Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48501) HussarF válasza Mr.Csizmás (#48499) üzenetére

De az a plàne, hogy engem semmi kàr nem èrt, csak hőbörögtem nekik egyet és megdobtak 300k-val :D

(#48502) Szinyák válasza edari (#48478) üzenetére


Szinyák
őstag

Szia.

Nah most sikerült kipróbálnom tökéletesen megy az új RTSS 7.0 beta.-val nem kell ki be kapcsolgatni most már az msi afterburnert. Akinek ilyen problémája volt/van ( gta 5 launcher működése leállt) az rakja fel és menni fog 100%

Köszi a helpet még 1* addig túrtam míg jó nem lett :)

[ Szerkesztve ]

Szinyák

(#48503) Mike válasza bucihost (#48500) üzenetére


Mike
veterán

Én csak azt nem értem, mi a jó abban, hogy mások pénzét elszedik, vagy mások játékát tönkreteszik. Mi ebben az élvezet? Ki csinál ilyet?

(#48504) bucihost válasza Mike (#48503) üzenetére


bucihost
senior tag

asszem az ilyenek a pattanásos, szemüveges, kis b**k, akiknek se kutyájuk se macskájuk se nőjük, semmit nem érnek el az életben, a munkahelyen ba**ogatják őket. kisebbségi komplexusuk így élik ki.

A 3 első számú gyanúsított:


:DDD :DDD

(#48505) Kelecar válasza HussarF (#48498) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Fasza, mi eddig ofaszt se kaptunk XD

(#48506) Segal válasza Kelecar (#48505) üzenetére


Segal
veterán

Nekem visszaírtak mára de csak egy sablon üzenetet hogy tudnak a problémáról és dolgoznak rajta...
Ez így vicc.
Úgy érzem ezentúl nem Los Sanstos-ba fogok harcolni hanem a Rockstar központba. Írok is nekik még egy ticketet hogy minden szép és jó de hol a pénzem...

Azért kirakom a levelet hogy ha valami fontos volt még benne akkor a profi angolosok informálhassanak.

Hello hunsegal,

Thank you for contacting Rockstar Support

We certainly understand your concerns regarding missing GTA$ from your account and we would like to help you.

We are aware of a new method where cheaters are manipulating the in-game funds of other players in GTA Online. We are actively working on a fix for this issue, and may temporarily disable some minor game features while we work on a resolution.

https://support.rockstargames.com/hc/articles/115005592527

If you have any other concerns, please let us know. We are happy to help you.

Best regards,

Mina G.
Rockstar Support

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48507) edari válasza Szinyák (#48502) üzenetére


edari
őstag

Na az király, holnap én is felrakom majd. :) :R

(#48508) Segal


Segal
veterán

Írtam nekik egy új ticketet :DDD Belefoglaltam ezt is :))
New daily objectives write ticket all day to rockstar!
Meglátjuk mi lesz a vége nekem semmibe sem kerül minden nap írni nekik.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48509) drachoHUN válasza Segal (#48506) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Az a vicc, hogy arról még egy félmondat sincs, hogy a pénzeddel mi lesz. Mert itt már azért elég komoly dologról van szó. Ha például valaki Shark Cardokkal nyomja, akkor annak azért már közvetve az igazi pénzét lopják el. Ennél komolyabb válaszra számítana az ember.

Forza JUVE!!!

(#48510) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Mostanában menő a pénz lenyúlás public online, aki még nem látott ilyet vagy nem hallott róla azoknak itt egy friss videó ez történik.

Ez is finom, picit aktívak a modder-ek.

[ Szerkesztve ]

(#48511) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Amíg forr a levegő és nem szívesen megyünk (én legalább is) publikba, gondoltam elfoglalhatnánk magunkat.
Találd meg!
[link]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#48512) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Hozott pár új ruhát a húsvéti nyuszi:

[ Szerkesztve ]

(#48513) Triathlete válasza Segal (#48506) üzenetére


Triathlete
senior tag

Ez így nagyon kevés... Mint valami német hivatal válasza. Azok ennyire semmitmondóak és hasznavehetetlenek.

@Bluuzia jó ötlet. :)

@Hegyi nekem már tegnap jelezte a játék, hogy használható.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#48514) hegyipapa válasza Triathlete (#48513) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Javítottam

[ Szerkesztve ]

(#48515) Kelecar válasza Segal (#48506) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Köszi a semmit R*:

Hi KeleHUN,

Thank you for contacting Rockstar Support. We appreciate your cooperation in helping to keep GTA Online fair for all players.

