Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48051) Bjørgersson válasza Kelecar (#48049) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Megsimogathatom? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#48052) Thoomaster válasza Kelecar (#48049) üzenetére


Thoomaster
csendes tag

Nem tudtam, hogy ilyen szőrös vagy. :DD

[ Szerkesztve ]

(#48053) Kiskokó válasza Kelecar (#48049) üzenetére


Kiskokó
veterán

Vigyázz mert a nyúl is kinyúl... aztán meg éljen a vadas éljen a vadas!! :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48054) Taz032x


Taz032x
újonc

Sziasztok, felvennetek legyszives PHHU crew ba?
A nick nevem taz032. Köszi.

(#48055) Daw93


Daw93
senior tag

Az új kocsi, a turismo classic elég jó áron van, 705k.

[kép]
[kép]

Nekem ez is bejön

GTA Online: Daweee93

(#48056) Kiskokó válasza Daw93 (#48055) üzenetére


Kiskokó
veterán

Naa ez fasza lett! Jobb mint az Infernus classic. Legalább is külsőre!!

To all :
Egyszer egy 8-10 fő összejöhetne egy fasza adversary csapatásra.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48057) wrongduke


wrongduke
aktív tag

Sziasztok!

Kelecar, Kiskokó köszönöm az útbaigazítást, szavaztam. :R

Ahhoz a témához, hogy milyen session-be kéne menjen a dolog én azt mondanám, hogy crew only és biztonsági csapattal. Én szívesen vállalok ilyet, nem sok hardverhez van hozzáférésem, de ami van azzal segítek.
A demokrácia pedig egy életképtelen dolog, hosszú távon tarthatatlan. Mindenképp szükség lenne egy döntéshozó csapatra (alkotmányos diktatúra :DDD ), valamint a nevezés feltétele a crew tagság.
Teljesen egyetértek, hogy ez kitolás azokkal akik normálisak, de nem tagok, viszont valahogy szűrni kell a népet. Továbbá azt is kilátásba helyezném ha működik, aki sokadik (kb 3) felszólításra sem nyugszik le, azt a crew-ból is repíteni. Nekem is van mikor elgurul a gyógyszerem, de erre megvannak a megfelelő helyek... Alapvető inteligencia. Mivel én sem az adott autóval voltam, többnyire a sor végére álltam be elengedve a felvonulókat. Mondjuk a laggos eberek miatt koccantam párral. Hátulról látva mik mentek... Nyílván nem akarok spártai reformokat bevezetni, remélem ezzel ébresztettem néhány gondolatot. ;)

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#48058) Triathlete válasza Daw93 (#48055) üzenetére


Triathlete
senior tag

:Y
Király. Dupla ennyire számítottam. Kíváncsi vagyok feketében mit mutat.

wrongduke jaja, demokrácia=káosz. Spárta pedig jó. ;)

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#48059) Kiskokó válasza Daw93 (#48055) üzenetére


Kiskokó
veterán

óóóóóóóóóóóó daweeeeeeeee

hesszeld
[link]
;]

Susika :
Mivel 3szor mondtam el és mind3szor eltűntél utána ezé beteszem ide :D
(amúgy a Sessionel volt baj sztem)
Szóval Dzsaguár a Lynx

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48060) Mr.Csizmás válasza wrongduke (#48057) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

esetleg az npc-k miatt valami villogós felvezető/kísérő? :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48061) Daw93 válasza Kiskokó (#48059) üzenetére


Daw93
senior tag

Hát, szerintem az A7-es formája hátul még mindig iszonyat rusnya. Mintha a tervező nem tudta volna eldönteni, hogy hatchback, sedan, vagy kombi legyen, így mindegyik lett :D Az Audi szép autókat gyárt (a 80ast ne vegyük ide :D ), de én ezt a helyükben letagadnám.

GTA Online: Daweee93

(#48062) wrongduke válasza Mr.Csizmás (#48060) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Ha elment már mellette a villógós, akkor nem törődik az NPC mi van mellette, elindul. Marad a szlalom.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#48063) HussarF válasza Kiskokó (#48059) üzenetére

Jaguar F, egyértelműen. De azért elölről van benne egy elég erős Aston Martin DB is.
Mi más lenne?

