Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48701) bluuzia válasza Segal (#48698) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Szuper! :D
Ügyes voltál. :C

Amúgy a tranzakciós listában nem látszik minden pénzmozgás.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#48702) Mbru


Mbru
tag

Ha nekem meg van a PC-n a GTA4 eredetibe akkor én is visszatérő játékos vagyok, nem?! :)

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#48703) negyven2 válasza Mbru (#48702) üzenetére


negyven2
veterán

X360/PS3 játékosok azok.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#48704) HussarF válasza jossua (#48694) üzenetére

Most főleg annak a fényében, hogy már mindkét érintett visszakapta a pénzt, úgy gondolom túlzás nem játszani a játékkal és nem kell túltolni a rettegést. Tegnap is be akartam lépni egy ph session-be, fent volt vagy 5 ph-s. Rácsatlakoztam 3-ra, erre mind a 3 külön, egyszemélyes sessionben volt. Értem én, hogy nagy a félelem, de ha már csak a félelem miatt nem lehet normálisan játszani, akkor megbaszta az egész. Én toltam ugyanúgy, mint eddig. Tegnap még csak alap modderrel sem találkoztam, pedig megfordultam jó pár publicban. Nyilván most én is 1 milla alatt tartom az accountom és megveszem azokat, amikre eddig csak tartalékoltam. De sztem lassan megoldódik ez a probléma is, bár sennki ne várja, hogy bejelentik majd, hogy megoldották, mert ilyet nem szoktak.

(#48698) Segal
És a pontos összeget kaptad vissza vagy kereken 34 millát?

(#48705) CactuS válasza Segal (#48698) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tippre a levonás látszik, amit a modder csinál, mert az a sessionben történik. Az RS gondolom nálad is a fekete képernyős balance correction-t használja, ami szerintem játékon kívüli dolog. Mindenesetre gratula a pénz visszaszerzéséhez. Kicsit döcögős, kicsit nyűgös, de megy a dolog. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48706) HussarF

Egyébként nézegettem ezt a Marshall monster truck-ot. Tudja valaki, hogy ez garázsba megy, vagy csak le lehet hívni a Pegasustól?

(#48707) Triathlete válasza HussarF (#48706) üzenetére


Triathlete
senior tag

Lehívós.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#48708) Logitech válasza HussarF (#48704) üzenetére


Logitech
aktív tag

Tegnap amikor játszottam annyi CEO+MC volt a sessionben, hogy már nem lehetett többnek belépni. Akár ezért is mehet valaki külön.

(#48709) Segal válasza HussarF (#48704) üzenetére


Segal
veterán

En bent voltam.a jatekba amikor megkaptam az osszeget tehat nem.kaptam ilyen pontos osszegrol kepet plusz ugye a valaszba sem latszik de osszeg alapjan elmeletben kereken 34et kellett hogy kapjak mig a pontos vesztesegem kb 33.4 millio korul volt.
Tulajdonkeppen megkaptam en is ingyen a duke-ot-DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48710) Kiskokó válasza HussarF (#48704) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát a tegnapi GTA egy botrány volt...
felmentem 6 felé... 4szer próbáltam MC-s eladást de sose jött össze... vagy az emberek tűntek el... az egyik eladás közepén kivágott a szerver "alert! Connection lost ....." dumával... szóval elengedtem.

Aztán este visszamentem 10 felé... 15 perc alatt 3szor kaptam Connection Lost-ot....
Hihetetlen. SOHA nem volt ennyire szar a GTA szervere nálam....
biztos, hogy nem a netemmel van a baj.

Amúgy ja kicsit túlzásba van véve az óvatosság... várható volt az első pillanatban lehetett tudni hogy visszakapják a pénzt.
Amúgy külön session azért is lehet amit Tomi írt, meg mert tegnap valami hihetetlen gyorsan felhígultak a sessionok... tulajdonképpen 3 perc alatt 3 idegen jött be ott ahol 2-en voltunk.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48711) Segal


Segal
veterán

Nem hiszem hogy valaki bele fog még futni de ha mégis akkor azért pár dolog ami fontos lehet
- Ha van rá lehetőséged mindenképp csinálj képet
- Mindenképp jó témába nyisd a ticketet mert szerintem a 99% supportos nem küldi tovább a megfelelő témába ( Report a cheating method)
- Soha ne hivatkozz a ticketedbe egy elöző ticketedre mert kapsz egy kedves azt az ügyet már lezártuk választ.
- Nem kell konkrét összeg elég egy közeli. Én kiszámoltam pontosan kép alapján 33497300 dollárt buktam és 34et kaptam vissza.
- Ha nem sikerül elsőre vagy másodszorra akkor folytasd a ticketküldést. Egyszer sikerül