The most effective way to report cheaters in GTA Online is through the in-game menu. To report players in-game:

• Pause the game and navigate to the “ONLINE” tab.

• Select “Players”, and choose the name of the player cheating.

• Select “Report”, and confirm your report with the “Exploit” category.

No further information is required from you at this time.

In regards to missing GTA$

We have reviewed your query regarding the missing GTA$. Unfortunately, we were unable to verify this claim. We are, however, bound to take decisions according to the data available to us here in our servers and at the moment it shows that you are not missing the mentioned vehicle which you claim to be.

Your understanding regarding this matter will be highly appreciated and we apologize for any inconvenience this information may cause.

Best regards,

Andy J.

Rockstar Support

Milyen vehicle? 11Milliorol volt szo...

[ Szerkesztve ]

(#48516) C4mp3r válasza Kelecar (#48515) üzenetére


C4mp3r
addikt

nem rossz, azert a rockstar is tudja mit csinal, ket jatekostol milliokat loptak el, leszarjuk, nincs ra bizonyitek, biztos hazudnak. egy jatekos csak hoborog egyet, hogy mennyire szar mar sok csaloval jatszani, o megerdemel 300k kompenzaciot :D en nem hagynam annyiban es nyitogatnam a ticketeket, amig vissza nem adjak a penzt

(#48517) HussarF válasza hegyipapa (#48510) üzenetére

Az elsőben mi a lényeg? Beletekergettem, de nem láttam semmi extrát.

@Kele és Segal
Ha írtok a RS-nek, előbb inkább dobjátok be ide magyarul vagy angolul, majd én kipofozom az angolját. Lehet, hogy nem értették teljesen, azért írt vehicle-ről vagy nem tudom.

Egyébknét a cash az biztonságos, tuti? Mert tesómmal tegnap 12 millát átpakoltattam cashbe. A legszebb, hogy 1 millió a legnagyobb összeg, amit egyszerre ki lehet venni a bankból. Nem olyan egyszerű, mint a behelyezés.

(#48518) hegyipapa válasza HussarF (#48517) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Lóvét nézzed a sarokban :)

(#48519) hegyipapa válasza bluuzia (#48511) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Fogalmam sincsen :D

(#48520) HussarF válasza hegyipapa (#48518) üzenetére

Ez egy 10 perces videó, megjelölhetnéd, hogy melyik időpillanatban van történés, hogy az is lássa, aki nem időmilliomos. Beletekergettem, de nem láttam semmit a pénzzel.

(#48521) drachoHUN válasza hegyipapa (#48512) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Csak tudnám minek erőltetik ezeket a smoking jacket-eket, meg pizsamákat 7 millió színben. Kell a francnak.

Forza JUVE!!!

(#48522) CactuS válasza Kelecar (#48515) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem félreértés van, mert egyértelműen azt írja, hogy az általad említett jármű nem hiányzik. Írj nekik megint, hogy semmiféle járműről nincs szó, a bankszámládról vett le 11 milliót. Nézd meg a Maze bank accounton, szerintem ott írnia is kell a levonásokat, screenshot és küld el megint.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48523) rup1u5 válasza bluuzia (#48511) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Még egy fölösleges GTA topik! :DDD Eddig nem is tudtam, hogy létezik még ez is.

Ezt találd meg!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#48524) Thoomaster válasza bluuzia (#48511) üzenetére


Thoomaster
csendes tag

Ez már rég eszembe jutott nekem is, sőt, én arra gondoltam, hogyha megunjuk a szépségversenyeket, jöhet ez is. :D Ezt más játékokba is csináltuk.Örülök, hogy más is jött az ötlettel. Támogatom. :))

[ Szerkesztve ]

(#48525) hegyipapa válasza rup1u5 (#48523) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Ez igen, ez már valami :)

[ Szerkesztve ]

(#48526) Segal válasza HussarF (#48517) üzenetére


Segal
veterán

En mar ma is kuldtem nekik egy ticketet csak mig tegnap egy udvariasat ma mar inkabb egy hadatuzenoset...
Szerintem az enyem teljesen vilagos volt a szamukra mert megirtam nekik hogy hacker elvette a penzem adjak vissza es kuldtem elotte egy kepet amin latszik a penzem, konkretan a levonasrol es utana hogy mennyi maradt tehat dollarra pontosan ki tudtak volna szamolni erre jott a valasz hogy tudnak a problemarol es foltozni fogjak. Ez nekem lerazasnak tunik nem felreertesnek es tutira ez van Kele esetebe is megy a hulyenek nezes...
Mindenesetre en mar berendezkedtem allohaborura a rockstarral mert az mar most egyertelmu hogy ezt nem.lesz konnyu visszaszerezni de akkor sem fogok legyinteni 34 milliora.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48527) HussarF válasza Segal (#48526) üzenetére

Szerintem felesleges nagyon emberkedni, az jóra nem vezet. Csak legyél következetes és bizonyítsd az igazad.

