Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34301) CactuS válasza Juhasz27 (#34295) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bőven hullanak a "modderek", egyetlen hiba van csak a rendszerben: kb. semmi másra nem fókuszál, csak a pénz cheatre, a többit igazából kb. leszarják. Ha nem lenne Shark card, akkor ezzel sem foglalkoznának. De mivel van, így az ő zsebükből veszik ki a pénzt a gonosz csalók és így már nem akkor buli beletenni 3 régi-új autót 6 milláért, ami majd 75 Euró shark cardokban.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34302) ProgenXL válasza CactuS (#34301) üzenetére


ProgenXL
őstag

Olyan jót nevetek mikor írom hogy cheater. De neeem ő modder :C :DD

Gunner for life

(#34303) CactuS válasza ProgenXL (#34302) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, GTA-ban keveredik a kettő fogalom, mert valahol közös az eszköztár, de a cél közel sem ugyanaz.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34304) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

Eddig csak a tört verzióval játszottam, de már sokszor terveztem megvenni az eredetit az online miatt. Megéri ennyi idő után megvenni? :)
Mennyire könnyű benne haladni, házakat, autókat megvenni, lehetőleg Shark card nélkül?

(#34305) ProgenXL válasza Kristof_94 (#34304) üzenetére


ProgenXL
őstag

hamar meglehet érteni a játékot. Vannak néha dühítő dolgok de lassan 1 éves a játék és nem lehet megunni :) Főleg az ingyen dlc, patchek miatt. Pénzt egyszerű szerezni. Így autót házat venni az első nap is könnyedén lehet. Persze nem egyből csúcskategóriásat de nah :D

Gunner for life

(#34306) Plata válasza Kristof_94 (#34304) üzenetére


Plata
félisten

Figyelj az Online sokkal durvább mint a sztori.Nagyon jó szórakozás,rengeteg mindent lehet csinálni,küldizhetsz egyedül is de random emberekkel,vagy keresel ismerősöket és velük.
Igazán sok mindent lehet csinálni.
Nekem két karim is van Online,az első egy férfi kari volt,de aztán kezdtem egy csajt is és főleg csak vele játszom.
Ennyit játszottam eddig vele: PLAY TIME: 18D 3H 18M

[ Szerkesztve ]

(#34307) Omis válasza ProgenXL (#34305) üzenetére


Omis
senior tag

tényleg jó az online,nem bántam meg hogy megvettem.

(#34308) Omis válasza Plata (#34306) üzenetére


Omis
senior tag

KILL DEATH RATIO 3.22 ez jó vagy rossz?
:)

(#34309) Plata válasza Omis (#34308) üzenetére


Plata
félisten

Halvány gőzöm sincs.

(#34310) Omis válasza Plata (#34309) üzenetére


Omis
senior tag

azért kösz::D

(#34311) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Újabb event

Gunner for life

(#34312) Laraxior


Laraxior
titán

Nem akarunk osszeallni megcsinalni a Pacific Standard jobot? Nagyon jo lenne már befejezni, mert sosem sikerül :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34313) ProgenXL válasza ProgenXL (#34311) üzenetére


ProgenXL
őstag

- 25%-al olcsóbb minden 10slotos ház
- 50%-al olcsóbb minden puska és shotgun lőszer
- 25%-al olcsóbb minden motor
- 75% discounts on all Bobbleheads, Column Shift Levers and Plaques (ez a Bennys kocsiknál valami :D )

- Március 18tól - 20ig dupla pénz és tapasztalat a sumo versenyen.
- 21én Land Races
- 22én Keep The Pace
- 23án Relay
- 24én Offense Defense

amatőr fordítás majd ha lesz rendes akkor linkelem :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#34314) Laraxior válasza ProgenXL (#34313) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor asszem most kell megvenni az Eclipse Towerben az 1,1 millios kecot, 825ezerert :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34315) Omis válasza Laraxior (#34314) üzenetére


Omis
senior tag

én most költöztem el onnét a part közelében lévő házhoz:D

(#34316) Bib válasza Omis (#34315) üzenetére


Bib
őstag

Már én is mennék onnan. :)

(#34317) Plata válasza Omis (#34315) üzenetére


Plata
félisten

Van olyan part közeli ház amiből kilátni a tengerre?És szép nagy?
Habár most úgyis a tengeren lakom,vesz a fene házat.

