Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51201) ProgenXL válasza Mr.Csizmás (#51200) üzenetére


ProgenXL
őstag

2 tankod ad meg 2 helit. Szoval mindkettőt lehet szállítani. Annyi hogy csak az egyik tankban ül valaki. :) Ketten meg viszik a 2 cargobobbal a tankokat

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#51202) Kiskokó válasza ProgenXL (#51201) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja ezt a tankosat adta nekünk is.
Eddig 3-at csináltam de mind1 jó volt. Egyedik szoszo

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#51203) ProgenXL válasza Kiskokó (#51202) üzenetére


ProgenXL
őstag

Eddig a börtönnél volt a legszarabb. Csak keltünk feküdtünk a sok rendőrtől. :D

Persze ha viszünk valami tömegpusztítót lehet könnyebb lett volna.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#51204) Mr.Csizmás válasza ProgenXL (#51201) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja, végülis, csak akkor a követő helikre kell figyelni...

mondjuk nem volt gond ezzel, mert gyiku kilapította az egyik helikoptert, így meg lett oldva a szállítás lábon :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51205) tomazin válasza ProgenXL (#51197) üzenetére


tomazin
veterán

Legyen ugy, csak mivel senki nem tudja,h miert jar, igy vegigneztem mindent hatha rajovok mi triggerelte, de nem.

(#51206) Mr.Csizmás válasza tomazin (#51205) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

random adja, mint az ingame 2k-t a "good reward blabla" dumával. azt is van hogy egy game alatt kapok 2-3-at, máskor egy hétig semmi. (gyanítom véletlenszámgenerátor + profil id, napi kerettel)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51207) HussarF válasza Mr.Csizmás (#51206) üzenetére

Szerintem is random lehet, bár nekem erős a gyanúm, hogy a kocsilopással áll korrelációban. Én mindig akkor kezdem kapni, amikor ráfekszek a kocsilopás és eladásokra. Utoljára akkor volt, amikor izomból elkezdtem farmolni a pénzt a yachtra és loptam meg adtam a kocsikat. Most megint, miután lenulláztak és gyorsan kellett a pénz a bunkerre, folyamatosan loptam és adtam a kocsikat, és már másnap jött egy 500k-s bónusz. Egyébként nem nagyon szoktam kocsilopással foglalkozni, így feltűnt a dolog...

Az ingame 2k bónuszok amúgy nem randomok. Írja is, hogy "good sports reward", magyarul jó viselkedésért kapod. Nem robbantgatsz, nem gyilkolászol stb. Én is akkor kapom, ha egy darabig nyugton vagyok.

(#51208) Segal válasza HussarF (#51207) üzenetére


Segal
veterán

Logikus a kocsilopással összekötni mert én volt hogy 1 nap csak kocsit loptam meg adtam el és hetente kaptam is a 250k-kat most meg hogy csinálok mindenfélét (igaz van közte kocsi is de már messze nem akkor hangsúllyal) nem is kapok semmit...
Mondjuk a 2k-kat szoktam kapni de mostanság olyan nehéz jófiúnak lenni amikor itt a feltuningolt heavy sniper...
Máskor van hogy hagyom a fenébe az egészet de tegnap is megkergetett autóeladás közbe egy 22-es (chateltem közbe :B meg rosit vittem) persze beértem vele de utána egyből elütött. Egy gyors segítség freeknightnak mert azt már megigértem aztán előkaptam a puskát meg a tampát és indult a vadászszezon :DDD Utána bekapcsolódott freek is a gyilkolásába a végén már kicsit sajnáltam de benyalt több mint egy tucat elhalálozást mire left-elt...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51209) tomazin válasza HussarF (#51207) üzenetére


tomazin
veterán

idejét nem tudom mikor loptam magamnak kocsit/adtam el.

(#51210) ProgenXL válasza tomazin (#51209) üzenetére


ProgenXL
őstag

Én is kaptam 250ezret pár napja. Semmit nem tettem érte. Noha nekem ez már a sokadik alkalom.

Gunner for life

(#51211) Heller2 válasza tomazin (#51209) üzenetére


Heller2
aktív tag

Nekem se szívem csücske ez a része a dolognak, eladásban segítek szívesen, de hogy magamnak...
Nem tudom, de valamiért nem mozgat meg.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#51212) Heller2 válasza ProgenXL (#51210) üzenetére


Heller2
aktív tag

Két fajta üzenetet láttam eddig, amikor kaptam.
Egy semmitmondót, meg egy olyat, hogy köszi az online töltött időért.
Lehet ezzel van összefüggésben a dolog, mennyit vagy fent, ilyesmik.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#51213) fcbarca válasza fcbarca (#51139) üzenetére


fcbarca
őstag

senki? :F

(#51214) Mr.Csizmás válasza fcbarca (#51213) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fájlok ellenőrzése?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51215) HussarF válasza fcbarca (#51213) üzenetére

Uninstalláld a modokat

(#51216) fcbarca válasza HussarF (#51215) üzenetére


fcbarca
őstag

fájlok ellenőrzése rendben,és 1 mod sincs fent. Social Club offline-t ir,pedig játék belépés előtt azt irja signed.A játékban megnyomom a Home gombot,ott is offline ír.

