Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48901) HussarF válasza Scooby (#48899) üzenetére

Nem kell félni, ha bannolni akarnak, akkor megteszik akkor is, ha nem játszol. Inkább játszál, szerezd más forrásból is a pénzt, hogy ez "elvegyüljön". Aztán ha költeni kezdesz, majd mondhatod, hogy honnan tudhatnád, hogy melyik, amit te szereztél, meg melyik, ami már cheatertől jött?

(#48898) rup1u5
Vágom, de azért mindenki felfedezősebb volt az elején, sokan utánanéztek ennek-annak, még ha nem is volt ez ennyire központi elem náluk.

(#48902) gyugyo79 válasza rup1u5 (#48898) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ettől függetlenül a ti helyett pld.: sokan szót használva kevésbé lenne bicskanyitogató az amit akar mert szerintem is egy elég durva nyitása volt az amúgy érdekes folytatásnak.

(#48903) #81556480 válasza Puma K (#48900) üzenetére


#81556480
törölt tag

eccó: SAMP :DDD

(#48904) Mr.Csizmás válasza #81556480 (#48903) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

LS-TDM Nagymagyar HUN szeró :C

meg a lengyelek a pro kamionos szeróval :K

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48905) #81556480 válasza Mr.Csizmás (#48904) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hellboys partyszerver & dzsipsziszerver

[ Szerkesztve ]

(#48906) Puma K válasza #81556480 (#48903) üzenetére


Puma K
veterán

Az egy nem hivatalos lehetőség volt, de végül is igen.
Már a San Andreas-nál lehetett multizni :))

Arra viszont baromi kíváncsi lennék ha a Rockstar már a GTA III-nál behozta volna az Online/Multi lehetőségét (mint ahogy tervezték is) és onnantól kezdve fejlesztik, akkor mos is ilyen tré lenne-e mint az V-nek (csalóstól, bugokkal mindennel...) :U

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#48907) #81556480 válasza Puma K (#48906) üzenetére


#81556480
törölt tag

Szerintem ez a multi fantasztikusan jó, és végtelen számú lehetőség van a játékban ( bár ez a nézetünk sosem fog találkozni) . nekem ez az új felülnézetes trailert is baromi hangulatosnak tűnik.

Egyébként a 3ba már megtervezték a multit csak nem került kiadásra.

(#48908) Geryson válasza HussarF (#48897) üzenetére


Geryson
addikt

Örülök, hogy nem vetted magadra. :) Természetesen csak egy vicces kijelentés volt...

Hát szeirntem bőven több ezer óra fölött járok, előjegyezve vettem meg a játékot. Csak soha nem toltam onlány (nem is tudom miért) és most, hogy tolom, most is inkább barangolok. A célom a 100-as szint a tuningok miatt és ott kb. meg is állok. Egyszerűen én mást imádok ebben a játékban azt, amit sokan meg abszolúte nem látnak benne.

De hát ez most kit érdekel, amikor megtaláltam Bombay Beachet? :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#48909) Gotmogh válasza Scooby (#48894) üzenetére


Gotmogh
csendes újonc

Én is hasonlóan jártam ma. Gondoltam felugrok egy negyed órára. Még töltő képernyő alatt megjelent a jobb alsó sarokban a transaction pending felirat. Mondom ez nem biztos, hogy oké lesz, pár másodpercet voltam effektív a játékban 4 milla plusz pénzem lett. Tehát nem árt a töltő képernyő alatt is résen lenni. Ez kezd most már tényleg nevetséges lenni...

(#48910) Scooby válasza Gotmogh (#48909) üzenetére


Scooby
aktív tag

Azt nem értem, hogy egy ekkora cég miért nem tud kiadni 1 hét alatt egy gyors javítást. Az ártatlan játékosokat a szívbaj kerülgeti, hogy most akkor mi lesz.
A legegyszerűbb megoldás tényleg az lenne amit már itt is említettek, hogy kérjen tranzakció előtt egy kódot. Mondjuk erre nem tudom mi lehetne megoldás, mert ugye én nem a bankba kaptam a pénzt hanem cash-be. De tényleg vicc. Még 30-as sem vagyok és lehet már véget is ér a móka. Ha ezért bannolnak véglegesen, az biztos hogy nem veszem meg még egyszer a játékot.