(#34318) Omis válasza Bib (#34316) üzenetére


Omis
senior tag

jól teszed:D
Plata:annyira közeli nincs,és talán nem is lesz,nem hogy pár új házat tennének be.

[ Szerkesztve ]

(#34319) Bib válasza Omis (#34318) üzenetére


Bib
őstag

Akkor féláron beszámolják az árát az új kecóba? Vagy te meghagytad?

(#34320) Omis válasza Bib (#34319) üzenetére


Omis
senior tag

beszámolják a régi házat(ami jó ötlet)
mert ha olcsóbbat veszel jön vissza egy kicsi pénz. :))

(#34321) Plata


Plata
félisten

Érdekes ez a sok leárazás,tuti jön valami durva és drága cucc,biztos valami nagyobb DLC mint a yacht.
Talán bevezetik a VIP banda főhadiszállást,vagy Crew HQ?

(#34322) Omis válasza Plata (#34321) üzenetére


Omis
senior tag

áhhh sanyi hozd a bicskát:D

(#34323) CactuS válasza Plata (#34321) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én már +1 garázsnak is örülnék, hogy minden csotrogányból tudjak egy sajátot tárolni. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34324) Omis válasza CactuS (#34323) üzenetére


Omis
senior tag

úgysem leszek ilyenek
csak új kocsik,új ruhák,meg esetleg házak.

(#34325) CactuS válasza Omis (#34324) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Új ház az jó, csak ezt a limitet sem értem. Pl.: egyik nap belvárosban is láttam egy tök jó toronyházat, ahol még soha nem jártam. Megvenném szívesen, mert tetszik, de az északi házaimat ezért nem adnám fel. :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34326) Omis válasza CactuS (#34325) üzenetére


Omis
senior tag

:D remélem azért elköltözhetünk valami szép házikóba:D

(#34327) ProgenXL


ProgenXL
őstag

270szint alatt Heists-be annyit még nem kínlódtunk az tuti :C

Gunner for life

(#34328) WASPZotya válasza ProgenXL (#34327) üzenetére


WASPZotya
tag

Elég vicc volt :Y

Zotya

(#34329) Laraxior válasza ProgenXL (#34327) üzenetére


Laraxior
titán

Azt ugye tudod hogy a Kuruma csak akkor elérhető ha azt a hazat egy bizonyos DLC elott vasaroltad meg...

De tényleg borzasztó volt, foleg hogy nem sikerült megcsinalni. :O
Nem is a penz miatt mert igy is szépen osszeszedtunk valamennyit...
Jol elhuzodott :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34330) ProgenXL válasza Laraxior (#34329) üzenetére


ProgenXL
őstag

én azzal a házzal csináltam meg a saját heists-em elsőnek :) akkor beengedett. tehát régen vettem már meg. :DD

Gunner for life

(#34331) Laraxior válasza ProgenXL (#34330) üzenetére


Laraxior
titán

"Az Ill-Gotten Gains Part 1 frissítés előtt ha az egyik játékos megvette a 0604 Las Lagunas Boulevard rejtekhelyet, hozzáférhetett a garázsában tárolt páncélozott Kurumához."

Wikipedian irjak.
De irnak még ott okossagot, merre lehet menekulni stb.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34332) ProgenXL válasza Laraxior (#34331) üzenetére


ProgenXL
őstag

Sajnos én csak annyit tudok mondani hogy sikerült már oda bemennem a kurumámért ;) szóval passz mi lett azóta

Gunner for life

(#34333) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Hali!

Állandóan kidob ide,kéne vlmi teleport vagy vlmi,... :U

(#34334) CactuS válasza TechN7ne (#34333) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mármint mikor dob ide ki? M betűnél mi van beállítva respawn pointnak?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34335) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Minek ide kuruma? :DD
Profik

Gunner for life

(#34336) INMOTEP válasza Plata (#34317) üzenetére


INMOTEP
őstag

Van 1 énis pont ilyet kerestem és ettől jobbat nem találtam ,egy külön álló 6 garázsos férőhely van benne egy közepes méretű házzal .A térképen a 3 as ponton találod meg

(#34337) Puma K válasza ProgenXL (#34335) üzenetére


Puma K
veterán

Egész ügyesek ahogy megcsinálták, de 4x majdnem benézte a forma az úton a rendőröket és a bank-motorok közötti úton szerintem sokat tököltek.