Annyi a lényeg hogy továbbjusson az ügyed a tier1 szintről egy felsőbb szintre ott már szinte biztos hogy visszakapod a pénzed mert Kele meg én is akkor kaptuk vissza amikor túljutottunk a tier1-es bullshit válaszon.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48712) Mbru válasza Kiskokó (#48710) üzenetére


Mbru
tag

" Amúgy ja kicsit túlzásba van véve az óvatosság... várható volt az első pillanatban lehetett tudni hogy visszakapják a pénzt." Ez egy kicsit túlzás. Mert ha valaki rájuk hagyja, akkor nem kapja vissza.

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#48713) edari válasza Kiskokó (#48710) üzenetére


edari
őstag

Tegnap nekem is katasztrófa volt. Kidobott a session-ökből, nem tudott friend-re csatlakozni, nem talált sessiont stb... De olyan 7-8 körül már jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#48714) Kiskokó válasza Mbru (#48712) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jól mondod, ha rájuk hadja... de azért na :D

Egyel feljebb írja segal a lényeget.
Elsőre jó helyre kell küldeni egy értelmes üzenetet, nem bunkón. Ha van kép bizonyítéknak az csak plusz jó.
Ennyi. Tök releváns volt hogy visszakapják :)

(nekem egyszer volt Bug problémám, írtam nekik normálisan se kép se semmi bizonyíték. Másnap adtak 2.5 millát kérdezés nélkül, pedig elég egyedi eset volt simám hihették volna hogy kamuzok vagy bármi)

na mind1. a lényeg hogy mindenki happy!

tesla : 6-7 felé még csak épp hogy... de este 10 után feladtam 15 perc / 3 connection lost után.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48715) HussarF

Esetleg ebben tud valaki segíteni: Gold fényt vettem a yachtomra (nem vivacious, mert nem karácsonyfát akartam), de nem igazán jön át a feeling, mert classico a színe, tehát sötét a fedélzet. A sárga meg egyrsézt halvány is rajta, meg nem is adja úgy ki a színt, mnit fehér alapon. Ezért gondolkodom, hogy megváltoztatom a színt, de nem találtam túl jó képeket neten sem erről. Annyi azért átjött, hogy a lehetséges alternatíva valószínűleg a kék fény lehetne. Van valakinek ilyenről képe, hogy sötét fedélzetű (nem feltétlenül classico) yachton kék színű fény? (Jöhet amúgy másmilyen is, de az eddig látottak alapján nem azok lesznek a befutók.)

(#48716) CactuS válasza HussarF (#48715) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem néztem végig, de elég hosszú videó, hogy benne legyen minden variáció, amit keresel.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48717) bucihost válasza Segal (#48698) üzenetére


bucihost
senior tag

Gratula! Csak meg lett az. :)

Én a helyedben, ha már vissza kaptad, a felét szétosztanám a drukkolók közt... :DDD Vicc :P :P

(#48718) HussarF válasza CactuS (#48716) üzenetére

Én már végignéztem, mielőtt kérdeztem :)

Ebben alapvetően a színek vannak benne és nem a fények.

(#48719) #81556480


#81556480
törölt tag

Hetvegen irok a supportnak hogy 25 millamat behuzta egy csiter hatha bejön 😈 😈

(#48720) Mbru válasza #81556480 (#48719) üzenetére


Mbru
tag

Inkább ez mint, hogy sok gyökér kunyerálja a zsákokat a játékon belül

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#48721) #81556480 válasza Mbru (#48720) üzenetére


#81556480
törölt tag

Csak ennyi lesz a levelembe: Money drop pls 😆

(#48722) Mbru válasza #81556480 (#48721) üzenetére


Mbru
tag

Ettől a 3 szótól falra tudok mászni.
Sose értettem, hogy minek veszi meg valaki a játékot, hogy tök alap szinten már lejmoskodik. Aztán ha kap egy csomó pénzt, akkor hu de nagy király. Meg vesz mindent még nagyobb királynak érzi magát mert neki minden meg van. Játszani meg nem tud, mert azt se tudja milyen küldik vannak vagy mi az a heist :)
Az ilyenekért is adogatnám a bannod. Csak hogy had szokják a kis taknyok :)

