Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34501) CactuS válasza Mike (#34494) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem, a frontend részen ez a két sor kéne, de mivel eleve tudod spawnoltatni a helikoptert bárhova, plus a yachton amúgy is spawnol, így nem hiszem, hogy túl bonyolult lenne úgy megírni, hogy beolvassa azt az egy nyamvadt paramétert. Szóval a kód nagy része készen van, csak akarni kéne, de egyszerűen ennyi energiát nem akarnak belefektetni. Egyszerűbb 3 új skint rajzoltatni egy grafikussal egy meglévő modellre és máris kész az 1 havi update.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34502) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ha ST Sanchez ára lejjebb ment szerintetek megéri Agero helyett középre?

Gunner for life

(#34503) ProgenXL


ProgenXL
őstag

rossz topik******* fifa 16ba akartam írni nem figyeltem bocsánat :(

Gunner for life

(#34504) Puma K válasza Plata (#34499) üzenetére


Puma K
veterán

Szép is lenne!
Trial bringával a városból ki a házak között-házakon át, országútival fel a hegyre, DH géppel meg le a csónakhoz ;]

Vaaagy az egészet egy fixi-vel végigcsinálni :U :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#34505) ProgenXL válasza Laraxior (#34492) üzenetére


ProgenXL
őstag

nem nagyon tudok fent lenni azokban az időpontokban amikor elegen lennénk a heistre. Délutánonként felmegyek annyi időre hogy némi pénzt összeszedjek missiokkal. majd a jövőhéten inkább jobb lesz :)

kellene a lóvé mert csak 1millám maradt :D
noha
missiokkal napi 50-100k bejön ha van annyi idő.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#34506) Kristof_94 válasza ProgenXL (#34505) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ha gondolod, majd nyomhatnánk egy közös heist küldetést! :)

(#34507) CactuS válasza Puma K (#34504) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az jó lenne. Pacific Standard - BMX Banditák edisön. :DDD Azért lehet kicsit hosszú lenne mire teljesíti mindenki a távot. Főleg úgy, hogy publicban még a bikes setup is problémát jelent az emberek többségének.

Laraxior: Ha az elején csak Kurumával csináljátok az nem baj. Amíg meglesz a kellő rutin, addig jön a pénz szépen. Mellesleg tényleg sokkal egyszerűbb így, publicban is ritka, mint a fehér holló, hogy motorozni akarnak a végén. Csak az is igaz, hogy egy idő után unalmas, ha mindig mindenhova Kurumával mész.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34508) Mike válasza CactuS (#34501) üzenetére


Mike
veterán

ja akarni sok mindent kéne, pl. miért nem lehet az épületet tetejére, mellé helipadot venni ha akarsz, miért jó az, hogy a sivatagban mire odaérek a letett helihez az felrobban, és akkor nem mellém teszi a következőt, hanem még északabbira, ha már megvettem a helikoptert 1.7 millióért, szeretném is használni

(#34507) CactuS
Ja, most már missionokra sem feltétlenül azzal megyünk Ad-m-mal, hanem robogóval :)
és mivel hard, simán meg is halunk nem egyszer :)

Más
Észrevettétek, hogy lett pár új job?

[ Szerkesztve ]

(#34509) ProgenXL válasza Mike (#34508) üzenetére


ProgenXL
őstag

milyen job-ra gondolsz? :)

Gunner for life

(#34510) Plata


Plata
félisten

Szerintetek Rhino vagy a Savage hasznosabb munkáknál?Nem tudom melyiket vegyem,vagy mindkettőt.
Vagy az egyiket plusz egy sima helit.

(#34511) CactuS válasza Mike (#34508) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezért mondom, hogy nem lenne ez sok, csak sz*rnak rá. :( Ilyen alapokkal évekig lehetne húzni a népet fizetős tartalmakkal, ha helyreraknák az olnine részt. No nem mintha arra vágynék, hogy havonta fizessem a 10 eurós DLCket.

Milyen job amúgy? Én nem láttam újakat, bár péntek óta nem sokat játszottam. Jobokra én is a sima autókkal vagy motorral megyek, legalább járatva vannak egy kicsit a public freeroam mellett. Randomok közül szinte 99%, hogy van 1 aki Kurumát hoz, így ha nagyon kell, akkor át lehet ülni bele.