Minek az?

(#48911) Geryson válasza Gotmogh (#48909) üzenetére


Geryson
addikt

Nekem olyan volt ma du., hogy indítottam az onlányt (kivételesen nem máshoz csatlakoztam be) és egy olyan sessionbe dobott be, ahol mindeki fent volt a hegycsúcson a felvonónál és egy hang beszélt angolul, hogy "ez nem a GTA, hanem karácsony" és közben röhögcsélt a fószer, amerikai akcentussal. Pár másodpercig hallgattam és gyorsan átmentem egy másikba. Volt már, hogy szétcseszték a session-t, de dumát még soha nem hallottam.

Ja, a pénzem nem mozdult.

Egyébként ezzel tényleg kellene valamit csinálnia a Rockstarnak. Annyi pénzből tudnának egy biztonságtechnikai céget megbízni.

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#48912) HussarF

Még egyszer mondom: akinek felfele nyomták a pénzét, az azért ne essen páni-félelembe. Nem bannolnak azért olyan könnyen. Én is többször kaptam már. Megírod a ticketet a rockstarnak, aztán kicsit parkoltatod a pénzt. Ha nem törlik, akkor meg majd idővel lassacskán elköltöd. Sokkal inkább para, ha elveszik, mint ha adnak.

Más:
Rakja már át mindenki a Social-ban a játék statjait publicra. Ezek azért nem személyes adatok, nem lesz semmi baja tőle senkinek, ha bele lehet kukkantani. De sokat segítene, ha rá tudnánk egymás karakterére nézni, ha belépünk RS social-be.
Itt lehet állítani, a "My Single Player & Profile Page Game Stats" lesz az, de szerintem legalább a "My Profile Page and Info" pont alattiakat is nyilvánossá kell tenni, hogy a game stat-okat meg lehessen nézni (A "My Wall"-t biztos, hogy nem muszáj, arra már láttam példát, hogy nem publikus, de a többi nézhető)

[ Szerkesztve ]

(#48913) Tooomi


Tooomi
csendes újonc

Sziasztok érdeklődnék hogy játszik valaki itt Fiverebornnal(FiveM) és melyik szerveren?

Üdvözlettel: Toom

(#48914) rup1u5 válasza Puma K (#48900) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:K
Pont a minap gondolkodtam el, hogy hogyan is nézne ki egy GTA 5 PHHU online összejövetel, ha olyan szellemben nyomnánk ezt is mint anno a 4-et. Nem volt pénz....nem is számított....(számomra) unalmas autós talik helyett mondjuk megmásznánk 15-20-an az egyik toronydarut, vagy megnéznénk hányan tudunk bepréselődni egyszerre a mount chilliad libegőkocsijába. :DDD Ilyen és ehhez hasonló őrültködésekben én sokkal több örömöt lelnék. Ja! És senki nem sértődne be ha valaki lelőné vagy épp egy repülővel landolna a fején.
Amúgy az miért van, hogy mi még sosem multiztunk együtt az 5-ben? Legalább is én nem emlékszem, hogy láttalak volna fönt.

(#48902) gyugyo79:
Szerintem te nagyon félreértetted amit írt. Akárhogy olvasom sehogy nem tudok semmi "bicskanyitogatót" belelátni a hozzászólásába.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#48915) Tooomi válasza rup1u5 (#48914) üzenetére


Tooomi
csendes újonc

Már hogy rám gondolsz hogy miért nem multizok az V.-ben?

(#48916) Plata válasza Tooomi (#48913) üzenetére


Plata
félisten

Az mi a szösz?

(#48912) HussarF
Asszem nekem is privátra van,de miért jó az ha megtudjuk egymásét nézni?