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#48723) wrongduke válasza Segal (#48698) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Zsír!!! Örülök neki! Tarts magadnál és Sandy Shore reptéren találkozunk, vagy hol! :DDD Tényleg örülök, hogy sikerült kiharcolni és kívánom hogy veled többet ne és senkivel ne forduljon elő. Mindenki legyen résen.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#48724) Triathlete válasza #81556480 (#48719) üzenetére


Triathlete
senior tag

Kedvet kaptam én is : - )

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#48725) Segal válasza #81556480 (#48719) üzenetére


Segal
veterán

Kizart dolognak tartom hogy bejon de sok sikert hozza ha megprobalod.
Azert sok mindent vissza tudnak nezni szerintem, nem kuldozgetnek csak ugy vaktaba tizen-huszon milliokat.
Viszont ha megis sikerul akkor tiszta forrasbol szerzett penz:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48726) HussarF

Amúgy ha csak annyit akarok változtatni a hajó nevén, hogy nagybetűssé teszem az egészet (rájöttem, hogy úgy sokkal értelmesebben néz ki), akkor is 250 ropi?

(#48727) Segal válasza HussarF (#48726) üzenetére


Segal
veterán

Probald ki az nem kerul semmibe amig nem okezod le de szerintem egyertelmuen ugyis le vonja de latni fogod a tervezett penzosszegnel.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48728) gyugyo79 válasza HussarF (#48726) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nekem 25k bünti rémlik minden ladik változatásra.

(#48729) HussarF válasza gyugyo79 (#48728) üzenetére

Helyszínre. Meg talán zászlóra is annyi, de névre sztem 250k. Még ha konkrétan nem is változik a név, gyanús, hogy ha nagybetűssé teszem, azt is annak fogja venni. Délután kiderül.

(#48730) gyugyo79 válasza HussarF (#48729) üzenetére


gyugyo79
addikt

Bármit változtatsz, szín, fények, korlát az 25k + volt amikor én csináltam. Szóval akkor is ennyi ha mindent átvariálsz és akkor is ha csak 1 valamit.Ez a 25k a változtatás díja volt.

[ Szerkesztve ]

(#48731) HussarF válasza gyugyo79 (#48730) üzenetére

Ez szerintem régen sem volt így a netes visszaolvasgatások alapján, de most már biztos, hogy nem így van. Teljes díjat kell fizetni. Ha króm korlátod van és aranyra akarod változtatni, ki kell fizetned a teljes 750k-s árát. Fényekre, meg a hajó fényezésére is ki kell perkálni a több százezreket.

Nem is lenne logikus. Mert akkor megvenném az alap hajót és a több milliós csinosítgatást meg megúszom 25k-ból, ha közvetlen utána cicomázom fel egy modify yacht-tal.

[ Szerkesztve ]

(#48732) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Ma du. 5-kor kezdődik és hétfőig tart az éves GTA Marathon, szinte az összes GTA játékból lesznek speedrunok különböző kategórákban, leggyorsabb végigjátszástól a 100%-os teljesítésig

stream itt lesz: [link]

játékok beosztása meg itt [link]

/s

(#48733) gyugyo79 válasza HussarF (#48731) üzenetére


gyugyo79
addikt

Várj, az árát természetesen ki kellet mindennek fizetni ez + ( plusz) büntetés azon felül és azt se jegyzi meg amid volt ha oda vissza variálsz. Szóval ha te 750k -ért veszel valamit arra még rájön a 25k és 775k t von a végén. Ez csak a változtatási díj!

[ Szerkesztve ]

(#48734) wrongduke válasza wjbhbdux (#48732) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Erről nem is tudtam, hogy létezik.

Big F***ing Thanks!

:R

AGDQ és SGDQ maratonokat szoktam nézni, de asszem ezen a héten sem fogok aludni.