(#51217) tomazin válasza fcbarca (#51216) üzenetére


tomazin
veterán

amikor újraraktad (ha újraraktad) a social clubot is legyalultad? (érdemes, pláne ha esetleg virágbolti volt fent előtte)

(#51218) Segal


Segal
veterán

Aktivaltak valami uj kocsit?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51219) HussarF válasza Segal (#51218) üzenetére

Itt írni szokták, ha igen:
Social club news

(#51220) ProgenXL válasza Segal (#51218) üzenetére


ProgenXL
őstag

Máskor 11fele már bent szokott lenni. Most még sehol semmi.

Az RS kiszokta írni de általában órákkal később. Persze lehet bekerül ma csak később.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#51221) drachoHUN válasza Segal (#51218) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nem, majd jövőhéten. Talán.

Forza JUVE!!!

(#51222) Segal válasza drachoHUN (#51221) üzenetére


Segal
veterán

:(
Pedig a 2 dragabb kocsit mar vennem:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51223) jeklib


jeklib
csendes tag

Sziasztok!

Pár hete kezdtem el az online-t és olyan kérdésem lenne, hogy melyik DLC-s pénzkereseti módba kellene beruházni szerintetek legelőször?

(#51224) tomazin válasza jeklib (#51223) üzenetére


tomazin
veterán

autó import-export.

(#51225) HussarF

Egyébként Bunkert akkor is lehet venni, ha se iroda, se MC nincs tulajdonban, csak VIP-nek kell regisztrálni (amihez 1 milla letét kellett a számlán, de úgy hallottam, hogy ezt leszállították 50k-re?) és lehet csinálni a bunkeres tevékenységeket? (Elméleti kérdés)

(#51226) hacseki30 válasza HussarF (#51225) üzenetére


hacseki30
tag

Én is így tudom.

(#51227) HussarF

Másik kérdés meg, hogy nem tudom, hogy csak nekem szúrják-e a szemem az ilyen realitással nehezebben egyeztethető dolgok, de ugye a bunker úgy néz ki, hogy a bejárat után van egy süllyedő járat lefelé. Na most olyan helyeken, mint a Raton kanyon vagy a Chumash bunker, ahol a sziklaszirt szélén van a bunker, ott hova vezet le a járat? Kb ki kéne jönnie a sziklafalon. Próbáltam elképzelni, hogy vajon mennyire kell elcsavarniuk a járatot, hogy jó legyen, de azért nem annyira akart kijönni a matek. Vagy rosszul látom? Feltűnt ez egyáltalán másnak?

(#51228) tomazin válasza HussarF (#51227) üzenetére


tomazin
veterán

túl sok időd van... ;]

(#51229) HussarF válasza tomazin (#51228) üzenetére

Lehet, mert angolul is próbáltam keresni rá, de nem nagyon akadtam találatra. Egyébként ha elég meredeken indul el lefelé és eléggé megcsavarják, akkor elképzelhető, de akkor meg nem biztos, hogy egy MOC el tud kanyarodni benne :D

(#51230) Heller2 válasza tomazin (#51224) üzenetére


Heller2
aktív tag

Szerintem motoros club . ;) :P

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#51231) HussarF válasza Heller2 (#51230) üzenetére

Szerintem is az I/E a legjobb valakinek, aki magában pénzt akar keresni. Motoros kokó sem rossz, de ha belevesszük, hogy mennyire macerássá tud válni az eladása, akkor az autós sokkal jobb és kezelhetőbb.

(#51232) CactuS
Nekem nincs problémám a motorral, csak lehetne nagyobb szárnya, hogy tényleg meg tudja teremteni azt a felhajtóerőt, ami egy ilyen repüléshez szükséges. Már megint az a fránya realitás :D

[ Szerkesztve ]

