Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48951) Kiskokó válasza Kelecar (#48944) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nneeemméérdekelsszzz!!!!!

Amúgy utána adversaryztunk is vagy 2 órát. A LandGrab nem olyan rossz, a sumo is jó. az ejtőernyős is

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48952) rup1u5 válasza Kiskokó (#48942) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nagyon rég nem élveztem úgy GTA online session-t mint mikor abban a titánban ültem! :) Igazi adrenalin flash volt trollkodni picit. És persze, hogy mérlegeltem! Előtte vagy negyed órán át fogtam vissza az mutatóujjam a tankban ülve a parkolóban a sok pimpelt járgány között. ;] Szívem szerint szétlőttem volna ez összeset a francba.
Amúgy fogalmam sincs az a tank hogy került oda.

És nem gondolom, hogy begyepesedett f-ok vagytok! :N Kivéve Plata! :DDD Bár egyre ritkábban játszok de veletek mindig élvezet! Csak hiányzik néhány dolog nekem IV-ből, mint pl a kikapcsolható minimap. Nagyon élveztem mikor úgy vadásztunk egymásra, hogy nem láttuk hol a másik. Bravúros dolgok és profi technikák jöttek elő egyes emberekből.

Az meg egyéni problémám, hogy sajnos én egyáltalán nem tudok kapcsolódni ezekhez az autós találkozókhoz mert nem látok bennük fantáziát és unalmas időpocsékolásnak tartom. Alig van időm már játszani, alkalmanként max fél-egy óra és ha már játszok valamivel akkor szeretem ha felpörget kicsit a dolog. De rinyáltam itt már eleget erről, úgyhogy be is fejezem. :R

(#48943) Geryson:
Megbeszélni? De akkor hol marad az izgalom? ;]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#48953) Kiskokó válasza rup1u5 (#48952) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ki lehet kapcsolni itt is a minimapot.
Majd nyomunk valami adversayrt ha fent leszel.. mondjuk ma 10 utan :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48954) Plata


Plata
félisten

Még mindig GTA V a legtöbbet eladott játék. :R
[link]

(#48955) ProgenXL válasza Plata (#48954) üzenetére


ProgenXL
őstag

Annak köszönhetően hogy teszik bele a dlc-ket. Ráadásul más játékokhoz képest elég sűrűn. Így ma is megéri megvenni hisz hosszú távon fenn tartja az érdeklődést.

Ha ez nemlenne akkor kb olyan lenne pc-n is az online mint most pl xbox 360 vagy ps3-ba. Ezzel nagyot fogtak hogy meglátták benne a pénzt és frissítik továbbra is. Volt egy holt időszak amikor alig történt valami, akkor még nemvoltak ilyen komoly frissítések mint az mc vagy a ceo.. Akkor én is vagy 2 hétre félretettem a játékot és felé se néztem. Aztán került be pl az Osiris is vagy a T20. Akkor még egyszerre rakták be a járműveket nem hetente.

Igaz hogy ez a rengeteg adversary mod meg a holnapi dlc nem lesz mindenki kedvence. De úgyis megtalálják azt a kört akik rongyosra játszák ezeket a bekerülő versenyeket meg egyéb modokat.
persze ezzel újat nem mondtam. :D Viszont lassan jöhetne az a fegyvercsempészetes cucc is végre.

A csalókról meg már nincs értelme beszélni....tudjuk mi a helyzet...

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#48956) Areturus válasza ProgenXL (#48955) üzenetére


Areturus
tag

Csalókról jut eszembe, ma újat láttam. Az ürgét nem jelezte a térkép, azonban egy pillanatra felvillant a neve mikor mellettem állt, s hamar el is tűnt. Úgy nézett ki akár egy random NPC. Társammal gondoltuk meghámozzuk. Természetesen egy halhatatlan állatfajnak bizonyult. Pár izgalmakkal teli perc után az autóm elkezdett felemelkedni a levegőbe, no ott döntöttünk a session váltás mellett :(

(#48957) Anulu79


Anulu79
addikt

A csalóknak miért éri meg megvenni a játékot? Elvégre előbb utóbb úgyis tiltva lesznek. Onnantól kezdve meg gondolom, hogy újra meg kell venniük a játékot. Vagy valahogy meg tudják ezt kerülni?

(#48958) Mr.Csizmás válasza Anulu79 (#48957) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

megvenni?? egyszerűbb lopni accot, és tönkrebszni mások játékát-fiókját :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48959) cyberkind válasza Anulu79 (#48957) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem az jobb kérdés, hogy miért kell és miért jó csalni, képtelen vagyok felfogni és megérteni. :U

Paranormal Cocktivity

(#48960) Nfol


Nfol
csendes tag

Másnál is eltűnt a garázsokban a járművek rendezgetésének lehetősége? Mind az öt garázsomból hiányzik a kék kör.

(#48961) Balcihb válasza Nfol (#48960) üzenetére


Balcihb
újonc

Nekem is eltűnt. Azt hittem, hogy csak valami átmeneti bug a sessionben.

