Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51351) Dtomka válasza hegyipapa (#51350) üzenetére


Dtomka
veterán

Rendben, megtörtént! Jut eszembe...Interstate76? Lehet van köztetek olyan aki ismerte :)

(#51352) Hauptmann válasza Dtomka (#51351) üzenetére


Hauptmann
addikt

Hogyne, meg a '82-t is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#51353) Segal válasza Mr.Csizmás (#51345) üzenetére


Segal
veterán

Akkor en is beszallok az elmagyarazba csak kicsit targyilagosabban mert ez igy ok ahogy leirtak annak aki vagja a temat de egy ujnak eleg kodos lesz.
Tehat a 3 kategoria a standard a mid es a top. Az elso ketto az amit ha elloptal akkor mindenkepp csak tarold a garazsodba. Ez osszesen 20 auto. Ha kozbe ad top kocsit azt barmikor eladhatod. Ha bentvan a 10 standard es 10 mid kocsi a garazsba akkor addig csak top kocsit fog adni lopasra amig osszesen 32 kocsi nem.lesz bent a garazsodba. (10 standard 10 mid es 10 top). 32 fole soha ne menj ez nagyon fontos de csak az a lenyeg hogy a 20 kisebb kategoria bent legyen. Tehat ha 21 van bent akkor az 1 toppot siman eladhatod ez a resze lenyegtelen.
A garazsodba meg a laptopon a jobb felso sarokba tudod varialni hogy export vagy collection. Eleinte nezegetned kell majd melyik a kollekcios aztan a kessobiekbe mar festes vagy rendszam.alapjan vagni fogod a temat. Az ilyet eladhatod simakent is de nem.erdemes. Ezekbol erdemws osszegyujteni a kollekciot (ha ram hallgatsz csak a top kettes es harmast) es akkor akik segitenek eladni a kocsit azok tobb penzt kapnak a munkaert. 2 kocsinal 20k 3 kocsinal 35k es 4 kocsinal 50k. Sot ez tovabb fokozhato mert at is lehet adni a kocsit kozvetlenul a leadas elott es akkor aki beszall es beviszi az 2x annyit vagy 3x 4x annyit is kaphat.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51354) satee76 válasza ucli (#51333) üzenetére


satee76
aktív tag

Szia !

Az Instant gaming-es változat is úgy működik, mint a steames?

Kifizetem, letöltöm és játszom?

Ott is kell egy játékfiók?

(#51355) Dtomka válasza Hauptmann (#51352) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen az is jó volt...régi szép idők!

Mint említettem kicsit fentebb :)

Egyre jobban kell már az a mecha... bill :)

(#51356) Hauptmann válasza Segal (#51353) üzenetére


Hauptmann
addikt

Mert mi van, ha több autó van a garázsban, mint 32? Felrobban? :DDD

(#51357) freeknight válasza satee76 (#51354) üzenetére


freeknight
őstag

Az instant gaminges verzió nem írja, hogy steames lenne. Szerintem ott rockstaros kulcsokat árulnak. Lényegében az is úgy működik, hogy letöltöd és játszol, de ha steamest szeretnél, olyat kell választani.
G2A-n árulnak steames kulcsot is, külön írja a leírásban, hogy ott tudod aktiválni, csak az drágább.

De most summer sale alatt közvetlenül steamen vásárolva is 30 euróba kerül a játék.

(#51358) Mr.Csizmás válasza Hauptmann (#51356) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ismétlődik = alsó vagy közép szemetet bead, ami csak foglalja a helyet.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51359) Hauptmann válasza Mr.Csizmás (#51358) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ennyire nem éri meg a low és a mid kategóriát eladni?

(#51360) Mr.Csizmás válasza Hauptmann (#51359) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

top ranget is ugyanannyi idő behurcolni*, mint a középalsót, eladni is ugyanannyi idő, miért akarnál kisebb bevételt?