(#51232) CactuS válasza HussarF (#51229) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A glide-olós motor után szerintem ez a kis grafikai probléma már nem oszt nem szoroz. Egyébként kövezzetek meg, de nekem bejön az új motor. Sokszor befejelek dolgokat, ha túlvállalom a siklást, de gyorsan lehet vele közlekedni és szórakoztató (és azt hiszem erről kell szólnia egy játéknak).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#51233) negyven2 válasza HussarF (#51227) üzenetére


negyven2
veterán

Más ilyen gond is van. Pl az Arcadius CEO iroda/garázs is aminek a ablakai ugye egy sík felület, de maga az épület meg henger alakú. De kb ugyan ez a gond a Maze Bank Tower-el is.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#51234) fcbarca válasza tomazin (#51217) üzenetére


fcbarca
őstag

igen a social club-ot is letöröltem,aztán letöltöttem a rockstar oldalról

(#51235) Segal válasza HussarF (#51231) üzenetére


Segal
veterán

Azert nem nepszeru itt az I/E mert azzal azert melozni is kell egy keveset mig MC-nel csak afk-ba rakni a jatekot.
En ezt a suppli loposdit sem ertem. Max abban az esetben hogy egyelore ujdonsag meg fun de anyagilag sokkal rosszabbul jossz ki ha lopod bele mintha veszed. En ahogy elneztem egy suppli lopas kb 15 perc es kell belole vagy 3 kor mire kitermeled a 75k-t de azalatt a 45 perc alatt el is tudnal lopni 4 autot es meg ha egyedul is adsz el belole kettot akkor is 160k minusz mondjuk 10k karod van a lopas alatt igy szamoljunk 150k haszonnal ami pont a ketszerese annak amit a 75k kiadason megsporoltal...
Persze ossze lehet allni ez teny de akkor meg utana te is mesz a tobbieknek segiteni es ugyanott vagy.
Ettol fuggetlenul mint ujdonsag ertheto a dolog.

Cactus: En multkor mar olyan videot lattam ahol a maze bank tower tetejere repultek fel a motorral...
En meg orulok ha 1km-t elrepkedek vele:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51236) HussarF válasza negyven2 (#51233) üzenetére

Ez mondjuk igaz :)

(#51237) tomazin válasza Heller2 (#51230) üzenetére


tomazin
veterán

nem fogom kiszámolgatni, de a motoros klubnak sokkal nagyobb az induló költsége (igen, upgradet is meg kell ám venni) és sokkal lassabban termeli vissza a pénzt. (ha meg lopod a cuccot bele, akkor egyenesen időrabló, kb vip work is jobb)
én megbántam, hogy azzal kezdtem. miután meglett a ceo iroda és a garázs és végre összeloptam a nem top kocsikat utána beindult a pénzgyártás.
és nem utolsó sorban magadban is tudod csinálni.

(#51234)
szedd le a játékot és a social clubot. keresd meg a users mappán belül mindent a gtahoz/social klubhoz kapcsolódik és gyaluld le. ha ezután se megy, akkor lesz még valami a gépeden és akkor meg kell nézned, hogy amit használtál modokat pontosan mit módosítottak. ugyanis ha a registrybe pl. beleír valamit, amit a gta telepítés során nem kerül oda, de ha van kulcs akkor olvassa, akkor jó kis buli lesz megkeresni.

[ Szerkesztve ]

(#51238) Syklas


Syklas
tag

Srácok.. a bunkerben azok a fejlesztések abszolút random (véletlen) szerűek..? Tehát hogy pont bedobja a Heavy Sniperhez a robbanó lövedéket.. jó sok millió felesleges dodot kell rá pazarolni..!?

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#51239) Ideg válasza Syklas (#51238) üzenetére


Ideg
aktív tag

Nem, lehet ingyen is fejleszteni ha a research-et nyomod. :DDD :DDD

(#51240) Segal válasza Syklas (#51238) üzenetére


Segal
veterán

Nem muszaj ki is varhatod...
Igen sajna random es persze hogy a skinekel dobalja elobb...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51241) Thoomaster válasza Segal (#51240) üzenetére


Thoomaster
csendes tag

Nem igaz, nekem az első 3 a mine volt(asszem a buggyra), utána a robbanó lövedék a sniperre, és utána meg a rakéta a Tampára. Te vagy a szerencsétlen. :DDD

(#51242) Segal válasza Thoomaster (#51241) üzenetére


Segal
veterán

De meg ezeken kivul is vannak jo fejlesztesek. Szerintem a sniperre a hoerzekelos scope is roppant hasznos. Szo szerint vilagit az ellenfel tole. Imadom:DD
A ruha meg a tampara az erosebb pancel. De nekem persze 1 skin kivetelevel mar az osszes megvolt mire elkezdte a hasznosabb dolgokat beadni. Az utolso skint akkor adta amikor mar csak 5 fejlesztesem volt hatra. Mondjuk engem pont nem zavart a sorrend mert elhataroztam hogy elso nap megveszem az osszeset:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51243) HussarF

Statisztikák második köre: MC klubházak

A 31 kitöltőből 30 rendelkezett klubházzal. A 12 féle lehetőségből 9-re esett választás. A Grapeseed-it, a Sandy Shores-it és a Paleto Bay - 1 Paleto Boulevard-it senki nem választotta. A többi klubház között az alábbi módon oszlottak el a tulajdonlások:

Népszerű Nyugat-LS. A tengerpart vonzza a népet :)

Ha valaki kedvet kapott a kitöltéshez, még mindig megteheti itt:
GTA Online questionnaire

[ Szerkesztve ]

(#51244) Mr.Csizmás válasza HussarF (#51243) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:C :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51245) freeknight válasza HussarF (#51243) üzenetére


freeknight
őstag

Köszönjük a munkád, érdekes ezeket megtudni!

