Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34051) doktordevil válasza Ghard (#34050) üzenetére


doktordevil
tag

ja csak a friend list-en látom a neve mellett hogy Gta 5 on PS4

[ Szerkesztve ]

(#34052) techpor válasza doktordevil (#34051) üzenetére


techpor
tag

Mert össze van kapcsolva a social club, de ennyi nem több :D

(#34053) KisBundi


KisBundi
őstag

Sziasztok! Az miért van, hogy OpenIV-el be akarok rakni egy új handling mod-ot, de a játék hibát ír ki indításkor? Valami verify baja van. :F

(#34054) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

17-es szinten vagyok de még mindig nem engedi elfogadni a küldetést ha kérek telefonon.

(#34055) #92888064 válasza TechN7ne (#34054) üzenetére


#92888064
törölt tag

menü/online/job/rockstar created/mission
elvileg itt már a szintednek megfelelőkből válogathatsz azokból, amikben már részt vettél.
azt hiszem solo-ban nem megy, így valamilyen zárt session-ben nézd (closed friend, closed crew, stb).
a csíterek miatt nem megyek public-ba.

(#34056) Dr. Akula válasza Plata (#33968) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ha garázsba "lementem", akkor utána átírja a tulajdonjogot, vagy utána is parázni kell hogy kicsit nem nézek oda és eltűnik (mármint nem a garázsból, hanem ha elviszem kocsikázni, leparkolom, vagy sima safehouse garázsba rakom).

Más: Michael + Trevor special abilityjét hogy lehet növelni? Mármint valóban működő módon, mert eddig amit a neten találtam, az kb. mind használhatatlan, nem nő tőle 1 pixelt sem.

(#34057) Laraxior válasza Gyula84 (#34047) üzenetére


Laraxior
titán

Aggyámá' :D Nekem nincs ilyenem :O

Csak egy 63-as Aston Martinra tellett a lovebol. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34058) Gyula84 válasza Laraxior (#34057) üzenetére


Gyula84
veterán

kell spawnoltatni :D nekem a karin sultan rs már 900k jár :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#34059) Laraxior válasza Gyula84 (#34058) üzenetére


Laraxior
titán

Azt tudom, probaltuk már, de nem jött.
Nem is eladasra kellene, csak legyen ebből is egy.

Lattam többször is ezt a Sultan RS-t. Ennyire jo a taliga?
Most gyujtogetek valami szuperautora, de fogalmam sincsen melyik jo, nagy a szoras is 600ezertol, 2,2 millioig van mindenfele...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34060) Mike válasza Ghard (#34050) üzenetére


Mike
veterán

és mi az a targeting mode amiért sokszor szól, ha belépek valakinek a session-jébe?

(#34059) Laraxior
keringhetek még egy sort, hátha nagybb szerencsénk lesz mint előző alkalommal

az a pláne hogy sandking-et simán ad akkor is, ha ott ülsz mellettem

(#34056) Dr. Akula
Online-ban megmarad, storyban nem, csak ha bent van a garázsban amikor kilépsz. ergo otthagyni sem lehet, cserében bármit betehetsz a garázsba, de igazából mégsem a tied. storyban nem sok értelme van a verdát tuningolni.

[ Szerkesztve ]

(#34061) CactuS válasza Mike (#34060) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Targeting mode váltást is azért írja ki, mert Pcn, Controller esetén lehet állítani több fajta aim segítséget, cserébe kevesebb xpt/$$ kapsz. Aim a sniperkedésre nem vonatkozik.

Tegnap megint spawnoltattunk egy dubsta-t, de elég szenvedős volt. Remélem csak rosszul jött ki a dolog és nem nerfelték a spawn rate-et.

Plata neked már megvan a dubsta?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34062) Mike válasza CactuS (#34061) üzenetére


Mike
veterán

nekem egyik este másfél órán át nem adott semmit, pedig megpróbáltam többféle sessionben
elötte meg azt csinálta, hogy rögtön adott kettőt, aztán többet nem, és csak új sessionben adott megint, de ott megint kettőt, aztán többet nem.
de nekem sentinelt is ritkán ad.
egy biztos pont van, a sandking

(#34063) Źşë' válasza TechN7ne (#34054) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem pl a 100as szintért járó acsit a 102-es szinten adta be :))

(#34060) Mike "storyban nem sok értelme van a verdát tuningolni."

ezt a ziccert nem értem miért hagyták ki (San Andreasban így voltak a versenyek, olyan versenyeket készítettek a fejlesztők amihez kellett a tuning kocsi), meg azt sem hogy miért van az hogy sztori alatt ló**arnyi pénzt gyűjthet az ember, csak az assassination küldetésekkel tudsz annyit gyűjteni (na meg tőzsdével - ezt én amúgy feleslegesnek érzem a játékba) hogy meg tudd venni azt a sok mindent... eléggé elrontja a játékot a végére szvsz

meg azt sem értem hogy ha már megcsinálták North Yankton-t akkor miért nincs többször küldetés oda, ill. miért nem lehet picivel nagyobb és bejárhatóbb?! pl lehetne tóval hegyekkel határolni vagy éppen ott nem lennének repülők

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#34064) Plata válasza CactuS (#34061) üzenetére


Plata
félisten

Nincs még,tegnap este nem tudtam rendesen játszani,azt hiszem fent voltál,de nem tudtam nyugisan játszani így nem is szóltam.

