529) üzenetére

A DLC óta nem nagyon futottam bele még ilyen mezei csíterekbe sem. Sztem dolgoznak mindenen.

(#51531) HussarF

Mostanában kicsit elmaradt, de feldolgoztam a Special Cargo raktáras részt is.
38 kitöltő közül 18-an rendelkeztek (47%) kis méretű raktárral (2-en többel is), 8-an (21%) közepes méretűvel (3-an többel is) és 21-en (55%) nagy raktárral (5-en többel is).
Külön készítettem a méretek szerint a grafikonokat. Az összes raktárat számoltam, ami a méretkategóriában volt, szóval egy személy több "count"-tal is hozzájárulhatott az eredményhez:

Small Warehaouses:

Medium Warehouses:

Large Warehouses:

(#51532) HoldChore


HoldChore
tag

PVP-hez ajánlom ezt az egeret.

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#51533) ProgenXL válasza HoldChore (#51532) üzenetére


ProgenXL
őstag

Tök jó de ez így most hogy jön ide? :)

Gunner for life

(#51534) freeknight válasza HoldChore (#51532) üzenetére


freeknight
őstag

Fú de rusnya jószág :DDD . És baromi drága is, ennyiért már normális egeret is kapni :)

(#51535) ucli válasza HoldChore (#51532) üzenetére


ucli
senior tag

Minőségibb darab.

Freek: a makrók miatt jól jöhet, viszont Gta-ba maximum 3-4 makrót érdemes használni.

[ Szerkesztve ]

(#51536) HussarF

Leteszteltük. Sima mezei vontatók is fel tudják kapni a MOC trailert.


(#51537) Anulu79


Anulu79
addikt

Egy kisebb motoros találkozó. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#51538) Daw93


Daw93
senior tag

Valakivel történt már olyan, hogy mc eladás után nem kapott egy dollárt sem?
Én most este adtam el egy kb 300k-t érő meth szállítmányt, 4 motort adott, leadtam mindet, még maradt 10 percem is, kiírta hogy sikeresen eladtam, rp-t is kaptam, de pénzt azt nem adott. Hiába váltottam sessiont, nem jött meg, tranzakcióknál alapból nem látszik az mc eladás, a gyárba bementem, ott az össz eladás nem ment feljebb, a product persze üres.
Még ha megsemmisíti valami szarrágó az eladni való cuccot oké.. benne van a pakliban, a játék része. Nem is az elveszett összeg a bosszantó, hanem hogy melózol vele a nagy semmiért. Hát húzzák bele akkor a retek bugos szarjukba :W

GTA Online: Daweee93

(#51539) Anulu79 válasza Daw93 (#51538) üzenetére


Anulu79
addikt

Én autóeladásban segédkeztem de az is bugos volt. Menet közben voltak "teleportálások" ahogy vittük a kocsikat. Úgy vettem észre, hogy már napok ez van a játékban.

(#51540) ProgenXL válasza HussarF (#51536) üzenetére


ProgenXL
őstag

Persze sőt egymáséit is fellehet akasztani. Meg warstockos kamionnal is. Ami tök jó végül is. Viszont a moc megvétele szerintem nem lenne annyira fontos ha bunkerbe is lehetne fejleszteni járművet, fegyvert. Nem sűrűn veszem elő más miatt.

Gunner for life

(#51541) CactuS válasza Daw93 (#51538) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem a következő program elindításnál jött vissza. Lehet olyan, mint az egyik fegyver elvevős modmenü, hogy kliens restart kell ahhoz, hogy megjavuljon.

