Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33151) Omis


Omis
senior tag

A puzzle az más.
A gazdálkodj okosat is szeretem.
Mert hogy én rontom el más játékát?
Én már a két kezemen nem tudom megszámolni hányszor tettek rám tankot,szélturbinát,űrhajót,autót stb.
Ennyit az emberekről(mindenkiben csak a gonoszság van)

(#33152) Gyula84 válasza Omis (#33151) üzenetére


Gyula84
veterán

Én már a két kezemen nem tudom megszámolni hányszor tettek rám tankot,szélturbinát,űrhajót,autót stb.
Ennyit az emberekről(mindenkiben csak a gonoszság van)

és? sokan a kútba ugrottak... na? ;)

(#33153) Omis
örülj neki hogy ennyivel megúsztad...

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33153) Omis válasza Gyula84 (#33152) üzenetére


Omis
senior tag

jajjj de vicces röhög még a szájköltő halam is

(#33154) techpor válasza Omis (#33151) üzenetére


techpor
tag

Nem igazán érdekel ki hogyan talált meg a csalásával, te is csaltál ember.. ugyanazt érdemled, mint ők. Banánkúra.

(#33155) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk még mielőtt itt keresztre feszítitek annyit azért hozzátennék, hogy azzal, hogy ő pénzt dobott magára mások játékát nem befolyásolta/rontotta el. Ellenben azzal, akik teleportálnak, sebezhetetlenek, instant felrobbantanak.. stb.

Ettől még szabályt szegett, de azért anno megkapta a R* által jogosnak vélt büntetést, ami után elvileg tiszta lappal kéne indulnia. De ahogy a való életben, úgy itt sem indulsz ezek szerint azzal, mert megmarad a cheater flag az accounton és a következő véletlen reportnál repül a ban.

Amúgy én se szeretem a csalókat, nem védem őket, plusz reportolom is, de azért ne essünk már át a ló túlsó oldalára. :F

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33156) BigBlue69 válasza mtotesz (#33134) üzenetére


BigBlue69
őstag

Én is kaptam még 1 hónap bant a semmire.. xarjanak sünt.. már bocsánat.

Hi BigBlue69,

This is an automated message from Rockstar Games to inform you that your account has been flagged for violating our Online Features Code of Conduct and/or EULA, found here:

- http://www.rockstargames.com/conduct
- http://www.rockstargames.com/eula

Accounts can become flagged as a result of automated analysis or manual review of evidence for violations such as modding, hacking, exploiting or abusing game mechanics, or otherwise interfering with other players’ gameplay experience

Some actions taken in response to these flags include restrictions to separate pools for matchmaking, muted microphones or restrictions on UGC creation, removal of illegitimate in-game cash/items or RP, and temporary or permanent restrictions on your ability to access GTA Online.

Please note that this is a no-reply email address.

Rockstar Games

Ezt kaptam emailre.. és mondjuk nem 1 hónap.. csak 10 nap.

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#33157) a46


a46
csendes újonc

Ó mi lenne itt, ha a Rockstar kézenfekvően járna el és az első csalás után végleges ban jönne... :U

(#33158) techpor válasza CactuS (#33155) üzenetére


techpor
tag

Hát nem tudom :( ha valaki csal az mindegy, hogy milyen mértékben csal és kit károsít meg. :( Szerintem a pénz hack egy jogosulatlan előnyszerzés a többiekkel szemben ami igaz nem hat ki a játékra, de akkor ennyi erővel legyen minden free és mindenki tuningoljon meg járkáljon olyan verdákkal amilyennel szeretne.. de mivel ez nem így van hát.. :U

(#33159) cyberkind


cyberkind
félisten

#Swag meg yolo#.

Paranormal Cocktivity

(#33160) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Buli van!!! :Y :Y :Y :C :C :C

Smoke some weed nigga!

