Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33501) Dogengar válasza TechN7ne (#33500) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Szerintem nincs meg a szinted hozzá. Szinteződj még.

[ Szerkesztve ]

(#33502) pokers válasza TechN7ne (#33500) üzenetére


pokers
senior tag

Meg kell várni míg ők jelentkeznek, és az első felajánlott melójukat meg kell csinálni. Utána már tudod őket telefonon is zargatni melóért.

(#33503) Snip3r_HUN válasza pokers (#33491) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Jövő héten ha minden igaz végig szabadságon leszek,ha kell segítek összeszedni pár darabot.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33504) CactuS válasza TechN7ne (#33500) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ja igen: elsőre ha egy ideig egy sessionben vagy, akkor ők jelentkeznek. Hivnak vagy smst dobnak. Ha megcsinálod a feladatot, akkor utána tudsz tőlük kérni missiont.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33505) janesart válasza #92888064 (#33494) üzenetére


janesart
tag

Az Nidia Geforce Experence állította most be az ajánlott optimális játé beállításoat, és érees hogy a texturát felvette magasra, és így most pirosba van a vidi kártya csíkja, és 2300 mb on van míg a kártya 2074 ramot bír.
sárgán legyek a csík hogy ne szagasson be?

(#33506) Plata válasza TechN7ne (#33500) üzenetére


Plata
félisten

12-es szint kell szerintem.

(#33507) Plata válasza CactuS (#33497) üzenetére


Plata
félisten

Nekem heli kell,csónak és mindenféle nyitott sportkocsi,azokat szeretem.Meg rengeteg ruha,és ház.
Imádom a nyitott vagy nyitható kocsikat.Ja meg a terepjárókat,Dubsta 6x6 is megvan.

[ Szerkesztve ]

(#33508) Mike válasza TechN7ne (#33490) üzenetére


Mike
veterán

ja, csak szólhattál volna, hogy ne törjem magam
vagy beférhettem volna hozzátok 3-4.nek
helyette unatkoztam egyedül :(

(#33509) Mike válasza CactuS (#33497) üzenetére


Mike
veterán

mert az ember hörcsög
nekem sem kell több minden, esetleg repcsi vagy a ruszki heli, de megvagyok nélküle

Plata, dubsta téma, azért mert idegesítő
engem is zavar, hogy alig adja.
az meg már hagy én döntsem el, farmolok-e autókkal
csak a sandkinggel 1.4 milliót farmoltam össze abból vettem a Buzzardomat

mit enged
nekem Lesternél lakat van a find car-on, mert 15-ös szint kell hozzá :)

[ Szerkesztve ]

(#33510) CactuS válasza Plata (#33507) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lassan jöhetne még Lakás vásárlási lehetőség. Nem is értem, hogy miért van lekorlátozva, ráadásul ebből az egyik ugye nem is maxos, mert az utolsó heist miatt fix helyen kell garázst venni. Carbonizzare cabrio, ráadásul hard-top, a jobbik fajta. :)

Csónakot nem tudom értékelni, mert nincsen kikötő, ahol nézegessem. A yacht is olyan, hogy baromira nem esik "útba" kint van a tengeren a halál f*szán. Ezt is átgondolhatták volna jobban.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33511) Plata válasza CactuS (#33510) üzenetére


Plata
félisten

Nekem a Yacht az otthonom most,ott spawnol a karim.

(#33512) McSico válasza janesart (#33505) üzenetére


McSico
senior tag

Ha megy rendesen, akkor ne foglalkozz vele.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#33513) Gyula84


Gyula84
veterán

20as szint megvan de még most sem tudom indítani a Time to Get Away mission-t :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33514) Grafirka


Grafirka
őstag

Mondjatok valami penzkeresesi lehetoseget leszmitva azt hogy embereket vagy uzletet kirabolni. A tozsdezes nem valt be ;] (single player, story modrol van szo)

(#33515) Snip3r_HUN válasza Gyula84 (#33513) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Elsőként Martint kell hívnod hogy adjon munkát, nem biztos hogy pont azt kapod, de ha valakivel végigtolod újra azt a mission-t akkor már neked is ott lesz a listában az újrajátszásához.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33516) Mike válasza Grafirka (#33514) üzenetére


Mike
veterán

mission

(#33517) Plata válasza Grafirka (#33514) üzenetére


Plata
félisten

Tőzsde.Milliárdokat lehet vele keresni.
[link]

(#33518) Grafirka válasza Plata (#33517) üzenetére


Grafirka
őstag

Kosz a valaszt, azt hiszem ezt majd egy kovetkezo vegigjatszasban fogom kiprobalni.

(#33519) digo00


digo00
tag

Sziasztok.A GTA V-ből ki lehet másolni a letöltött DLC-ket ha újra akarom telepítei a gépet akkor ne kelljen újra letöltenem?
A választ előre is köszönöm.