(#34065) Laraxior válasza Mike (#34062) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem pont a Sandkinget nem adja, sentinelt viszont igen :D el is kezdtem felszamolni a sandkinges garazst, visszakoltozok a varosba.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34066) Plata válasza Laraxior (#34065) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap loptam egy irtó szép tuningolt Sentinelt,de nem tudtam eladni,mivel Heist közben találtam. :D

(#34067) Laraxior


Laraxior
titán

Ingatlant lehet eladni, vagy csak beszamittatni masikba?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34068) Plata válasza Laraxior (#34067) üzenetére


Plata
félisten

Hát fogod magad és veszel egy 60 ezres házat,azt hiszem 60 ezer a legolcsóbb,és beleszámíttatod.
Eladni szerintem nem lehet.De lehet én nem tudom jól.

(#34069) Mike válasza Plata (#34066) üzenetére


Mike
veterán

Én egy minit. telipakoltam mindennel, elment rá vagy 80k

(#34070) pokers válasza Laraxior (#34067) üzenetére


pokers
senior tag

Eladni nem tudod, csak beszámíttatni féláron.

(#34071) techpor


techpor
tag

Kezd egyre szánalmasabb lenni a random job kb. v. Deathmatch: srác folyamatosan 2 lövésből megöl és ráadásul még gyorsabban is lő, mint én. seems legit :((( undorító, hogy erről szól a gta ki csal jobban

(#34072) Snip3r_HUN válasza techpor (#34071) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nem lehet hogy felvett egy bull shark testosterone-t ?

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#34073) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Ma verseny hostolás alatt kimentem hozni magamnak egy kis kólát... Mire visszaértem már a kocsiválasztásnál voltunk, és akkor ugye már késő volt látni, hogy van egy lvl 1200-as játékos. No mondom mind1, ha jön a speedhack, vagy folyamatban deffektet okoz, akkor kilépek. De nem, szépen bekullogott a harmadik helyen a 4-ből. No de aztán a végén csak nem csalódtam a mocsokban. A pénzjutalmaknál látom,hogy ő 1.500.000-et zsebelt be. Mindig látni valami újat... :(((
Még volt pofája beírni a chatbe, hogy: WTF...

Forza JUVE!!!

(#34074) techpor válasza Snip3r_HUN (#34072) üzenetére


techpor
tag

vehicle deathmatch tankkal :) nem első alkalom, kiéget ez a szar mikor ezt kapom.. nem elég, hogy bugos a tankom, mert külső nézetből balra felfelé lő a hold felé, de még ilyen retkes low level bzikkal is összedob akik 2 lövésből kiszednek szemből ráadásul ameddig én kettőt lövök, ők hármat..

(#34075) ProgenXL válasza drachoHUN (#34073) üzenetére


ProgenXL
őstag

csalók már mindenhol ott vannak. Insurgent vs rpg játékba voltam. Hát ott lőttek minigunnal, engem sniperrel szedtek le tehát nem nyugszanak már ezek sehol. De szerintem még godcar is volt bőven.

Gunner for life

(#34076) drachoHUN válasza ProgenXL (#34075) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Persze, csak kb. 1000 verseny alatt még ilyet nem láttam. Bár kickelni is szoktam a gyanús egyéneket, de ugyebár most nem ültem ott.

Forza JUVE!!!

(#34077) ProgenXL válasza drachoHUN (#34076) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ennél már csak az a rosszabb ha a csaló kickel a sessiobol :) Vannak ezek a versenyek freemodba. Ha valaki nem tetszetős vagy első ezeken az eventeket simán kickelik. Engem már többször rúgott ki egy csaló sessiobol.

Vagy pl pont most. Egy játékos Hydraval lelőtt. Újra támadt de minigunnal vártam. Mielőtt lekaptam volna ez fogad

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#34078) CactuS válasza drachoHUN (#34073) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az ilyeneket sose értettem. lvl 4-500 felett szerintem nincsen normális játékos, de még az 500-at is sokallom az XP növekedés miatt. Egyből ki lehet őket szúrni.

A moddolt pénz kb. olyasmi lehet, mint az utcai verseny felturbózása, csak itt öncélú a dolog. Vigasztaljon, hogy szerintem 1-2 napon belül úgyis kib*sszák a csítelt 1200as szint miatt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34079) cyberkind válasza CactuS (#34078) üzenetére


cyberkind
félisten

Én 204-es vagyok, akkor az is kamu? :P

Paranormal Cocktivity

(#34080) techpor válasza cyberkind (#34079) üzenetére


techpor
tag

Még mindig hiányzik legalább ennyi az öccához és környékéhez :D

[ Szerkesztve ]

(#34081) cyberkind válasza techpor (#34080) üzenetére


cyberkind
félisten

Na az soha se lesz meg, már most több hete nem vettem elő a játékot, egész pontosan a dupla xp vége óta, heistek megvannak, majd folytatjuk fps-ben de annyira nem vonz ez. :)

(#34082) CactuS
Piskóta! :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#34082) CactuS válasza cyberkind (#34079) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

lvl 200-nál 4,691,850 xp kell szintenként, lvl 500-nál 17,014,350 xp, lvl 1000 47,478,30 xp.