(#48528) Gotmogh válasza bluuzia (#48511) üzenetére


Gotmogh
csendes újonc

Én se találom, de valahol erre felé lehet :))

(#48529) hegyipapa válasza rup1u5 (#48523) üzenetére


hegyipapa
senior tag

(#48530) bucihost válasza HussarF (#48517) üzenetére


bucihost
senior tag

Én nem gondolnám, hogy a KP biztonságos lenne. Én úgy vettem észre, hogy ha a bankban van pénz, akkor az élvez prioritást. CEO vásárlásnál is a bankos egyenlegből von le először, és ha az nem elég akkor kiegyenlíti KPból. szóval szerintem ha kiveszed bankból, akkor ugyan úgy le tudják nyúlni. mert ahogy nézem "kórházi ellátásra" megy a pénz, azt meg amúgy is tudod KP-ból is rendezni.

(#48531) Logitech válasza HussarF (#48520) üzenetére


Logitech
aktív tag

Ugyan így jártam, kétszer rápróbáltam, egyszer telefonról, egyszer gépről, de azon kívül hogy kocsikázik, a végén meg robban valami a garázsban és mindenki meghal nem láttam semmit.

(#48532) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

A mai nap néhány hét szünet után újra játszani akartam kicsit a GTA-val, de azt tapasztaltam, hogy ezzel a hibával nem indul el a játék:

Internet kapcsolatom pedig van. A Rockstar szerverei elvileg szintén rendben vannak. De eleve a játék már aktiválva lett, 27 órát játszottam már ezen a gépen és Steam fiókon ezzel a játékkal, nem lett újratelepítve se a játék se a Steam. A környezetben (OS, tűzfal/vírusirtó beállításai, router/internet) tudtommal szintén nem történt változás. :W

Tudja valaki, hogy mi lehet a gond? :F Előre is köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#48533) zoli121


zoli121
aktív tag

Segal neked is tőle van az 1080 Ti? :D

[ Szerkesztve ]

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#48534) spider925


spider925
csendes tag

Hali, szeretnék jelentkezni a crewba :)
Többnyire békés természetű vagyok, nem szoktam tonna számra gyilkolni a többi playert.
93as szint ami az üzenet írása közben megvan. Nohrak a nickem

(#48535) Segal válasza zoli121 (#48533) üzenetére


Segal
veterán

Nekem FE van de ha hivna egy strix vegett akkor.... nemet mondanek mert max az msi gamer verziora cserelnem be:)

Hussaf: Azon felul hogy elkuldtem nekik azt a kepet (is) amit ide is linkeltem amin vilagosan latszik a hacker tamadasos levonas mi a fenet bizonyitsak meg? Ez pusztan szemetkedes a reszukrol semmi mas. Max kibannolnak es akkor mi van? Van meg ezer masik jatek amivel lehet jatszani...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48536) #81556480 válasza rup1u5 (#48523) üzenetére


#81556480
törölt tag

Jóember, az a fórum hamarabb létezett mint a játék :D

A sok offilás miatt lett, de besült.

(#48537) ProgenXL válasza HussarF (#48520) üzenetére


ProgenXL
őstag

Én sem láttam pénz levonást. 4 percnél is ugyanannyi pénze van mint a videó végén.

Gunner for life

(#48538) hegyipapa válasza ProgenXL (#48537) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Bocsi rossz link-et dobtam, már fogalmam sincs hol az videó amit itt szerettem volna megmutatni.

[ Szerkesztve ]

(#48539) hegyipapa válasza spider925 (#48534) üzenetére


hegyipapa
senior tag

(#48540) ProgenXL válasza hegyipapa (#48538) üzenetére


ProgenXL
őstag

youtobe-n vannak előzmények ahol visszanézheted milyen videókat néztél meg korábban. :)
Ha esetleg meglesz akkor kíváncsi lennék rá. :D

Egyébként végig gondolva nem biztos hogy biztonságosabb ha kivesszük a bankból a pénzt. Elvégre ha a bankból elfogy a pénz akkor a kp-t szokta levonni pl kocsi vételnél is.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#48541) Kelecar válasza ProgenXL (#48540) üzenetére


Kelecar
aktív tag

KP-ból nekem se és segalnak se fogyott, pedig neki ott is volt több mint 5M.