(#33520) Gyula84 válasza Snip3r_HUN (#33515) üzenetére


Gyula84
veterán

nem egyszerű a dolog :D

(#33519) digo00
másold ki az egészet

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33521) janesart


janesart
tag

sziasztok
Megvan a 2 karakter, Franklin, és Michael. Michaelnek nincs semmi lóvéja és elakadtam ott a küldetésbe hogy az ékszerbolt rablás előtt a terepfelmérés küldetést megcsináltam de nem hív a csávó hogy adná a megbízást. Hiába hívom fel nincs semmi. Ugyan ez van Franklinnal is ilyenkor hogy folytatódik a küldetés?
Van segítség leírás valahól mit kell tenni? a kérdőjeles küldetésekből egy kettő van de van amit nem tudok megcsinálni az gond?

(#33522) Gyula84


Gyula84
veterán

-800ezer :D

21es szinten vagyok, de sniper nem elérhető mi a franc van ezzel :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33523) Plata válasza Gyula84 (#33522) üzenetére


Plata
félisten

A szerver hülye,ha eléred is a szükséges szintet akkor sem tudod megvenni a boltban,válts sessiont vagy menj át szinglibe és vissza,akkor már elfogadja a szinted,de a szerver azt fogja hinni hogy még mindig régi a szinted.Sokszor láttam ezt a hibát.Sokszor anyáztam is miatta.Mikor 100 lettem mentem venni egyből jó kis kocsit,de kiírta hogy nem vagyok 100.meg előtte kb ugyanezt eljátszotta vagy 30 fegyvernél.

[ Szerkesztve ]

(#33524) Gyula84 válasza Plata (#33523) üzenetére


Gyula84
veterán

kiléptem meg vissza már jó is lett :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33525) Plata válasza Gyula84 (#33524) üzenetére


Plata
félisten

Mondtam,a szerver hülye és nem veszi észre hogy szintet lépsz. :(((

(#33526) gali777


gali777
őstag

Na akinek nagyon nem adja a dubstat az próbálja meg ezt az útvonalat (paint lvl over 9000). Nekem ez adja a legjobban, most spawnoltattam vele 6 dubstat.

(#33527) Archttila válasza rup1u5 (#32570) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

A jelenség nálam úgy néz ki, hogy fix 60fps-ről hirtelen leesik fix 30-ra környezettől és terheléstől függetlenül.

Nálam is ez van és nagyon idegesítő. (6600K_GTX970)

Olvastam egy olyat, hogy ki kell kapcsolni játékon belül a V-sync-et, és NV control panelen tolni egy Adaptive V-sync-et.

Nos az FPS így rendben van, viszont időnként azért csíkozódik, még ha nem is annyira mint teljesen kikapcsolt V-Sync mellett.

Valakinek egyéb ötlet?

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#33528) #92888064 válasza Archttila (#33527) üzenetére


#92888064
törölt tag

már lassan minden nap leírom, ha a többiek unják, vagy hülyeségnek vélik, akkor jelezzék.
szóval feladatkezelőből adj a játéknak prioritást, és megszűnik a brutál fps ugrálás. ha ezt nem csinálom, akkor játszhatatlan a játék, folyamatosan 30 és 60 fps között ugrál (half vsync és vsync). most épp ati kártyával játszok, de nvidiánál is megjátszottam minden egyes indításnál, mert esélytelen volt közlekedni.

szerk.: épp procit tesztelek (i5-2500) a másik gépben, és az árnyék nyírta ki a gtx 760 1,5gb-os kártyát.
win10 van azon a gépen tesztelésképp, és még nem találtam meg, hogy milyen formában tudok prioritást adni, de nem is igényli. szóval a hsz első részee az win7 esetén értendő.

[ Szerkesztve ]

(#33529) Gyula84 válasza Plata (#33525) üzenetére


Gyula84
veterán

marha jó :W

(#33526) gali777
10kőrből semmi :D ja, de egy moped

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33530) cyberkind válasza ScomComputer (#32561) üzenetére


cyberkind
félisten

Én pl itt nem használok semmilyen v-syncet.

Paranormal Cocktivity

(#33531) 4264adam válasza Archttila (#33527) üzenetére


4264adam
veterán

Lehet nem kellene V-sync-et használni, hagy legyen a GPU mindig 99%-on. Far Cry4-ben bekapcsoltam 1 napra és láttam az FPS 30-ra is be tud esni, mert nem válaszol a GPU elég gyorsan. Hát akkor hagy menjen 99%-on mindig és az FPS nem megy 50 alá (Far Cry 4)

(#33532) SpongyaBob válasza Archttila (#33527) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Minden játék indítás után, az alt + tab kombót megpróbálhatod.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#33533) Archttila válasza 4264adam (#33531) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Értem, de ha kikapcsolom akkor meg akkora a tearing mint az állat...
Köszönöm mindenkinek, ha hazamentem megnézem amiket írtatok! :R

szerk.: GPU tuti ki van hajtva, 1490 ott virít végig az OSD-n...