Ne vedd sértésnek, de nem ugyanaz a liga. ;] Még a lvl 300-hoz sokkal több kell, mert ott is már 8,299,350 xp körül van per szint.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34083) ProgenXL válasza cyberkind (#34079) üzenetére


ProgenXL
őstag

lvl260on egy kis szintű megkérdezi hogy csaló vagyok? :D Kérdezem miért. Hát mert nagy a szintem.. :) Pedig teljesen korrekt szerintem még a 300 is. Aki játszik az fejlődik. Aki a konzolról hozta át a karakterét az már 400 felett van. Persze ki lehet szűrni aki külső programmal szinteltek. Pl a statjai gyanúsan kicsik.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#34084) Laraxior


Laraxior
titán

Most csinaltunk egy Fort Zancudos missziót, hát csavokam fél ora korozes utan a Kurumaval talalt kiutat :D
Mindig tanul az ember... :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34085) techpor válasza Laraxior (#34084) üzenetére


techpor
tag

Minél tovább húzod az időt annál több pénzt kapsz ;)

(#34081) cyberkind: engem sem nagyon vonz, napikat megcsinálom és annyi többre időm sincs meg kedvem sem, viszont ha játszunk legalább nem csóróként kell hülyülni 1 árva rollerral :D

[ Szerkesztve ]

(#34086) cyberkind válasza ProgenXL (#34083) üzenetére


cyberkind
félisten

Nemrég volt egy játékos aki nyomott egy live-ot a valentin napi cuccok miatt, PS4 volt, tehát csalás nem lehetett, több mint 500-as volt és több mint 500millája volt.

Paranormal Cocktivity

(#34087) Laraxior válasza techpor (#34085) üzenetére


Laraxior
titán

Igen, 5000RP-t adott és több mint 25ezer dollart. Asszem ez a max.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34088) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Imádok így megérkezni egy session-be.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34089) drachoHUN válasza cyberkind (#34086) üzenetére


drachoHUN
senior tag

500-as környéke szint az még sok esetben teljesen reális. Barátlistámon is van ilyen teljesen legit player. Mióta megjelent PC-re elértem a 227-et, akkor aki már PS3-on meg Xbox-on tolta, persze hogy simán elérhette az 500-at is. Őket nem is dobom ki.

Forza JUVE!!!

(#34090) WASPZotya válasza Laraxior (#34065) üzenetére


WASPZotya
tag

A Sandking Xl nekem se sikerül sehogy.
Ma viszont összejött a Sabre turbo 2szer is egymás után.Bár nem is volt nehéz csak eddig nem is próbáltam. :)

Zotya

(#34091) Laraxior válasza WASPZotya (#34090) üzenetére


Laraxior
titán

Azzal még nem találkoztam, egyet megtartottam Sandkingből:

Ez pedig az elmúlt két napi munkáim gyümölcse, egy szuperautó, igaz nem a legdrágábbik, de szerintem nagyon szép :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34092) WASPZotya


WASPZotya
tag

Sandking XL-re kis info segítség?
Thx

Zotya

(#34093) Gyula84 válasza Laraxior (#34059) üzenetére


Gyula84
veterán

na majd gondolok rád amúgy át lehet adni? :D
annyira nem jó de nekem tetszik :) jól lehet tuningolni meg ugye csak két személyes

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#34094) rup1u5 válasza Laraxior (#34091) üzenetére


rup1u5
nagyúr

A felső nagyon állat! :K
Ilyet még nem is láttam! Hol találtad?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#34095) Laraxior válasza rup1u5 (#34094) üzenetére


Laraxior
titán

Niggerverda :DDD
Sima Vapid Sandking XL. Kék volt eredetileg, tehát a drágább verzió, csak kapott egy festést, kis krómot, ablaksötétítést :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34096) rup1u5 válasza Laraxior (#34095) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ilyen emeléssel meg küszöb alatti dobozokkal még nem láttam. :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#34097) Laraxior válasza rup1u5 (#34096) üzenetére


Laraxior
titán

Ezek az eredetiek. 17-18ezer dollár. 9:00-16:00 között spawnol, de csak akkor ha ilyennel mész. A 68-as út mellett levő Customs-al szembeni parkolóban. (Reptér mögött)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34098) rup1u5 válasza Laraxior (#34097) üzenetére


rup1u5
nagyúr

OK. Így már felismertem. :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#34099) Mike


Mike
veterán

Na valakinek van kedve mission-öket csinálni?

(#34100) Plata válasza CactuS (#34088) üzenetére


Plata
félisten

Mindjárt megyek fel,ha fent vagy lenne kedved egy arany Dubsta-t spawnoltatni?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.