[ Szerkesztve ]

(#48917) ProgenXL válasza Tooomi (#48915) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ha rád gondolt volna akkor említi a neved szerintem.

Plata:
A képek alapján valami külön álló multis cucc lehet. Az R* biztos örül neki. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#48919) Tooomi válasza Plata (#48916) üzenetére


Tooomi
csendes újonc

Online szerverek vannak rajta főleg Roleplayek (rendőrség,tűzoltó,munka,stb.) vannak üres szerverek csak be kéne lakni a Twitchen meglehet nézni, egyébként eredeti játék kell hozzá nekem az GTA Online ügyanügy
működik!

(#48920) bluuzia válasza hegyipapa (#48918) üzenetére


bluuzia
aktív tag

A nevezők között nem találtam sem raczger, sem roli2001 kocsiját, pedig mindkettő tetszett.
Nem neveztek vagy csak nem vettem észre?

Hiába keresem, nem látom őket. Kár.

Más: ha most visszateszem a zsebemből bankba a pénzem, akkor arra nem ugrik rá a R* ?
Nem lesz túl nagy a pénzmozgásom?

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#48921) ProgenXL válasza bluuzia (#48920) üzenetére


ProgenXL
őstag

Kétlem. Ha pl CM után kapsz 10millát az is nagy pénz mozgás. Biztos gondoltak ilyenre.

Gunner for life

(#48922) HussarF

A múltkor kérdeztem a yacht presidental világításokról, hogy tud-e valaki képeket vagy videót arról ,hogy hogy néznek ki. Mivel sötét alapon egészen máshogy mutat, mint fehéren, ezért nem egyértelmű a vásárlásnál mutatott képek alapján, hogy melyik néz majd ki a legjobban egy sötét fedélzetű yachton. Nem sikerült erről semmit találni és mivel meg lettem hajítva 5 millával egy modder álltal, ezért úgy voltam vele, hogy van miből pazarolni, nem én kerestem meg az árát és csináltam egy galériát. Hátha segítség lesz ez így másnak is.

Green:


Blue:


Rose:


Gold:

Erről csak 2-t csináltam, ezt választottam végül, szóval ezt úgyis bármikor láthatom.

(#48923) bluuzia válasza ProgenXL (#48921) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Na jó, csak most itt sokkal többről lenne szó.
Mondjuk az durva lenne, ha a saját pénzem mozgatásáért cseszegetnének.
De azért inkább 100 ezresével pakolom. :)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#48924) Puma K válasza rup1u5 (#48914) üzenetére


Puma K
veterán

Ahogy olvasgatom ezt a topikot a PHHU crew "keménymagja" szokott ökörködni és vannak összejövetelek már csak a CEO meg MC miatt is.

Valami kocsis-vonatozás rémlik amit megosztottak, meg gondolom a többi amit nem írnak le, mert véletlenszerűen jön. Ahogy jött nálunk is a IV-ben.

Én igazándiból már nem úgy játszok az V-tel mint anno a IV-gyel tettem.

Az V-nél a kezdeti időkben Online végig pörgettem a küldiket, versenyeket meg miegymást ami akkor volt elérhető egyszer vagy többször attól függően, mennyire tetszett az adott esemény amit csináltam/csináltunk.

Public-ban nem nagyon mászkáltam (és most se igazán), mert voltak csalók sajnos... és inkább kerültem őket. 1-2 alkalommal kerültem ketrecbe meg csónakba. Annyi elég volt belőlük.
Aztán inkább csak heist ment ismétlődően... de az nagyon.

Majd 8 hónapig semmi dedikált VGA hiányából adódóan amit eladtam. Intel IGP-vel meg meglepődtem, hogy fut átlag 30FPS-sel 768p-ben low-on és november-december környékén ismét játszogattam, mert az újdonságok amik bekerültek a játékba érdekeltek és már azért GTA "elvonási tüneteim" voltak... Meg hát na... csak azért legóztam össze újból egy komplett asztali gépet tévével együtt 2014-ben, hogy tudjak majd 2015-ben GTA V-özni és azért fejlesztettem tovább a mostani állapotába, hogy még jobban fusson... de még mindig elégedetlen vagyok... :D

Majd ahogy bejött a gyár menedzselés lehetősége egyedül vagy többen, meg kocsi lopkodás szintén egyedül vagy többen erre mentem rá az ismerőseimmel. Itt tartok jelenleg.

