Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50301) Redneck


Redneck
veterán

Még egy dolog. Nagyon kellemes meglepetés volt az Online futása. A 8GB RAM miatt féltem, de nem vettem lejjebb az Offline beállításból, gondoltam egy próbát megér. Very High, 2xMSAA, FXAA, csúszkák maxon, DoF, Motion Blur, Tessellation ON. V-sync, Triple Buffering bekapcsolva, és nagyon frankó. 7,7GB RAM-ot evett 2 óra után, 11GB lapozófájl mellett, nem volt memory leak (korábban Offline szívtam vele).

Annyi a különbség hogy Offline 1920x1080@60Hz-en toltam TV-n, monitoron pedig 1680x1050@75Hz van.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#50302) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

A Gunrunning update-ben egy földalatti vállalkozást nyithatunk, amit illegális fegyverkereskedelemmel futtathatunk fel. Vásárolhatunk majd földalatti bázisokat és mozgó műveleti központokat, ahol részletesen módosíthatjuk fegyvereinket és az új járműveket. Fejlesztők ígérete szerint hamarosan újabb információkat kapunk a júniusban érkező frissítésről. A képekből az is kiderül, hogy lőtér is lesz a bunkerünkben, ahol gyakorolhatunk, vásárolhatunk (vagy módosíthatunk az alapjárműből) egy felfegyverzett Tampát, valamint visszatér a The Ballad of Gay Tony-ból megismert APC, ami kétéltű lesz és többféle felépítményt is vásárolhatunk rá. Ha olyan erős lesz, mint korábban, végre a GTA Online-ban is lesz egy szárazföldi pusztítógép, és elfelejthetjük a tanknak nevezett fémhalmazt.

(#50303) negyven2 válasza hegyipapa (#50302) üzenetére


negyven2
veterán

Igen ez a múltheti hírnek a fordítása. Ez az új hír, ami azt is jelenti, hogy valószínűleg még nem a jövő héten jön az update.

Check out new screens featuring Underground Bunkers, Mobile Operations Centers and Weaponized Vehicles

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#50304) ProgenXL válasza hegyipapa (#50302) üzenetére


ProgenXL
őstag

ez még az előző cikknek a fordítása.

Más.. hétvégén mobilneten vagyok ami korlátozott így ha kérhetem addig a képfeltöltést hanyagoljuk itt. előre is köszi. ott van rá az offtopic :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#50305) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Oké többször nem kell írin rájöttem én is hogy múlthetinek a fordítását raktam be, bocsi.

Ez már az új:
Hasonlóan az eddig megismert zugáru kereskedéshez, itt is le kell majd szállítanunk a megrendelt szajrét, a szállítmány védelemhez viszont ezúttal fegyverekkel vagy rakétavetőkkel felvértezett kocsik, tankok, kétéltű harci-gépek és mozdíthatótható légvédelmi eszközök lesznek a segítségünkre, némi plusz adrenalinnal és szórakozással feldobva az unalmassá és monotonná vált eladási kísérleteket.

Minden fegyverkereskedő befektethet majd egy úgynevezett Mobile Operations Center-be (MOC), melyhez a parancsnoki központon és egy lakózónán túl hozzátartozik egy autós szerelőműhely és egy fegyveres műhely is, így lehetőségünk nyílik majd járműveket és fegyvereket fejleszteni.

A fegyvergyártással bíbelődő munkásokon túl a bunkerekben irodisták is dolgozni fognak, akik kutatómunkát végeznek, és egyedi kiegészítőket oldhatunk fel a segítségükkel mind a fegyverekhez, mind a járművekhez és magához a MOC-hoz is.

infó innen

(#50306) ProgenXL válasza hegyipapa (#50305) üzenetére


ProgenXL
őstag

jah nem kötekedésből írtam :D

Gunner for life

(#50307) Laraxior válasza hegyipapa (#50305) üzenetére


Laraxior
titán

Na, akkor itt is egy halom lóvét kell belefektetni.
...és ez sem tűnik nyugodtabbnak, főleg, hogy jönnek az új járművek, gondolom a public megint meg fog őrülni. :(

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#50308) szTotyy


szTotyy
őstag

A cikkekből kiindulva, ezek komolyabb csapatmunkát igénylő feladatok lesznek.
A nyugis autólopások se lesznek már olyan nyugisak, ha mindenki harci járgányokkal fog flangálni. Robbanásoktól fog zengeni Los Santos.
Remélem azért nem fog a játék egy Battlefieldre jobban hasonlítani, mint egy GTA-ra.

