Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48251) Jackie_Chan válasza CactuS (#48250) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

:R

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#48252) wrongduke válasza Segal (#48247) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Ja... Kele ezután nem sokkal rámborított, majd rámrobbantott egy csapatszálítót. Utána a tetőről néztem ahogy "kardoznak" a fiúk...
Szegény LongJohnHolmes-t meg véletlenül kilapítottam miközben gépelni akartam menetközben. Tanulság: ne írkálj vezetés közben.

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#48253) HussarF válasza wrongduke (#48252) üzenetére

Pont Kele? :O

Szerintem ez kizárt, nem jellemző rá ;]

(#48254) Kelecar válasza wrongduke (#48252) üzenetére


Kelecar
aktív tag

A robbantás része véletlen volt, amúgy sem vagyok én olyan :D

(#48255) Segal válasza Kelecar (#48254) üzenetére


Segal
veterán

Te mindig csak veletlenul olod meg a masikat:DDD
Tegnap is csak epp rossz helyen maszkalhattam amikor a laser-bol veletlen megnyomtad a tuzelest:)
Most miattad pocsek lett a K/D-m:( :D
Na jo viccet felreteve nekem akkor is a tankhaboru tetszett a legjobban ahogy kardoztatok Dawee-el a tank csovevel:DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48256) Kelecar válasza Segal (#48255) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Jaja, a tank csövével elég izgi dolgokat lehet csinálni :D

(#48257) Kiskokó válasza Kelecar (#48256) üzenetére


Kiskokó
veterán

Pl ? seggedbe dugod ? :D ;] :DD Ideje lenne már !!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#48258) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Ugyan hivatalosan csak holnap adja ki a Microsoft a CU-et, de én már a múlt hét végén frissítettem a legújabb verzióra. Nálam a DAC-al kapcsolatosan jelentkeztek driver gondok, azt próbáltam orvosolni eddig, így játékokkal még nem próbáltam az 1703-ast. Érdeklődnék, hogy van-e már itt valakinek tapasztalata a GTA5 terén, pl.ez az új játékmód, hogy muzsikál, meg úgy egyébként mi a szitu? Az előzetes beharangózók szerint 3-5 % teljesítmény növekedés is lehetséges a játékmód bekapcsolásával, én azért ezt egy kicsit szkeptikusan olvastam. Azért is kérdezném, mert pillanatnyilag időszűkében vagyok, nem igazán volt még lehetőségem elindítani a játékot.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#48259) Locutus válasza pendre54 (#48258) üzenetére


Locutus
veterán

Remélem egyelőre nem erőszakolja fel magát ez a CU nálam... Az AU óta legalább minden ok a win10-ben, előtte meg több mint egy évig szoptam a mindenféle buggal. És nekem is Essence STU van ugye, szal valszeg akkor nálam is gond lesz a DAC driverrel?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#48260) pendre54 válasza Locutus (#48259) üzenetére


pendre54
addikt

Nekem egy TEAC UD-301-es DAC-om van, és a frissítés óta a TEAC hivatalos ASIO driverével egyáltalán nem működik, így pl. nem tudom használni a TEAC saját lejátszó progiját, a HR Audio Playert sem, mert az kifejezetten az ASIO-ra van kihegyezve. De ugyanez a szitu a Foobar2000, és a JRiver lejátszók esetében is, ott is az eddigi ASIO kimenet helyett Wasapi Eventet kellett belőni, így működik. Egyébként meg az MS által felrakott USB2-es driverrel működik csak a DAC, ennek azért nem örülök, mivel ez hangminőség beli problémákat is felvet, és egy 180 e Ft-os cuccnál, azért mégis csak ildomos lenne a gyári drivert használni. Az Asus cuccoknál mi lesz a helyzet, az majd elválik. :)

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#48261) Puma K válasza Locutus (#48259) üzenetére


Puma K
veterán

Ha felkerul valamilyen oknal fogva a CU nalad is irsz tapasztalatot majd hogy milyen a gyakorlatban avagy a GTA V-nel?

Mas forumtagot is kertem, de egyenlore nem osztott meg semmilyen infot a frissitessel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#48262) pettyem00712


pettyem00712
újonc

hellósztok PETTYEM0071292 vagyok és szeretnék jelentkezni a PHHU-ba a GTA V-be remélem be vesztek

(#48263) Heller2


Heller2
aktív tag

Vajon Húsvétkor lesz valami új ruha? Meg akciók? ..;)

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#48264) Anulu79


Anulu79
addikt

Az autós tuning műhelyben az EXPLOSIVES menü mit takar?

