Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34451) Kristof_94 válasza Laraxior (#34450) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Egy szóval sem mondtam, hogy szeretnék. Nem akarok tiltást a Rockstartól 1 nap után.

(#34452) Gyula84 válasza Kristof_94 (#34449) üzenetére


Gyula84
veterán

de kaphatsz bann-t

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#34453) Plata válasza Kristof_94 (#34449) üzenetére


Plata
félisten

Hááát,két esélyes,vagy nem kapsz,vagy 20 év. :DDD
Na jó először rövidebb idő,de asszem harmadiknál 20 év.
Én sosem csaltam vagy modoltam,bár a kettő ugyanaz,de hacker robbantott alám pénzt.Az olyan 700 ezer volt,ruhára és kocsira költöttem,de nem kaptam büntit.

[ Szerkesztve ]

(#34454) Mike válasza Plata (#34444) üzenetére


Mike
veterán

Plata eddig miről volt szó? Ne csak írj, olvass is :)
utcsó heistet bukják. szerintem szükségük van a szakértő tudásodra :)

(#34455) Mike válasza Kristof_94 (#34449) üzenetére


Mike
veterán

nem kell rohanni, teljesen felesleges shark cardot venni

(#34456) Plata válasza Mike (#34454) üzenetére


Plata
félisten

Olvastam vissza hogy mire válaszolta,de abból nem derült ki.
Gondolom motorral akarják meg csinálni hogy nem sikerül.
De én nem motorral csinálnám,hanem alagútfúróval.
Épp most fúrjuk az alagutat a bank és a csónak közt,csak a fúró kezelője egy alkesz állat. :DD

(#34457) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Közben indítani akartam a játékot és kaptam egy kék halált!? Ilyen mással is volt már?
Jó hogy tegnap költöttem a játékra majdnem 9 ezret... :D

[ Szerkesztve ]

(#34458) Gyula84 válasza Kristof_94 (#34457) üzenetére


Gyula84
veterán

kék halál nem hiszem, hogy a játék sara

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#34459) Kristof_94 válasza Gyula84 (#34458) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

[link] Itt is sokaknak megtörtént! Lehet, hogy lejjebb kellene vennem a grafikai beállításokat, nem értek hozzá. Viszont amikor a térképen bejelölök egy pontot, akkor az ahhoz vezető lila "csík" sok helyen megszakad és a sima út látszódik helyette. Ezt furcsálltam...

(#34460) Laraxior válasza Mike (#34454) üzenetére


Laraxior
titán

Neked nincs kedved? :D
Mondjuk en még csak a Fleecat tudom inditani az az első heist

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#34461) Mike válasza Kristof_94 (#34459) üzenetére


Mike
veterán

vedd lejebb, tegyél fel másik grafkártyadrivert

(#34462) Kristof_94 válasza Mike (#34461) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hol tudom megnézni, hogy most milyen van fent? Az elmúlt 1-1,5 évben semmi baj nem volt!
Amúgy azt néztem, hogy ha G2A-n rajtahagyom a shield opciót, akkor már olcsóbban megveszem ingame :D

[ Szerkesztve ]

(#34463) Mike válasza Kristof_94 (#34462) üzenetére


Mike
veterán

és folyton kék halál van, vagy csak 1x fordult elő. bár a kék halál túl sok jót nem jelent. vedd lejjebb a garfikát, fogyasszon kevesebb ramot.

hol tudod megnézi, jobb gomb az asztalon, és ott van vmilyen grafkártya program
milyen vidkarid van?

(#34464) ProgenXL


ProgenXL
őstag

nem tudom mikor leszek fent. a délutánjaim foglaltak, csütörtökön pedig utazok el és leghamarabb vasárnap jövk haza. vagy hétfö :)

Gunner for life

(#34465) Puma K válasza Kristof_94 (#34457) üzenetére


Puma K
veterán

Milyen gépen futtatod a GTA-t? Nincs tuningolva valamilyen alkatrész (CPU-GPU)?