[ Szerkesztve ]

(#50309) Mr.Csizmás válasza negyven2 (#50303) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

remélem az utolsó előtti képen látható kistargonca - vasutas szlengben táltos - is vezethető lesz :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50310) ProgenXL válasza Mr.Csizmás (#50309) üzenetére


ProgenXL
őstag

A textúra kivan dolgozva szoval esélyes. :)

Ha rendesen megfizetik az egymásnak való segítést akkor kifejezetten jó buli lesz ez a dlc a képek alapján.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#50311) ProgenXL


ProgenXL
őstag

+ a képen látjató fegyverskinek is kifejezetten jók. :)

Gunner for life

(#50312) Segal válasza Laraxior (#50307) üzenetére


Segal
veterán

Nem baj van penz lovera:))
Nekem ez a dlc roppant szimpatikusnak hangzik.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50313) Ideg


Ideg
aktív tag

Srácok kellene egy kis help. Újrahúztam a winfost az asztali gépemen, a GTA fent is van az egyik partíción. A kérdés az lenne, hogy hogy tudnám azt elérni, hogy ne kelljen újra leszednem a játékot? :D Sima social club telepítőt nem találtam, a rendes telepítő meg újra fel akarja telepíteni csak.

(#50314) Wiz Khalifa válasza Ideg (#50313) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Itt a Social Club: Jelenlegi verzió amit használunk: 1.2.1.4

Smoke some weed nigga!

(#50315) Ideg válasza Wiz Khalifa (#50314) üzenetére


Ideg
aktív tag

Köszi! Akkor már csak az a kérdés, hogy hogy tudom összelőni a telepített gta-val? Ha simán gta exe-vel indítom akkor nagyon sok fájlt hiányol és nem indul el.

(#50316) Wiz Khalifa válasza Ideg (#50315) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Na azt nem tudom. De a Social Club-nak és a GTA V-nek egy HDD-n kell lenni-e.

Smoke some weed nigga!

(#50317) Segal válasza Wiz Khalifa (#50316) üzenetére


Segal
veterán

Max 1 particion:P

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50318) Wiz Khalifa válasza Segal (#50317) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Akkor partíció. :)

Mondjuk nekem egy HDD 1 partíció szal... :P

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#50319) sixpak válasza Wiz Khalifa (#50316) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem kell, nekem C-n van a SC, a steam mappa meg másik hdd-n.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#50320) Wiz Khalifa válasza sixpak (#50319) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

De az a Steam-es. Neki nem az van.

Smoke some weed nigga!

(#50321) sixpak válasza Wiz Khalifa (#50320) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ja, sorry...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#50322) WhiteHawk24


WhiteHawk24
tag

Én úgy csináltam a dobozos verzióval, hogy a telepítési könyvárnak azt adtam meg ahol a "régi" GTA volt telepítve. Csak nagyon kevés adatot kellett letöltenie újra.
PL.: D:\Games\Grand Theft Auto V

[ Szerkesztve ]

(#50323) Wiz Khalifa válasza WhiteHawk24 (#50322) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Egyszer kipróbáltam ezt. Feltette az egész játékot újra pedig ott volt a mappába minden. :DD

Smoke some weed nigga!

(#50324) Plata válasza Wiz Khalifa (#50323) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nem,újra lett rakva a winfos,winfos C-n volt GTA meg D-n.
Mikor indítottam GTA mappából a játékot bekérte 3 lemezét,asszem 1 5 és 7 talán,felrakta SC-t újra és kész.

(#50325) WhiteHawk24 válasza Plata (#50324) üzenetére


WhiteHawk24
tag

Nekem lemezt sem kért. Annyi a trükkje (tapasztalat), hogy már ott kell lennie a játéknak a mappában a SC telepítése közben is. Ha később másolom oda a játékot akkor leszedi újra az egészet!