Plata: Ha már van Buzzard vagy Valkyre, akkor +1 nem tudom mennyire lesz hasznos. Ha még nincsen helid, akkor szerintem inkább egy helikopter, mint egy tank. A tank egyébként hiába páncélozott és gyors, ha folyamatosan sérül, előbb utóbb felrobban.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34512) Plata válasza CactuS (#34511) üzenetére


Plata
félisten

Van helim de én eddig olyat vettem ami külsőre tetszett,így a Buzzard nincs meg csak az Annihilator ,meg mittudomén mi.Mindig elfelejtem a nevét,azon nincs is fegyver.Annihilatoron meg gépágyú van.

(#34513) CactuS válasza Plata (#34512) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ami nagyon formás az a Swift, szerintem arra gondolsz. Savage lomhább, mint a Buzzard, de amúgy nem rossz. Egy fokkal könnyebb, mint a minigunos Annihilator.

Tankot egyébként még sose gondoltam, hogy használnék, valahogy mindig volt más alternatíva.Autóhoz/Helihez képest lassabb, főleg, ha a térkép másik oldalára spawnoltatja le a játék.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34514) Plata válasza CactuS (#34513) üzenetére


Plata
félisten

A Savage azért tetszik mert mintha strapabíróbb lenne mint Buzzard.
Legalább is ránézésre.
Meg úgy hallottam több tűzereje van.

[ Szerkesztve ]

(#34515) Plata


Plata
félisten

Valami örült versenyen próbáltam savage-t.
Lehetett rajta lőni is,jó hecc volt,totál lövöldözésbe ment át a verseny,végül asszem nem nyert senki.

(#34516) ProgenXL válasza Plata (#34514) üzenetére


ProgenXL
őstag

nekem buzzard van de kicsit megbántam. az ellenség simán sebez lentről gépfegyverrel. távol kell maradni vagy kiszednek belőle mert a heli alján átlőnek. meg hamar elkezd füstölni. egyébként jó csak ez hogy ha nem vigyázol kilőnek belőle. szóval savage

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#34517) CactuS válasza Plata (#34515) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Egyszer én is bementem egy GTA heli versenyre (kellett a napihoz). Kb. 30 másodperc után agyf*szt kaptam, de komolyan. Végül behoztam 2. helyre, miután sikerült a többiektől kicsit meglépni és respawn után nem lőttek le kb. 3 másodperccel. Katasztrófa az a mód. Autóknál is, de helinél a hőkövető rakéta miatt meg főleg.

ProgenXL: Igen, buzzard törékeny, érdemes a hőkövetővel távolról csipegetni, vagy gyorsan zuhanás lesz a vége. Savage ilyen téren sokkal jobb, viszont lomhább is, de ugye valamit valamiért.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34518) Laraxior válasza CactuS (#34507) üzenetére


Laraxior
titán

Most már találtam fasza utvonalat, nem kell sokat kinlodni, volt hogy haromszor is eldobtam a motort, es siman volt időm visszaulni. Csak ugye baszhatom, mert harman vannak rajtam kivul.
Volt hogy egy swatos pancelozott autot is elkotottem lecserelve a motort :D kar hogy csak 2 személyes :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#34519) CactuS válasza Laraxior (#34518) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A Polie Riot? Elől ketten, hátul négyen, oldalt pedig ketten férnek el, szóval van hely bőven. :)

Publicban szerintem felesleges hibalehetőség, ha motorral négyen négyfelé mentek. Vagy csak nekem vannak rossz tapasztalataim a random heistekkel. A legrosszabb élményem az nem PS heist, hanem még mindig a Humane Labs Hydra küldetés, egy angolul nem tudó orosszal, akinek hála minden próbálkozásnál kb. 5-8 percet töltött a játék.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34520) Plata válasza CactuS (#34517) üzenetére


Plata
félisten

Na azon a versenyen is ez volt,voltunk vagy nyolcan,és mindenki lőtt mindenkire,végül az egész verseny arról szólt hogy egymás lőttük halomra a spawn helyen.

(#34521) gali777 válasza Laraxior (#34518) üzenetére


gali777
őstag

Csak 2 személyes? Hátra nem lehet beülni?