Egyszer kerültünk együtt egy szerverre, és oda is mentem hozzád, mikor még alacsonyabb szintű voltál. De ahogy közeledtem feléd és már majdnem ott voltam előtted leléptél a szerverről és offline is lettél :D
Aztán gondoltam majd akkor máskor

Most meg úgy vagyok a csalók miatt hogy ha hívnak ismerősök, akkor megyek csak fel. Csinálok szervert magunknak és megy a CEO, MC meg amihez kedvünk van.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#48925) wrongduke


wrongduke
aktív tag

Sziasztok!

Ma este (~20:00) kell valakinek segíteni CEO-zni vagy valami? Teszt üzemben akarom nyomni, kicsit még instabil a net nálam, szóval semmi komoly. GTA-val még nem teszteltem. Akár egymás módszeres leölése is mehet csak ne publicban :DDD

Hardware fejlesztés folyamatban...

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#48926) Rison77


Rison77
senior tag

A járműeladásnál, hogy működik pontosan ez a collection bónusz? Pl. a Ronnie Bonelli (alpha, reaper, massacro, zentorno). Mert ha megvan a 32 autó, eladok 4 top range kocsit 320k-ért, de ha ezt a collection-t adom el pl. akkor 2 standard 2 top range kocsi, és a végösszege az 50k bónusszal 325k lesz?

(#48927) HussarF válasza Plata (#48916) üzenetére

Mert egy csomó érdekes adatot látsz. Vagy ha vki mond valamit, vagy beszél a karakterről, akkor rá tudsz nézni, hogy tudd hova tenni.

[ Szerkesztve ]

(#48928) Geryson válasza rup1u5 (#48914) üzenetére


Geryson
addikt

Azért vannak itt is közös hülyülések, legalábbis én is futottam már bele még ha sokkal nagyobbakat is ki lehetne hozni. Viszont Veled még nem futottam össze GTA V-ben, úgyhogy ezen változtass kérlek! :) Most kezdtem el Grapeseedet is felfedezni. Azon a környéken annyira kevesen járnak (játékosok), hogy az valami hihetetlen.

A liftes gondolat sem rossz én viszont pl. arra lennék kíváncsi, hogy mi lenne akkor ha egy Titannal ráesnék mondjuk egy olyan csoportra, ami a csoportképen is látható. Mit írna ki? :)

Most olvasom, hogy én voltam a bicskanyitogató. Hát soha nem gondoltam volna, hogy valakinek bicskát nyit a zsebében az, hogy ha nem feltételezem róla, hogy jól érzi magát a disznóólas gettóban, ahol én... :))

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#48929) Kelecar válasza Rison77 (#48926) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Collection eladasanal a kocsikert a Special Dealer profitjat (tehat price-tuning) kapod: tehat TOP: 80k MID: 50k STD:30k.
Ebből nyilvanvalóan látszik, hogy ha full TOP collection-t adsz el akkor jobban jársz mintha ugyanannyi sima TOP-ot adnál.
A vegyes collection-ök már nem feltétlen érik meg. Amit te említettél collection az 1 TOP, 1 MID, 2 STD (nem 2 TOP 2 STD!), tehát 80k+50k+2*30k=190k +50k bonus, összesen: 240k. Tehát ha kigyűjtöd ezt ahelyett h 4 TOP-ot adnál el 80k val kevesebbet keresel.
Igazából csak a Uninsurable Collector(X80,T20,Osiris) és a End Of Empires Collector(Z-type, Valor) éri meg. A többin csak buksz, többet vagy kevesebbet.
A legjobb 4es egyébkén a Birds of Paradise Collector(Cheetah,FMJ,Tyrus,Entity) amivel bónusszal 310k-t kaphatsz (szal 10k még ezen is bukó), de ezt én is ki szoktam gyüjteni, legalább a segitők is jól járnak.