(#50326) WhiteHawk24


WhiteHawk24
tag

Még hogy nem tanulunk a hibáinkból! :DDD
Gyikuci; KBjuni0r; Brickface_Simon
Videó

(#50327) Redneck


Redneck
veterán

Most szólt haverom hogy rakjam bankba a pénzem mert elveszik Online. Hogy tudom ezt megtenni?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#50328) Segal válasza Redneck (#50327) üzenetére


Segal
veterán

Pont akkor tudjak elvenni ha bankba rakod...
Kezbe csak halalaidnak buksz.
Amugy telefonon lehet pakolaszni internet/money fulnel

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50329) Redneck válasza Segal (#50328) üzenetére


Redneck
veterán

"Kezbe csak halalaidnak buksz."
Ez mit jelent?

Ha bankba rakom akkor hogy viszik el? Meghackelik a számlát? Egyelőre még csak a kezdő pénzem van és pár tízezer $.

Horcza:
Nem semmi, ebben ilyenek vannak? Azt hittem az fps-ek aimhackja és falon átlátása után már nem nagyon van lejjebb. Ezek szerint az alsó összeghez nem férhetnek hozzá? Mert van egyszer a pár tízezer $ felül, és az 500.000$ alul.

Azt már tudom, illetve olvastam, hogy ha valaki pénzes zsákokat dobál, nem szabad felvenni.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#50330) Horcza válasza Redneck (#50329) üzenetére


Horcza
csendes tag

Halálaidnál-t akart írni, csak elgépelte. Ha van nálad készpénz és meghalsz, akkor buksz valamennyit belőle, de asszem max pár százat.

Bankszámláról levevős hack úgy működik (dött?), hogy kiírta neked a játék, hogy mivel megöltél xy játékost amíg passzív módban volt, ki kell fizetned a kórházi számláját. És levont egy totál irreális összeget, másodpercenként, ráadásul a saját nevedet írta, szóval azt se tudtad, hogy ki a hacker. Szerintem viszont ezt már patchelték, legalábbis én hetek óta nem hallottam ilyenről.

ayy lmao

(#50331) Segal válasza Horcza (#50330) üzenetére


Segal
veterán

En se de anno en is aldozatul estem ennek szoval letezo dolog (volt?)!
Amugy nem kell pakolaszni a penzt siman lehet kezbe.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50332) Horcza válasza Redneck (#50329) üzenetére


Horcza
csendes tag

Pénzessákot nehéz nem felvenni, ha dobálják, mert többnyire közvetlenül rád esik, igazából abból nem sok problémád lesz, de tudsz sessiont váltani akkor, ha biztosra szeretnél menni.

Az alsó összeg a bankszámla, a felső a kp. Ez a levonós hack a bankszámláról szedi/szedte a pénzt, tehát ez alapján érdemesebb kpban tartani. Nem tudom, hogy abból pontosan hogy és mennyit veszítesz halál után, én akármikor néztem, hogy mennyi készpénzem volt halál előtt és után, sosem változott; más playerektől is max 30-40 dollárokat vettem fel.

ayy lmao

(#50333) Segal válasza Horcza (#50332) üzenetére


Segal
veterán

Max 500at buksz halalkor.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50334) Puma K válasza Horcza (#50330) üzenetére


Puma K
veterán

Ha legalább $500 vagy annál több pénz van a karakternél akkor $500 mínusz halálonként.
Ha kevesebb van nálad mint $500 akkor annyit hagysz el amennyi nálad van.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#50335) Horcza


Horcza
csendes tag

Hm, gondolom akkor nem voltam elég figyelmes eddig, amikor néztem mennyit hagyhattam el :D

ayy lmao

(#50336) szTotyy


szTotyy
őstag

Ma kaptam egy kéretlen szeretetcsomagot egy csalótól, másfél milla formájában. Írtam is a supportnak. Válaszoltak, hogy ne aggódjak, majd egy söprés alkalmával levonják az összeget.
Itt is írtátok már, és a velem egy sessionben lévő Hacseki kolléga is javasolta, hagyjam kp-ben.

Lehet, hülye kérdés, de a Rockstar csak a számlán történő pénzmozgást látja, vagy a kp növekedést is figyeli?
Mert, ha csak a számlát tudja figyelemmel követni, akkor nem érdemes a bankszámlára rakni a könnyen jött pénzt, hogy a supportnak könnyebb dolga legyen majd a "söprésnél" (a support levelében szereplő dátum és idő megadása miatt), kitől mennyit kell levonni?