*(top-rangen kívül nem tudom van e cargobobos f@szom-uszályos küldetés, de ott meg a cb-t visszavezetve a ceo irodához, és megsemmisíteni lehet újat kérni, ami tuti nem vizes lesz már)

saját mérésből, általában (raktár - iroda futkározással) kb. 55-64 perc leggyorsabban megtölteni 4 autóval, és eladni, majd a 48 perc cooldown alatt újra 4 kör.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51361) Redneck


Redneck
veterán

A Gunrunning DLC óta nagyon közel jelennek meg az árnyékok, elég kicsi a karakter körüli árnyék renderelés területe. Lehet valahogy ShadowMapot növelni?

High Shadows + Softer beállítás. Advancedben minden off, a Shadow Distance szürke.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#51362) Triathlete


Triathlete
senior tag

Nem tudom, hogy új dolog-e vagy sem, vagy egyszerűen most ez a módszer biztonságos de ma nem egyszer láttam, hogy olyan formátumban hackelik a pénzt, hogy hulla és kétezres pénzkötegek potyognak a játékosra. Olyan mint akár eldobott 6$ vagy 500. Nekem 50k-ba sikerült beleszaladni.
[Így néz ki]

Aztán igyekeztem egy PH-s segítségére, három random ellen, ez lett a vége. :) Mondjuk hármójuknak épphogy 3 volt a rate-je.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#51363) Segal válasza Triathlete (#51362) üzenetére


Segal
veterán

Utóbbi időbe én is sokszor találkoztam hullával. Sőt nem egyszer sok (ugyan úgy kinéző) hullával, de azok mellett nem volt pénzköteg.
Ettől függetlenül biztos hogy nem szünt meg a csalás az online-ba mert ma is bejött hozzánk (amelyik sessionbe te is voltál Kovács velem együtt) egy ötezres szintű és egyből invet küldött valami quick job-ra...
Inkább gyorsan át is néztem fritzkandurékhoz....

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51364) ucli válasza satee76 (#51354) üzenetére


ucli
senior tag

+ @freeknight:
Nem steam-es, de a steamen vásárolt verzió után is egy kulcsot kapsz. (Kövezzetek meg, ha nem így van)
Én még előrendeltem valamilyen itthoni oldalról, de tőlük még nem vásároltam.

De egyébként azt írják, hogy ez a letöltős verzió, ott megveszed és a Rockstar oldalán aktiválod.

@KovácsK: Így már adogatnak pénzt régóta, csak ugyebár a modder az egy lusta állat és szereti gyorsan letudni a dolgokat, ezért nemigen használják.
Egyébként ennek a valaminek 'ped money' a neve, max. 2k-t ad, mint az aktatáskák.

(#51365) Redneck válasza Redneck (#51361) üzenetére


Redneck
veterán

Ha valaki tud segítsen. Olyan megoldást szeretnék ami nem jár Online büntetéssel.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#51366) Mr.Csizmás válasza Redneck (#51365) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

melyik driver van fent? a legutóbbit nem ajánlják az 1060 topicban.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51367) Redneck válasza Mr.Csizmás (#51366) üzenetére


Redneck
veterán

Korábbi van fent, de a DLC óta van gondom. Későn megjelenő textúrák, árnyékok. Kicsit olyan mint a IV-ben, eddig ilyen nem volt.

Írtam a Supportnak de egyelőre csak a verify integrity game cachet írták. Semmit nem ért.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#51368) Mr.Csizmás válasza Redneck (#51367) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

geforce experience automata beállítás?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51369) Redneck válasza Mr.Csizmás (#51368) üzenetére


Redneck
veterán

Sosem volt fent. Semmi nem változott a szoftvereimet tekintve, csak a GTA DLC. Az árnyékos probléma úgy látom régebbi, csak valahogy most szembetűnőbb lett nálam. Nem bánnám ha a ShadowMap méretét lehetne állítani, akkor már csak a későn megjelenő textúrák (főleg kirakatok, fóliák) zavarnának.