(#48542) rup1u5 válasza hegyipapa (#48529) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Az én képem a kikötőben készült. :)
Akkor nehezítsünk! ;] Ebben benne hagytam a minimap egy részét is segítségnek.

Találd meg!

(#48536) LaciCRM:
Továbbra is az egy játéknak - egy topik híve vagyok. :K Én még egy olyan PH!-n "nőttem föl". Minden egyébhez már túl öreg vagyok. :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#48543) hegyipapa válasza ProgenXL (#48540) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Ez a menő most, ezt látod a pénzeden akkor baj van.

rup1u5 : Tetszik majd megnézem

[ Szerkesztve ]

(#48544) Heller2 válasza hegyipapa (#48510) üzenetére


Heller2
aktív tag

Ez (második video) pont most történt meg velem. Gyorsan átléptem máshová, itt egyedül vagyok jelenleg. Egy csomó német volt a problémás helyen, égett a chat rendesen a sok beszédtől..aztán mindenki egy helyre teleportálódott

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#48545) bluuzia válasza rup1u5 (#48542) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Azt azért vágod, hogy előbb az én feladványomat kéne megfejtened, hogy rád kerüljön a sor?
Persze csak ha érdekel ez a játék - bár úgy tűnik téged is érdekel.
Elég kaotikus állapotok lennének, ha mindenki nekiállna itt bedobálni az általa kiválasztott képet.

Amúgy meg azért tettem az off topikba , mert szerintem ez oda tartozik.
Annak meg ne örülj, hogy öreg vagy. Én már csak tudom. :)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#48546) Walter_White


Walter_White
senior tag

Sziasztok! Eredeti GTA V, és a telepítőt sehogy nem bírom életre kelteni... Windows 10 Pro N 64 bites OS-em szintúgy eredeti, hol a 32 bites Media Packet teszem fel, hol a 64 bitest, de egyik se jó neki, állandóan hiányolja... nem lehet valami Registry módosítást végrehajtani vagy bármi, ami legalább elindítja a telepítést?

(#48547) rup1u5 válasza bluuzia (#48545) üzenetére


rup1u5
nagyúr

És te azt vágod hogy ez egy nyilvános fórum ahol mindenki szabadon szólhat hozzá?
Vagy most hirtelen mindenkinek a te elképzelésed szerint kéne hozzászólásokat is írnia ugye?
Na pont ez a színvonal a bajom a jelenlegi PH-val....

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#48548) hegyipapa válasza rup1u5 (#48542) üzenetére


hegyipapa
senior tag

(#48549) Kiskokó válasza rup1u5 (#48547) üzenetére


Kiskokó
veterán

Rupiii nyugi!!!

Nem arról van szó... de kezdjük ott HA elolvasod és HA érted is akkor kapásból ezt a dolgot a másik topicba kéne csinálni. Mert (nem én) de itt amúgy se szeretik ha sok képet pakolnak be, a másik hogy ezer felé van így is a topic.
Illetve ő ezt egy játéknak szánta, ami nem azt jelenti hogy ezen felbuzdulva te nem tehetsz be ide képeket és beszállni a "játékba" de aztán ne lepődj meg ha a te általad "keresett képpel" nem foglakozik majd senki.

Értem amit mondasz, meg azért mindig is volt a PH-n olyan ember akibe belelehet kötni... de ez most itt azért annyira nem volt releváns

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48550) bluuzia válasza rup1u5 (#48547) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Sajnálom, hogy támadásnak vetted amit írtam.
Természetesen, nincs semmi gondom, a szólásszabadságoddal - sőt senkiével - , de ha már csinálunk egy ilyen dolgot, akkor szerintem csak kellene valahogy kontrollálni.
Még mielőtt félreértenéd, én nem akarom betölteni ezt a feladatot.

Eszem ágában sincs ráerőltetni az elképzeléseimet a topik lakókra, mivel Én itt ugyanolyan senki vagyok, mint te.
A jelenlegi PH színvonalat pedig a te hozzászólásaid is ékesítik.

Azt hiszem le is zárhatjuk ezt a csevegést és koncentrálhatunk a játékra és a csalók elkerülésére.

Béke veled barátom! :)

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.