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#48736) CactuS válasza ucli (#48735) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

30 milla :F Az hogyan jött ki?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48737) ucli válasza CactuS (#48736) üzenetére


ucli
senior tag

A két karakteren vettem ”pár” cuccot:
2x25 Marshall
2 Kraken
2 Dodo
14 Dukes
Ha jól számolom ez durván 30 misi :))

(#48738) CactuS válasza ucli (#48737) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Marshall régen bugos volt, szerintem most is az, így szerintem az csak 2x lesz. Dukesból most is megvan a 14 db egyszerre?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48739) ucli válasza CactuS (#48738) üzenetére


ucli
senior tag

Persze :D

Majd mennek a képek a szépségversenyre, feltéve ha megtalálom azt a mappát,
ahova a Geforce Exp. menti a képeket :(((

Ha a Marshall meg bugos, akkor ki fogom csapni a balhét, mert levonta az összesért érte a pénzt.

(#48740) freeknight válasza ucli (#48739) üzenetére


freeknight
őstag

Dokumentumok/Képekbe menti :D

(#48741) Mr.Csizmás válasza ucli (#48737) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

és ha beviszed eladni, akkor pont annyival vagy előrébb a refunddal, mint az az aprópénz, amit a boltban vett kocsikért ad. jól gondolom? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48742) negyven2 válasza CactuS (#48738) üzenetére


negyven2
veterán

Annyiszor kapod vissza a Marshall árát ahányszor meg lett véve.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#48743) CactuS válasza ucli (#48739) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lelked rajta, de ilyenkor azért két oldala van a dolognak. Azzal számolni kell, hogy ilyen esetben lehet, hogy egyéb korrekciókat is végrehajtanak az átnézett accounton, community fórumokon van rá nem is egy példa. ;)

figure85: anno nálam is levonta, de nekem pár nap után csak 1 maradt meg pegasusnál és soha nem az, amit meg akartam venni. Lehet azóta javították, talán egy éve vettem meg párszor a 2. karakteremmel is, de akkor még bugos volt, mint az első karakternél.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48744) ucli válasza freeknight (#48740) üzenetére


ucli
senior tag

Már megvan... Föltöltötte Dribe-ba :((( de azért köszi :)
Mr.Csizmás: itt a Marshall-on van a hangsúly, bár az a 868k sem jön rosszul.

CactuS: Emiatt nem aggódom, én is több mint egy éve vettem meg az összeset
és még mind ott csücsülnek szépen a Pegasusnál.

[ Szerkesztve ]

(#48745) gabesz222


gabesz222
csendes tag

Na mivel én se maradhatok ki a jóból ma nekem is csutkára leszívták a számlámat laza 10 milliót buktam hegyipapával együtt :/ Sajnos magát a levonást nem figyeltem valószínűleg pont akcióban voltam csak már arra lettem figyelmes hogy 30ezer dollárom van. A transaction log-ról csináltam képet bár azon meg nincs minden rajta.

SC: oldmeme

(#48746) gabesz222


gabesz222
csendes tag

Az lenne a kérdésem hogy segítene-e valaki majd olyan szöveget megfogalmazni amivel hatni is lehet a supportra. Most indítottam egy sablonnak mondható üzenettel de nem hinném h ezután csak úgy kapom is vissza a pénzem. Valamint hegyipapától kérdezném hogy tudsz-e a levonásról pontos időpontot mondani? És ha írsz a supportnak pls hivatkozz rám is, ezt én is megtettem.

SC: oldmeme

(#48747) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Akinek esetleg fagyna a GTA Online az új W10 patch után, az tiltsa le Cortana-t, hátha segít.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48748) hegyipapa válasza gabesz222 (#48746) üzenetére


hegyipapa
senior tag

20:00 - 20:10 között volt, nekem a tranzakciós képem 20:07 perckor készült. Nagyon sok pénzemet nyúlták le nagyon gyorsan, későn vettem észre :( Természetesen megemlítelek.

[ Szerkesztve ]

(#48749) gabesz222 válasza hegyipapa (#48748) üzenetére


gabesz222
csendes tag

Nem lehet igaz pedig alig voltunk abban a session-ben erre 2 idegent bedob és azok közül az egyik pont egy ilyen szemét hacker... Pedig direkt kerülöm a randomokat de úgy látszik nem lehet kivédeni... Abban bízok hogy mivel ez már a játékosokat tömegesen érintő probléma, a rockstar-nál kezdenek végre valamit ezzel (és legfőképp a pénzem visszatérítésével).

SC: oldmeme

(#48750) Kelecar válasza hegyipapa (#48748) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Kp-ből nyúlták le, vagy nem raktátok át számláról?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.