Azt a részt gyorsabban is meg lehet csinálni úgy hogy folyamatos mozgásban van mindenki nem áll meg egy helyben senki nézelődni-célozgatni. Alapfeltétel ha gyorsan végig akar menni egy csapat, hogy tudjon célozni az ember mozgás-gyorsabb mozgás (WASD+shift) közben és lehetőleg a legpontosabban ezalatt persze lehet a minimap-on nézni merre vannak a zsaruk, de ha párszor lement ez a kör sikeresen-sikertelenül akkor már azt sem kell nézni elég csak pásztázni a tekintettel az előttünk lévő terepet és csak néha rápillantani a kis térképre.

Sprintelni sem kell állandóan.
Gyakorlatilag egyfolytában célra kell tartani, hogy ha kell azonnal lehessen lőni. A fegyver tárra is érdemes néha rápillantani hogyan is állunk, ha kell akkor tölteni is érdemes "szabadidőben", hogy ne akkor kelljen végigvárni ezt a procedúrát mikor éppen néhány golyó van a tárban, de megint egy rahedli zsernyák érkezett meg mi meg ellőttük azt a pár golyót és kifogytunk.
Ugyan ez igaz az életre és páncélra is azaz néha-néha rá kell pillantani, hogy ha kell akkor Q-val gyorsan ugorjunk egy pillanatra fedezékbe kajálni. Ilyenkor animáció nélkül azonnal az elfogyasztott kajának az életvisszatöltő egységének az értékével ugrik az életcsíkunk. Páncélból mindig az éppen elérhető legdrágábbat kell venni és maxra tölteni minden esetben mielőtt bármilyen öldöklésbe kezdenék akár PVP akár PVE na meg persze a kaját is érdemes maxon tartani, azaz mindenből fullon legyünk ha kell akkor tudjunk lakmározni. Hatékonyság-csapatmunka függvényében kajálni sem kell, mert elég csak a páncélt töltögetni, de van hogy 1x maximum 2x kell M betűvel elérhető menüből újratölteni azt is.

Valami ilyesmi felállásban daráltuk/daráltam le eddig a leggyorsabban:
A táskás ember kicsit később jön ki a bankból míg a többiek takarítanak: 2-en a társaságból RPG-vel lehetőleg minél kevesebb lövéssel, 1 a csapatból pedig gépfegyverrel tisztogat ha valamelyik célpont nem halna meg a becsapódó RPG lövedéktől-robbanó autótól. Ha megvannak az elejével és jön a lejtős-sikátoros rész addigra a táskás is beéri őket, de nem rohan előre hanem picit lemarad majd a többiek közrefogják. Ekkor lehetőleg már csak 1 ember RPG-vel a nagyját lekapja a többit pedig 2 gépfegyveres hidegre teszi majd az RPG-vel haladó csapattárs is átvált gépfegyverre ha szükséges akkor vissza RPG-re. Netalántán ha kifogyna (aminek nem kéne bekövetkeznie) akkor a csapatból más átveheti a szerepét vagy ha éppen tölt és szükséges akkor gyorsan lő egyet RPG-vel az RPG-s helyett (de ennek sem kéne bekövetkeznie). Itt is folyamatos a mozgás nincs megállás. Közben a táskás is segít, de ha hatékony a csapat akkor ő csak korrigál és a nagyját a 3 ember végzi.

Az útvonal viszont a csapat hatékonyságától függően változó. Van hogy a táskás csak egyedül mászókázik a kerítéseknél-házaknál a többiek meg csak haladnak előre, de van olyan eset is mikor mindenki mászókázik, de azért ilyenkor természetesen illik darálni a rend éber őreit kellő hatékonysággal, de nem kell mindet megölni csak haladni.

A további részét meg 3 féleképpen lehet megoldani :P

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#34338) CactuS válasza Puma K (#34337) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, tényleg egy kicsit lassúak, én életemben nem vártam ennyit, meg lövöldöztem ilyen óvatosan. Elején Rpg, utána általában minigunnal kocogok, de ha gyorsabban fut a csapat, akkor váltok valami kisebbre, amivel tartani tudom a tempót.