[ Szerkesztve ]

(#50337) HussarF válasza szTotyy (#50336) üzenetére

Nem nagyon söpörnek azok le semmit, ez csak a szöveg. Amúgy meg nyilvánvalóan mindent látnak, ha akarnak.

(#50338) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Annyit pánikoltok a csalóktól kapott pénzen hogy jaj.nem csak én de több ismerősöm 0day óta kaptunk, nem egyszer millióktól kezdve pár ezer dollárig.Nem volt soha ban se semmi.Egy negatív hatása van.Rontja a játékélményt.Annyi a titka hogy ne vásárolj összevissza, miután megkaptad.egy hét múlva már el lehet költeni.vagy a strip klubban elszórni és akkor hátrányod se lesz belőle.

(#50339) Pubszon válasza Redneck (#50329) üzenetére


Pubszon
veterán

Vegyél fel SC-n, én is pár napja kezdtem, csinálunk pár missiont ha gondolod. :K
Sc nevem: Puby23. Más is felvehet nyugodtan.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#50340) HussarF válasza D4M13N (#50338) üzenetére

Ja, a játékélményt rontja el, de azt mocskosul. Én is szanaszét gürcöltem magam, hogy amíg akciós, megtöltsem a large warehouse-t és eladhassam kb. 2,8 milla bruttóért, aztán hirtelen a fejemre esik 5-6 milla csalótól. El is megy az ember kedve, hogy akkor most mit szenvedjen, jön itt a pénz könnyen.
Én egyébként yacht színeket meg fényeket néztem meg belőle, meg iroda berendezéseket, stb. Nem pl. kocsikat, hanem olyasmit, amihez sok pénz kell, de nem maradandó.

[ Szerkesztve ]

(#50341) Segal válasza HussarF (#50340) üzenetére


Segal
veterán

Ha az irodaberendez3s alatt a decort erted akkor az maradando.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50342) Laraxior


Laraxior
titán

Senki nem online? 4 gyáram áll, mert fullon van, de egész nap senkit nem láttam online :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#50343) HussarF válasza Segal (#50341) üzenetére

Próbáltam a megfelelő kifejezést keresni. Ha mondjuk a yachtot átfested, aztán vissza, akkor elköltöttél kb. 1 millát és nem változott semmi. Ha ezt a dekorral is megcsinálod, akkor is.

(#50344) Segal válasza HussarF (#50343) üzenetére


Segal
veterán

Igen ez igaz de a yachtot mondjuk nem festi át az ember naponta. Viszont ahol sokkal zavaróbb az a kocsi. Ha egyszer megvettem egy szint (pl zöld) és utána átfestem kékre akkor miért kell újra fizetnem ugyanazért a zöldért amiért egyszer már fizettem?
Mindenesetre a ceo iroda decor az variálható utólag is m menüből.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#50345) Heller2 válasza Laraxior (#50342) üzenetére


Heller2
aktív tag

Pedig voltunk, vagyunk sokan, ment is az eladás ide-oda :B

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#50346) Pubszon válasza Segal (#50344) üzenetére


Pubszon
veterán

Mert a festék és a munkadíj nem újrahasznosítható.
A bútorzat pedig ingóság.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#50347) Daw93 válasza Pubszon (#50346) üzenetére


Daw93
senior tag

Mondjuk egy szett felninél vagy hasonló dolgoknál jogos lenne Segal mondandója, esetleg számítsa be az új árába a régit stb.. Bár engem így sem zavar, festés, teljesítmény tuning nem drága, króm felnik nekem mind ingyenesek kivéve a muscle de onnan amúgy is ritkábban választok

GTA Online: Daweee93

(#50348) fulton


fulton
addikt

(#50349) HussarF válasza Segal (#50344) üzenetére

IRL vidd el a kocsid egy fényezőhöz, fújasd át, majd egy hónap múlva vidd vissza, hogy újra az előző színét szeretnéd, de ingyen csinálja meg, mert már egyszer az rajta volt a kocsin. A reakcióját vedd fel, és töltsd fel ide ;]

[ Szerkesztve ]

(#50350) bryant56


bryant56
aktív tag

Ha ez igaz, akkor elég sajnálatos, hogy nem jöttek az SP DLC-k. Pedig a videó alapján elég jók és érdekesek lettek volna. :O

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.