[ Szerkesztve ]

(#48064) HussarF

Egyébként rájöttem, hogy mi a baj a Infernus classic dizájnjával. A jól sikerült autók mind egy autónak a fő dizájnelemeit vették át és más autókét csak másodlagos helyeken (pl. oldalsó beömlők) használták fel így nem töri meg az összképet. Ha esetleg más autóról vesznek át főbb elemet, akkor azt olyan autóról veszik, aminek az adott része eredetileg is nagyon hasonlít az alap autóra.
Az Infernus classic alapja nagyon erősen egy Lamborghini Diablo, viszont egy elég erős helyen, az orrán és részben a motorháztetőn a Testarossa elemeit alkalmazzák, ami egyébként még kialakításra eléggé el is tér a Diabloétól. Ettől egy kicsit disszonáns lesz az egész dizájn. Ettől függetlenül nem rossz, de valahogy "nem az igazi" érzetet kelti.

[ Szerkesztve ]

(#48065) CactuS válasza HussarF (#48064) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Vannak nagyon jó és nagyon rossz példák a márkátlanításra. A rossz szerintem kb. az összes új Aston Martin pl.: a Seven-70. A jók közé sorolható szerintem a Comet retro és az Elegy retro. És van egy halom középen, mint pl.: a carbonizzare (F12 / Zagato), amiben 2 autó fő jellemzői vannak, de összességében kellemes a hatása. Én inkább ide sorolnám az infernus classicot, főleg akkor, ha sötétebb színt választasz, mert akkor nem annyira feltűnő az első lökhárítón a légbeömlő.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48066) HussarF válasza CactuS (#48065) üzenetére

Mi a baj a Seven-70-vel? Azon egyből látszik, hogy AM. Annak is inkább a Ferrari F12 Berlinettától van az orrán a légbeömlő, de azért ott nem hiányzik a harmónia szerintem.

(#48067) CactuS válasza HussarF (#48066) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A motorháztető és első lökhárító szerintem borzasztóan néz ki. A motorháztetőnek az íve tipikusan Ferrari vonalakat visz, plusz az első lökhárító olyan, mintha össze lenne törve és jó 20 cm-rel hátrébb tolódott volna az eredeti helyétől. Egyszerűen szerintem nem adja ki szépen az ívet, ahogy az ajtók utáni sárvédő ív felső része sem.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48068) drachoHUN válasza CactuS (#48067) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Szerintem az egyik legszebb autó a játékban. Függetlenül attól, hogy miről modellezték vagy miről nem.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#48069) HussarF válasza CactuS (#48067) üzenetére

Akkor innentől ízlés kérdése, mert nekem a kedvenc kocsim mai napig is, baromi jól néz ki szerintem. Amúgy így a képeket megnézve sokkal több van benne a Berlinettából, mint eddig gondoltam. A oszloptól hátrafelé viszont egyértelműen AM One-77.
Ez a kocsi különlegesen jól van összerakva. Úgy van feleszkábálva az egész orra gyakorlatilag az F12-esről, hogy sosem ugrik be róla a Ferrari. Emlékszem, amikor először megláttam, egyből az ugrott be róla, hogy Aston Martin. Pedig nagy szerelmese vagyok az F12-esnek is, de mikor utánaolvastam és külön felhívták a figyelmemet rá, hogy az orr-beömlő az F12-ről van, csak azután tűnt fel. Most, hogy jobban megnéztem, még több is. Mégis az AM a domináns benne, valahogy teljesen az jön át. Szóval nem értünk egyet :D

Aston Martin One-77:

Ferrari F12 berlinetta:

[ Szerkesztve ]

(#48070) Triathlete válasza drachoHUN (#48068) üzenetére


Triathlete
senior tag

Csak egyetérteni tudok vele. Az eleje persze lehetne AM-esebb, viszont nekem ez a forma sem üti annyira a szemem mint az Infernus Classic. Ott nagyon erős a kontraszt ami sokkal jobban meglátszik a szögletes formáknál. Itt a kerek, ívelt vonalak elviszik a tekintetet, nem tűnnek ki ezek a geometriai "hibák". Az egyetlen amit én kifogásolnék ennél az autónál, hogy az első tengely előtti rész egy leheletnyit lehetne hosszabb. (:sóhaj: mikor jön már egy e-type könyörgöm!) A motorháztető meg ha jól emlékszem módosítható valami szolidabbra (nekem biztos nem ez van).