(#48265) Plata válasza Anulu79 (#48264) üzenetére


Plata
félisten

Ha a kocsidat ellopják felrobban ha veszel rá bombát.
Vagyis felrobbanthatod,régen sokat trollkodtak azzal hogy az autójukat leállították az LSC elé,ha jött egy játékos nem tudott be menni tőle,bele ült a kocsiba hogy arrébb álljon vele és felrobbant. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48266) #81556480 válasza Plata (#48265) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ehhez a dologhoz tartozik egy award, ezért én is csináltam ezt nagyon régen. Egy utcai autót felszereltem bombával, majd leraktam keresztbe az lsc bejárathoz és elhúztam. mikor jött valaki, bepattant hogy odébb áljob vele én meg kaptam az RP-t :C

(#48267) Gyula84 válasza Heller2 (#48263) üzenetére


Gyula84
veterán

majd valami server down valami csapattól :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#48268) 6r4dw


6r4dw
csendes tag

Akik sokat vannak public session-ben nekik érdemes lesz óvatosnak lennie (már amennyire lehet), mert a modderk már a pénzünket is el tudják venni. [kép] Ha valaki pénzt kunyerál vagy valakiből még 15 NPC spawnol akkor lehet érdemes lépni. [link]

[ Szerkesztve ]

(#48269) HussarF válasza 6r4dw (#48268) üzenetére

Amúgy szerintem is szaporodnak most a férgek nagyon, mert ahogy beléptem ma, épp csak lementem a garázsomba és már hullottak rám az npc-k meg valami más is, de egyből léptem onnan. Aztán a következő sessionben elmentem az ammu-nation-ig, ott meg fel akartam tölteni néhány fegyver lőszerét. Rámegyek az RPG-re, hát a fegyvert veszi meg. Tehát elvette tőlem és buktam pár 10k-t azon, hogy megvettem újra. Ahogy lépek ki az ammu-nationböl, megint teleportálok jobbra-balra, gyorsan lépek onnan is. Tehát egyből 2 sessionben szinte azonnal betaláltak. Jó lesz vigyázni.

(#48270) edari válasza HussarF (#48269) üzenetére


edari
őstag

Nem ide tartozik, de ma én is voltam ammu-nation-be, és egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy valamiért ég a föld...aztán már én is...nézek, mondom mi a rák. Kimegyek, és egy tank néz velem szembe. Ja ok... :))

[ Szerkesztve ]

(#48271) #81556480 válasza edari (#48270) üzenetére


#81556480
törölt tag

*ammu

szerk: azthittem nem, mert hogy ammo az a lőszer

Én egyébként nemnagyon hiszek ebben a pénz elvevős dologban.

Szerintem ez még abban az időben készült mikor passive modban ki lehetett nyírni az embert.

[ Szerkesztve ]

(#48272) edari válasza #81556480 (#48271) üzenetére


edari
őstag

Köszi, elírás volt.

(#48273) HussarF válasza #81556480 (#48271) üzenetére

Röviden ammo, de hosszan kiírva ammunition, szóval nem véletlen :)

(#48274) Triathlete válasza HussarF (#48269) üzenetére


Triathlete
senior tag

Nem sokkal rá Hydrából csak azt vettem észre, hogy a minimapon valaki szorosan mögöttem van majd ütköztem valamivel, instant robbanás. Nézem ki ölt meg. A város másik végén volt. Ahova spawnoltam rögtön ott volt mellettem meg a haverja. -Ilyet még nem láttam. Megírtam nekik, hogy királyok. Report aztán új session.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#48275) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Üdv!

Az inditásával van egy kis problémám evvel kapcsolatosan szeretnék segitséget kérni.
Felinstalláltam végre. ( 2 óra volt a 7 lemezről)
Mikor rányomok a parancsikonra azt irja,hogy régi a social clubom és az alábbi linkröl tegyem ujra,de mikor el akarom távolitani akkor meg az az üzenet fogad,hogy először távolitsak el minden Rockstar alkalmazást.Itt gondolom magára a játékra gondol,de ha nekem megint 2 órán át telepiteni kell nem is tudom mit csinálok.
Meg lehet ezt oldani másképpen is? A story módot szeretném leginkább végig vinni ezért is vettem meg,mert a tört nem indult,pontosabban fel sem tudtam installálni. Most kifizettem érte egy csomó pénzt és igy sem tudok vele játszani.
PLS HELP!