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#34466) Laraxior


Laraxior
titán

Készen van a Pacific Standard :D
Bejoinoltam egy csapatba, amíg a bankban voltunk, minden normálisan ment, még az elején szóltam is, hogy állítsa át easy-re a beállítást, azt írta az arc, ha nehéz, lépjek ki....
Kijöttünk a bankból, minden felrobbantottak, szaladok a kis szűk utca felé, erre ott dudálnak mögöttem a Kurumával... Elvittek a motorokig :D
Felrobbantották a motorokat, aztán jött az okosság, elteleportáltunk a hegyekbe a Kurumával :W
Lényeg, hogy alig vesztettem pár dollárt, sajnos még a folyónál lőttek ránk...
20%-ot kaptam :B

Ahogy visszaértünk a sima public részbe, egyből megöltek, gondolom ilyenkor sikerül elszedni valamennyi pénzt... Szerintem állandó csapat volt... :(

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#34467) Puma K válasza Laraxior (#34466) üzenetére


Puma K
veterán

Max -$500.

Amúgy ezért érdemes passzívba átrakni a karakteredet amint belépsz Online-ba.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#34468) INMOTEP válasza Laraxior (#34466) üzenetére


INMOTEP
őstag

Amikor vége van pláne ha idegenekkel játszol ,amint a szerverre tesz azonnal rakd magad passzivba és kész .Vagy eleve úgy csatlakozol Heist-re hogy passiv módban vagy .Akkor ezekszerint cheater volt az illető hogy tudott teleportálni

(#34469) Mike válasza Laraxior (#34466) üzenetére


Mike
veterán

és csak reméljük hogy nem kapsz bant miattuk
mondjuk te erről nem tehetsz
de az RS-t ez nem nagyon érdekli

[ Szerkesztve ]

(#34470) Kristof_94 válasza Mike (#34463) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Eddig csak egyszer.
AMD Radeon 7800 series. Azt hiszem valami 7850 v 7870 OC 2gb
A proci az Intel i5-4440 3,1 GHz és 10gb RAM
Nem tudom köze van-e hozzá, de mostanában a Chorme-ban néha "villognak" az oldalak. Tudom, így furán hangzik, de olyankor eltűnik az oldal tartalma, képek, betűk, stb., de utána visszajön.

[ Szerkesztve ]

(#34471) Plata válasza Mike (#34469) üzenetére


Plata
félisten

Én még nem kaptam bannt ilyen miatt,volt hozzá szerencsém,hogy én voltam a host és két randomot vittünk magunkkal pacific standardra,az egyik hacker az a szigetről kimentős küldiben volt,mikor kimentettük a pasit a szigetről és elvittük a partra beült vele a kocsijába és egyből a célra teleportált vele.Mi meg néztünk. :C
Második a mocisnál volt,amikor menekültünk volna a motorokkal a városban az össze Lost bandatag felrobbant motorostól autóstól. :Y

(#34472) CactuS válasza Laraxior (#34435) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Easyn kár elpocsékolni azt a heistet. :(

Kristof_94: Modder ~ chater ->módosítja a játék kódját, ezáltal EULAt sért, így járhat a ban, még akkor is, ha te magad nem nyúlsz bele a kódba. Az elején azért jobb, ha nem így keresed meg a cuccokra valót. Mondjuk a shark cardot sem ajánlanám, mert rohadt drága ahhoz képest, hogy mennyi lóvét ad. Plusz ugyanúgy elveszi az élét, ha a 2. napon már mindened megvan.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34473) cyberkind válasza CactuS (#34472) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem azért unom mert mindenem megvan hanem mert mindent megcsináltam ami érdekelt nem is 1x,2x de semmi olyan nem jött a heist óta ami nagyon érdekelne, ezek az ingyenes szarok meg szarra se valóak.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#34474) Plata


Plata
félisten

Nézegettem heliket a neten,van két új heli.
Két darab supervolito,ha megveszem a Yacht-omra kerül?A képen a Yacht-on van.

(#34475) CactuS válasza cyberkind (#34473) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, nálam van, hogy órákig kb. csak a városban autókázok, vagy éppen bázisugrással ökörködünk, így kb. mindig van mit csinálni. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34476) McSico válasza Kristof_94 (#34446) üzenetére


McSico
senior tag

Vagy spórolsz 300-at, vagy ha csaló az eladó akkor bebuksz sokkal többet.
Érdemes fontolóra venni...

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#34477) Kristof_94 válasza McSico (#34476) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Közben rájöttem, hogy nem érdemes venni! :D

(#34478) CactuS válasza Plata (#34474) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az a két supervolito szerintem a yachtos update óta fent van azon a honlapon. Vagy rosszul emlékszem?