[ Szerkesztve ]

(#48930) gyugyo79 válasza Geryson (#48928) üzenetére


gyugyo79
addikt

Értem én, hogy a játékban szerinted ezt a részt csak te élvezed. Mi (mindenki más) csak kocsit lopni járunk oda. Remélem vagy annyira intelligens, hogy meg tudd különböztetni azt is, hogy ha valaki nem csak kocsit lopni jár oda attól függetlenül még az se biztos, hogy jól érzi magát a disznóólas gettóban, ahol te. Nem csak végletek vannak. Az ahova ti kocsit lopni jártok kijelentésed meg annak fényében ha játszottál a nem online résszel beláthatod milyen erős túlzás, mint ahogy ha az online részét ismernéd a kocsilopáson túl (amit kb. kár volt bele keverned) akkor tudnád, hogy nem csak kocsit lopni kell oda menni még annak is akinek esetlegesen problémái vannak az elméleted szerint csak általad kedvelt helyszínnel...

(#48931) ProgenXL válasza gyugyo79 (#48930) üzenetére


ProgenXL
őstag

ott heists is van ha nem tévedek. Meeg contact missio, meeg adversary mod is. Ennyit tudok :D

Meg storyba asszem itt kell sticky bombákat rakni. De az nem biztos. 3 éve vittem ki a storyt azóta nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#48932) Geryson válasza gyugyo79 (#48930) üzenetére


Geryson
addikt

Mi a nicked a SC-ban?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#48936) Plata válasza ProgenXL (#48931) üzenetére


Plata
félisten

Több Heist is van ott.Van amikor Trevor házához is el kell menni heistben.

(#48940) Qru válasza gyugyo79 (#48930) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem rosszból írta, és főleg nem személyeskedni akart. Nyugodtan lapozzunk. :K

#nincsbennetarcsi

(#48941) rup1u5 válasza Geryson (#48928) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Dehogynem futottunk össze! Még az elején mikor elkezdted a multit. El is mentem hozzád és felvettelek a Kurumával aztán ökörködtünk egy rövidet meg kinyírtuk párszor egymást. Azóta akár hányszor egy sessionbe kerültem veled te sosem voltál gép előtt csak a karaktered ült a lakásban.

"arra lennék kíváncsi, hogy mi lenne akkor ha egy Titannal ráesnék mondjuk egy olyan csoportra, ami a csoportképen is látható. Mit írna ki?"

Valószínűleg az itteni safe-space morálnak megfelelően valami olyasmit, hogy: "You've been kicked from PHHU" :DDD
Gondolom ugyan úgy mint mikor kocsival elütsz egy másik játékost, itt is kiírná hogy xy kinyírta z-t.
Én próbáltam de mire megszereztem a titánt addigra elindult az autós felvonulás, a hídnál ahol beértem őket ott meg nem igazán sikerült a kamikaze attrakció. Így is volt nagy durcogás belőle itt. :DDD Azt nem tudom, hogy a többieknek mit írt ki de ha jól emlékszem megdöglöttem mire a roncsok ráhullottak a többiekre a menet elején. Igazából egy utasszállítót szeretnék jó magasról rápottyantani egy ilyen gyűlésre és kiugrani még fent de ez titok...volt eddig. ;]

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#48942) Kiskokó válasza rup1u5 (#48941) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát ha az autós felvonulásra beszántottál volna Titanal szándékosan, az minimum egy session Kick lett volna.

De amúgy félre érted az egészet... nem vagyunk begyepesedett faszok (Plata nevében nem beszélhetek :D )
Mi is ökörködünk meg gyilkoljuk egymást ha úgy van. De ha egyszer egy autós találkozó van és te berontasz titánnal azért még szép hogy elküldünk a francba.
Mindennek megvan a maga ideje és egy értelmes ember úgy gondolom tudja mérlegelni mikor mit csinálhat.