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#48071) HussarF válasza Triathlete (#48070) üzenetére

Itt az enyém. Imádom :D

(#48072) CactuS válasza HussarF (#48069) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Így van, ez ízlés kérdése, nekem is megvan valahol a 7-70, de nem használom, mert nem tudtam megbarátkozni az orrával. Az AMeknek nagyon szép orruk van, nem ennyire turcsi, ráadásul a nagy, egybe légbeömlő vízszintes krómozással az ő védjegyük (amit ugye később a Ford is koppintott). Pedig a hangjuk sem rossz a játékban. Egyébként nem értem, hogy miért esnek át néha ennyire a ló túloldalára. Ha az említett comet retro és elegy retro miatt nem piszkálják őket - pedig a porsche forma az elég egyedi -, akkor fölösleges ennyire összemosott autókat kihozniuk.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48073) HussarF válasza Triathlete (#48070) üzenetére

A gépháztető nem módosítható.

(#48074) Segal válasza CactuS (#48072) üzenetére


Segal
veterán

En is igy vagyok ezzel az elejevel nem tudok megbaratkozni pedig a hangja jo.
Van az ellenpelda is. Anno egyszer a CEO ele Kele megerkezett a khamelion-al. Szerelem volt elso latasra (na nem Kele:D ) es gyorsan meg is vettem mert baromi jol nezett ki a kocsi aztan elindultam vele es jott a pofaraeses... hybrid. Semmi hangja sincs:(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48075) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Halló.

Egy érdekesség, már jó pár napja volt hogy egy ideje álltak az MC gyáraim. amikor végül is elakartam adni a fullos cuccokat.
Szóltam is pár tagnak, segítettek eladni.

Nos amikor a kokó gyárba mentem eladást indítani, egy olyan érdekes dolog fogadott, hogy a teli árú megvolt de az előre vett teli supply lement 0-ra.
Beragadt a termelés valószínűleg és csak termelt és termelt... az eladás drágán 756K volt a végén bónuszokkal 785K-t zsebeltem be.

Hátha valaki ki okoskodja mitől lehetett ez mint annó a másik BUG, aztán meg is oszthatná velünk!
Azóta nem csinálta. Nem tudom mitől lehetett. Ritkán adok el kb heti 1szer ha rászánom magam. Addig meg össze vissza veszem a Supply-t ahogy eszembe jut.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48076) negyven2 válasza Kiskokó (#48075) üzenetére


negyven2
veterán

Nekem is volt ilyen (ONE-on) de én vártam és kb 2.5 millióért ment el végül. Azóta nem csinálja.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#48077) jossua válasza HussarF (#48071) üzenetére


jossua
tag

Ezeket a képeket hova menti a játék mert nekem egyik kép sincs meg sehol amiket lövök ...

Alias : Magyarbetyar

(#48078) ProgenXL válasza jossua (#48077) üzenetére


ProgenXL
őstag

jatékban esc és ott az image szöveget keresd oldalra lapozva. hogy pontosan hova menti a gépen passz.. lehet sehova. de innen feltudod tölteni socialra, onnan meg le.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#48079) Segal válasza ProgenXL (#48078) üzenetére


Segal
veterán

Sokkal egyszerubb megoldas a fraps futtatasa a hatterbe.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48080) Puma K válasza Segal (#48079) üzenetére


Puma K
veterán

Akinek meg Steam-es verzioja van, annak alapertelmezett beallitasok szerint F12 a screenshot, ami alapbol a gepre mentodik es onnan lehet akar a Steam galeriaba feltolteni es igy linkelni is.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#48081) Plata válasza Puma K (#48080) üzenetére


Plata
félisten

Nem kell steames verzió,dobozos van de steamről indítva tudok fényképezni.

(#48082) HussarF válasza jossua (#48077) üzenetére

Esc -> Gallery.

Gépen a dokumentumoknál lévő gta 5 mappába menti, de nem kép formátumban. Ha kimásolod és megváltoztatod a fájlformátumot, talán elő lehet úgyis hozni a képet, de az is csak a tömörített lesz.

(#48083) HussarF

Ez megint csak valami mod, ugye?

Ilyen karaktert nem lehet csinálni meg, ha jól látom ez Fort Zancudo irányítótornya, ahova nem lehet bemenni.

(#48084) drachoHUN válasza HussarF (#48083) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Gondolom miközben begépelted, már rájöttél, hogy felesleges volt feltenni a kérdést, ugye? :D

Forza JUVE!!!