Nem hiszem, hogy ott spawnolna, pedig jó lenne, ha azt is lehetne állítani, hogy a yachton melyik repülőgép legyen az alap ( pl: egy hydra? :D ) Ez is olyan, hogy nem gondoltak bele, hogy milyen klafa lenne, mint például a fegyvertár a lakásban. Programozás téren ezek nem lehetnek túl nagy dolgok, kb. +1 sort kiírni az opciók közé a yachtnál és +1 paraméter a yachtnak.

Debrecenikristf nickel innen játszik valaki? A friendlist-re is ráférne pár új funkció, ha más nem legalább a komment lehetősége. Nekem személy szerint elég szar a név-memóriám, az arc meg még rosszabb, így sajnos nem tudok megjegyezni 50-60 új nevet, hogy kit honnan ismerek. Mondjuk volt rosszabb, amikor főiskolán már 3 hete jártam egy csajjal és az egyik randin elmentem mellette a kávézóban gond nélkül. :DDD Mentségemre, azért még lehúztunk együtt vagy 4 évet.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34479) Wiz Khalifa válasza McSico (#34476) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én sose vettem mégse szívtam be a vásárlást sose. Csak tudni kell kitől kell venni és kész. :)

Smoke some weed nigga!

(#34480) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#34479) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak egyszer szopd be és majd mást mondasz. :DD

Paranormal Cocktivity

(#34481) debrecenikri válasza CactuS (#34478) üzenetére


debrecenikri
tag

Hali, enyém a nick. :)

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#34482) drachoHUN válasza CactuS (#34478) üzenetére


drachoHUN
senior tag

A legdrágább yachttal SuperVolito jár, az olcsóbakkal más helik.
SuperVolito kapcsán érdemes megjegyezni, hogy nem lehet benne passzív módot használni.

Forza JUVE!!!

(#34483) CactuS válasza debrecenikri (#34481) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Oké, elfogadtam. :)

Más: na mi a hiba a képen?

Aki tudja mit csinál az úgy látszik végig a radar alatt tud maradni. Az már más kérdés, hogy mi a jó fenére tudott 475 milliót eltapsolni. De komolyan, ezt nem értem. Yach 10 milla, két arany gép 15 milla, még ha mindenhova 2,5 millióval számolsz egy kocsit, akkor az is 2,5x50, azaz 125 millió. Kb 200-ból szerintem mindent megveszel ami lehívható és fullon van az összes garázs. A Car sales alapján pedig nem adott el kocsikat, tehát végképp kérdőjel, hogy hova ment el a többi.

cyberkind: 10k eladással és 99%-os pozitív értékeléssel kétlem, hogy bárki kockáztatná az accountját 1-1 kamu eladással. Ezek inkább kártyákból befolyt pénzek, trade-ek, boundle-ök, régiózáras trükközések, stb. miatt ilyen nyomott árasok. Na meg a "vámmentes" opció miatt.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34484) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#34480) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem fogom beszopni sose. :)

Olyan az az oldal mint a PH. Ha kellő értékelése van nem csesz át. :)

Smoke some weed nigga!

(#34485) Plata válasza drachoHUN (#34482) üzenetére


Plata
félisten

Igen nekem is az van a Yachton,sajnos,ha beleszállok akkor vissza sem lehet kapcsolni a passzívot,akkor sem ha kiszállok.És az gáz.Ezért kéne még egy heli a Yacht-ra,azt hittem hogy oda teszi.Mert ugye a boltban a képen a hajón van.

(#34486) Laraxior válasza CactuS (#34483) üzenetére


Laraxior
titán

Van 10 millióért repülő is.. :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#34487) CactuS válasza Laraxior (#34486) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azért mondtam 15 milliót. 10 milla az arany luxor, 5 milla az arany heli. De akkor is hiányzik még kb. 300 millió, ami baromi nagy összeg. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34488) Kristof_94 válasza CactuS (#34483) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A betting mit takar?
Működik még a részvénypiac online?

(#34489) ProgenXL válasza Kristof_94 (#34488) üzenetére


ProgenXL
őstag

Szerintem az eddig sem működött online.

Gunner for life

(#34490) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ja, amúgy frissítettem a drivert, remélem nem lesz gond... Mindjárt újra is indítom a gépet A játékban a térképen van egy kis hiba, hogy a lila vonal néhol megszakad, ilyet más is észlelt már?