(#48962) HussarF

Még mindig el van tűnve? Egyszer volt ilyen néhány hete, aztán visszajött. Állítólag most a kocsi dupe exploit van javítás alatt és azért hiányzik

(#48963) Triathlete válasza cyberkind (#48959) üzenetére


Triathlete
senior tag

Mert ők voltak azok a kis srácok akiket oviban lehugyoztak a homokozóban, vagy míg mások rövidnadrágban fociztak őket anyu nem engedte és sapkában kellett a padon ülni. Most pedig kompenzálnak... Egy hülye meg százat csinál, és öngerjesztő a folyamat. Sajnos nem 30 éves emberek játsszák ezt (akik akár egy harc végén megköszönik egymásnak a bulit aztán mennek a dolgukra) hanem tízéves gyógyegerek is..

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#48964) wrongduke válasza Triathlete (#48963) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Ha itt lenne "like" gomb, akkor most ráállítanék egy autoclick-kert.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#48965) Met válasza Triathlete (#48963) üzenetére


Met
nagyúr

Idén leszek 42 :DDD
A sztorit végig vittem, csinálgatom a mellék küldiket a 100%-hoz és utána megyek onlineba.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#48966) Nfol válasza HussarF (#48962) üzenetére


Nfol
csendes tag

Ilyesmit olvastam én is... Elég bosszantó, mert a CEO iroda garázsában tele volt az alsó szint és mindig a felsőre parkoltatott be, de most elhordtam onnan a kocsikat más garázsokba, úgyhogy nem kell tovább lépcsőznöm.

(#48967) Segal válasza Met (#48965) üzenetére


Segal
veterán

Sok szeretettel varunk.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48968) HussarF válasza Nfol (#48966) üzenetére

Nekem csak esztétikai problémám van a dologgal. Ha irodában is vagyok, az asszisztenstől kérem le a kocsit, az gyorsabb. Garázsba ritkán járok

[ Szerkesztve ]

(#48969) HussarF

Aki belép, az kap 425k adóvisszatérítést májusban.

(#48970) Laraxior válasza HussarF (#48969) üzenetére


Laraxior
titán

...és április 30-ig kell belépni ha jól látom? :U
Akkor még pont beleférek :C

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#48971) Atesz8 válasza Laraxior (#48970) üzenetére


Atesz8
csendes tag

Április 30-ig minden nap. Mai naptól kezdve. :)

(#48972) Laraxior válasza Atesz8 (#48971) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor ez bukta :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#48973) Ideg válasza Atesz8 (#48971) üzenetére


Ideg
aktív tag

Nem kell minden nap. Elég egyszer a megadott időintervallumban.

(#48974) tomazin válasza Atesz8 (#48971) üzenetére


tomazin
veterán

du ju spreche inglés?

Log in and play GTA Online...at any point between now and Sunday
azaz bármikor vasárnapig ha belépsz akkor jó vagy.

(#48975) Mbru válasza Atesz8 (#48971) üzenetére


Mbru
tag

Napi küldik miatt úgy is belépek minden nap.
Jól fog jönni a kis plusz pénz :)

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#48976) rup1u5 válasza Atesz8 (#48971) üzenetére


rup1u5
nagyúr

"Log in and play GTA Online on PS4, Xbox One or PC at any point between now and Sunday, April 30th..."

Ha már van ez akkor felugrottam online megvenni a Duke O'Death-et. Ingyen pénzre nem mondunk nemet! :N

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#48977) Gyula84


Gyula84
veterán

most kaptam 62ezert mikor beléptem ez már vagy a 3. vagy 4. alkalom :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#48978) Mr.Csizmás válasza Gyula84 (#48977) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

526k, 1-2 hónap kihagyás után :U :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48979) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Csináltam egy leírást a Daily Objectivekről.
Remélem hasznos lesz valakiknek. :)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#48980) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Nem vártunk sokat ettől az új adversary modtol. A fizika hagy némi kívánni valót. A játékmenet gyors és viszonylag hamar vége van. A fegyverek jók benne. A rammolók itt kiélhetik magukat hisz ennek nemsok köze van az autóversenyhez. Amíg dupla bonus van addig játszok vele. Végül is jó móka. Sajnálatos de egyben érthető is hogy max 4 fő játszhat egyszerre együtt. 10 autó nagyon el sem férne. 6 lenne reális.

Gunner for life

(#48981) Gyula84 válasza Mr.Csizmás (#48978) üzenetére


Gyula84
veterán

nah persze :D amúgy ezt miért kapjuk?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#48982) Mr.Csizmás válasza Gyula84 (#48981) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sztem az én adagom a refund a dodo és egyéb RPP-s lomok ingyenessé tétele miatt.