(#48085) HussarF válasza drachoHUN (#48084) üzenetére

Nem, mert mindig kiderül, hogy vannak olyan dolgok, amiket én nem tudtam eddig :)

(#48086) drachoHUN válasza HussarF (#48085) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ez azért erősen a "vak is látja" kategória szerintem.

Más:

A Turismo Classic erősen fasza lett. Jól néz ki. Jó vezetni. Egy apró baj van vele, hogy nagyon veri a Sport Classic kategória többi járgányát. Mondjuk eddig is így volt, csak éppen a Stirling GT tette ezt.

Forza JUVE!!!

(#48087) HussarF válasza drachoHUN (#48086) üzenetére

Nem is értem miért sport classic-ban van. Az ottaniaknál 20-30 évvel fiatalabb. Az Infernus classic meg még annál is többel. Mindkettőnek a sima sports-ban kéne lennie.

(#48088) Kelecar válasza HussarF (#48087) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Az Infernus Classic meg 10 évvel sem idősebb a sima Infernusnál xd

(#48089) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Jött valami update... Még nem tudom mi :D

(#48090) Puma K válasza HussarF (#48087) üzenetére


Puma K
veterán

Fiktív autók egy fiktív világban... tök mindegy a valóságban mi hol van, ha a Rockstar ezt máshogy képzeli el a saját maguk által teremtett univerzumukban.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#48091) pokers


pokers
senior tag

Mit kaptunk? Ekkora pecsbe sok minden belefér :U

(#48092) Triathlete válasza Kelecar (#48089) üzenetére


Triathlete
senior tag

Javították az Infernus Classic fizikáját.
-legalábbis a neten ezt írják több helyen.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#48093) CactuS válasza Triathlete (#48092) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azt hiszem, hogy verzió váltás nincs, így ide fogják beírni, hogy mit csináltak.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48094) Kelecar válasza Triathlete (#48092) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Igen, ezt meg tudom már erősíteni :D

(#48095) negyven2 válasza HussarF (#48083) üzenetére


negyven2
veterán

A toronyba be lehet menni Onlineba is.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#48096) HussarF válasza negyven2 (#48095) üzenetére

Hogy? Én egyszer oda ejtőernyőztem, de nem találtam bejáratot. De majd megnézem még egyszer.
Más kérdés: Online-ban a metrónak nincs ajtaja? Tegnap bepattantam és akkor tűnt fel, hogy nincs ajtó, ami nyit és zár, csak az ajtókeret és kész. Ennyire fapados lett a metró a sztori mód óta? :D

[ Szerkesztve ]

(#48097) HussarF válasza Kelecar (#48088) üzenetére

Egyébként pont tegnap volt szó ezekről a jól meg rosszul összeolvasztott kocsikról, de a sima Infernus... az valami borzalom. Átjön egyébként a kocsiról, hogy Lamborghini utánérzés, de nem egy jól átgondolt formaterv érzését nyújtja, hanem gyenge, kínai koppintásét.
A gta wiki szerint a Murciélago a fővonal benne, de igen erős szemüveget kell felvennie annak, aki azt bele akarja látni. Nem hasonlít rá. Kicsit olyan Ford GT 40 érzés van benne. Meg engem inkább arra emlékeztet, hogy így nézne ki egy Countach, ha lekerekítették volna az éleit. De a Murciélago-t nem tudom kinézni belőle.
Már ezt csak így azért írom, hogy akkor hogy is lehetne értelmezni a 10 év különbséget köztük, ha a simánál az sem egyértelmű, hogy milyen kocsi lenne :D

De mindjárt jön Puma K, hogy megmondja a tutit a fiktív autókról ;]

[ Szerkesztve ]

(#48098) HussarF válasza HussarF (#48097) üzenetére

Amúgy már elég régóta foglalkoztatott ez a dolog, de csak most jutottam el addig, hogy utánanézzek :D
[link]

(Ne tévesszen meg senkit, hogy a háttérben egy Miura van - ami in-game a Monroe)

[ Szerkesztve ]

(#48099) Kelecar válasza HussarF (#48097) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Hat nekem az Infernus az Pagani Zonda. A hátulja miatt, az eleje az kicsit Murcielagos, de inkabb olyan semmilyen :D

[ Szerkesztve ]

(#48100) HussarF válasza Kelecar (#48099) üzenetére

Paganikat egyértelműen az Osiris fedi le :D De a hátulja tényleg olyan.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.