Én is a del perro beachen lévő klubházat választottam, én csak másodbiznisznek vettem az mc-t autólopás mellé, éppen volt pénzem is, meg nem is túl drágák a klubházak, gondoltam, akkor már városit választok, és tényleg vonzott a tengerpart :DDD
Bár az is igaz, hogy 4 hónap alatt, mióta megvan a klubház, egészen pontosan kétszer jártam benne :DDD
A motorokat viszont ott tárolom, plusz garázshelynek nagyon jól jön.
Kis építő jellegű kritika: vagy vágd le a fehér részeket a képek szélén teljesen, vagy akkor legyen fehér színű a háttér, hogy ne kelljen dolgoznod ezzel, ezerszer igényesebben nézne ki :)

(#51246) HussarF válasza HussarF (#51243) üzenetére

Rájöttem, hogy írhattam volna még egy két apróságot ehhez a poszthoz. Ha már itt vannak az adatok az is elmondható, hogy a kitöltők 77%-a választott Los Santos-i klubházat és 23% vidékit.
Valamint pontosan 50% rendelkezik az egyszintes és 50% a kétszintes belső kialakítású épülettel.

(#51245) freeknight
Én is próbáltam volna jobban kihasználni a klubházat, de azon kívül, hogy ha néha összehaverkodtam egy kisszintűvel és elvittem oda bandázni, valamint MC contractokat indítottam onnan, én sem nagyon használtam.
Értem egyébként mire gondolsz a kritikával kapcsolatban, tényleg elég igénytelenül néz így ki. Az eredeti kép PNG volt, de az után akartam a hátteret PH fórum színűvé tenni, miután JPEG-gé alakítottam, hogy ide is fel tudjam tölteni. Az pedig árnyalatokat vitt a fehérbe és ilyen lett. Majdnem egy órát már akkor dolgoztam vele és mikor megláttam, életbe lépett a melós első szabálya, de legközelebb meghagyom fehérnek.

(#51247) freeknight válasza HussarF (#51246) üzenetére


freeknight
őstag

Én a ceo irodát használom ki a legjobban, tele van hasznos funkcióval: asszisztensnél van ingyen snack, bármelyik garázsodból bármelyik kocsidat azonnal lekérheted a kapu elé, pegasusos helikoptert is rögtön hozzák, a telefonon azonnal kihozathatod a kocsidat a zsaruktól, ha lefoglalják, nem kell érte elmenni.
Ezen kívül ott van ugye a 60 férőhelyes garázs, ráadásul még spawnolhatsz is az irodában, így belépés után egyből indíthatsz még kocsilopást is, és a fenti funkciókat is azonnal eléred. Nem utolsó sorban baromi jól is néz ki a belseje, ha nincs teleszemetelve pénzzel meg lopott tévékkel :DDD

Ezekhez a remek lehetőségekhez képest a klubház semmit nem nyújt, ahogy sajnos a bunker sem :(

Gondoltam én, hogy a ph-s háttér színéhez igazítottad, de egyrészt ha valaki az itcafe-n keresztül nyitja az oldalt, már nem stimmel a szín, meg másrészt úgyis kinagyítva tudod leolvasni róla az infókat, akkor se számít. Jól fog az kinézni szerintem fehér háttérrel is :)

(#51248) Segal


Segal
veterán

Ma ráértem melóhelyen (kivéve este mert akkor támadtak a szemetek...) így erre a gyöngyszemre bukkantam. :DDD
Egyik kedvenc vígjátékom a gta szereplőivel. Könnyesre röhögős :DD
Videó

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51249) ucli válasza Segal (#51248) üzenetére


ucli
senior tag

:)) ;]

(#51250) HussarF

Na most, hogy az utolsó csellengő is kitöltötte a hiányos sorait, jöhet holnap a többi stat is. Közben pedig két új kitöltővel is bővült a táblázat, ennek örömére updateltem a grafikonokat.

Az Office-oknál az Arcadiushoz nőtt 2-vel:

Az MC klubházaknál pedig 1-el a La Mesa és 1-el a Pillbox Hill:

Az LS-i klubházak részaránya így 78%-ra nőtt (értelemszerűen vidék 22%), az egyszintes és kétszintes belső tér közötti megoszlás pedig maradt 50-50%. Grapeseed-i, Paleto Bay - 1 Paleto Boulevard-i és Sandy Shores-i tulajok továbbra sincsenek.

Holnap jön egy újabb grafikon ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.