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#33534) McSico válasza Archttila (#33527) üzenetére


McSico
senior tag

Szintén Alt+Tab bill kombó. Előfordul hogy valami ablak ott van a háttérben, és nem hagyja a játékot érvényesülni. Legalábbis én többször láttam hogy a bill kombináció után egy pillanatra felugrik vagy inkább megjelenik valami. :)

Vagy még feladatkezelőben megemeled a játéknak a prioritását. Ezáltal elsőbbséget fog élvezni az erőforrások elérésénél.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#33535) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Nem tudom sokan miért írták hogy jaj de nehéz az Online-os repülős iskola... :DDD

Szinte majdnem az összes elsőre Gold lett. :)

Smoke some weed nigga!

(#33536) gali777 válasza Gyula84 (#33529) üzenetére


gali777
őstag

Akkor valamit rosszul csináltál :D

(#33537) Plata válasza Wiz Khalifa (#33535) üzenetére


Plata
félisten

Aha én tudom ám a titkod,Fly hack-ed van. :P
Megyek és reportollak mert te repülőszönyeggel csináltad végig az iskolát. :DDD

(#33538) Wiz Khalifa válasza Plata (#33537) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Aha. Kérdésem az hogy kajak van olyan mód???

Amúgy meg csak annyit fűzök hozzá ehez hogy aki béna és nem tud repülni akkor ne próbálkozzon és ennyi. Érdekes. Én minden GTA-ba szépen, normálisan tudtam repülni. De a helikopteres repülést a GTA IV-be szerettem a legjobban. Főleg egérrel. :)

Smoke some weed nigga!

(#33539) Plata válasza Wiz Khalifa (#33538) üzenetére


Plata
félisten

Passz,csak trollkodtam. :C

(#33540) Snip3r_HUN válasza Gyula84 (#33522) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Bocs,dolgoztam. ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33541) Gyula84 válasza gali777 (#33536) üzenetére


Gyula84
veterán

Az ki van zárva kérem :D
dubstával mentem meg benyomtam azt a missiont is szóval nem értem

(#33540) Snip3r_HUN
:DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33542) Snip3r_HUN válasza Gyula84 (#33541) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Az az útvonal sem jött be amit az első spawnolásnál csináltunk ?

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33543) Gyula84 válasza Snip3r_HUN (#33542) üzenetére


Gyula84
veterán

nem aztán meguntam :) maradt a sentinel

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33544) techpor válasza Gyula84 (#33522) üzenetére


techpor
tag

És milyen feleslegesen kidobott pénz :DDD

(#33545) Gyula84 válasza techpor (#33544) üzenetére


Gyula84
veterán

tetszik ez van :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33546) Mike válasza Wiz Khalifa (#33538) üzenetére


Mike
veterán

És akkor erre igyunk :D

(#33547) Mike válasza Gyula84 (#33543) üzenetére


Mike
veterán

pedig adogatja csak lassan

Köcsög kiskari megint főkarin élősködött, és vett magának egy lakást holott még csak lvl 10 és egy csóró kis senki

:DD

[ Szerkesztve ]

(#33548) VGNGR válasza Archttila (#33527) üzenetére


VGNGR
senior tag

Nekem az segít, ha ki van kapcsolva az nvidia experience. Utána megszűnik az ugrálás.

(#33549) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Üdv!

Egy kis Single Player segítségre lenne szükségem...elakadtam. Nem gondoltam, hogy egy GTA esetében ez előfordulhat.

30 körüli küldetésnél vagyok, T."elküldte" M.-et a Flight Scholl-ba. Elmentem, megcsináltam mindent, de elfogytak a küldetések. M-nél a karakterválasztó képernyőn nincs szám, T-nál egy 2-es van, F-nél egy 3-as, de összesen 1 db naracs (T) ikon van az egész képernyőn, az valami börtön vagy valami ilyesmi közepén.

Egyrészről az lenne a kérdésem, hogy hogyan tovább...? (Az jutott eszembe, hogy helivel berepülök az elzárt terület felé, csak éjjel 2-kor már nem volt erőm, abbahagytam. Viszont ha ez is a folytatás, akkor sem tudom, hogy Franklin esetében mi az a 3 küldetés, ami folyamatban van (a zöld területek számítanak? mert abból van kettő.), és Trevor esetében sem tudom, hogy mi a másik, amit meg kellene csinálni. Hogy tudom kideríteni, hogy mi lenne a feladat?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#33550) ot93 válasza TazLeacher (#33549) üzenetére


ot93
senior tag

A zöld területek is küldetések, ott autót kell megtalálni... :-)
Szerintem azokat csináld meg, hátha elérhetővé válnak új küldetések.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.