(#34522) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Leaks/Datamine: [link]

Röviden:

- úgy néz ki, hogy jön néhány új VIP challange, konkrétumok nélkül
- találtak egy új telefonszámot, így lehet, hogy lesz egy teljesen új contact is a missionökhöz
- újabb adversary módok, inch by inch és in and out (mint valami 18+ tartalom)
- valószínűleg az új lowriderek áprilisban jönnek, heti frissítésben: 1. hét Tornado, 2. hét minivan, 3. hét Sabre turbo.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34523) cyberkind válasza CactuS (#34522) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezek megint csak azok a felesleges szarok amik nem hívnak vissza játszani, nagyon jó lenne már egy fizetős normális DLC.

Paranormal Cocktivity

(#34524) ProgenXL válasza CactuS (#34522) üzenetére


ProgenXL
őstag

adversary mod szinte mindig jön az egész jó dolog. Contact missio már nagyon kéne új, csak ne ilyen Lamar féle.

A lowrider autók akkor lennének jók ha nem ezeket az amerikai autókat erőltetnék (Bár annak már nemsok köze lenne a Lowriderhez) Hanem pl F620, Felon Gt, Oracle 2, Sentinel és hasonlók. A Sultan már egész jó irány volt :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#34525) CactuS válasza ProgenXL (#34524) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Annak én is örülnék, ha Benny's Workshopból kicsit olyan 'FF' világú autók jönnének ki. Jó kezdet volt a Sultan RS, azt hittem ezzel folytatják. Per pillanat azért várós a következő 3 autó is, mert nekem a Tornado és a Sabre GT is bejön.

cyberkind: hát majd 1000 óra után nyilatkozom újra, most ~400+ órával még mindig elvagyok az Online résszel, de valóban jó lenne valami új, ami nem abból áll, hogy +2 millió 1 skinért. Ha nagyon unatkozom, akkor végigviszem majd a storyt. Talán az új contact mission és főleg a VIP jobok ilyenek lehetnek, ha végre nem a pénz hackerrekkel foglalkoznának, hanem azokkal a modderekkel, akik az örökélet/teleportálás/robbantás kombinációval cseszik szét a public lobbykat - mert ez ugyan nekik nem okoz anyagi veszteséget, de a játékosbázist károsítja, nem is kicsit. A Ph!s társaság kb. 90%-a azért van rossz véleménnyel a modderekről, mert egyből ezekkel a töketlenekkel azonosítja őket. És kb. ezért sem járnak publicba, amikor az adná a játék sava-borsát.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34526) Mike válasza Plata (#34510) üzenetére


Mike
veterán

Savaga nem egy nagy szám ha van már Buzzardod

(#34527) cyberkind válasza CactuS (#34525) üzenetére


cyberkind
félisten

Én most 500 óra után nagyon ráuntam, mondhatni teljesen, a nyílt szerót meg nem erőltetem mert elveszek a sok pénzemet a végén amit akkor szereztem amikor volt kedvem szórakozni.

Paranormal Cocktivity

(#34528) Mike


Mike
veterán

Savage vs Buzzard

A személyes véleményem az, hogy a Buzz jobb. Kisebb, jobban elfér, fordulékonyabb, gyorsabb. És az sem igaz, hogy a savage többet bírna. Ugyanúgy megfekszik egy idő múlva, de jobban fennakad fában, oszlopon, mert egy nagy bumszli. Ok, jobb a gépágyúja, de avval elég sokat kell gyakorolni, hogy pontosan tudj vele lőni. Követős rakétája mindkettőnek van. Úgyhogy személy szerint az 1.3 millió kidobott pénz volt a savage-re (akciósan vettem) Azt nem tudom milyen, ha van melletted co-pilot, és ő lövöldözik a savaga-vel, lehet, hogy úgy használhatóbb

(#34529) RoMix85 válasza Mike (#34528) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Savage mellett még az szól hogy ott másodpercenként tudsz rakétázni, buzzard 2 lövés után kis szünet. Én is buzzard párti vagyok egyébként. Könnyen , kis helyen manőverezhető madárka.