(#34491) Źşë' válasza Kristof_94 (#34488) üzenetére


Źşë'
addikt

fogadni lehet játék alatt (verseny, dm, tdm stb..) hogy ki lesz szerinted a nyertes a kör végén, olyankor meg szépen megdobja az összeget ha el is találod, soha nem használtam még, csak láttam embereket ezzel szórakozni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#34492) Laraxior


Laraxior
titán

Ma is sikerult megcsinalni a Pacific Standard-ot... De megint csak Kurumaval...
Próbálkoztunk vagy 20szor motorral, elég sok utvonalon.
Ha a motorokkal nem lefelé hanem felfele indulunk akkor egybol jon a swat is.
Ha az egyik keresztezodesnel felmegyunk a hegyek fele, akkor csak 2-3 rendőrrel talalkozunk...
Aztan megunta az arc es elohozta a Kurumat... Sajnos a penz addigra redukalodott a legkevesebb összegre.
(négy idegen... Nem ismerősök)

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#34493) Mike válasza CactuS (#34483) üzenetére


Mike
veterán

semmi, hülyeésget ír ki, soha nem volt 475milliója.
nem jól számol a program, már nálam sem. egy ideig jó volt, aztán most azt mutatja, többet költöttem mint amennyi bevételem volt, pedig soha egy fillér pénzt nem kaptam ajándékba, és kiskari is inkább költött, mintsem betett volna

(#34494) Mike válasza CactuS (#34478) üzenetére


Mike
veterán

"kb. +1 sort kiírni az opciók közé a yachtnál és +1 paraméter a yachtnak."

naja, elég csak kiirni, aranyos vagy tényleg :D

(#34490) Kristof_94
helyes, helyes, most is szaggatott a sárga csík?

[ Szerkesztve ]

(#34495) Plata válasza Laraxior (#34492) üzenetére


Plata
félisten

Ha a pénz kell Kuruma,lehet miatta szidni,de igenis az a legegyszerűbb és legtöbbet ad,nem mindegy hogy 1.25 millán osztoztok vagy pár száz ezren,mondjuk asse tudom mi a legkevesebb összeg.
De valaki azt mondta hogy a motorost úgy kell megcsinálni hogy nem az útra kell menni,hanem a tenger partra és a parton végig robogni.Valamikor tavaly írtak erről bővebben,de nem emlékszem már rá,mivel amint lehetett vettem kurumát és házat,és asszem összesen egyszer csináltam motorral.

(#34496) Mike válasza Plata (#34495) üzenetére


Mike
veterán

és miért jó, ily módon, hörcsög módjára gyűjteni a pénzt?

(#34497) Plata válasza Mike (#34496) üzenetére


Plata
félisten

Mert sok pénz kell a karinak,sok kocsi,rengeteg ruha,sok sok drága ház és legdrágább Yacht,kellet még Insurgent pick up,Annihilator meg repülő.Most épp új harci helire gyűjtök,vagy tankra.
Másrészt volt egy fix csapat akikkel játszottam,ők nem vicceltek,hardon játszottuk pacific-et,és nem szerettek egy büdös buznyákot sem veszteni,vagy hibázni.
Velük volt egyszerre 2 pacific is lement vagy több egy este.Bár volt hogy napokig csak hülyéskedtünk,TDM vagy VIP küldik.
Csak ők át mentek másik játékba,most a division-al játszanak,engem is hívtak hogy menjek velük,de az a játék nem az én világom.

(#34498) Wiz Khalifa válasza Plata (#34495) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Amúgy te csak kurumát ismersz?

Érdekes... Mi kuruma nélkül megcsináltuk úgy hogy 10k-t vesztettünk. De akkor úgy látszik te kuruma nélkül létezni nem tudsz. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#34499) Plata válasza Wiz Khalifa (#34498) üzenetére


Plata
félisten

Én így ismertem meg,és mivel mindig pénzre mentünk és a könnyűre így szoktam meg.
De a motort amúgy sem szeretem. :DDD
Még ha bicikli lenne. :K
De poén lenne már ha bringával kellene,mondjuk rolleres zsaruk elől menekülni. :D

[ Szerkesztve ]

(#34500) Kristof_94 válasza Mike (#34494) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Úgy emlékszem, hogy nem, de majd még figyelem... :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.