@mindenki: szerintem is van abban némi humor, hogy egy alapvetően mmokhoz gyártott egér kínai másolata kap ajánlást FPS/TPS lövöldözéshez, de ezt max offtopikban folytassuk pls. Azért hagytam meg, mert azt hittem, hogy mindenki átugorja majd. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#51542) Mr.Csizmás válasza Daw93 (#51538) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

úgylátszik MC-vel nincs szerencsénk, tegnap hegyinek adtunk el, kukásautót adott vidékre a gép ( :W ), majd az alábbi helyen nyugat felől jöttünk, a GPS körbe akart vinni a reptér fel, najó domboldalon fel a földútra, végig, majd fordulnék be a házhoz...és TADÜN, megáll a gép, se előre se hátra, semerre. kamera forgatás ezerrel, majd sikerült kiszúrni, hogy egy földbe ásott gumi miatt felakadt az üzemanyagtartály hitboxa :W KK85 próbált letolni volticcal, de csak azt értük el hogy felrobbant a kocsi (wtf) :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51543) Triathlete válasza Mr.Csizmás (#51542) üzenetére


Triathlete
senior tag

Lehet Ramp Buggyval kellett volna letolni... De ki számított erre, hogy egy játszótéri mérleghinta alá való gumi megakasztja! :D

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#51544) Mr.Csizmás válasza Triathlete (#51543) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a felakadás önmagában nem baj, mert le lehetne pofozni, csak a hitbox kap tőle az alján, és sérül az autó, ezért robbant fel, amikor kezdted tologatni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51545) HussarF válasza Mr.Csizmás (#51544) üzenetére

Szerintem nem jól használod a hitbox kifejezést. Az csak annyit jelent, hogy ha pl. fegyverrel lőnek valamire egy játékban, akkor melyik az a terület, ahol tényleg találatot érzékel és sebzi. Ez nem feltétlenül esik egybe magával az adott tárgy modelljével/textúrájával. Ezért van rá külön kifejezés

(#51540) ProgenXL
MEg ha mindent el lehetne érni a CEO irodából, akkor ki sem kéne tenni onnan a lábad :)
Amúgy meg logikus szerintem. A MOC egy parancsnoki központ, nem meglepő, hogy onnan indítható a küldetés.

[ Szerkesztve ]

(#51546) ProgenXL válasza HussarF (#51545) üzenetére


ProgenXL
őstag

az a küldetés amit egyszer megcsinálsz és többet nem. :DD

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#51547) HussarF

Amúgy sztem kva jó a MOC. Én egyébként is ilyen kamion imádó vagyok. Én mindig kiviszem a bunkerből és csapatok vele egyet. Meg ha vannak társak, akkor beültetem a pótkocsiba őket és szétlőjjük a sessiont :D

(#51548) Segal válasza ProgenXL (#51540) üzenetére


Segal
veterán

Még arról is van videó youtube-on ahogy a reptéri vontatóra van rákötve a moc :DDD

Igaz mi ceoba csináltuk tegnap este de nekem szerencsére nem volt gond a bunkereladással. Csak 3 insurgentel kellett elmenni 3 különböző helyre. Semmi támadás, semmi probléma.

Amúgy nekem a halálom az ilyen fritzkandur féle dologgal amikor stirling gt-t kell lopni és lövöldözni kell mert ha kitakarított az ember és indulna a kocsival nagyon vigyázni kell hogy távolról kerülje el az ember a hullákat. Piszok könnyen fel tud akadni az a kocsi lényegébe bármin és onnantól kezdve bárhogy mozoghat az ember vele ritkán sikerül önerőből kiszabadítani. Persze egy másik járművel könnyű mert csak neki kell menni de az meg mindenképp sérülést okoz...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51549) Mr.Csizmás válasza HussarF (#51545) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hitbox, vagy inkább collision box, lényeg a 3D világban az objektum fizikailag felruházott kiterjedése. na ez a kukásautónál az első tengely mögött lejjebb ér, mint ahogy a 3D modell és textúra látszik.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51550) HussarF válasza Mr.Csizmás (#51549) üzenetére

Igen. De amit te írtál, abból kb. az jött le, hogy az valami érzékeny terület, ahol ha megsimogatják, akkor felrobban. Attól, hogy valamin fennakad, egyáltalán nem kell felrobbannia.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.