(#33161) McSico


McSico
senior tag

Oh yeah!!!! :DD :C

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#33162) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Nélkülem mit sem értetek volna :P :DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#33163) Gyula84 válasza a46 (#33157) üzenetére


Gyula84
veterán

világháború meg a felmenők emlegetése :D
jönnek itt a jogtalan bannolások hihető is lehetne fene tudja, de volt egy olyan hogy

volt egy "haverom" másik játékban átlagos játékos volt egyszer csak rohadt jól kezdett el játszani nem titkolta bevallta, hogy egy hónapra befizetett egy hackre elküldtem mindenhova ahova lehet :D(nem kórházba), majd láttam ám hogy a többi emberkével együtt akik "tök ártatlanok" voltak sírtak, hogy miért lettek bannolva jogtalanul na mármost egy kívülálló lehet megkérdőjelezi, hogy miért is?! én meg tudtam éppen az egyikről hogy csalt valóban, szóval így nem hiszek ezeknek persze attól még lehet ilyen ;)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33164) gali777


gali777
őstag

Köszi CactuS! :)

[ Szerkesztve ]

(#33165) htc07 válasza gali777 (#33164) üzenetére


htc07
addikt

Nem rossz, de a télapó velem kedvesebb volt ;]

(#33166) spanglee001 válasza htc07 (#33165) üzenetére


spanglee001
addikt

te mivel nyomod tetrisen :DDD :C

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#33167) CactuS válasza htc07 (#33165) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát igen, ez gondolom még december környékén volt. :) Én azóta pénzesőt nem is láttam, de talán az utóbbi 1 hónapban még moddert sem. Se villogó autók, se repülő tárgyak.

Gali: Nincs mit.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33168) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Pár kérdés onlinehoz:
Ha veszek egy autót és kihozom a garázsból ahol elvesztem (felrobban, ellopják, stb) akkor utána megmarad?
Ha veletek akarok multizni, akkor social klubbon kell barátnak lenni?
A napi küldetést hol tudom újra megnézni?
Köszi

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#33169) Snip3r_HUN válasza JoolsNOS (#33168) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ha felrobban az autód felhívod a Mors Mutual Insurance-t és kapsz egy újat. A napi küldetésehez nyomsz egy M-et és ott van a listában Daily Objecives-nél.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33170) Plata válasza JoolsNOS (#33168) üzenetére


Plata
félisten

Ha neten vetted a kocsit,vagyis nem loptad és vitted haza akkor van rajta biztosítás és ingyen visszakapod,amennyiben valaki más robbantja fel,ha te akkor fizetned kell keveset.
Elvileg el kéne menni érte a biztosítóhóz,de a request personal vehicle-vel magadhoz hívhatod ingyen.Asszem így van a menüben.Ellopni nem is tudják ha a menüben kikapcsolod hogy bárki vezethesse.

(#33171) geckowize válasza Plata (#33170) üzenetére


geckowize
őstag

Vagy lop egy nem tul draga kocsit es beviszi modshopba es rak ra az Theft/Loss Prevention menupont alatt Trackert meg Insurance-t.

Mas:
Milyen jarmuvet erdemes venni, amibe tobb player be tud ulni es missziok/heistok kozben jol jon? Haverom vett buzzardot, de eleg szar, mert gyorsan szarralovik aztan ugorhatunk ki belole, arrol nem beszelve, hogy ha gunnerezik a masodpilota, akkor a vezeto csak azt a semmirenemjo golyoszorot tudja vezerelni... Masreszt meg nemtom, hogy helipadot kell-e venni hozza, de neha rohadtmessze rakja le a pegasus, mire elmegyunk erte, masok mar kb befejezik a missziot. Amugy pegasus akkor keri vissza, mikor romma zuzzuk, vagy egy meghatarozott ido utan?
Insurgent pickupon vagy valkyrie-n gondolkozom, szerintetek? Tank egy szar nem? Hydra emg sajnos egy szemelyes...

(#33172) Plata válasza geckowize (#33171) üzenetére


Plata
félisten

Insurgent jó,a pegasus meg random teszi le.Sok küldetésben nagyon hasznos.Valkyrie is jó mert van rajta két minigun meg egy mit tudom én mi,valami ágyúszerűség elöl. :C
De van még egy heli ami több személyes az is nagyon jó,valaki be is rakta a képét pár napja,harci heli.Arra mehet pilóta meg lövész és hátra utasok.

[ Szerkesztve ]

(#33174) terepkigyo


terepkigyo
csendes tag

Meg tudja valaki mondani jelenleg mi a top2-3-4 legjövedelmezőbb Contact Misson?

"A hangerő, életforma!"