[ Szerkesztve ]

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#48276) CactuS válasza Jackie_Chan (#48275) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A virágboltinál azt hiszem az RSC is meg van törve talán, így lehet, hogy az kavar be. Kéne rá talán egy reg tisztítás (pl.: Ccleaner), esetleg külső appos eltávolítás az RSCre (pl: Revo vagy hasonló).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48277) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

Óvatosan a Windows 10 Creators Update-tel.
Én keret nélküli ablakban toltam eddig a GTA-t (így ott maradt, mig neteztem).
Creators után ablakban futtatáskor V-Sync-cel olyan tileingokat produkált, hogy nem volt ösöm nézni..
Sajnos Revert (vissza előző OS verzióra) után is megmaradt a gond, sőt lassabb is különben az egész,
Game Mode- on-nal.

Aztán rájöttem az ablakos (legyen keretes vagy kerettelen) futtatást nem szereti, Full screen-en jó, de nem ilyen volt korábban.

(#48278) Mike válasza Kelecar (#48254) üzenetére


Mike
veterán

jaja, én is megjegyeztelek magamnak :)

(#48279) CactuS válasza Gawamatsu (#48277) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azon azért ki tudok borulni, hogy tűzzel-vassal kergeti a régi operációs rendszereket az MS (ráadásul már a 8.1-est is, lásd Ryzen), de updaterúl update-re nagyobb bajokat okoznak a frissítések. Ott is jó lenne már egy két mogyorót megszorongatni, hogy a helyére kerüljenek a dolgok. Ezt meg bedobom az ismert bugok közé, hátha segít valakinek, köszi a visszajelzést.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48280) Plata válasza CactuS (#48276) üzenetére


Plata
félisten

Ha igaz akkor még bannt is kaphat érte ha a játék rájön hogy volt fent virágbolti verzió.

(#48281) CactuS válasza Plata (#48280) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát ezt úgy pontosítanám, hogy kaphat, de csak akkor, ha a játék pont átnézi a saját könyvtárát és ott van bent módosított tartalom. De nem hiszem, hogy ugyanabba a könyvtárba lett telepítve. Ez elmélet és a R* sem hangoztatja a technikát, tekintve, hogy az USÁban annyira nem bírják, ha egy cég önkényesen a felhasználó gépén turkál.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48282) Plata válasza CactuS (#48281) üzenetére


Plata
félisten

Pontosan nem tudom hogyan megy,én csak hallottam hogy volt aki leszedte törtet kipróbálni,megvette az eredetit és nem törölte le rendesen és bannolva lett az eredetije.
Én egyből eredetivel kezdtem,mivel én azt kaptam karácsonyra,vagyis karácsonyra nem volt meg csak elővétel vagy mi a rák volt,ami meg is lett miután kijött,csak én nem mertem feltenni a gépemre hónapokig mert féltem hogy nagyon beszippant. :DDD
Csak nézegettem a dobozát meg a dvd-ket és a mellékelt könyvecskét meg térképet. :B

[ Szerkesztve ]

(#48283) Jackie_Chan válasza Plata (#48280) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Pont ez az,hogy nem volt fenn ,mert nem tudtam telepíteni.
Online rész az annyira nem érdekel. PS-4n már nyomom jó ideje. Inkább a Singlet akarom végigtolni a magyarosítással!

Cactus: Köszi azóta sikerült meg oldani,de az általad javasolt dolog egyik sem segített sajnos. :R

[ Szerkesztve ]

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#48284) HussarF

Kíváncsi lennék erre a magyarosításra, de erős kétségeim vannak afelől, hogy azt a szlenget meg meg finom utalásokat, kifejezésbeli árnyalatokat vissza tudná adni. Vagy valami profi csapat csinálta?

(#48285) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok! Vissza tértem. Hosszas levelezés, bizonyítgatás, és ideg árán be bizonyosodott az igazam. A ban le került, de a resetelt karaktert nem kaptam vissza. R*-től kárpótlás ként kaptam egy arany SC-t, asszem 3,5m$ értékűt. (a supportjuk valami okádék, ticket nyit->válaszolnak és egyben zárják a ticketet>24 óra múlva lehet újra ticketet nyitni és kezdődik minden elölről) :R

(#48286) Segal válasza HussarF (#48284) üzenetére


Segal
veterán

Egesz jo lett de azert csodara ne szamits. Arra tokeletes hogy aki nem beszel angolul az megertse a storyt.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48287) HussarF válasza bucihost (#48285) üzenetére

Grat. Részletezhetnéd a dolgot, mert sokan kíváncsian lennénk, hogy miből állt a bizonyítás és hogy ítélték meg végül, hogy mégis ártatlan vagy. Amúgy anno azt írtad, hogy 1 hónapod van játszani és ez már letelt. Akkor most mégis tudsz majd vele foglalkozni?