Ha állatkodni jövünk össze akkor azt csináljuk, sőt van csomó adversary mód amire senkit nem lehet rávenni, ott is jókat lehet szórakozni. de egyszer akár egy sima nagy PHHU TDM- bulit is összehozhatnánk már.

Ennyi az egész! Szerintem ez így van rendben.

UI : KELE!!!! A TEGNAPI 20 GYILKOLÁST AMÍG AFK VOLTAM MÉG NAGYON VISSZAKAPOD!!!! :((
Nem mintha számítana... de azért mikor visszajöttem és megláttam kicsit felbaszott... ennyire kell az a szaros K/D ??..... az meg hogy az álló karakterem ölöd még csak sok örömet se okozhatott.

QRU : Az enyémet miért kellet törölni???? :( No mind1

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48943) Geryson válasza rup1u5 (#48941) üzenetére


Geryson
addikt

Tényleg értem jöttél, de hát az már azért elég régen volt. :) Most már nem ülök, hanem vagy az ablaknál szoktam állni, de leginkább lopom a kocsit, hogy egyről a kettőre jussak. :) Most volt 1 hét szabim és ultragáz idő kint, így felnyomtam 9 millióval a bankszámlámat igazából nem is túl sok melóval.

Egyik este egy TBc nevű sráccal koccantunk össze olyan éjjel 1-2 fele, hát azt nagyon élvezted volna! Semmi meló, csak baromkodás.

De én úgy értettem, hogy megbeszélve a többiekkel esnék rájuk a Titánnal! :) Csak megnézném, hogy milyen hosszú listát ír ki bal alulra!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#48944) Kelecar válasza Kiskokó (#48942) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Nem én öltelek hanem a CIGI!!! Én begyöpösödött player vagyok, nem bántok senkit, nem szórakozok :D

Nem győztünk várni rád és 4en hacsekiékkel elmentünk sumozni, de ugy nem volt fun. Aztán vissza már nem tudtunk menni hozzátok :(

[ Szerkesztve ]

(#48945) vtomi2 válasza Kelecar (#48944) üzenetére


vtomi2
őstag

Mi az hogy nem volt fun, olyan volt mint a ringlispil, körbe körbe mentünk amíg vki el nem szédült, és pottyant ki :DDD

Amúgy talit sikerült lekésnem, roncsderbihez meg nem volt sok kedvem, úgyhogy én utána le is léptem.

(#48946) Segal válasza vtomi2 (#48945) üzenetére


Segal
veterán

Pedig jo moka a sumo multkor en is elmentem Keleekkel okorkodni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48947) Kelecar válasza vtomi2 (#48945) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Akkor lett volna fun ha jöttek volna 8an :D

Nekem is tetszik am, mert régi szép emlékek jutnak róla eszembe :) Annó MTA:Sa-ban még csak így lehetett egymást ölni, de nagyon jó mapok születtek akkoriban. Íme egy kis részlet az egyik legjobb pályáról. Még nekem is van abból az időből "stunt" videóm :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48948) Plata válasza Kiskokó (#48942) üzenetére


Plata
félisten

De azok vagytok,nem hagytátok hogy tankkal menjek autóstalálkozóra. :P

(#48949) ProgenXL válasza Kiskokó (#48942) üzenetére


ProgenXL
őstag

Azzal a K/D-vel kitörölheti a hátsó fertályát aki így növeli. :D Attól nem lesz jobb.

Gunner for life

(#48950) Scooby válasza Scooby (#48890) üzenetére


Scooby
aktív tag

Már kaptam is választ az R-től. Szerintem sablon szöveget küldtek, de a lényeg, hogy elvileg nem kell aggódnom. Annyi állt benne, hogy köszönik, hogy jelentettem. Ha valóban nem csaltam akkor nem kell aggódnom mert a játék valamijét megvizsgálják és más playerek véleményét is figyelembe veszik.
Az egyik söprésük alkalmával feltehetőleg törölni fogják a 34millát. Ami e felett van azt költhetem?

Minek az?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.