Legutóbb úgy csináltuk, hogy direkt megöltünk egy túszt és jöttek a swatosok. Állítom, hogy így könnyebb volt, a motoros utcában már nem is voltak, egyébként meg lassúak is. Én a helikopternél sem szoktam RPGzni, ha az oldalát mutatja és balra "néz", akkor pár golyóval kiszedhető a farokrotor és jön a látványos "Black hawk down" zuhanás, bónuszként a kötélen ereszkedő rendőrök is tovaszállnak. :D

A végső útvonalból nekem a tengerparti jött be. Kicsit hosszabb és a végén még le kell szedni pár zsarut, de sokkal lazább a terep, majdnem végig 4 sávos aszfalt, kisebb kanyarokkal. Bár ez lehet csak azért, mert én teljesen leültettem a kurumát és high end felni van rajta, így meg pattog a terepen folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34339) Plata válasza ProgenXL (#34335) üzenetére


Plata
félisten

Hát én nem csinálnám így soha,egyrészt utálok motorozni,másrészt meg ez iszonyat tökölős.
Inkább gyors és unalmas de biztonságos,ki a fene fog ennyit vacakolni a meneküléssel a bankból?

(#34336) INMOTEP De nekem Online-ban kellene.

[ Szerkesztve ]

(#34340) Laraxior válasza ProgenXL (#34335) üzenetére


Laraxior
titán

Remelem megprobaljuk ma befejezni... :) Nem hianyzott oda azert olyan sok...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34341) ProgenXL


ProgenXL
őstag

nekem a motorral való menekülés tetszett tegnap. mégha nem is ért oda mindenki. egyszer igen amikor nekem lekapcsolt az ernyő... :D

leárazás idén nagyon sok volt. már február óta szinte nindig van valami :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#34342) Bjørgersson válasza ProgenXL (#34335) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De mindent azzal a gané Kurumával kell csinálni, nem érted? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#34343) drachoHUN válasza Bjørgersson (#34342) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ha valaki pénzt farmol akkor jobb is az a gané. :D
Ha csak a funért, akkor sokkal élvezetesebb motorral. Annyi, hogyha a négy motoros nagyon szétválik, akkor az utolsónak nehéz dolga van, mert több zsaruval kell foglalkoznia és még helik is üldözik, míg aki elöl halad, az akár bekapott lövés nélkül simán végigmotorozhat. Ha valaki eltanyál jó ha valaki van mellette és leszedi a közeli zsarukat, amíg visszaszáll a motorra... Nem kell ehhez semmiféle profizmus...
De akinek nem mind1, hogy 1250k-t kap a csapat vagy 1100k-t annak ott a kuruma...:)

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#34344) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

A Car Scrapyard csak a tualj által "gyártott" autóroncsok után fizet, vagy a többi karakter által készítettet is beszámolja?

(#34345) Laraxior válasza drachoHUN (#34343) üzenetére


Laraxior
titán

Elég lett volna este 10kor már a 600ezer is :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34346) WASPZotya válasza Laraxior (#34345) üzenetére


WASPZotya
tag

Mikor ugorjunk neki délután- este felé? 18:00?

Zotya

(#34347) Plata válasza drachoHUN (#34343) üzenetére


Plata
félisten

Másrészt én utálok motorozni,és a kurumával egyszerűbb.
Series a heistben is jó kis könnyítések vannak.Bár a vonatos egy kicsit rizikós,de szerintem pont attól izgalmasabb.Ha jön a vonat akkor cumi,de ha jól időzítesz pont utána tudsz menni.

(#34348) Laraxior válasza WASPZotya (#34346) üzenetére


Laraxior
titán

En raerek igen :))

Most is pont azt csinalom idegenekkel... De az utolsonal kilepek, az ugyse sikerul :D a konvojos, a motorlopas még oke, de az utolso...

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34349) Kristof_94 válasza Plata (#34306) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi a válaszokat! :)
Hol érdemes megvenni? Illetve ha megvenném, akkor tudnátok segíteni, csapatba bevenni, ilyesmi... ?

(#34350) mazacar


mazacar
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,h vettem egy dobozos példányt gta5-ből..de nem nálam van hanem jó pár km-el arrébb..a kérdésem az,h ne keljen elpostázni nekem ide...hol és hogy működik az aktiválása tehát,h neten letudjam tölteni és tudjak multizni..:)

előre is köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.