(#48286) Segal
Pedig a GTA-nak pont a nyelvhasználat az egyik erőssége. Igazi trollok. Anélkül kicsit félkarú óriás szerintem. Amúgy én jól beszélek angolul, de fekák olyan szleng szövegeket nyomnak, hogy még felirattal sem értettem sokszor, hogy mit beszél Lamar.

[ Szerkesztve ]

(#48288) CactuS válasza bucihost (#48285) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Legutoljára nem az volt, hogy a szokásos 1 hónap ban és karakter resetet kaptál? Érdemben mit változtattak?
A levelezést tényleg bemásolhatnád, akár az eredeti szövegezést is szívesen vennénk, hátha valakinek később segíteni fog.

Jackie_Chan: Mi lett a nyertes kombináció?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#48289) Jackie_Chan válasza CactuS (#48288) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

A Rockstar oldaláról le kellett tölteni GTAlauncher.exe filet,ami benne is volt alapból az install könyvtárban azt át kellett nevezni és már indult is.
Köszönöm mindenkinek aki segiteni próbált! :R

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#48290) rolcsi910


rolcsi910
csendes tag

Sziasztok!

Nekem van az xbox omon egy gta 5 és abban kérem a segítségeteket hogy ha előveszem a telefont akkor nem tudok számokat,cheat kódokat beírni mert csak a névjegyeket dobja be és nem tudom hogy hogyan kell számokat beírni. Pls segítsetek.

Előre is köszi : :B

(#48291) bucihost válasza CactuS (#48288) üzenetére


bucihost
senior tag

Lényegében a történet annyi, hogy egy modder miatt ugye kaptam egy bant, ami 1 hó + reset. persze én ezt nem akartam ennyiben hagyni, mivel jogtalannak tartottam.

Időrendben kb ennyi dióhéjban:
- Írtam ticketet, ahol jött a sablon szöveg, hogy nincs helye fellebbezésnek. (és zárták is a ticketet)
- 24 óra múlva írtam még1 ticketet hogy ne akarjanak már lerázni egy sablon szöveggel, amire megint jött a sablon válasz és zárták is a ticketet.
- mivel 24 órának el kell telni 2 ticket közt így megint írtam egy ticketet másnap, amiben (utólag belegondolva kár volt) kicsit agresszíven, és moderálatlanul elküldtem őket a p*csába. Ennek eredménye az lett, hogy a banom "perm" lett, valamint a rockstar rendszeréből is kaptam 2 hét kitiltást hivatkozva az ASZF-re, hogy megsértettem a szabályzatot bla bla bla
(mintha ezek valami autómata üzenetek lettek volna)
- miután a R* -re vissza jutottam írtam egy újabb ticketet , hivatkozva én is az ASZF-re (náluk TAC / LEGAL ).
+ weben / fórumon történt (jelen esetben privát "szférában") nem büntethetnének egy ezektől független "felületen" (játékban)
+ valamint van az ASZFnek egy a supportra vonatkozó része, miszerint nem így kellene működnie hogy csak zárogatják a ticketeket és nem adnak lehetőséget a probléma megoldására, indoklására, kibeszélésére. Valamint hogy 24-48 órán belül "kielégítő" választ / indoklást kellene kapnod.
(itt már nem zárták azonnal a ticketet érdekes módon, és mintha már nem is egy robot válaszolt volna)

- elküldtem neki pár printscreent, (mivel ablakos módban vagyok, így látszik a windows dátum / óra. és minden egyéb), hogy mennyi pénz volt nálam, ég a karakterem egy csomó karakter mellett, majd client crash, valamint hogy semmi injector nem megy az asztalon, plusz hogy a játékban sincs mega menüm, amit a hack használ.

Itt volt 1-2 napos hatásszünet, majd jött a válasz hogy kivizsgálják az ügyet. kb 1-1.5 héttel később jött a válasz, hogy kivizsgálták, jogos a reklamáció, leveszik a végleges bant de karaktert nem tudnak vissza állítani resetről (ezt nem igen hiszem, mert kétlem hogy semmi backup nincs nekik na de mind1), valamint hogy kárpótlás ként kapok egy Arany SC-t (nem tudom mi a pontos neve). Megköszöntem, de rákérdeztem mi volt a konkrét "baki". Volt egy hack, ami nem volt limites (asszem 40k-s zsákok vannak most), és rá lehetett dobálni az emberekre 9+millás zsákokat. Valahol youtuben van is erről videó. Majd megkeresem és bevágom ide.

Röviden ennyi. A beszélgetés teljes tartalmát majd össze vágom, és bedobom ha lesz időm. Csak kb 10 closed ticketben vannak meg.