(#33175) htc07 válasza spanglee001 (#33166) üzenetére


htc07
addikt

multira le szoktam venni a grafikát, hogy lehessen mészárolni, és ne legyen fps drop ha éppen megfordulok :DDD

(#33176) pokers válasza CactuS (#33167) üzenetére


pokers
senior tag

Ha majd egyszer újra online leszek, nekem is segítesz? :U

(#33177) doktordevil válasza terepkigyo (#33174) üzenetére


doktordevil
tag

Most van ez a dupla money & RP event ezeket érdemes most:
Tuesday Feb 23: Double GTA$ & RP on all of Lester's Contact Missions plus 25% off Lester Services
Wednesday Feb 24: Double GTA$ & RP on all of Gerald's Contact Missions plus 50% off Micro SMGs and Machine Pistols
Thursday: Double GTA$ & RP on all Contact Missions in GTA Online

Ma pl a Lester-es missionok fizetnek duplán

(#33178) #92888064 válasza doktordevil (#33177) üzenetére


#92888064
törölt tag

lesteres küldetést hogyan tudok kérni?
állandóan hív valamelyik heist miatt, és nem tudok job-ot kérni. emlékeim szerint még cancel heist-et is kértem, de akkor sem engedte. ez jó pár hónapja volt, azóta nem is foglalkoztam vele.

amúgy elég jól jön a lóvé most a dupla időszakban, már összeszedtem soloban 1,2 milliót. egyedül martin küldetéseivel szívtam meg párszor, mert elvileg soloban nehézkes, vagyis a széf nyitósnál párszor megjártam. hiába lépcsőztem kurumával, ahogy a széf közelébe megyek, özönlenek a népek, és nem fogynak el. csak úgy sikerült, ha kurumával beálltam a széf elé bizonyos szögben.

(#33179) doktordevil:
most indítom a játékot, és megnézem. idáig nem engedte, és csak arra tudtam gondolni, hogy a heist miatt nem ad küldetést.

[ Szerkesztve ]

(#33179) doktordevil válasza #92888064 (#33178) üzenetére


doktordevil
tag

felhívod a contactokból utána request job és nemsokára küld egy küldit

(#33180) cyberkind válasza doktordevil (#33179) üzenetére


cyberkind
félisten

Vagy magának választ ki egy küldit az összesből, mi így csináljuk. :)

Paranormal Cocktivity

(#33181) #92888064 válasza doktordevil (#33179) üzenetére


#92888064
törölt tag

köszi :R, most adott küldetést. haverokkal első 3 heist-et próbálgattuk, és azóta nem tudtam kérni lester küldetést.
most viszont jó, úgyhogy megyek is pénzt gyártani.

(#33182) spanglee001 válasza #92888064 (#33181) üzenetére


spanglee001
addikt

én is megyek nemsoká, még kell másfél milla a yacht hoz :F régóta nem nyomtam de párnap alatt meglett a banshee, meg a lowrider is plusz 4 és fél milla a yachtr, jó ez a duplázás :C

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#33183) INMOTEP válasza mtotesz (#33124) üzenetére


INMOTEP
őstag

Első ban volt és kb 10 nap bant kaptam a semmiért

(#33184) zoli03


zoli03
őstag

Van egy Trust GXT 530 gampadom, de a járművek irányítása nem tökéletes vele. A gázadás igen érzékeny, már kis nyomásra is nagy gázt ad, viszont a legnagyobb baj a kormányzással van: alig mozdítok középállásból az analóg karon, az autó máris egyből erősen kormányoz. Lehet ezen állítani a játékban? Vagy vegyek másik gamepadot?

(#33185) #92888064 válasza zoli03 (#33184) üzenetére


#92888064
törölt tag

xbox kontrollerrel lesz csak jó szerintem, én is próbáltam másikkal (directinput), de reménytelen volt. mondjuk xbox-ossal is problémás nekem a járművekből való lövöldözés (aim assist hiánya), bár még csak tanulófázisban vagyok ilyen téren. idáig a single-t vittem végig, illetve most solo-ban gyakorlom. elég hihetetlennek tűnik egy nehezebb heist vagy akármilyen deathmatch ebben a formában, de majd idővel kiderül.

(#33186) zoli03 válasza #92888064 (#33185) üzenetére


zoli03
őstag

Tud Xinputot, olyan módban használom. Most megnéztem a Windowsban, a Z tengely (gáz) úgy működik, hogy éppen benyomom, de már félig felugrott a sáv, a vége viszont jó (bár az kevésbé fontos). A X/Y tengely is hasonlóan működik, szóval a gamepad nem túl jó.