Eddig frankó volt singleben és multiban is.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#51370) Anulu79


Anulu79
addikt

Köszi a kocsi lopós infókat! Kicsit még ködös de az alapot értem. :) Azt lehet látni, hogy melyik kocsi melyik kategóriába tartozik? Vagy ránézésre meg lehet állapítani?

(#51371) Nfol válasza Anulu79 (#51370) üzenetére


Nfol
csendes tag

Amikor a CEO irodában source-olod az ellopandó autót, kiírja, hogy milyen range-be tartozik (jön SMS a típusról, range-ről és a rendszámról), illetve amikor a garázsban (mármint a vehicle warehouse-ban) nézed a laptopon az állományt, ott is látható, szűrni is tudod a kocsikat eszerint.

[ Szerkesztve ]

(#51372) ProgenXL


ProgenXL
őstag

(#51373) Smiley válasza ProgenXL (#51372) üzenetére


Smiley
őstag

Szuper! :)
Amugy en nagyon felhuztam magam ezen a hozzaallason, nem is ertem miert kellett igy nekirontani egy ekkora kozossegnek, ennel csak kulturaltabb megoldas letezett volna.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#51374) Laraxior


Laraxior
titán

Jól indul a nap... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#51375) ProgenXL válasza Laraxior (#51374) üzenetére


ProgenXL
őstag

sajnálatos :( bár 400k még nem a világvége. Ha egy 0-val több lenne akkor már én is szidnám.

Gunner for life

(#51376) #81556480 válasza Laraxior (#51374) üzenetére


#81556480
törölt tag

scheise ;]

(#51377) HussarF válasza Laraxior (#51374) üzenetére

Már egyszer levettek tőled vagy 40 millát, akkor most újra kaptál és gyorsan reagált a rendszer vagy mi?

(#51378) Laraxior válasza HussarF (#51377) üzenetére


Laraxior
titán

Nem kaptam azóta semmit :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#51379) HussarF válasza Laraxior (#51378) üzenetére

Akkor lehet, hogy a többi 60 milliót is leverik majd rajtad, szépen apránként ;] :P

(#51380) Laraxior válasza HussarF (#51379) üzenetére


Laraxior
titán

A megvett Ruiner2000 is eltűnt, meg még amit megvettem másik kettő izé. Phantom, meg az a lapos jármű.
Szerintem elég lesz már a levonásból.. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#51381) HussarF válasza Laraxior (#51380) üzenetére

Mi, kajak eltűntek járművek is, nem csak pénz? Ez valami újabb söprés akció? Akkor lesznek még itt háborgások :D

(#51382) Heller2 válasza Laraxior (#51380) üzenetére


Heller2
aktív tag

Kell neked nagy lábon élni ;)

Ilyen drága sz.arokat venni... ;)

Felhívtad magadra a figyelmet.

Én dobozos cola vasárlása előtt is leölök egy járókelőt és az ő 13 pénzéből veszem meg.. :P

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#51383) Mr.Csizmás válasza Laraxior (#51380) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vajon holvan a NAV los santosi irodája? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51384) HussarF válasza Heller2 (#51382) üzenetére

LOL :C

(#51383) Mr.Csizmás

Rákerestem, hogy Los Santos Revenue Service, de nem volt találat :D

(#51385) Segal válasza Laraxior (#51380) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem kezd el fenykepezni a meglevo kocsikat hogy tudj majd indulni a szepseg versenyeken:)
Viccet felreteve ha tenyleg levonjak meg toled a 60 milliot reszletekbe akkor nagyon besz*ptad.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51386) nagybá válasza Laraxior (#51374) üzenetére


nagybá
senior tag

Nekem is levontak mindet, 20.000 dolcsit hagytak, viszont autókat, repülőt, házat nem vették el.

(#51387) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Nekem már el sem akar indulni a játék...

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#51388) HussarF válasza nagybá (#51386) üzenetére

Tőle is, de ez már a második kör volt, amivel eddig még itt nem találkoztunk. Gyorsan megnéztem én is, de megmaradt a Ruiner-em. Igaz, amit tőlem elvettek az kb. annyi volt, amennyit kaptam összesen. De ő elvert elég gyorsan 60 milliót, ami azért feltűnő lehetett.