(egyszer lehetne random hidroplántalálkozó is)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48983) wrongduke válasza ProgenXL (#48980) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Egyetértek. Én még azt is sérelmezem kicsit, hogy ha valakinek egyszer is sikerül kifordítania, akkor igazából meg is állhatsz, nem éred utol a falkát.
Ami viszont jó, hogy a győzelem nem a véletlenen múlik mint a stunt race-eknél. Erős közepes sem mint jó. Többet vártam volna tőle.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#48984) Laraxior válasza Mr.Csizmás (#48978) üzenetére


Laraxior
titán

Nem bánnám én is ha tolnának bőven, mert lassan 3 hete be se léptem ;]
Van össze-vissza 400k-m, úgyhogy nem hiszem, hogy nagyon veszélyt jelentene nekem a hacker támadás. De az ingyenlóvénak örülnék :D
Meg egy új VGAnak :(((

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#48985) skecitomi


skecitomi
csendes újonc

sziasztok! Koszi a befogadast....

(#48986) Plata válasza Laraxior (#48984) üzenetére


Plata
félisten

Én voltam fent ma,nem sok időm volt,de felugrottam,egy büdös kanyit sem kaptam.

(#48987) wjbhbdux válasza Plata (#48986) üzenetére


wjbhbdux
veterán

májusban kapod meg.

/s

(#48988) Gotmogh válasza Plata (#48986) üzenetére


Gotmogh
csendes újonc

Én kaptam ma, de ez még nem az amiről szó van :)

(#48989) Geryson


Geryson
addikt

Én is néztem, hogy kaptam-e (de akkor ennek megvan a magyarázata), viszont a DLC frissítés egész pici volt? No nem azért mert "Tiny" :), hanem azért mert simán indult a játékom, semmi letöltés, semmi várakozás az elején.

Ja, annyira foglalkoztak a csíterekkel a frissítésben, hogy felrobbant alattam a jetsky, utána meg egy másik jármű is. :(

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#48990) Locutus válasza Geryson (#48989) üzenetére


Locutus
veterán

Nincs benne új tartalom lényegében. Csak annyi, hogy felülnézettel van kombinálva a stunt és gtarace.
Kb az eddigi leggyengébb "DLC".
Tegnap mentem egy kört, és bár megnyertem (40k), soha többet nem lépek be ilyenbe...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#48991) D4M13N válasza Locutus (#48990) üzenetére


D4M13N
aktív tag

De ez nem dlc. Ez csak egy új Anniversary. Így is volt beharangozva

(#48992) ProgenXL válasza Geryson (#48989) üzenetére


ProgenXL
őstag

Meglévő anyagból dolgoztak így nem volt szükség patch-re. :)

Gunner for life

(#48993) Kiskokó válasza Gotmogh (#48988) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát ez nem igaz hogy komolyan itt minden féle fiszfaszság nevén többszáz ezer pénzt kaptok én meg egy rohadt kanyu pénzt nem kaptam még...
mi a franctól függ ez ?
Az egyszer 3 éves online bónuszt is kb 1 hónap késéssel kaptam meg azt csá....

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48994) Triathlete válasza Kiskokó (#48993) üzenetére


Triathlete
senior tag

Csak az kap jutalmakat aki nem csinál yachtos vip worköt :)
: - )

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#48995) #81556480 válasza Mr.Csizmás (#48982) üzenetére


#81556480
törölt tag

A hidroplan buliba benne lennék!

(#48996) Gotmogh válasza Triathlete (#48994) üzenetére


Gotmogh
csendes újonc

Nekem nincs yachtom tehát ez lehet a megoldás :DD Én a múltkor is akkor kaptam pénzt mint most, amikor egész héten dolgozok, és alig vagyok/leszek gépközelben...

(#48997) Anulu79 válasza Locutus (#48990) üzenetére


Anulu79
addikt

Hegy lehet belépni? Kipróbálnám én is.

(#48998) C4mp3r


C4mp3r
addikt

mindenki kapja a jutalmakat en meg meg a megdolgozott penzemet sem kapom meg. elobb eladtam egy top range kocsit 98k jott volna, ehelyett "rockstar servers could not process this transaction" uzenet es egy fillert nem kaptam. persze az eladashoz a 20-ast levonta. rohadjanak meg a az instabil szar jatekukkal most mar

(#48999) bluuzia válasza Gotmogh (#48988) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Ilyet már rengetegszer írt nekem is töltés közben.
Majd ha fekete képernyőn jelenik meg a Congrats... szöveg, akkor megy csak pénz a számládra.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#49000) Segal válasza Geryson (#48989) üzenetére


Segal
veterán

A legtobb esetben mar egy nagyobb frissitessel belekerul olyan is ami meg nem.elerheto a jatekba mert tiltva marad de a fajlok mar a gepeden lesznek hogy ha kesobb elerhetove szeretnek tenni akkor szo szerint csak "kilobajtokat" kelljen letoltened ami csak aktivalja az addig tiltott reszt.
Igy szoktak ido elott foleg a youtube-ra is felkerulni a tartalmak. Csak aktivaljak offline modba a youtuberek az adott tartalmat.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.