(#33187) CactuS válasza pokers (#33176) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Persze, bár a ma este rövid volt, így csak napik, aztán alvás. De holnaptól, ha éppen úgy van, akkor esténként küldjetek üzenetet ingame és segítek. SC: Nyrdian.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33188) Mike válasza zoli03 (#33184) üzenetére


Mike
veterán

A logitech rumblepadja jó

(#33189) CactuS válasza #92888064 (#33185) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem még az x360 controllerje is túl érzékenynek tűnik, pedig eredeti. Igaz csak néhány napja van meg, még szokni kell. Menüben tudsz állítani célzás rásegítést, vagy nem arra gondoltál?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33190) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Végre megvan. :)

Smoke some weed nigga!

(#33191) Plata válasza Wiz Khalifa (#33190) üzenetére


Plata
félisten

Kár hogy nem lehet velük menni,rendezhetnénk egy versenyt,kifut hamarabb jéghegyre. :D

(#33192) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Hali.....mivel még kezdő vagyok nem tudom mit jelent az, hogy meghívott egy tag valami VIP-be securo serv-valamibe bodyguardnak.......elfogadtam és jött egy üzenet,ez mit jelentene ?
Lenne olyan rendes valaki és elmagyarázná.
Köszi!
:R

(#33193) Plata válasza ScomComputer (#33192) üzenetére


Plata
félisten

Valaki fel vett testőrnek,menj oda hozzá és védd meg a seggét. :D
Térképen látni fogod elvileg hol van a VIP.
Ha felvesz valaki Bodyguardnak kapsz majd időnként fizetést,ami RP és pénz.
A VIP tud VIP küldiket is indítani,ahol még több pénzt tudsz keresni.De oda kellene menned hozzá.
Mert általában meg kell őt védeni más játékosoktól.

(#33194) geckowize válasza Plata (#33193) üzenetére


geckowize
őstag

Es h lehet VIP-nak lenni?

(#33195) ScomComputer válasza Plata (#33193) üzenetére


ScomComputer
veterán

Akkor ez felvétel,most csak 1 kör erejéig szól vagy mindig?
:R

(#33196) Plata válasza geckowize (#33194) üzenetére


Plata
félisten

Kell hozzá 1 millió dolcsi.Ha van 1 millád felhívod a securo servet és regisztrálsz.
Viszont amint VIP vagy automatikusan kikapcsol a passzív mód,és többet be sem kapcsolhatod.
De lesznek új érdekes küldik,de ezekhez kellenek testőrök is,és az sem árt ha van páncélozott kocsid,mondjuk insurgent pick up vagy egyéb.
Van olyan küldi amit játszhatsz privát sessionban is,de van olyan amihez kell hogy legyenek ellenséges játékosok,és van amelyikhez kell hozzá Yacht is.

(#33197) Plata válasza ScomComputer (#33195) üzenetére


Plata
félisten

Amíg ki nem rúg vagy abba nem hagyod a játékot.

(#33198) Plata


Plata
félisten

Vannak érdekes VIP küldetések,ha van pár barátod menjetek privát sessionba és próbáljátok ki,pár küldit lehet privátba is nyomni,az autó lopkodós küldi is mókás,időre kell kocsikat lopni,ráadásul egymással versenyezve.Nem a kocsi mennyisége számít,hanem az eladási áruk.
De vannak olyan küldik amihez nyílvános session kell, például x időig védd meg a VIP-et.Azt hiszem Kb 10 percig kell egy adott területen maradni,és megvédeni a VIP-et,páncélozott kocsival aminek van géppuskája nem is olyan nehéz.Vicc hogy nyílt sessionban volt olyan hogy bent volt vagy 20 idegen játékos,és gyakorlatilag tojtak rá hogy ott a VIP és lelehet lőni,egymást ölték tőlünk nem messze,mi meg unatkoztunk,de legalább megvédtük a VIP-et. :D
Van olyan amihez Yacht kell.Ha VIP leszel a neved színes lesz.
Láttam olyan hülyét aki ugatott cseten hogy miért színes a neve valakinek,biztos hackel csinálta. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33199) BigBlue69 válasza INMOTEP (#33183) üzenetére


BigBlue69
őstag

Szintugy. :W

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#33200) Wiz Khalifa válasza Plata (#33191) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hát igen. Jól élvezném ha lehetne vele menni. De jéghegyet hogy akarnál találni meleg éghajlatnál? :DDD

Smoke some weed nigga!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.