(#34530) cyberkind válasza Mike (#34528) üzenetére


cyberkind
félisten

Én a Savage-et szeretem, sokkal jobb vezetni mindenhogy, a rakétázás is élvezet mert csak úgy szórja kifele, de ez megszokás kérdése, én pl utálok repülni ezért azt szeretem amivel nem kell szórakoznom sokat hogy betanuljam, és ez a Savage volt.

Paranormal Cocktivity

(#34531) Puma K válasza cyberkind (#34527) üzenetére


Puma K
veterán

"...mert elveszek a sok pénzemet a végén..."

?

Sok pénzt vesztesz public-ban?

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#34532) cyberkind válasza Puma K (#34531) üzenetére


cyberkind
félisten

Dehogy, csak nemrég volt itt egy link hogy veszik el a csalók a pénzt, nekem meg nincs kedvem szórakozni hogy összeszedjek normális összeget újra.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#34533) Plata válasza cyberkind (#34532) üzenetére


Plata
félisten

Elvileg azt javították.

(#34534) cyberkind válasza Plata (#34533) üzenetére


cyberkind
félisten

És mi van ha nem, a kemény munkával megszerzett 26 milkám ugrik? :D

Paranormal Cocktivity

(#34535) Plata válasza cyberkind (#34534) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom múltkor írta valaki hogy azt a pénzes hibát javították,mert sok játékos rinyált mert elvették a bankkártyával szerzett pénzét.

(#34536) Mike válasza RoMix85 (#34529) üzenetére


Mike
veterán

nem olyan nagy előny, ha ugyanolyan lassan áll célra.
a gépágyú, az impresszív, de ahhoz meg kellene tanulnom vele egyhelyben lebegve pontosan lőni.
egyébként pedig ugyanúgy leszedik ha közel mész mint a Buzzardot

(#34534) cyberkind
Mire tartalékolsz 26 milkát? a pénz költve jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#34537) Gyula84 válasza Plata (#34535) üzenetére


Gyula84
veterán

azért azt nem nevezném rinyálásnak...

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#34538) Csabahun


Csabahun
senior tag

Sziasztok!

Megy nektek most az online rész?
Nekem nem jelentkezik be.

(#34539) Gyula84 válasza Csabahun (#34538) üzenetére


Gyula84
veterán

be tudtam lépni

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#34540) drachoHUN válasza Csabahun (#34538) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nálam most minden le van halva... Face, origin, gta...

Forza JUVE!!!

(#34541) techpor válasza drachoHUN (#34540) üzenetére


techpor
tag

Thome probléma, erősítsd meg, hogy az van neked is :D

(#34542) Plata válasza drachoHUN (#34540) üzenetére


Plata
félisten

Face passz,arra magasról tojok,origin megy,Gta vacakol.
Origin sem tökéletes,játékoknál némelyiknél nincs kép csak egy keret meg egy x.
Az ARC is vacakol.

(#34541) techpor
Az hát.

[ Szerkesztve ]

(#34543) drachoHUN válasza techpor (#34541) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Megerősítve...

Forza JUVE!!!

(#34544) Csabahun válasza drachoHUN (#34540) üzenetére


Csabahun
senior tag

Újrainditottam a digitális elosztót és megy minden.

(#34545) drachoHUN válasza Csabahun (#34544) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Igen? Az komoly. Modem, router, gép újraindítása nekem semmit se változtatott... Viszont megnéztem és wifis telón, ugyanazzal a nettel van facebook... De basszus telón nem tudok gta-zni...:D

Forza JUVE!!!

(#34546) CactuS válasza Plata (#34535) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem javították szerintem, hanem egy modder írta, hogy akitől loptak, annak ad pénzt vissza, mert szerinte a modderség nem erről kéne, hogy szóljon. Bár lehet ezt legalább megcsinálták.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34547) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

No úgy tűnik a "biztosítási csalás" miatt a Rockstar úgy döntött, hogy jelenleg PC-én nem kell fizetni a Personal Vehicle-ök felrobbantásáért. Ez ugye nem azt jelenti, hogy a hibát javították. :D

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#34548) CactuS válasza drachoHUN (#34547) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Van egy pont ideillő képem, ma esti, hogy miért is lett kivéve... [link]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34549) Omis


Omis
senior tag

Mi az a biztosítási csalás?

(#34550) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Jó kis parkolás. :DDD

Smoke some weed nigga!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.