HussarF: Igen, úgy volt hogy nem lesz időm játszani, De sajnos úgy alakult, hogy mégis van. :(
Ennek okát nem igazán részletezném. Dióhéjban annyi, hogy elköltöztem Debrecen alá, de a cég ahova jöttem volna beszopatott, így állás kereső státuszban vagyok. :( (keresem a munkát minden nap, de fizikai munkát nem igazán vállalhatok, mert van valaki betegségem (?), ami miatt hol a vérnyomásom, hol a pulzusom ugrik fel 190-re, és olyankor nem igazán érzem jól magam... (de ha más nem muszáj lesz valami...) Na mind1, ez a rész már nem is ide tartozik :R

(#48292) Heller2


Heller2
aktív tag

Ha valaki elpusztítja a szállítmányomat, vagy a supply-t, akkor az illető mennyit kaszál rajta?
Iszonyat idegesítő, hogy van egy két ilyen idióta, akinek ez okoz élvezetet. Ezeket személyesen szerteném meglátogatni... ;]
Kis összegű szállítmányokról van szó, mert egyedül vagyok, így a nagyokat nem merem bevállalni..., gondolom ennek arányában kisebb a haszna is a pusztítás után

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#48293) D4M13N válasza Heller2 (#48292) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Ha civilként akkor asszem semmi,ha motorosként akkor keres valamennyit.Ez nem a pénzről szól,hanem arról hogy valaki mennyire patkány vagy sem.

(#48294) kirjak


kirjak
aktív tag

A térképen hogy néz ki az lsc ahol az autókat el tudom adni 40 percenként?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#48295) hegyipapa válasza kirjak (#48294) üzenetére


hegyipapa
senior tag

(#48296) Mike válasza bucihost (#48291) üzenetére


Mike
veterán

tehát megvárják amíg jogász ír nekik

(#48294) kirjak
pontosan 48 percenként mert a játék 1 órája 2 perc

[ Szerkesztve ]

(#48297) kirjak válasza hegyipapa (#48295) üzenetére


kirjak
aktív tag

Köszöntem.

Ma beléptem, egy vadász azonnal kill.....
Újra beléptem, ismét.....
Letett máshová helikopter kill, próbáltam autóval menekülni de nem jött össze.
Aztán mindenki irkált mindenféle buliban vett részt meg kokót árult meg ilyenek de nem tudtam benne részt venni mert nem tudom hogyan kell. Eddigi eredményem a mai napon hogy el tudtam adni komoly 1 db autót meg vettem egy kézi fegyvert amivel kicsit többet ki tudok lőni az autóból. :D

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#48298) Puma K válasza D4M13N (#48293) üzenetére


Puma K
veterán

Azért illene túl látni ezen és nem csak a patkányozós szinten megragadni.

A Rockstar csupán meghagyta a lehetőséget hogy egymás bizniszébe az idegen motoros bandák vagy "civilek" belerondítsanak úgy ahogy csak lehet. Így az eladás nem laposodik el és válik unalmassá.

Ha van egy jó csapat akkor szinte zsírozottan megy minden és a leszállítandó cuccot védik a többiek fegyverropogás közepette. Csak ehhez meg kell létszám azaz legalább 4-5 fő.

Nem az 1 emberes játékra épül az Online, hanem minél többen legyenek egy szerveren és azon belül egy csapatban szervezetten összedolgozva.

Ha nyílt szerveren nem megy az eladás, akkor csinálni kell sajátot és minden gond megoldva: [link]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#48299) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Gratulálok Hegyinek meg azoknak is akik eddig nyertek és KovácsK (Triathlete) külön le a kalappal a kocsiválasztás előtt (olvastam az indokod) és csak egy javaslat azoknak akik csinálnak kocsit a versenyre a jövőben.Én tudom, hogy a képek nem adják vissza azt ahogy a "valóságban" (játék) kinéz amit csináltok de mivel szavaznak olyanok is mint én akik nem biztos, hogy ott tudnak lenni a találkozón azok miatt nappal csináljátok a képeket (a játékban nappal ;) ) mert iszonyat sokat dob ha látszik a kocsi és én tuti nem fogok olyanra szavazni amit nem is látok rendesen. Nektek aki látták a kocsit miközben készült lehet ez fel sem tűnik én konkrétan sok kocsit csak utána vettem meg miután láttam valakinél mert addig a webes képek alapján nem is gondoltam, hogy olyan amilyen ... De persze ez csak javaslat és mindenki ott és olyankor csinálja a képet amikor szerinte jó.

[ Szerkesztve ]

(#48300) hegyipapa válasza gyugyo79 (#48299) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Köszi :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.