(#51389) tomazin


tomazin
veterán

Multkor valaki mondta a felhobol szabadulasra a feladatkezelos trukkot, nagy koszi neki!

(#51390) brd válasza Smiley (#51373) üzenetére


brd
nagyúr

Szabadon engedtek valami idióta jogászt, aki el van szakadva a való élettől.

The only real valuable thing is intuition.

(#51391) Anulu79 válasza Nfol (#51371) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Jövök egy sörrel. :)

(#51392) tomazin válasza ProgenXL (#51372) üzenetére


tomazin
veterán

ezért megérte steamen lenullázni az értékelését a játéknak...

(#51393) #81556480


#81556480
törölt tag

Másnak jelentkeztek legutóbbi frissítés óta FPS droppok? nincs egy erőgépem, de jó sok időt beleöltem hogy mindent aprólékosan beállítsak, és eddig stabilan megvolt a 60 FPS, most meg sokszor beesik 55-58-ra ritkán 50 köré. MI változott ? mintha az árnyék is másabb lenne, meg a tükröződés.

(#51394) Laraxior válasza Segal (#51385) üzenetére


Laraxior
titán

Nem zavar annyira. A ruinert meg a tobbit csak azert vettem meg mert sok penzem volt. Amugy kellett a francnak. Kiprobaltam. Most nincs semmi amit tudnek venni. 1.1 milliom volt most csak, maradt 700k, de tele van a kokain gyar es a fegyver gyar is. Csak eladasra var.
Fejlesztesek maxon vannak a gyarban, fegyverek is megvannak mind, jarmubol megvettem amit kellett. Vonhatnak amennyit akarnak.

Furcsa volt, mert miutan redukaltak nullara elkezdtem eladni azokat a nagy erteku autokat amiket csak brahibol vettem meg, de nem hasznalom oket. Eladtam vagy 5-6-ot, aztan egyszer csak eladasnal kiirta h transaction failed. 2 napig. Mondom megprobalok eladni egy regebben vasarolt autot. Azt meg siman engedte.

Ugyhogy gondolom osszevetették, hogy mikor ugrott meg az egyenlegem es utana mire koltottem. Nem nagy szam. Mivel látták hogy a cheatet nem en generaltam, ezert nem bannoltak.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#51395) Benir8 válasza #81556480 (#51393) üzenetére


Benir8
senior tag

Barátomnak és nekem is vannak FPS dropok. De nálam 30 fps-ról leesik 10-re is. Lejjebb vettem a grafikákat így csak néha jön elő. Lehet, hogy frissítésben rontották el. :(

(#51396) #81556480 válasza Benir8 (#51395) üzenetére


#81556480
törölt tag

Elég régi az nvidia driverem, lehet érdemes lenne frissíteni..

(#51397) ucli


ucli
senior tag

(#51398) drachoHUN válasza tomazin (#51389) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nincs mit :B

Forza JUVE!!!

(#51399) Redneck válasza #81556480 (#51396) üzenetére


Redneck
veterán

Üdv, nekem is vannak és idegesít. Az árnyékok és pár dolog is néha késve jelenik meg. Új driver ezen nem segít. Eddig smooth volt és szép, most egyik se...

Írjátok meg a Supportnak, különben nem foglalkoznak vele és nem lesz javítva. Én már levelezésben vagyok velük.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#51400) #81556480 válasza Redneck (#51399) üzenetére


#81556480
törölt tag

tulajdonképpen engem megnyugtatott most, hogy akkor nem nálam van a probléma. továbbiakban én nem foglalkozok vele.. biztos megírták/megírják nekik, és következő updattel ki lesz javítva. Eddig én marhára elégedett voltam az optimalizálással, megjelenés óta folyamatosan javult a játék, de máskor is volt már ilyen, hogy kicsit elcseszték, és a következő patch javította.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.